Tranzit Saturn konjukcija Uran

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranzit Saturn konjukcija Uran

Počalji  Milica taj Uto Jun 28, 2011 11:48 am

galaksija ::Sta li meni moze doneti sarurn kad stane na urana u skorpiji na 8 stepeni,u 8 polju?A uran vladar 12 polja.
Tvoje 8. polje je izuzetno jako. Bavi se introspekcijom. Taj period konjunkcije na vladara 12. će biti idealan za to. Posveti se više astrologiji, psihologiji...uostalom, UR ti je u lepom trigonu sa MO kao vladarom 5. u 5....možda bude i trudnoća. Wink

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Uto Jun 28, 2011 12:03 pm

Milica ::
galaksija ::Sta li meni moze doneti sarurn kad stane na urana u skorpiji na 8 stepeni,u 8 polju?A uran vladar 12 polja.
Tvoje 8. polje je izuzetno jako. Bavi se introspekcijom. Taj period konjunkcije na vladara 12. će biti idealan za to. Posveti se više astrologiji, psihologiji...uostalom, UR ti je u lepom trigonu sa MO kao vladarom 5. u 5....možda bude i trudnoća. Wink
Za tu godinu mi solarni ASC izlazi u 8 polje,a sekundarna Veneta samo sto nije usla u egzaktan kvadrat sa tim natalnim uranom!Meni je bukvalno sve smesteno u 8 polje i zato tranzit saturna kroz ovo polje moze ostaviti veliki trag!

galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Jun 28, 2011 12:39 pm

galaksija ::
Milica ::
Za tu godinu mi solarni ASC izlazi u 8 polje,a sekundarna Veneta samo sto nije usla u egzaktan kvadrat sa tim natalnim uranom!Meni je bukvalno sve smesteno u 8 polje i zato tranzit saturna kroz ovo polje moze ostaviti veliki trag!
Pa možda zaista trudnoća...vanbračno, bebi. Wink

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Može li mala pomoć?

Počalji  ena1976 taj Sre Jul 06, 2011 4:16 pm

Zanima me šta će mi doneti konjukcija tranzitnog Saturna i natalnog Urana. Uran je inače vladalac moje VII kuće, a nalazi mi se u III na 5°29` Škorpije (vrh IV mi je na 7°35` Škorpije). Saturn je vladalac VI kuće. Hvala Smile

[img][/img]

Poslednji izmenio ena1976 dana Čet Jul 07, 2011 7:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : ubacivanje natalne karte :))

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sre Okt 05, 2011 4:43 pm

...

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sre Okt 05, 2011 4:45 pm

....

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Okt 14, 2011 11:53 pm

Ena, mnogo toga. Najpre zavisi od situacije u kojoj ćeš biti , dakle udata, ili sama. Zatim može doneti probleme i sa roditeljima, jer će ući u konjukciju sa Ic-om, može zdravstvenih, ma zavisno od stanja, situacije osobe, određeni aspekt donese neke promene, a ovaj u vidu teškoća, iskušenje, koje zahtevju uporbost, volju. Kako ko podnosi određene probleme i kakav stav ima prema njima takođeutiče na ishod događanja, ato se vidi iz natala, ko jeviše borac, a ko kukavica. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Čet Nov 24, 2011 6:34 pm

Trenutno mi tranzitni Saturn pravi kvadrat na natalnog SA, a oko nove godine će doći u konjunkciju sa natalnim Uranom.

Ovaj tranzit Saturna će aktivirati moj natalni T-kvadrat a kako se konjunkcija odigrava u 6. polju na vladara 10. brinem da će se loše odraziti na poslovni plan.
Imate li neki savet, šta mogu da očekujem u ovom periodu?

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Nov 25, 2011 6:02 pm

Venerice, bud orezna, popustljivija u odnosu na pretpostavljenog posebno januara, kad bude Saturn u konjukciji sa Uranom.Više tklerancije, popustljivosti može pomoći da ne dođe do nepoželjnih promena na poslu. Problemi na poslu su kod tebe već neko vreme prisutni. Decembar je nešto lakšo, jer prestaju nepovoljni aspekti Satunran sa natalnim i Saturn ulazi u sekstilu sa Merkurom, pa ćeš egfikasno, tačno, precizno,dobro da obavljaš svoje obaveze. Preopterećenje poslom sigrno, a problemi u komunikaciji na poslu već neko vreme postoje. U 21012. je jako bitna komunikacija sa drugima i treba da obratiš pažnju šta govoriš, ili pišeš, potpisuješ itd. sunny

Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Nov 28, 2011 12:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Ned Nov 27, 2011 11:39 pm

Tanja apsolutno si u u pravu,
vec izvesno vreme nisam zadovoljna nekim okolnostima na poslu koje ne zavise iskljucivo od mene, a periodicno imam i probleme u komunikaciji sa neposrednim saradnicima. Sve se odvija otezano, sa odugovlacenjem i odsustvom kvalitetne dvosmerne saradnje. Sve ovo doprinosi da se na momente osecam prilicno nesigurno i nezasticeno, a nadolazeci tranzit me samo dodatno zabrinuo po tom pitanju. Crying or Very sad

Hvala ti na savetu, veoma mi je dragocen, i nadam se da cu upravo na taj nacin prebroditi ovaj period bez ozbiljnijih posledica. sunny sunny

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DaFFe taj Ned Dec 11, 2011 10:36 pm

A sta znaci Sa0Ur u 4. kuci kojom vlada Strelac, ali su obe te planete u Jarcu?

DaFFe

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sub Apr 06, 2013 9:00 pm

Preživeh prvi prelazak SA preko natalnog UR krajem prošle godine, i da vam se pohvalim da ništa loše nije doneo. Bilo je nekih maltene zanemarljivih trzavica na poslu, jer ipak je UR vl. VII a SA suvladar. Iako sam dosta putovala po inostranstvu, najbolje sam se (kao i uvek) osećala kod kuće, bez obzira na SA0IC i njegovo kretanje do SMČ u IV.
Za nekih mesec dana kad se ponovi SA0UR, javiću da li sam propustila da naučim neku lekciju tj. da li SA "radi svoje" confused

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  manuela taj Pon Apr 08, 2013 9:50 am

Da li postoji razlika u tumacenju kad tranzitni Saturn pravi konjunkciju sa natalnim Uranom ili tranzitni Uran pravi konjunkciju sa natalnim Saturnom? Da li je neko imao iskustav sa ovim drugim tranzitom?
http://i40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 113
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Apr 08, 2013 8:28 pm

manuela ::Da li postoji razlika u tumacenju kad tranzitni Saturn pravi konjunkciju sa natalnim Uranom ili tranzitni Uran pravi konjunkciju sa natalnim Saturnom? Da li je neko imao iskustav sa ovim drugim tranzitom?
http://i40.tinypic.com/2qapd8x.gif
postoji. naravno zavisi i kojim kućama vladaju, kao i u kojoj se kući konjukcija dešava. nemam lično iskustvo, ali pri analizama obično pođem od toga da UR tranzit donosi neku iznenadnu promenu, a SA tranzit odugovlači i razvlači...

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  manuela taj Uto Apr 09, 2013 3:00 pm

S obzirom da je Saturn planeta koja donosi ogranicenje onda sledi da kad tranzitni Saturn napravi konjunkciju sa natalnim Uranom tada napravi odugovlacenje ili blokadu, ali s obzirom da Uran uvek donosi iznenadne promene da li konjunkcija tranzitnog Urana sa Saturnom takodje usporava???

manuela

Broj poruka : 113
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Apr 09, 2013 6:32 pm

manuela :: obzirom da Uran uvek donosi iznenadne promene da li konjunkcija tranzitnog Urana sa Saturnom takodje usporava???
Mislim da ne, pomene koje UR donosi su brze ili iznenadne pa čak i kad legne na sporog (m)učitelja SA

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sagitariusleone taj Pon Sep 02, 2013 10:59 pm

Cemu bih ja mogla da se nadam? Kad sam procitala sve ovo,vec me je zahvatila unapred glavobolja,zaista mi strasno zvuci.Krajem oktobra ce kod mene biti konjukcija saturna i urana.I bez konjukcije dozivljaam strasnu napetost u braku ,na poslu,nervozaa,razna razocarenja...Ima li sta gore od Saturna u konjukciji sa IC,to sam prezivela,jedva ,nekako,sta li sad Bosko smisljala novo za mene.Proverava me da li tacno kada kazem Ja ne mogu toliko puta da padnem,koliko puta mogu da ustanem.Kako se ono kaze Smiluj se Boze i mi cigani imamo dusu.Da me neko ne shvati pogresno,pokusavam samu sebe da nasmejem.Da krenem ja sa psiho pripremama.Very Happy Question 

sagitariusleone

Broj poruka : 47
Godina : 39
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Sep 03, 2013 11:31 am

Trebala bi da više radiš na svom unutrašnjem miru i opuštanOST, kroz  vežbe pravilnog disanja, da  primenjuješ nešto što će te smirivati, opuštati, kao što ja  jogua, meditacije, agirmacije, ili molitve, da slušš reiki muziku, ili da  ideš na masaže za opuštanje, da bi  u tom periodu našla svoj veći mir i da bi se bolje suočila sa problemima sa drugim, posebno porodičnim, ili bračnim ako si u braku. Smile

Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Sep 04, 2013 1:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Sep 03, 2013 9:07 pm

sagitariusleone ::Cemu bih ja mogla da se nadam? Kad sam procitala sve ovo,vec me je zahvatila unapred glavobolja,zaista mi strasno zvuci.Krajem oktobra ce kod mene  biti konjukcija saturna i urana.I bez konjukcije dozivljaam  strasnu napetost  u braku ,na poslu,nervozaa,razna razocarenja...Ima li sta gore od Saturna u konjukciji sa IC,to sam prezivela,jedva ,nekako,sta li sad Bosko smisljala novo za mene.Proverava me da li tacno kada kazem Ja ne mogu toliko puta da padnem,koliko puta mogu da ustanem.Kako se ono kaze Smiluj se Boze i mi cigani imamo dusu.Da me neko ne shvati pogresno,pokusavam samu sebe da nasmejem.Da krenem ja sa psiho pripremama.Very Happy Question 
Vidim da ti je UR vladar VII i da natalno nema aspekt sa SA, dakle ista ti je situacija kao kod mene. Preživela sam nekoliko prelazaka SA0UR, a poslednja egzaktna konjukcija bila je početkom avgusta. Trenutno je orbis mislim oko 2 stepena (separacioni) odnosno SA mi je ponovo na IC-u. I mene su naplašile prognoze, pa sam sva bila napeta, ali kod mene nije bilo nikakvih strašnih velikih dešavanja. Jesam bila malo nervoznija i neraspoloženija nego inače, što su osetili i ljudi u mojoj okolini, bilo je nekih trzavica i napetosti na poslu, ali se na tome završilo. Hvala Bogu pa mi je sa roditeljima sve bilo ok, i dok je bio na IC-u i dok je šetao kroz IV, tako da nije (za sada) udario po porodici. Nisam u braku pa nemam lično iskustvo kako deluje na bračni odnos. Nadam se da će ti moj komentar malo odagnati strahove i doneti tračak sunny a tebe bih zamolila da mi kažeš da li su ta negativna dešavanja počela još dok ti je SA bio na IC-u ili kad je već zagazio u IV?

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sagitariusleone taj Sub Sep 07, 2013 6:48 pm

Vidim da ti je UR vladar VII i da natalno nema aspekt sa SA, dakle ista ti je situacija kao kod mene. Preživela sam nekoliko prelazaka SA0UR, a poslednja egzaktna konjukcija bila je početkom avgusta. Trenutno je orbis mislim oko 2 stepena (separacioni) odnosno SA mi je ponovo na IC-u. I mene su naplašile prognoze, pa sam sva bila napeta, ali kod mene nije bilo nikakvih strašnih velikih dešavanja. Jesam bila malo nervoznija i neraspoloženija nego inače, što su osetili i ljudi u mojoj okolini, bilo je nekih trzavica i napetosti na poslu, ali se na tome završilo. Hvala Bogu pa mi je sa roditeljima sve bilo ok, i dok je bio na IC-u i dok je šetao kroz IV, tako da nije (za sada) udario po porodici. Nisam u braku pa nemam lično iskustvo kako deluje na bračni odnos. Nadam se da će ti moj komentar malo odagnati strahove i doneti tračak sunny a tebe bih zamolila da mi kažeš da li su ta negativna dešavanja počela još dok ti je SA bio na IC-u ili kad je već zagazio u IV?

Kada je Sa bio na Ic/u,ja sam izgubila najvoljenije bice u mom zivotu.Jako tezak period,mucan,zato kazem,kad sam to prezivela,cini mi se mogu sve,sta god doslo.Ono sto me ne ubije moze samo da me ojaca.Sta god doslo,dobro doslo.Prezivecu.Hvala na pozitivnom komentaru.

sagitariusleone

Broj poruka : 47
Godina : 39
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Ned Sep 08, 2013 7:51 pm

sagitariusleone ::
Kada je Sa bio na Ic/u,ja sam izgubila najvoljenije bice u mom zivotu.Jako tezak period,mucan,zato kazem,kad sam to prezivela,cini mi se mogu sve,sta god doslo.Ono sto me ne ubije moze samo da me ojaca.Sta god doslo,dobro doslo.Prezivecu.Hvala na pozitivnom komentaru.
Nema na čemu. Žao mi je zbog tvog gubitka Sad
Izgleda da SA ne deluje baš u svakom horoskopu, znam nekoliko primera kad nije odradio svoje

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Sep 09, 2013 2:21 pm

Ena, ne verujem da nije odradio svoje, već je to odradio na drugačiji način. Kada mi je prvi put Saturn ušao u 4. imala sam veliku brigu, obaveza oko bolesnog oca,  strah u vezi njegovog zdravlja, a potom je doneo i smrt. Sada  mi on donosi  obaveze u vezi moje porodice povećane, ali i  radnih obaveza više , koje obavljam u domu, mislim na posao , jer je meni Saturn vladar 6. u 4., ali  je opet prisutan bolest u kući, stare osobe, svekra. Iako,  ponekad samo pomalo pomažem, veoma me me pogađa kada ga vidim u stanju u kojem je i brine me da njegovo zdravlje.  

Tebi je Ena, sada vladar 4.,Mars u 12, pa je moguće da ti  postoje neki problemi vezni za tvoje roditelje, sa kojim ti nisi upoznata, nešto što je za tebe još uvek tajna.

Saturn u četvrtoj može da donese u povoljnim aspektima i neke građevinske radove, ili  rešavanje pitanja vezanih za nekretnine, ili izdavanje nekretnina , ili rešavnje nekih egzistencijalnih problema, ili više odgovornosti prema porodici, ili  radne obaveze, koje se odvijaju u domu, a ne uvek  bolest, brigu,žalost,smrt, ili  osiromašenje i druge nesreće u porodici.

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Sep 09, 2013 7:25 pm

Astrotanja ::Ena, ne verujem da nije odradio svoje, već je to odradio na drugačiji način. Kada mi je prvi put Saturn ušao u 4. imala sam veliku brigu, obaveza oko bolesnog oca,  strah u vezi njegovog zdravlja, a potom je doneo i smrt. Sada  mi on donosi  obaveze u vezi moje porodice povećane, ali i  radnih obaveza više , koje obavljam u domu, mislim na posao , jer je meni Saturn vladar 6. u 4., ali  je opet prisutan bolest u kući, stare osobe, svekra. Iako,  ponekad samo pomalo pomažem, veoma me me pogađa kada ga vidim u stanju u kojem je i brine me da njegovo zdravlje.  
Tebi je Ena, sada vladar 4.,Mars u 12, pa je moguće da ti  postoje neki problemi vezni za tvoje roditelje, sa kojim ti nisi upoznata, nešto što je za tebe još uvek tajna.
Saturn u četvrtoj može da donese u povoljnim aspektima i neke građevinske radove, ili  rešavanje pitanja vezanih za nekretnine, ili izdavanje nekretnina , ili rešavnje nekih egzistencijalnih problema, ili više odgovornosti prema porodici, ili  radne obaveze, koje se odvijaju u domu, a ne uvek  bolest, brigu,žalost,smrt, ili  osiromašenje i druge nesreće u porodici.
Tanja, mislila sam na period kada je SA bio na mom UR i period kada je SA bio na IC. Tada mi se, Bogu hvala, nije desilo ništa u simbolici SA.
SA tek sada započinje sa kretanjem kroz IV i biće u njoj do kraja 2016.g. tako da ima vremena za loše stvari, a pogotovo kada mi bude prelazio preko SMČ i MO.
Kad ste pomenuli vašeg bolesnog svekra, pronašla sam se u tom delu, jer su meni baka i deka veoma stari i već dugo bolesni, pa iako kao i Vi samo povremeno pomažem majci u vezi njih, takođe mi je teško kad ih gledam u tom bespomoćnom stanju, i žao mi je moje majke koja skoro da nema svoj život jer brine o njima.
Kvadrat MA iz XII na moj natalni UR i JU, a samim tim i ovaj tranzitni SA, doneo mi je (i još uvek donosi)svakodnevne svađe i rasprave sa muškarcem prema kome gajim jake emocije, a sve u vezi nekih dešavanja iz prošlosti i tračeva koji potiču od "prijatelja". Mada možda tome doprinosi i tr.JU koji je na mom nat.MA, ispravite me ako grešim

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Pon Sep 16, 2013 12:55 pm

Moj tranitni Saturn na IC donio mi je svađu sa roditeljima i danas ne govorimo ... Sad ide preko moje pete kuće, preko natalnog Urana, Venere i Sjevernog čvora ... već imam probleme u braku, vidjet ćemo šta će se desiti ... a traniztnog Saturna u stopu prate tranzitna Venera i Sj. čvor ... igranka u petoj kući Smile a sve u Škorpiji ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Sep 16, 2013 6:20 pm

Strijelac ::Moj tranitni Saturn na IC donio mi je svađu sa roditeljima i danas ne govorimo ... Sad ide preko moje pete kuće, preko natalnog Urana, Venere i Sjevernog čvora ... već imam probleme u braku, vidjet ćemo šta će se desiti ... a traniztnog Saturna u stopu prate tranzitna Venera i Sj. čvor ... igranka u petoj kući :)a sve u Škorpiji ...
Strijelac, jel ti SA vladar VII? Pokušavam da nadjem nekog kome je vladar VI tj. suvladar VII jer me zanima šta im je doneo prelazak preko SMČ

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 12:47 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics