Da ili pisi propalo???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Da ili pisi propalo???

Počalji  elaelena taj Uto Mar 16, 2010 1:08 pm

Draga Astrotanja, bila bih vam jaaaaako zahvalna kad biste bacili oko na ovaj uporedni i rekli vase misljenje-ima li nade da bude nesto izmedju nas ili da se ne nadam mnogo?????

http://img31.imageshack.us/img31/3803/astro2gw01imeprezime353.gif moj natal

http://img96.imageshack.us/img96/2000/astro2gw07e3r3erf302952.gif njegov natal

http://img28.imageshack.us/img28/4162/astro61titgw0107imeprez.gif uporedni (moj je ovaj unutra a njegov spolja)

Sve mi se cini da je on bio vise osoba fatalnog tipa koja se pojavila da bih ja nesto naucila iz svega toga(inace nismo do sad bili u vezi cak se i ne vidjamo cesto), ali bi volela da ima neke nade izmedju nas.Ja sam malo gledala ovaj uporedni i upao mi je u oko ovaj njegov jupiter na mom suncu i marsu(pretpostavljam da je ta konjukcija njegovog jupitera sa mojim marsom i suncem dobra u uporednom), a sa druge strane njegov mesec koji drzi na opoziciji mog meseca i veneru nije bas najsjajniji odnos za vezu, pa jos njegov mesec na mom uranu-znaci dosta nemira i nestabilnosti u odnosu.Takodje njegovo sunce na mom merkuru bi znacilo dobru komunikaciju ili...?Njegov pluton na mom asc bas fatalno haha...I takodje ono sto mi je zanimljivo da je moja konjukcija meseca i venere u njegovoj sedmoj(to me je najvise obradovalo, mada mozda sa radujem za dzabe ) ...
Koliko dobrog toliko i loseg. Smile Smile Sad Sad

p.s.Citala sam malo vasa tumacenja uporednih-predpostavljam da sam ga ja privukla jer sam vaga u podznaku, pa jos mesec i venera u blizancima(u prevodu isuvise vazudusasta ), a s obzirom da je njegov vladar pete i sedme u vazdusnoj veneri sigurno ga privlace ili mu odgovaraju vazdusni tipovi najvise...ako sam dobro povezala. Very Happy Very Happy Very Happy

elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Da ili pisi propalo???

Počalji  jassna taj Čet Mar 18, 2010 12:53 am

A ova njegova Venera u tvom 12. polju? Jel to moze ukazivati na tajnu vezu? Ili vezu na daljinu? Ili na upoznavanje preko neta? Bas me zanima ovaj polozaj Venere..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Mar 18, 2010 2:10 am

jassna ::A ova njegova Venera u tvom 12. polju? Jel to moze ukazivati na tajnu vezu? Ili vezu na daljinu? Ili na upoznavanje preko neta? Bas me zanima ovaj polozaj Venere..
Hm.lepo pitanje, mada je mene sve proslo..ali jedna takva situacija je bila i veza na daljinu i "tajna" veza Rolling Eyes i upoznavanje na putu..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Čet Mar 18, 2010 2:15 am

Ja sam imala ovakav aspekt sa jednim bivsim..i veza je bila tajna, ali prelepa...i upoznali smo se na cudan nacin (naleteli jedno na drugo bukvalno, isto na putovanju)...zato sam pitala, da malo razmenim iskustva sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Mar 18, 2010 2:26 am

jassna ::Ja sam imala ovakav aspekt sa jednim bivsim..i veza je bila tajna, ali prelepa...i upoznali smo se na cudan nacin (naleteli jedno na drugo bukvalno, isto na putovanju)...zato sam pitala, da malo razmenim iskustva sunny
Evo sad bas gledam, ali izgleda da su meni specificni ovi sto imaju Ma90Ve, pritom nemamo apekta medju Ve i Ma, obostrano, Venere nam jesu u sekstilu, mada ja sam bila prejaka za njega valjda. I jos specificnije sto uvek imam s neki Ve dobar Pluton = drugacije ne ide..
Moja Ve je upala na kraj njegovog 12og, natalno imam Ve0Ne, a i moja Ve ima konjukciju sa Uranom njegovim, mada nije tako kratko trajalo, godinama, i sto kazu da nedostatak dodira Marsa i Venere umanjuje privlacnost..barem onda kada se vidimo nemoguce je bilo izbeci i nikada nije bilo problema. Eto i taj tranzit Plutona je dugo isao preko tih konjkukcija i onda kada je izasao iz njegovog 12-og i udaljio se od moje Ve, sad disem, malo vise kasnim, jedno 7 god..popravicu sve, nadam se sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

E da, Saturni nam nemaju kontakta??? Ali uopste u celoj sinastriji samo Saturni nemaju dodira Rolling Eyes

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:44 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu