poslovna saradnja ili ce biti i nesto vise?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

poslovna saradnja ili ce biti i nesto vise?

Počalji  Angie taj Čet Jan 07, 2010 7:50 pm

http://i264.photobucket.com/albums/ii178/Angliana75/acaija.gif

u pregovorima smo oko poslovne saradnje ...medjutim..mislim da se radjaju obostrane simpatije Embarassed

ostati u poslovnom kontaktu ili postoji mogucnost i biti nesto vise od poslovnih saradnika?

ako mozete drage moje da bacite pogled na sinastriju...pa da mi ukratko kazete....
puno Vam hvala ! flower Surprised

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: poslovna saradnja ili ce biti i nesto vise?

Počalji  Angie taj Pon Jan 11, 2010 9:43 pm

moze li komentar??ljubim vas u srce I love you I love you I love you ....to je taj tip.. Embarassed

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Pon Jan 11, 2010 10:16 pm

Angie ::http://i264.photobucket.com/albums/ii178/Angliana75/acaija.gif

u pregovorima smo oko poslovne saradnje ...medjutim..mislim da se radjaju obostrane simpatije Embarassed

ostati u poslovnom kontaktu ili postoji mogucnost i biti nesto vise od poslovnih saradnika?

ako mozete drage moje da bacite pogled na sinastriju...pa da mi ukratko kazete....
puno Vam hvala ! flower Surprised

Ovako, meni je najvažnije kada posmatram neku sinastriju, da li pronalazim sebe u simbolici koju želim u muškom natalu i da li taj čovek o kome razmišljam se uklapa u simboliku neke od mojih planeta (emotivnih ili već kojih drugih), pa u tom smislu posmatraj i ti Wink
Ti Blizanac/Lav sa vladarem u Blizancima i Mesecom u Škorpiji ali sa vatrenim Ma0Ju sigurno možeš osvojiti jednu Devicu/Raka sa Mesecom u Devici i zemljanim Marsom u Biku. Ovaj čovek, ako je razvijena Devica, sigurno može jako zainteresovati tebe, ima tu fine komunikacije, manira, razumevanja emocija, jedino mislim da vrlo brzo može i da ti dosadi, u njegovom natalu nema baš mnogo vatre Smile

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Pon Jan 11, 2010 10:39 pm

nema...to je istina...ali vidi...meni je prvi muz imao SA0MO u ovnu pa je to u sinastriji bilo konjukcija sa mojim JU0MA u ovnu..tako da je bilo jako ,jako puno svadja.....zato smo se 2x sastajali i rastajali...sad sam od njega razvedena vec 6tu godinu...hvala Bogu!...rekla sam vala vise ne!!!!
e sad..ovaj tip .sto je devica ,sa mesecom u devici i podznak rak....meni upravo treba takav..da me malo prizemlji kad ja pocnem da divljam..tj. histerisem.. Laughing ...moj bivsi muz je ulazio u vatru sa mnom....kad ja planem on samo dolije ulje na vatru pa plane i on i onda je svadja u nedogled...cak je bilo i fizickog povredjivanja s njegove strane mene Crying or Very sad ...gurnuo me je niz stepenice jednom...
tako da bih ja volela vise da me devica prizemlji...tj..da kad sam ja nervozna i ljuta da me on smiri svojim rakom u podznaku=da mi pruzi onu paznju koja mi je kao voda i hrana potrebna za zivot,da bude osecajan i ljubazan...a sa tom svojom devicom u znaku i mesecom=dusom u devici da me prizemlji i da stalozeno i smireno pokusa da me razgovorom smiri,da saslusa moj problem i da me savetuje a i da mi pruzi oslonac u zivotu...sve to sto sa prvim muzem nisam imala... Crying or Very sad

ali nista mi ne rekoste da li postoji mogucnost da on meni bude taj moj buduci muz???
imam slicnu kombinaciju....opet muski SA konjukcija ali sada moje SO..??valja li to??..a i vladari nasih DSC-a su na u lepom trigonu! I love you

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Uto Jan 12, 2010 12:26 am

E pa draga, pitanje braka, ne zavisi samo od sinastrije, tu treba malo više pogledati pojedinačno natale, tranzite, direkcije, znati prethodno stanje, a najvažnije od svega je kako vas dvoje funkcionišete u stvarnosti. Ja sam uvek optimista ali kažem da možda imam sjajnu sinastriju i sa m. džegerom, pa nikada neću ni progovoriti sa njim. Hoću reći - uživaj ako to ide i ne razmišljaj hoće li biti ili neće biti Smile

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Pet Jan 15, 2010 5:12 pm

ne trazim ja Brad Pitt-a...niti bih uopste gledala sinastriju s njim,ne trazim nemoguce..niti isto zelim...ali zaista mislim da kroz sinastriju dvoje ljudi moze dosta toga da se kaze-konkretno-hoce li biti ili nece biti zajedno,bas zato sto to dvoje ljudi razgovaraju!!!...ja sa Brad Pitt-om nemam dodirnih tacaka u zivotu!!!niti ikako mogu sve i da hocu!
ali ..ako dvoje komuniciraju,zasto da ne bi moglo da se vidi da li ce ostati poslovna saradnja ili ce ipak biti nesto vise....? Rolling Eyes
ON - deluje dosta hladno u zadnje vreme,iskljucivo prica samo o poslu,za razliku do pre nekih nedelju dana kada je ON vidno slao kroz razgovor-ljubavne strelice...zanima me zasto se promeni??..inace njemu,u njegovom natalu,bas sad trenutno stoji tranz. SA na njegovom natal. PL u vagi u natal.njegovom 4.polju!!i vrsi konjukciju na natal. njegovu VE ...sve u 4.polju!da li to znaci da ON dozivljava raspad svog braka trenutno?? Embarassed ...kako mu je u kuci??...nesto bas nemam gde da procitam sta konkretno donosi tranz.SA na natal.PL?? Rolling Eyes

inace...ako moze neka detaljnije,ukratko,tumacenje?? I love you

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Sub Jan 30, 2010 9:31 pm

jel to stvarno nece niko bar malo da pogleda u sinastriju koju sam postavila? Embarassed

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Sre Mar 03, 2010 9:33 pm

Angie ::jel to stvarno nece niko bar malo da pogleda u sinastriju koju sam postavila? Embarassed

bas vam hvala sto ste bacili pogled Crying or Very sad

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:23 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu