predispozicije za zivot u inostranstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

predispozicije za zivot u inostranstvu

Počalji  vedrana taj Uto Jan 19, 2010 2:58 am

Predispozicije na osnovu natalne karte za zivot u inostranstvu-onoliko meni poznatog osoba koja bi trebala ziveti negde peko je i dalje gde je rodjena.Dok osoba bez nekih osnovnih naznaka vec godinama je u inostranstvu.Mozemo li tumaciti predispozicije za zivot u inostranstvu?

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Sre Feb 24, 2010 1:45 am

Evo ovde sam htela da zapocnemo razgovor na temu zivot u inostranstvu,ali nema nikog da se javi Idea

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: predispozicije za zivot u inostranstvu

Počalji  Gost taj Sre Feb 24, 2010 2:29 am

Javice se sutra sigurno, sada nema nikog ko je kompetentan da da odgovor..
Evo mogu ja da stavim kartu svog drugara koji se ovde oseca kao u inostranstvu (u Beogradu), dosao je sa 14 god., a na karti pise mesto rodjenja.
Ja samo rekoh ono kako se on ovde oseca, mozda zato sto dolazi iz manjeg mesta..
Inache, ovo smo napravili bas u periodu kada mu je devojka zatrudnela pre par meseci..naravno nismo znali, pa je shala da je ovo bio prenatalni ultrazvuk..feeling njegovog tate. Wink A i nesto me vuce pomisao da on i njegova draga se nece vratiti u mesto gde je on rodjen vec da ce ipak mozda otici i negde dalje, ima opcija..za sada.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sre Feb 24, 2010 3:10 am

Evo sta sam ja pronasla na ovu temu:

Mnogo planeta u vodenim znacima ukazuje na to da ce osoba mnogo putovati, posebno ako se vrh devetog ili treceg polja nalazi u vodenom znaku...
Jako polozen Saturn ili Saturn na Ac daje privrzenost mestu rodjenja, osoba ne voli mnogo da putuje..
Mesec u bilo kom aspektu sa Uranom u 1. 3. 4. 7. 9. ili 10. polju daje neocekivane selidbe..
Mo, So, Ma u 3. 9. 6. ili 12. polju ukazuje na mnoga putovanja i ako su u vodenim znacima ili u Strelcu donose putovanja, ali i zivot u stranim zemljama...
Pl u 3 ili 9. polju ukazuje na neobicna i cudna iskustva na putovanjima ili na neobicna iskustva sa rodbinom, porodicom ili u braku..
Ne u 3. ili 9. polju ukazuje na putovanja avionom ili brodom..
Deveto polje u Blizancima daje putovanja kontinentalnog tipa...Ako je Ne lose aspektovan tada moze ukazati na opasnost ili strah od letenja ili strah od plovidbe..
Planete u vodenim znacima u 12. 10, 1. polju ukazuju da ce osoba putovati u ranom periodu svoga zivota..
Kada se vecina planeta nalazi u kadentnim poljima ili kardinalnim znacima, tada je velika verovatnoca da ce osoba ziveti zivot lutalice..
Mo u Blizancima ili Strelcu ili blizu MC ukazuje na duga putovanja i veliku zelju za stranim zemljama..Isto to moze pokazati i kada su Ju, Me ili Ma u promenljivim ili kardinalnim znacima..
Mars u bilo kom aspektu sa So ili Mo ukazuje na mnoga putovanja tokom zivota..
Ako su vrhovi 3. ili 9. polja u fiksnim znacima ili je vecina planeta horoskopa u fiksnim znacima, to je znak da osoba nece mnogo putovati..
Sunce i Mesec u bilo kom aspektu sa Saturnom ili jako polozen Saturn u horoskopu ukazuje na verovatnocu da osoba ne voli mnogo da putuje..
Uspeh u inostranstvu je prikazan beneficima Ju i Ve i kada su svetla dobro aspektovana u 9. polju..
Ako su 3. i 4. polje u boljem polozaju u odnosu na 9. ili 10. onda osoba ne treba da odlazi da zivi u inostranstvu..
Kada su benefici ili Svetla dobro aspektovana ili se nalaze na Ac, onda pruzaju mogucnost izbora u vezi eventualnih putovanja tokom zivota..osoba moze ostati u svojoj zemlji ili otici u inostranstvo jer su sanse podjednake...
Nasuprot tome, malefici u cetvrtom polju ili kada su So i Mo aflokovani tada postoje jaki razlozi koji ce naterati osobu da ode iz svoje zemlje..
Na pravac putovanja ukazuje polje sa Beneficima ili Svetlima kada su dobro aspektovani..Prvo polje ukazuje na Istok, deseto na Jug, sedmo na Zapad, a cetvrto na Sever...
Ao se vrh 4.polja nalazi u znaku Ovna, tada osoba treba ziveti na Istoku, ako je u Raku osoba treba ziveti na Severu, ako je u znaku Vage onda se osoba treba opredeliti za Zapad, ako je 4. u Jarcu tada natus treba ziveti naJugu..Ao se vrh nalazi u Biku ili Blizancima, osoba treba izabrati neku severoistocnu zemlju itd...

Od nekog Sephariala sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sre Feb 24, 2010 3:15 am

Meni kazu (i Tanja mi je to rekla ovde) da bi mi odgovarala neka prekookeanska zemlja za zivot zbog moje 12.
Iskreno, mene bas nesto vuce ka daljinama..narocito prema Australiji...Srbija me gusi sve vise i vise..postajem klaustrofobicna..

I da..moj brat rodjeni ima Saturna na Ac...3.polje u Jarcu kao i meni..coveka ni malo ne privlace putovanja...

jassna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sre Feb 24, 2010 3:22 am

Jel mi neko moze povezati moje 9. polje kada su putovanja u pitanju...ovaj kvadrat Saturna i Sev.cvora..jel to znaci da cu na neki odlazak iz zemlje moci da racunam tek posle Saturnovog povratka? Ja sam to tako nekako povezala...ovu moju 12. kucu i 9.

jassna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  MilicaZi taj Pon Nov 28, 2011 8:45 am

a moji aspekti za inostranstvo kakvi su?

MilicaZi

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Nov 28, 2011 4:08 pm

Evo ja sam vam primer,rodjena u Hrvatsko,sa 13.g. selim se u Srbiju,a posle moje 24 pocinju moja putovanja...jedno vreme zivela u Svedskoj,i na jraju se udala u Grcku,gde zivim i danas....Venera mi je u Strlcu(putovanja,inostranstvo),kazu 12 u Raku je jedan od pokazatelja a meni je 12 u Raku,tu je smesten Mars koji je vladar moje 9.(inostranstvo),a takodje u 4. je Urana koji donosi nestabilnost mesta boravka...toliko znam,verovatno ima jos nekih aspekata ali ja nisam bas mnogo strucna Smile

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sub Maj 26, 2012 12:59 pm

moze li neko da mi kaze kakve su meni predispozicije za zivot u inostranstvu?
dosta sam putovala i jako volim da putujem i upoznajem razlicite zemlje i kulture. puno puta sam se i selila. par astrologa mi je reklo da bi meni mnogo bio bolji zivot ako bih se odselila iz ove zemlje, da bih bila mnogo srecnija. cak su mi rekli da moj buduci muz i ja mozemo biti jedino iskreno srecni u nekoj dalekoj zemlji.
nazalost, imam fakultetsku diplomu s kojom ne mogu nista u inostranstvu, mada ne bi mi tesko palo ni da se bavim bilo cim drugim, cak i potpuno razlicitim od onoga za sta sam se skolovala (uran u 6 hehe).
jako bih volela da odem odavde jednom.. ima li toga u mojoj natalnoj? Neutral

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:11 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics