Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Katarinaki taj Sub Maj 15, 2010 6:36 pm

beli lav ::
Katarinaki ::Jesi,sve si mi lepo rastumacila. Samo me buni jedna stvar. Sta ako neko ima i 2 i 9 u zajednickom kodu???
onda je to kombinacija sudbinske i karmicke veze,s tim sto se pravi razlika gde su ti brojevi.jer ako je neki na generacijskom mestu,ja ga ne uzimam toliko u obzir.dakle,to je veza iz proslog zivota za koju su se zvezde pobrinule da je obavezno sretnes i prozivis u trenutku kada je to bilo potrebno iz zvezdama znanih razloga.jer ti ne moras da budes u vezi sa svima sa kojima imas karmu,pored nekih samo prodjes u zivotu sunny
Pa da....nije ni logicno da ne naidjes ni na kog novog u zivotu,nego svaki put sa istima Very Happy Very Happy
Imam jos samo jedno pitanje i prestacu da te davim: znaci da se pre svega karmicka i sudbinska veza gleda na osnovu broja 2 i 9 ali u zbiru licnih brojeva?A ako se javi generacijskom,to nije bas toliko bitno,jel?A sta je kad se javi u zbiru bioritamskih brojeva dve osobe???

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 30
Datum upisa : 28.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kristina taj Sub Maj 15, 2010 6:39 pm

hvala puno...mada sada nam je komunikacija nikakva ...ja se nadam da ce biti nesto Crying or Very sad

kristina

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kristi taj Ned Maj 16, 2010 2:28 am

beli lav ::
Kristi ::Ja imam sa jednim deckom 8-1-9 i totalno je tacno ovo "čim su nam se pogledi sreli"???
3-5-8 JA
5-5-1 ON

A zanimam me za jednog drugog!Imamo neke silne 6ice i 9etke!!!
3-5-8 JA
3-4-7 ON
6-9-9 zbir!!! Videla sam da si ti,beli lave,napisala nesto kao za brak...Da li moze da bude sa njim takav aspekt???

HVALA!!!!!!!!!!!

sto je Astrotanja napisala "cim su se pogledi sreli''to se odnosi na sve karmicke veze.situacija kada se osecate prijatno sa nekim kao da ga znate 100god(sto i jeste tako bukvalno Rolling Eyes ).situacija kada iskreno,ali iskreno pitate nekoga A jel se mi znamo od ranije? flower
Kristi,imas samo gresku kod drugog zbira-on je 6-9-6,i da jeste s njim aspekt za brak,ako dozvolis da on bude vodja. Smile

Hvala,lavicu!!!
Znam za taj aspekt braka,to mi je vec i 2 astrologa reklo!!!SmileSmileSmile Jos samo kad bi se u praksi makar malo pokazalo da ima sanse za ispunjenje,posto je GOSPODIN u fazonu-"NIT' KOSKU GLODJE,NIT' JE DRUGOM DAJE". lol!

Kristi

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Ned Maj 16, 2010 4:45 pm

Beli lave, hvala sunny sunny
Reci mi jesi li imala dodira sa horarnom numerologijom, u smislu da nekome postavis pitanje? Kakva su ti iskustva? Ja kad se setim jednog susreta sa numerologom, najezim se..To je neverovatno..Ne verujem da bih ponovo imala hrabrosti da postavim horarno pitanje, iako je na ovo moje odgovor bio jako pozitivan..Tako mi je i bilo na kraju, bas kao sto je horar rekao..

Reci mi, molim te, kakva je kombinacija 3-8-2? Onako uopsteno..To mi je kod sa sadasnjim deckom..

Ova moja veza 7-9-7 je najznacajnija u mom zivotu, transformisala me je, iako nije dugo trajala..Pisala sam o doticnom gospodinu, to je onaj sa Mo u 12. polju i sa Suncem na 2. stepenu, pa jos i poznat..Gde se okrenes naletis na neki njegov trag, ne mozes da ga zaboravis, stalno te nesto podseca na njega..Covece, kad sam to prezivela, sve cu..Njegova ljubomora, sastanci, rastanci, raskid, strast..Ma haos..Pa jos isti bioritmovi..

Ova veza 9-5-5..Znas li kada sam osecala-udam li se za njega na papiru, ode mast u propast..Sto vise slobode, vise i srece..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Maj 17, 2010 3:11 pm

Dunja ::Lavicu,
a jel mozes meni da kazes nesto o tome koji brojevi mi najbolje pasu za partnerstvo? ja sam 8-4-3....Jel to znaci da bi neka 6-ica mogla da mi bude sudbinska???
Dunja,neka 6ica ti nije sudbinska vec karmicka veza,koja ne mora da se zavrsi brakom.a brojevi koji ti pasu za odnos ces pogledati u temi Znacenje brojeva,jer sam tamo pisala za svaki broj posebno,dosta o svakome i ujedno koji su ti brojevi za ljubav a koji za brak.i stim ces videti citanjem da li si vise 8ica ili 3ka,koji uticaj je jaci kod tebe,jer zavisi od osobe do osobe.da se ne ponavljamo ovde,sad sam bas videla da sam tamo dosta pisala flower

beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Maj 17, 2010 3:19 pm

Katarinaki ::Imam jos samo jedno pitanje i prestacu da te davim: znaci da se pre svega karmicka i sudbinska veza gleda na osnovu broja 2 i 9 ali u zbiru licnih brojeva?A ako se javi generacijskom,to nije bas toliko bitno,jel?A sta je kad se javi u zbiru bioritamskih brojeva dve osobe???
Ne pre svega u zbiru licnih brojeva,i kroz licni i kroz bioritamski broj.ja podjednako gledam oba broja jer smo pomalo i jedno i drugo.ne mogu da razdvajam bioritam i licni broj.to bi bilo kao kad bi vam gledala samo gde vam je Sunce ali ne i gde je podznak.a generacijski broj slabije posmatram,jednostavno nemam akcenat na njemu jer to vazi za celu generaciju flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Maj 17, 2010 3:37 pm

jassna ::Beli lave, hvala sunny sunny
Reci mi jesi li imala dodira sa horarnom numerologijom, u smislu da nekome postavis pitanje? Kakva su ti iskustva? Ja kad se setim jednog susreta sa numerologom, najezim se..To je neverovatno..Ne verujem da bih ponovo imala hrabrosti da postavim horarno pitanje, iako je na ovo moje odgovor bio jako pozitivan..Tako mi je i bilo na kraju, bas kao sto je horar rekao..

Reci mi, molim te, kakva je kombinacija 3-8-2? Onako uopsteno..To mi je kod sa sadasnjim deckom..

Ova moja veza 7-9-7 je najznacajnija u mom zivotu, transformisala me je, iako nije dugo trajala..Pisala sam o doticnom gospodinu, to je onaj sa Mo u 12. polju i sa Suncem na 2. stepenu, pa jos i poznat..Gde se okrenes naletis na neki njegov trag, ne mozes da ga zaboravis, stalno te nesto podseca na njega..Covece, kad sam to prezivela, sve cu..Njegova ljubomora, sastanci, rastanci, raskid, strast..Ma haos..Pa jos isti bioritmovi..

Ova veza 9-5-5..Znas li kada sam osecala-udam li se za njega na papiru, ode mast u propast..Sto vise slobode, vise i srece..
Horar ne radim,nikada nisam,nemam takvih iskustava.mislim da je to za mnogo iskusnije sunny
za ovu vezu 7-9-7 je sve logicno sto kazes,transformacije jer je Uran,ljubomora,raskidi,sve u toj simbolici.mnogo energije jednostavno.a da,zaboravih prosli put,dve 8ice ne idu zajedno,kako zasto,jednostavno ne mogu.
i za 9-5-5 si super opisala. sunny
ajde sve sto nema veze sa karmom i 9kom da me pitate na nekoj drugoj temi.ipak mi je Mesec u Jarcu pa mi smeta takvo mesanje tema,verujte mi flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pon Maj 17, 2010 5:42 pm

a jel smem ja da pitam sta je to horar??? Embarassed

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Maj 18, 2010 12:25 am

Smes da pitas Wink
to je kada mi ti ili neko drugi postavi pitanje a ja ti odmah odgovorim.pri tome mi ti ne dajes svoje podatke.to postoji i u horoskopu i tada se odgovor daje po trenutnim polozajima planeta.treba poznavati simboliku svakog stepena.to je kao kada bi bacali karte a ti postavis pitanje.neko to voli,neko ne.cesto to vole oni koji hoce brzo odgovor,odmah.i tu se po pravilu ne daju opsirna objasnjenja.pitanja su konkretna,a odgovori sa da i ne. sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kristina taj Uto Maj 18, 2010 3:40 am

Moze li ova kombinacija 382 i 977
to znaci da su 369? moze li veza i hoce li je biti ubrzo?Smile Smile

kristina

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rebeka taj Uto Maj 18, 2010 3:20 pm

Ja sam 1-2-3 farao

Dječak je 9-9-9.
Znači veza bi bila (opet) 1-2-3.

Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 25
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Uto Maj 18, 2010 7:15 pm

beli lav ::Smes da pitas Wink
to je kada mi ti ili neko drugi postavi pitanje a ja ti odmah odgovorim.pri tome mi ti ne dajes svoje podatke.to postoji i u horoskopu i tada se odgovor daje po trenutnim polozajima planeta.treba poznavati simboliku svakog stepena.to je kao kada bi bacali karte a ti postavis pitanje.neko to voli,neko ne.cesto to vole oni koji hoce brzo odgovor,odmah.i tu se po pravilu ne daju opsirna objasnjenja.pitanja su konkretna,a odgovori sa da i ne. sunny

hvala na odgovoru:)

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Maj 18, 2010 8:17 pm

Rebeka ::Ja sam 1-2-3 farao

Dječak je 9-9-9.
Znači veza bi bila (opet) 1-2-3.
momak koji ima sve 9ke je pod teskom karmom koju takve osobe najcesce ciste umetnickim izrazavanjem i pomaganjem drugima.vrlo tezak covek.cak i izgubljen ponekad.zanimljivo ce biti slaganje 1ice koja bi sve da pocinje i 9ke koja voli da zavrsava Laughing ako je osoba koja hoce da prihvati tvoje prvenstvo u svemu a ti da on zavrsava zapoceto,onda ste cool Wink
bas javi kako ce ici,zanima me.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slavicabecej taj Sre Maj 19, 2010 12:35 pm

cao
ja sam 1+5=6
on je 8+4=3
a to je znaci 999
ako mozete da mi kazete nesto o tom spoju?hvala

slavicabecej

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rebeka taj Sre Maj 19, 2010 5:25 pm

Hvala na odgovoru sunny

Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 25
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sre Maj 19, 2010 11:43 pm

slavicabecej ::cao
ja sam 1+5=6
on je 8+4=3
a to je znaci 999
ako mozete da mi kazete nesto o tom spoju?hvala
cao sunny vrlo jak karmicki spoj.sta god vas odnos trazi da zavrsite u sadasnjem zivotu-zavrsite obavezno i budite maksimalno korektni prema njemu,tako da nista ne moze da vam on zameri.zbog tvoje 1ice i njegove 8ice na bioritmima postojace nadmetanje medju vama, neka vrsta takmicenja sunny
zaboravih,mogla bi da pitas nekoga ko se razume u karmicku astrologiju da ti bolje pogleda vas odnos.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slavicabecej taj Čet Maj 20, 2010 12:31 am

hvala puno... Smile Smile Smile

slavicabecej

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mirjana2 taj Sub Maj 22, 2010 2:17 pm

zdravo*

istina delujemo"privuceni" cyclops ali se ja uvek plasim da cu kad-tad da preteram,
pa nesto kao pazim,a on se ne da Basketball (mada,ja i nisam neka jedinica. scratch)
ja: bio 9, licni 1, generac.1
on:bio 7, licni 8, generac.1

ima li ova komb.smisla?
hvala Wink

Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 34
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sub Maj 22, 2010 5:18 pm

zdravo Smile
dakle,ti si 9-1-1
on je 7-1-8
zajedno 7-2-9
karmicki spoj,i da ne budete zajedno,kao sto sam gore nekome rekla,budi maksimalno korektna prema njemu.zbog 7ice ce spoj biti turbulentan,sa cestim trzavicama.a zbog 2ke i 7ice sa nekim stalnim promenama.posto su vasa oba bioritma u tom spoju,tvoja 9ka i njegova 7ica odnos mora biti harmonican ili kao vage.malo on,malo ti.kao sah,jedan potez on,jedan ti i tako naizmenicno Laughing ali zenska osoba,tj ti,treba da bude mudrija i da vuce bolje poteze.to se vidi kroz zajednicki spoj ali i kroz tvoje 1ice.on ima 7icu na bioritmu ali 8ica kao licni br ga koci. Basketball
da li cete biti zajedno na tebi je naravno.a i ako ostanete samo drugari budi ok sa njim. sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mirjana2 taj Sub Maj 22, 2010 10:25 pm

weeee!!! sunny
puno hvala Beli lave!

Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 34
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Sub Maj 22, 2010 11:32 pm

Lavicu,jel mozes samo da mi kazes kakva mi je karma sa deckom cije je kod 887,moj je 167. Znaci zajedno smo 955. I malo da mi kazes za ljubav,da l ce biti sta....Hvalaaaaa flower flower

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Maj 24, 2010 12:57 am

9-5-5 je realno dobar spoj za druzenje,izlaske,zezanje,leprsave emocije.to je jedan od laksih oblika karmickog spoja jer se teret proslosti oslobadja RAZGOVOROM,tako da je potrebno sto vise pricati,pricati i druziti se.a inace ste oboje plahoviti,ti vise od njega pa bi mogla da se naucis strpljenju. flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Pon Maj 24, 2010 2:30 am

beli lav ::9-5-5 je realno dobar spoj za druzenje,izlaske,zezanje,leprsave emocije.to je jedan od laksih oblika karmickog spoja jer se teret proslosti oslobadja RAZGOVOROM,tako da je potrebno sto vise pricati,pricati i druziti se.a inace ste oboje plahoviti,ti vise od njega pa bi mogla da se naucis strpljenju. flower

Ju kuku mene ako je razgovorom!!! On ko da je mutav!!! Retko kad nesto gukne!!! Al dobro....volim ja njega i takvog Very Happy Very Happy. A za to strpljenje...vec sam jednom pukla sa njim,a to me je skupo kostalo,tako da mislim da sam se malo naucila pameti!! flower flower
Hvala ti za objasnjenje puno!!!

Katarinaki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pon Maj 24, 2010 11:42 am

pa ne znam bas, meni je jedna zena numerolog rekla da cu sa ovim covekom 17.12.1970 i ja 03.02.1971 ( ja sam 595 on 281) imati ljubav zivota pa tako nije bilo...tako da...ne znam ni sama sta da mislim o numerlogiji Shocked

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Čet Maj 27, 2010 12:49 pm

Dolino,imas prava da mislis sta hoces.ako si skepticna,kakav god odgovor da ti dam ti ces biti sumnjicava.a da li postoji ljubav zivota ili za ceo zivot,ne znam,kad budem bila pred kraj zivota valjda cu znati. flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:17 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu