Trnzitni Uran u Ribama da li vam je i gde vam je doneo promene?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Trnzitni Uran u Ribama da li vam je i gde vam je doneo promene?

Počalji  Astrotanja taj Sre Nov 05, 2008 8:54 pm

Meni tranzitni Uran već po treći put pravi opoziciju sa natalnim Uranom i Plutonom, koji je u natalu u 2., u Devici. Kada je prvi put prešao isjustvo je bilo vrlo potresno, iznenada i donelo mi je puno uzbuđenja, vazanih za pitanje imovine, nasledstva. Poztivno je bilo što je ujedno gradio i trigon sa natalnim Neptunom, vl. 8. koji je u četvrtoj. Ono što mogu reći da su se stvari odvijale onako kako ja nosam želela i protiv moje volje. Osećala sam da to ne da nije dobro po mene, već da nije dobro i za sve druge, što se pokazalo kao potpuno tačno i donelo je prekrivene stvari, razotkrivanje skrivenih motiva i nesikrenost ne prema meni, koliko po meni jako drage osobe. Sada mi već po treći put Uran pravi opoziciju tokom novembra i decembra i to u natlnoj 8. Osim sklonosti ka stresovima i napore partnera, jer mi je vl. 7. u 8. da učini neke promene vezane za svoju zaradu, ništa se više za sada ne događa. Smile

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: Trnzitni Uran u Ribama da li vam je i gde vam je doneo promene?

Počalji  Nea taj Ned Nov 16, 2008 8:33 pm

Meni ovaj tranzit radi 180 na natalno Sunce jos od 2007. Tada mi je - klasika - donio rastavu (da sam spiritualno naprednija, drugacije bi se manifestirao; nagli prekid necega je samo standardna manifestacija za tvrdokorne Wink )
Sunce u drugoj kuci = preispitivanje mojih motiva zasto sam uopce usla u taj brak i gdje sam pogrijesila i sto sam to vjerovala a pokazalo se netocnim. Revizija dotadasnjih uvjerenja, rusenje starih prioriteta. Trenutni kaos u kuci broj dva.
Sada se tu jos umijesao i Saturn, vlasnik 6te u 10toj. Ideja da polozim ispit i dobijem diplomu prije nego odem doma. ALI. Zbog ovog Urana u Ribama pojacalo se moje zanimanje za astrologiju i ezoteriju, i to me ometa u ucenju No
Saturn u Djevici me tjera na disciplinu a Uran u Ribama me odvlaci na drugu, privlacniju stranu.
Tako da mislim da necu poloziti ovaj ispit, jer premalo radim i ne znam koliko mi on uopce treba (UR mi govori da mi ne treba i da je za mene vaznije raditi ono sto me zanima nego ono sto ko fol moram).

U obranu Urana: Zahvaljujuci njemu i onome sto mi donosi otkako je u opoziciji sa SO (i na sjevernom cvoru u Ribama!) shvatila sam koliko toga je meni bitno za ostvarenje dugotrajnog odnosa - cini mi se da sam u ove dvije godine o tome vise naucila nego u cijelom zivotu ... i ovo je tek pocetak... a nikada necu nauciti do kraja, tj barem ne u ovoj inkarnaciji Wink

Poslednji izmenio Nea dana Čet Nov 20, 2008 4:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Nea

Broj poruka : 80
Godina : 47
Datum upisa : 01.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lima taj Ned Nov 16, 2008 9:29 pm

ja se jos pitam zbog urana odkad mi je pravio uran u konj. sa nat.mjesecom vec od 2003 i prije nisam nikad zanimalo za astrologiju scratch al od 2007 u ljetos mi je zanimalo....e sad je pitanje zanima me kako sam malo pogledala tranzit da u 2009g. nece vise pravit ur0mo jel to znaci da vise necu zanimati astrologiju il? confused i u 2009g. ce mi pravit sextil sa nat. sunce i merkur sta bi moglo bit?

Lima

Broj poruka : 39
Godina : 36
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrid taj Čet Nov 20, 2008 2:33 pm

Ja čekam da mi Uran dođe do Mjeseca u 7. koji je i u opoziciji sa Saturnom. Za sada dajem puno privatnih savjeta mnogima koji mi se obrate a što će biti tko zna !!! lol! santa

Kad je meni Uran napravio opoziciju na samog sebe, uzela sam kofere naprasno i odselila se od mog bivšeg. Moj je Uran inače neaspektiran tako da neće uvijek jednako reagirati, a i kako će kad je to Uran he he he

Tanja ... opozicija ti je donijela ovaj forum, jer si se osamostalila i odlučila iskoristiti svog Plutona i Urana ... to si zaboravila?

Drugo, zaboravila si dodati da je istovremeno Saturn prelazio Urana i Plutona i odatle ta nasljedtsva i druge teške stvari. Štoviše, čak je i regeneracija organizma oslabila, jer Saturn usporava oporavak. Zato već sada poduzmi mjere nužne za tijelo, jer u oktobru je počeo Saturn svoj retro pohod, pa će se opet šetati preko ovih dvije planeta u Martu i Julu mjesecu. Znači, ako sada a čini mi se da imaš zdravstvenih problema, uzimaj vitamine i dobar suport za organizam. Naravno da je nužno i zdravo se hraniti i biti u sebi miran.

Vjerojatno je panika i onaj strah posljedica tih istih aspekata, a dodatno imaš Mjesec opozit Saturn u Ribama gdje se on ne osjeća dobro. A vladar je polja zdravlja. Znači, sada je vrijeme da zaista doneseš sve važne odluke i da budeš u dobrom odnosu na sebe, ne zato jer te čeka nešto grozno, nego jednostavno, vratit ćeš dugove koje Saturn zahtijeva, a pri tome svaka povreda u tom terminu trebat će vremena da se sanira, a ožiljci se dugo mogu vidjeti.

Zglobovi - hrskavice, leća u oku, kralježnica, sve su to detalji na koje moraš pripaziti i o njima voditi računa. Kad hodaš po stepenicama, drži se za rukohvate naročito zimi .. ali to je preventiva .... ne kažem da se mora nešto dogoditi, ali barem da se neka moguća šteta svede na manju štetu. Saturn je u polju incidenata u Ribama, pa su povrede sitnih kostiju stopala i šaka moguće, kao i bolovi u njima.

nemam namjeru da te uplašim nego samo upozorim na što trebaš paziti dok Saturn ne bude sasvim izvan dosega ovih dviju transcedentnih planeta.

Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Nov 20, 2008 3:08 pm

U pravu si Astrid, opozicija mi je donela i ovaj forum, ali je tranzirni Uran pravio i trigon s natalnim Neptunom, pa je i to uticalo na okupljenje i kontakte sa ljudima sličnih duhovinih intetesovanja, kontakte i sa onima koji žive daleko, kao i drugačije psihičko stanje. Upale su mi najviše bile aktivirane tranzitima Marsa, što je i logično, i to počev od konjukcije sa natalnim Mesecom, pa preko konjukcije sa uranom i Plutonom , do kvadrata sa natalnim Marsom i kvadrata sa natalnom Venerom, kao i konjukcija sa natl. Suncem.
Probleme sa nasledstvom sam imala kada mi je tranzitni Uaran bi u kvadratu sa natalnim Merkurom i u opozciji, ulazećoj sa natalnim Uranom.
Ne plašiš me Astrid, nisam ja plašljiva osoba, time što me upozoravaš. Moj problem je i kičma, skolioza. moraću da počenem i sa nekim vežbama.
Hvala ti na savetima, jer su tvoji saveti uvek na svom mestu.

Smile

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Uto Avg 23, 2011 5:05 pm

Astrotanja ::Meni tranzitni Uran već po treći put pravi opoziciju sa natalnim Uranom i Plutonom, koji je u natalu u 2., u Devici. Kada je prvi put prešao isjustvo je bilo vrlo potresno, iznenada i donelo mi je puno uzbuđenja, vazanih za pitanje imovine, nasledstva. Poztivno je bilo što je ujedno gradio i trigon sa natalnim Neptunom, vl. 8. koji je u četvrtoj. Ono što mogu reći da su se stvari odvijale onako kako ja nosam želela i protiv moje volje. Osećala sam da to ne da nije dobro po mene, već da nije dobro i za sve druge, što se pokazalo kao potpuno tačno i donelo je prekrivene stvari, razotkrivanje skrivenih motiva i nesikrenost ne prema meni, koliko po meni jako drage osobe. Sada mi već po treći put Uran pravi opoziciju tokom novembra i decembra i to u natlnoj 8. Osim sklonosti ka stresovima i napore partnera, jer mi je vl. 7. u 8. da učini neke promene vezane za svoju zaradu, ništa se više za sada ne događa. Smile

uran u ribama.. mi je od 2oo3 godine kako je usao u znak riba doneo... promene cetiri firme i 3 selidbe, sa saturnom koji je bio u lavu 2oo7 zaljublivanje koja ce preci bar kod mene u ljubav.. i to bas kada je saturn presao u devici.... a ovaj u vagi ... jedva izdrzavam I TO SVE IZNENADA BEZ PLANOVA

pitam se sta ce mi doneti uran u ovnu koji ce biti isto tako narednih 7 godina ali sam ovih sedam godina... borbeno prozivela...
borila sam se za posao... za stanovanje ... za LJUBAV... koja jos kod mene traje a kako ce se zavrsiti... hm... videcemo Very Happy

pozdav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:23 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu