Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Katarinaki taj Čet Maj 13, 2010 8:46 pm

Negde sam cula da ako tvoj licni broj u zbiru sa licnim brojem neke druge osobe daje 9 onda se vi poznajete iz proslog zivota! Da l neko moze da mi kaze da l je to tacno???
I da l ja nekako mogu da vidim da l je nase poznanstvo dobro ili lose bilo.....
A primetila sam da sa dva momka sa kojim sam imala veze sa mojim brojem daju 9...pa mi je jako interesentno da saznam...Hvala unapred

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 30
Datum upisa : 28.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  beli lav taj Čet Maj 13, 2010 11:44 pm

da,to su karmicke veze.narocito to gledam ako se radi o bioritmickom i licnom broju.tacno sta je bilo pre ne bih mogla da kazem,ali uvek ima nekih nagovestaja,a i bitnije je sta ce biti sada,u ovom zivotu.jer ako je veza teska,tj taj odnos, treba se pripremiti a to ce biti slucaj ako se tu negde nasla i 4ka.
zanimljivo je to sto si sa vise momaka imala karmicke veze Question
ja sam npr samo sa jednim.kod mene je slucaj
ja 2-3-5
on 7-3-1
spoj 9-6-6
jaka karma po pitanju emocija,ljubavi i svega sto predstavlja venera(zbog 6ice)
ako stavis svoje i njegove podatke,mogu da vidim Razz

beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Maj 14, 2010 12:25 am

A ako je 8-1-9? Da je karmička znam od samog susreta, čim su nam se pogledi sreli. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Pet Maj 14, 2010 1:52 am

Ovako:moj bioritamski-generacijski-licni kod je 1-6-7
od prvog decka je 1-1-2
a od drugog je 3-8-2
Znaci,moj spoj sa prvim deckom je 2-7-9
a sa drugim 4-5-9

Sad sam videla da i moji roditelji imaju u zbiru licnih 9 I love you I love you pa mi je postalo to vrlo interesantno jer oni imaju divan brak i mnogo se vole,a ja sam sa ovim momcima ne bas tako dobro zavrsila!!!

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pet Maj 14, 2010 10:13 am

Broj 9 predstavlja karmicku vezu. Partneri kad se sretnu imaju osecaj da se znaju 100 godina. U pojedinim situacijama, veza se zavrsava kada se karmicki dug odradi i rastanak moze biti izuzetno bolan. Kraj se obicno desava kada se pojavi treca osoba jednom od partnera.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kristina taj Pet Maj 14, 2010 5:25 pm

caos ja sam 3-8-2
a on 1-7-5

ima li sanse za vezu?

kristina

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Pet Maj 14, 2010 5:52 pm

kristina ::caos ja sam 3-8-2
a on 1-7-5

ima li sanse za vezu?
Nisi nesto dobro za njega napisala jer ne moze da bude 1-7-5 posto treci broj je zbir prva dva!!! Pokusaj ponovo

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Pet Maj 14, 2010 7:21 pm

joki22 ::Broj 9 predstavlja karmicku vezu. Partneri kad se sretnu imaju osecaj da se znaju 100 godina. U pojedinim situacijama, veza se zavrsava kada se karmicki dug odradi i rastanak moze biti izuzetno bolan. Kraj se obicno desava kada se pojavi treca osoba jednom od partnera.
a koja je razlika izmedju karmicke i sudbinske veze???

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pet Maj 14, 2010 9:25 pm

Astrotanja ::A ako je 8-1-9? Da je karmička znam od samog susreta, čim su nam se pogledi sreli. sunny
da,karma je.takve veze zbog 8ice su cesto privucene fizicki a kasnije radi potomstva,tj oplodnje.sem toga zasticene su Andjelom cuvarom.mada,zbog 8ice i 1ce ima puno dinamike pa bi oba partnera trebalo da paze da se jedino u krevetu prazne jedno prema drugom,hm hm,ako sam bila jasna.jer moze doci,ukoliko se apstinira,do zestokih svadja i rasprava. flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pet Maj 14, 2010 9:39 pm

Katarinaki ::Ovako:moj bioritamski-generacijski-licni kod je 1-6-7
od prvog decka je 1-1-2
a od drugog je 3-8-2
a sa drugim 4-5-9

Sad sam videla da i moji roditelji imaju u zbiru licnih 9 I love you I love you pa mi je postalo to vrlo interesantno jer oni imaju divan brak i mnogo se vole,a ja sam sa ovim momcima ne bas tako dobro zavrsila!!!

ovako,prvi odnos 2-7-9 je laksi,mada zbog 1ice kod oboje na bioritmu moglo je doci do borbe za dominacijom(kao dva lava u vezi sunny ).
i taj odnos je ujedno bio i sudbinski.ali odnos je zavisio od njegove energije.
drugi odnos je komplikovaniji jer ima 4ku.losa komunikacija.
zanimljivo je to sto su obojica 2ke,mada i logicno zbog tvoje 7ice da te one privlace.problem je taj sto ti imas 7,a on se smatra muskim brojem,tako da tvoja energija je dominantnija i privlacis 2ke koje su pasivne.
imas dve opcije ili da to prihvatis,jer ce te sigurno jos neka dvojka privuci,tj ti njih,ili da se totalno menjas,sto je komplikovano.znam,problem je i sto si devojka pa u skladu sa tvojom bioloskom prirodom nije muska energija.ali razmisli,sigurno znas dosta zena koje su u podznaku muski znak,pa sta onda king

to sto su ti roditelji u karmickom braku nije cudno,jer su gle cuda i moji!!!i to bas 9-6-6,kao sto sam ja bila sa tim deckom.
s tim sto tata ima neki aspekt Ve i Sa,a ta Ve mu je bas u 5 polju i predstavlja mene kao stariju cerku.i da,mislim da me ocekuje karmicki brak,pa videcemo study

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pet Maj 14, 2010 9:46 pm

Katarinaki ::a koja je razlika izmedju karmicke i sudbinske veze???
karmicke su iz proslih zivota,iz proslih inkarnacija,koje su se nekako prekinule,ali partneri su osecali veliku vezanost za njih i posle raskida,kakav god bio,to je mogla biti i smrt.ta njihova zelja ih je ponovo spojila u ovom zivotu,a od njih zavisi da li ce shvatiti i koliko su spremni da rade na njoj.kazu da smo sada ono sto su oni nekada bili.pa tako ako vas povredjuju-mi smo njih u proslom zivotu a sada to placamo.to je broj 9 sunny
sudbinske veze-nisu iz proslih zivota,te duse se po prvi put srecu,samo sto je u zvezdama zapisano da tad i tad trebamo da sretnemo nekoga jer je idealno vreme za to.ovde je to broj 2 u spoju dve osobe. sunny
nadam se da je jasnije.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Pet Maj 14, 2010 11:03 pm

beli lav ::
Katarinaki ::a koja je razlika izmedju karmicke i sudbinske veze???
karmicke su iz proslih zivota,iz proslih inkarnacija,koje su se nekako prekinule,ali partneri su osecali veliku vezanost za njih i posle raskida,kakav god bio,to je mogla biti i smrt.ta njihova zelja ih je ponovo spojila u ovom zivotu,a od njih zavisi da li ce shvatiti i koliko su spremni da rade na njoj.kazu da smo sada ono sto su oni nekada bili.pa tako ako vas povredjuju-mi smo njih u proslom zivotu a sada to placamo.to je broj 9 sunny
sudbinske veze-nisu iz proslih zivota,te duse se po prvi put srecu,samo sto je u zvezdama zapisano da tad i tad trebamo da sretnemo nekoga jer je idealno vreme za to.ovde je to broj 2 u spoju dve osobe. sunny
nadam se da je jasnije.

Jesi,sve si mi lepo rastumacila. Samo me buni jedna stvar. Sta ako neko ima i 2 i 9 u zajednickom kodu???

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pet Maj 14, 2010 11:06 pm

Lavicu,
a jel mozes meni da kazes nesto o tome koji brojevi mi najbolje pasu za partnerstvo? ja sam 8-4-3....Jel to znaci da bi neka 6-ica mogla da mi bude sudbinska???

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Pet Maj 14, 2010 11:13 pm

Katarinaki ::Ovako:moj bioritamski-generacijski-licni kod je 1-6-7
od prvog decka je 1-1-2
a od drugog je 3-8-2
a sa drugim 4-5-9

ovako,prvi odnos 2-7-9 je laksi,mada zbog 1ice kod oboje na bioritmu moglo je doci do borbe za dominacijom(kao dva lava u vezi sunny ).
i taj odnos je ujedno bio i sudbinski.ali odnos je zavisio od njegove energije.
drugi odnos je komplikovaniji jer ima 4ku.losa komunikacija.
zanimljivo je to sto su obojica 2ke,mada i logicno zbog tvoje 7ice da te one privlace.problem je taj sto ti imas 7,a on se smatra muskim brojem,tako da tvoja energija je dominantnija i privlacis 2ke koje su pasivne.
imas dve opcije ili da to prihvatis,jer ce te sigurno jos neka dvojka privuci,tj ti njih,ili da se totalno menjas,sto je komplikovano.znam,problem je i sto si devojka pa u skladu sa tvojom bioloskom prirodom nije muska energija.ali razmisli,sigurno znas dosta zena koje su u podznaku muski znak,pa sta onda king

to sto su ti roditelji u karmickom braku nije cudno,jer su gle cuda i moji!!!i to bas 9-6-6,kao sto sam ja bila sa tim deckom.
s tim sto tata ima neki aspekt Ve i Sa,a ta Ve mu je bas u 5 polju i predstavlja mene kao stariju cerku.i da,mislim da me ocekuje karmicki brak,pa videcemo study

Da,za prvi odnos je i meni bilo lakse da saradjujem,dok sa ovim drugim stvarno nekad nisam mogla da nadjem zajednicki jezik. Sto bi rekli BABA SUMOM DEDA DRUMOM!!!
Pa dobro....sta mi drugo preostaje nego to da prihvatim sto sam dominantnija Laughing ....sad sve sto vise gledam,kontam da je skoro svaki bio 2 u licnom broju...xaxaxa!!! I da,svi su bili pasivni....sve u fazonu moze i hoce ali ako ja sve sredim....

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kristi taj Pet Maj 14, 2010 11:39 pm

Astrotanja ::A ako je 8-1-9? Da je karmička znam od samog susreta, čim su nam se pogledi sreli. sunny
da,karma je.takve veze zbog 8ice su cesto privucene fizicki a kasnije radi potomstva,tj oplodnje.sem toga zasticene su Andjelom cuvarom.mada,zbog 8ice i 1ce ima puno dinamike pa bi oba partnera trebalo da paze da se jedino u krevetu prazne jedno prema drugom,hm hm,ako sam bila jasna.jer moze doci,ukoliko se apstinira,do zestokih svadja i rasprava. flower

Ja imam sa jednim deckom 8-1-9 i totalno je tacno ovo "čim su nam se pogledi sreli"???
3-5-8 JA
5-5-1 ON

A zanimam me za jednog drugog!Imamo neke silne 6ice i 9etke!!!
3-5-8 JA
3-4-7 ON
6-9-9 zbir!!! Videla sam da si ti,beli lave,napisala nesto kao za brak...Da li moze da bude sa njim takav aspekt???

HVALA!!!!!!!!!!!

Kristi

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sub Maj 15, 2010 1:46 am

Numerologija je predivna, narocito horarna..Jednom sam imala prilike da se uverim koliko je tacna..
Moja kombinacija je 8-2-1..I moj decko ima licni broj 1, ali meni ne smeta njegova potreba za dominacijom bas ni malo, cak mi i imponuje.. tongue sunny sunny Zbir nasih licnih je 2..Bas bi bilo lepo da to izmedju nas bude forever sunny
Kazu da zbog ove osmice u mojoj kombinaciji, odnosno andjela cuvara nikada ne mogu finansijski da potonem (naravno ako izaberem posten put)..Mada, nesto se bas i ne pronalazim u opisu Jedinice..Jesam veliki individualista, ali nesto bas i ne volim da se namecem, da budem vodja, nisam cak ni preterano ambiciozna..Vise volim da sam u senci, odnosno ne volim preterano da se eksponiram (a moj decko to obozava npr, on je bas popularan, takvo mu je i zanimanje)..Mada, primetila sam da vrlo brzo uspevam da nametnem drugima svoje misljenje, ljudi me nekako uvek prate..Na fakuletu sam bila glavna kada su raznorazne pobune bile u pitanju, a tako je i na poslu..U stvari, ja sam vodja raznoraznih pobuna.. sunny sunny A i ovaj Uran na ascedentu mi to daje sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sub Maj 15, 2010 1:53 am

Jao, ja tek sada vidim da sam promasila temu sunny sunny sunny

Nemojte mi zameriti..

A ovo za 9..

Imala sam sa bivsim deckom 9 kada bih sabrala nase bioritmove..Karma? Kombinacija je bila 9-5-5..Veza nije bila za formalni brak, samo smo ziveli zajedno..

A sta se desava ako je zbir generacijskih 9? Da li se i to gleda kao karma?

I sta su Uranske veze? Kada je zbir licnih 7? Jedna takva mi je dosla glave zamalo (kombinacija je bila 7-9-7)..A bioritamski brojevi su nam se poklapali..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kristina taj Sub Maj 15, 2010 2:41 am

ja sam 2.1.'88
on je 19.7.'85
????'
znaci da sam ja 3-8-2-
a on 8-5-4

jel tako dodje? Very Happy

ii moze li biti veza ovdje? Smile

kristina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Sub Maj 15, 2010 3:16 am

kristina ::ja sam 2.1.'88
on je 19.7.'85
????'
znaci da sam ja 3-8-2-
a on 8-5-4

Da,sad si dobro napisala!!!! Znaci zajednicki kod vam je 2-4-6! Po ovoj dvojci jedino ti mogu reci da je ovo sudbinska veza,a cetvorka mislim da ne valja...uostalom ja se ne razumem bas mnogo,tako da bolje pogleda neko ko se razume!

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kristina taj Sub Maj 15, 2010 4:00 am

Very Happy OMG xexxex ok hvalaa:) čekam nastavak...Smile))

kristina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sub Maj 15, 2010 5:30 pm

Katarinaki ::Jesi,sve si mi lepo rastumacila. Samo me buni jedna stvar. Sta ako neko ima i 2 i 9 u zajednickom kodu???
onda je to kombinacija sudbinske i karmicke veze,s tim sto se pravi razlika gde su ti brojevi.jer ako je neki na generacijskom mestu,ja ga ne uzimam toliko u obzir.dakle,to je veza iz proslog zivota za koju su se zvezde pobrinule da je obavezno sretnes i prozivis u trenutku kada je to bilo potrebno iz zvezdama znanih razloga.jer ti ne moras da budes u vezi sa svima sa kojima imas karmu,pored nekih samo prodjes u zivotu sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sub Maj 15, 2010 5:37 pm

Kristi ::Ja imam sa jednim deckom 8-1-9 i totalno je tacno ovo "čim su nam se pogledi sreli"???
3-5-8 JA
5-5-1 ON

A zanimam me za jednog drugog!Imamo neke silne 6ice i 9etke!!!
3-5-8 JA
3-4-7 ON
6-9-9 zbir!!! Videla sam da si ti,beli lave,napisala nesto kao za brak...Da li moze da bude sa njim takav aspekt???

HVALA!!!!!!!!!!!

sto je Astrotanja napisala "cim su se pogledi sreli''to se odnosi na sve karmicke veze.situacija kada se osecate prijatno sa nekim kao da ga znate 100god(sto i jeste tako bukvalno Rolling Eyes ).situacija kada iskreno,ali iskreno pitate nekoga A jel se mi znamo od ranije? flower
Kristi,imas samo gresku kod drugog zbira-on je 6-9-6,i da jeste s njim aspekt za brak,ako dozvolis da on bude vodja. Smile

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sub Maj 15, 2010 5:50 pm

jassna ::Imala sam sa bivsim deckom 9 kada bih sabrala nase bioritmove..Karma? Kombinacija je bila 9-5-5..Veza nije bila za formalni brak, samo smo ziveli zajedno..

A sta se desava ako je zbir generacijskih 9? Da li se i to gleda kao karma?

I sta su Uranske veze? Kada je zbir licnih 7? Jedna takva mi je dosla glave zamalo (kombinacija je bila 7-9-7)..A bioritamski brojevi su nam se poklapali..

1.da,karma.samo sto brojevi 9-5-5 traze puno druzenja,putovanja,stalne promene,nikada da ne bude dosadno.sto je neko jednom rekao,bili biste divni prijatelji da se niste smuvali.mada ovakav aspekt cesto i donosi da iz prijateljstva se predje u romansu.moguce iznenadne trudnoce.itd sunny

2.neki gledaju to kao karmu.ja ponekad,postavljam pitanja i tako,mada generacijska,hm,to znaci da sa celom tom generacijom imamo karmu,hm hm.ali uzimam u obzir narocito ako se na zaj.bioritmu i zaj.licnom broju jave isti brojevi,to je duplirana energija pa je po meni jaka npr 6-9-6 ili 3-9-3,ili kao primer koji si ti posle navela 7-9-7.

3.Uranske su one koje kod nekog broja u zbiru daju 7,generacijski zaje,uzimam sa rezervom,da se ne ponavljam stalno.
eto,kao kod tebe i karma i dva Urana.mnogo energije,turbulentne veze,nestabilne,zeljne slobode.Uran je nagao,pa se u njih ulazi brzo,iznenada,i jos brze izlazi,naglo prekida.ko udje u ovakav brak ima 90% sansi da se razvede Neutral

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sub Maj 15, 2010 5:56 pm

kristina ::ja sam 2.1.'88
on je 19.7.'85
????'
znaci da sam ja 3-8-2-
a on 8-5-4

e sad jeste bolje Very Happy
ko sto Katarinaki rece vi ste 2-4-6.sve sto cu ti reci je da veza zavisi od tebe,tj nesto vise ako zelis ali i da se zenska osoba tj ti nece osecati najprijatnije u ovom odnosu kako vreme bude odmicalo.za kracu vezu,sto da ne sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Maj 15, 2010 6:31 pm

Beli lave,

hvala.U pravu si, ima puno strasti i dinamike i sa godinama ona ne prestaje. Naravo deca su nas posebno povezala i ona su nam najznačajnija.Ima ponekad i rasprava, ali i zajedničkog rada puno novih etapa, početaka nečeg novog, u kojima smo združeno učestvovali, vezanih za kuću, porodicu. Very Happy sunny

Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Jun 27, 2010 1:40 pm, izmenio ukupno 2 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:46 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu