affwf

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

affwf

Počalji  X taj Sre Dec 09, 2009 1:56 am

q

Poslednji izmenio Marin dana Ned Dec 20, 2009 5:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

X

Broj poruka : 43
Datum upisa : 06.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: affwf

Počalji  Flora taj Sre Dec 09, 2009 6:18 pm

Evo da ja probijem led i pitam nesto iz ljubavne problematike! Embarassed

Da li cu do kraja ove godine razgovarati sa NJIM i razjasniti/izgladiti sve nastale nesporazume? flower

P.S. Ako treba jos dodatnih informacija tu sam sunny

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Sre Dec 09, 2009 7:33 pm

Definitivno kako mi je izashlo stoji da cesh sa njim stupiti u kontakt, ali cesh shvatiti da bilo kakvo reshavanje problema, nesuglasica i tome slichno je nemoguca misija.Poshto je pitanje emotivne prirode, ono shto se latentno preplice, vidi ti se poznanstvo nove osone tokom sledece godine, koja je tvoja sudbinska ljubav.Sa ovim za koga si pitala, ne kazem da je obnavljanje veze nemoguce, sigurno cetE stupiti u kontakt, a obnovila vezi ili ne, shvaticesh da on nije taj.ASko obnovish vezu sa njim to cesh shvatiti vrlo brzo.

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Sre Dec 09, 2009 7:38 pm

ja ne mogu da odolim ovome Embarassed

cekam na odgovor za posao (prethodno sam poslao radove) sta ce biti? da li ce ''zapoceti'' do kraja ove godine?
(ako je smor ignorisi) Smile

Natal: http://www.fotorola.com/uploads/3a14be0335.gif

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Sre Dec 09, 2009 7:41 pm

Hvala ti Marine, bas si ekspedoitivan. sunny
Nisam bila u vezi sa njim, ali od samog upoznavanja itd.. pratile su me neke nejasnoce i nesporazumi, pa bih jednom za sva vremena da razjasnim sve te poglede, a ne da bude jos jedna propustena priika ili moglo je biti...Pa kako bude...
Jupi za sudbinsku ljubav... drunken

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Sre Dec 09, 2009 10:25 pm

mogu i ja,mogu i ja Very Happy
da li me on voli,sto ce biti s nama?

nolita

Broj poruka : 95
Godina : 32
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 12:40 am

Ovako, video sam tvoj datum tamo na chartu. Odgovor-Ovaj dechko tebe zaista voli, i u njemu imash iznad svega prijateljsku ljubav, ali na pitanje shta ce biti dalje ja vidim ako ste u vezi nazalost kraj, a ako si pod tim shta ce biti dalje podrazumevala, da li cete uci u vezu, moj odgovor je Ne.Tako su mi karte pokazale, ukljuchujuci tvoj datum,.Razlog, koji vidim jeste nekakvo preveliko meshanje, vrlo negativno, shto veoma menja sudbinu Vasheg odnosa, u smislu da ste sudjeni jedno drugom.Voleo bih da mi se obratish na pp, jer ovo shto sam video je malo ozbiljniji problem.Pozdrav

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 12:54 am

Darko, nemam tvoj datum.Poshalji mi ga.Ono shto je ispalo u kartama je sledece-Trenutno postoji prepreka da zapochnesh posao i rekao bih da to dolazi od strane neke mushke osobe.Ali pochecesh ga u periodu od 2. polovine januara meseca do 1. nedelje 2. meseca.Ipak voleo bih da mi poshaljesh datum pa da budemo precizni.Posao koji cesh raditi, kako mi karte pokazuju, donosi te veliku lichnu i profesionalnu satisfakciju, lepu zaradu,...

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Čet Dec 10, 2009 1:01 am

Marin ::Darko, nemam tvoj datum.Poshalji mi ga.Ono shto je ispalo u kartama je sledece-Trenutno postoji prepreka da zapochnesh posao i rekao bih da to dolazi od strane neke mushke osobe.Ali pochecesh ga u periodu od 2. polovine januara meseca do 1. nedelje 2. meseca.Ipak voleo bih da mi poshaljesh datum pa da budemo precizni.Posao koji cesh raditi, kako mi karte pokazuju, donosi te veliku lichnu i profesionalnu satisfakciju, lepu zaradu,...

2.2.88. Hm... mozes li da vidis zasto koci??? Hvala Smile

Inace u pitanju je zena, ali je ''povezana'' sa muskom osobom... znaci ishod je dobar?

Darko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 1:28 am

Ishod je ne dobar nego sjajan, jer ti pochinjesh posao u periodu od 2.polovine 12.meseca, do pochetka 2.meseca.Ipak nekako mi taj period od sledece godine vuche vecu snagu.Iskreno, shto ne znachi da ne moze biti u 2.polovini 12. meseca, ali ako hocemo u procentima, sad do sredine januara shanse su izmedju 55 i 65 posto, a do kraja navedenog perioda 100 posto.To shto kochi ne odnosi se striktno na tebe, nego postoje nekakva negativna deshavanja, nesporazumi, KOJA SE NE TICHU LICHNO TEBE, NEGO OSOBE, KOJA KOCHI.

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 1:58 am

Sorry-period koji pochinjesh posao jeste 2.poloina 12. do pochetka 2. meseca.Ipak kazem opet jachi su aspekti druga polovina januara na 2. mesec, shto ne znachi da necesh sad, i ako ocemo procentualno onda 1.period je izmedju 55 i 65 posto, a 2. period 100 posto.Ovde postoje kao shto sam ti rekao problemi i kochenja, koja nisu uslovljena na tebe, vec problemima, koje ima taj shto kochi, shto se odrazava na strukturu firme.Kada sam postavio pitanje da li cesh pocheti u toj firmi, ispao mi je potvrdan odgovor.

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Čet Dec 10, 2009 2:02 am

fantasticno Very Happy

Darko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Dec 10, 2009 2:10 am

Evo da i ja stanem u red Smile

Kad će ta ljubav prava?

Da olakšam 12.12.1975.

Hvala Smile

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 2:24 am

Uskoro, ako nisi u emotivnoj vezi sledi ti ulazak.Period od 4.nedelje 12.meseca do sredine 2.meseca.Najjachi pokazatelj je bash u 2.mesecu.Rekao bih da se to radi o osobi, koja je vec na nekakav nachin prisutna u tvom zivotu, ali je stajala neka prepreka ka ostvarenju cilja.

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Dec 10, 2009 2:31 am

Marin ::Uskoro, ako nisi u emotivnoj vezi sledi ti ulazak.Period od 4.nedelje 12.meseca do sredine 2.meseca.Najjachi pokazatelj je bash u 2.mesecu.Rekao bih da se to radi o osobi, koja je vec na nekakav nachin prisutna u tvom zivotu, ali je stajala neka prepreka ka ostvarenju cilja.

Nisam..hvala ti Smile
Postoji osoba ali je veza s njom daleko od emotivne... Wink

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 2:38 am

Postoji osoba ali je veza s njom daleko od emotivne... Dopada ti se, I ZELIS SA NJIM NESTO ili ste U VEZI BEZ EMOCIJA?Chisto mi reci da bih priblizio stvari.

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Dec 10, 2009 2:49 am

Marin ::Postoji osoba ali je veza s njom daleko od emotivne... Dopada ti se, I ZELIS SA NJIM NESTO ili ste U VEZI BEZ EMOCIJA?Chisto mi reci da bih priblizio stvari.

Dopadamo se jedno drugom, jednom smo se videli...teško mi je da definišem šta bih jer je on navodno u vezi... Question Exclamation

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 2:51 am

Procitaj moj odgovor:))))

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Dec 10, 2009 2:58 am

Marin ::Procitaj moj odgovor:))))

Pročitala...prepreka postoji...e sad šta on želi sa mnom?Smile))
20.4.1968.

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Čet Dec 10, 2009 3:27 am

HI,
Marine, molim te pogledaj meni , 22.07.69.
da li meni stoji neka ljubav , neko nov, . flower

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 5:38 am

Za Charobnicu-Definitivno te on jako voli, i zeli da budete zajedno, chak negde mashta i o zajednichkom zivotu.Hteo sam da napishem josh i da je zauzet, jer su mi odredjene karte ukazivale na to, a pod preprekom am to i podrazumevao.Sad prepreka, to jest osoba sa kojom je nije da ti laskam, ali karta je 6 tref inache vrlo gadna, josh ako se uzme u obzir, koliko je u stanju taj chovek da ulozi zrtve.Mislim da je ovo kao i za josh jednu chlanicu pricha za pp.Pozz

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 5:40 am

Za 22.07.1969.-Sledece godine definitivno.Period maj, jun.Malo se samo otvori i nemoj da se toliko premishljash.Pozz

X

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Čet Dec 10, 2009 5:49 am

Zamolio bih korisnike da postavljaju pitanja malo preciznije.Na primer.-----Da li cu uci u emotivnu vezu?Kada cu uci u emotivnu vezu?Ako je recimo prisutna neka osoba sa kojom zelite da udjete u vezu, onda to naglasite, pa mozete formulisati pitanje na sledeci nachin-Nismo jos u vezi, ali mi se on/ona dopada, da li oseca nesto prema meni?, Nismo jos u vezi, ali mi se on/ona dopada, shta oseca prema meni?, Nismo jos u vezi, ali mi se on/ona dopada, da li cemo uci u emotivnu vezu?U vezi sam, da li nas cheka brak?U vezi sam shta nas ochekuje dalje?, U vezi sam da li smo pravi spoj?(za ova pitanja, pozeljno je dati i podatke 2. osobe, to jest partnera).Da li cu se uskoro zaposliti?Kada cu se zaposliti?(Medjutim pre kada uvek mora prvo da ide da li Very Happy )Da li cu dobiti unapredjenje na poslu? Da li cu poshto imam privatni biznis u narednih mesec dana dobro zaradjivati?Da li cu prodati nekretninu?,........................................................... Potreban je datum rodjenja.

X

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Čet Dec 10, 2009 1:53 pm

Hvala Marine Very Happy

Poslednji izmenio Gloria dana Čet Dec 10, 2009 6:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

IVA

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Čet Dec 10, 2009 2:04 pm

Marine,
imam privatan biznis, da li se posao da se pokrene, u narednom periodu, i kako stoje fianansije? Very Happy

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:38 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh