ljubav ili fax..???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

ljubav ili fax..???

Počalji  Dunja taj Ned Apr 18, 2010 12:55 am

Moze li mi neko reci,sta ce mi u ovoj godini bolje ici od ruke??? ljubav ili fax???Smile))oce li neki momak zavrteti mozak,ili ce moj jadni mozak biti "zavrcen" knjigom???Smile)))))

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: ljubav ili fax..???

Počalji  Bellatrix986 taj Ned Maj 16, 2010 2:55 pm

Evo, ja sam malo pogledala, pa ću ti, onako amaterski reći.

Trenutno ti je Saturn, koji se kreće retrogradno, u konjukciji sa tvojim natalnim Merkurom, što je dobro vrijeme za učenje, tj. za postavljanje temelja za uspješno polaganje ispita. Mislim da će se stvari pokrenuti sa faxom nekad u 6. mjesecu, kada Saturn ponovno krene pravo, i (konačno) uđe u Vagu.
Kako je tebi Djevica - druga kuća, novac, ako se ne varam, ne bi bilo loše da, ako si nezaposlena, probaš naći neki poslić vezan za komunikaciju, jer Merkur pravi konjukciju sa Saturnom, mada možda nećeš odmah dobiti odgovor, već kada tranzitni Jupite malo promjeni poziciju i izađe iz opozicije s tvojim natalnim Merkurom i tranzitirajućim Saturnom.

Što se ljubavi tiče, Mars se približava tvom Ascedentu, te će uskoro, unutar tvoje prve kuće napraviti konjukciju sa tvojom natalnom Venerom i Suncem, može ti donijeti dešavanja na području ljubavi, izlazaka, te vezu sa nekim baziranu na jakoj privlačnosti.

Eto, to bi bilo to, onako amaterski, znači mislim da će btii nekih događaja, osobito sada nekad juni - juli.
Nadam se da nisam mnogo promašila Smile

Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 30
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Ned Maj 16, 2010 5:23 pm

Hvala ti bella,

ndam se da si potpuno u pravu:))))
svidja mi se tumacenje:)))

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Feb 21, 2011 8:20 pm

Mila, nisi trebala da pišeš toliko puta jedan isti tekst, posebno ako sebe doživljavala kao moredatora, a to si bila jedno vreme, ali si više puta napisala meni da ne želiš više to da radiš i ja sam rekla da je u redu, ako ne želiš. Nisam te primoravala, tako da je to bio tvoj izbor i tvoja volja. Moja je greška što nisam obrisala u potpisu da nisi više moderator.

Na brojna tvoja pitanja sam odgovarala, tako da ne možeš da mi zameriš, ako koji put i nisam, a to je obično bilo kada sam imala neke svoje zdravstvene probleme.

Pitala si me da ti uradim godišnji horoskop, pa pretpostavljam da je to zato što smatraš da se ne razumem u astrologiju.

Ja nisam sportista i ne doživljavam svoje komentare i sugestije kao takmičenje,niti mi je to problem,kao što nemam naboj negativne energije da nekog vređam,bilo smajlićima, bilo izjavama.

Iz svega što si napisala izbija samo jedna velika negativna energija, koju doživljam kao oličenje paskosti i zlobe prema Dunji i mene. Povocirala te moja izjava, to što sam te zamolila da ne odgovaraš Dunji.

Tvoju inetligenciju niko nije vređao, a niti te je neko iskorišćavao, jer si se kroz tvoje postove dokazivala i ja sam priznajem neke stvari uvažavala, mada nisam videla uvek tačnost u tvojim odgovorima, nisam ih isprvljala, jer sam osećala da bi te moje ispravke iritirale i da biih ti doživljavala kao nadmetanje i neprijateljstvo, a ti si ovim postom to i dokazala. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:20 pm