ZAJEDNICKI KOD

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

ZAJEDNICKI KOD

Počalji  jassna taj Pon Maj 17, 2010 5:25 pm

Njegov kod je 4-6-1, moj kod je 8-2-1...Nas zajednicki kod 3-8-2..

Kakva smo kombinacija?

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: ZAJEDNICKI KOD

Počalji  beli lav taj Uto Maj 18, 2010 12:36 am

vas sam zbir nije los jer sadrzi sudbinsku 2ku.pored toga 8icu veseli 3ka pa je i to ok.problem moze doci oko trosenja vecih kolicina novca odjednom,ako vas ponese takav trenutak Laughing
trece osobe mogu negativno delovati na vas odnos,pa izbegavajte da zalazite u rasprave o tome sta su o vasem odnosu rekli.
jedino nisam odusevljena sto on ima 4ku na bioritmu a ti 8icu.4ke umeju da budu jako teske,a da li 8ica koja emotivno udje u to moze to da podnese? Rolling Eyes
flower

beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kristina taj Uto Maj 18, 2010 3:25 am

ja sam 3-8-2- a on 9-7-7 da li cemo uci u vezu?

kristina

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Maj 18, 2010 11:52 am

vi ste 3-6-9,karmicka veza.da li cete uci u vezu uvek zavisi od vas oboje,ja jedino mogu reci da su aspekti fini.s tim da gospodin voli da sedi na dve stolice.ako osetis agresivnost u odnosu,okreni se i bezi,ako ne-na pomolu su lepe emocije.
p.s.zamolila bih te da ne dupliras pitanja,postavljas dva ista u dve razlicite teme.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Uto Maj 18, 2010 12:41 pm

flower ja sam 5-8-4,a on 7-5-3.Kakvi su izgledi za prosirenje porodice???Zajednicki kod nam je 3-4-7

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 37
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Uto Maj 18, 2010 7:48 pm

Hvala puno sunny

Lave, znas kako..Nije on teska osoba, cak sta vise jako je drag covek, s tim sto ima potrebu da bude "vodja" u vezi itd., ali meni to zaista ne smeta, nekoj drugoj bi mozda smetalo..

Sta mislis? Jel moze ova 4 da bude pokazatelj njegovog teskog zivota? Njega zivot ni malo nije mazio, ponekad se zapitam kako je uopste uspeo da dodje tu gde jeste (poznati je umetnik i jos po nesto, a ja ne bih bila zena sa Mo u Vagi kada to ne bih naglasila..Smile))), Narocito je bilo tesko odrastati pored takvog jednog surovog coveka kakav je bio njegov otac...Ili 4ka kao pokazatelj neke porodicne karme? Bilo je dosta krvi u proslosti (ratovi)..

A ovo za mesanje trecih osoba..Tacno je i to..Velika je razlika u godinama medju nama, malo smo vise sokantni za okolinu i naravno da sam cula lose komentare..Mada on zaista izgleda mladoliko, takvog je i duha..Kada mi je rekao koje je godiste samo sto nisam pala u nesvest..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Maj 18, 2010 8:28 pm

tanjica ::flower ja sam 5-8-4,a on 7-5-3.Kakvi su izgledi za prosirenje porodice???Zajednicki kod nam je 3-4-7
posto vam je ove god zajednicki kod 6-7-1 potrudite se.kod tebe inace stoji da ces kasnije dobiti decu, ili si vaspitacica?sta se desavalo prosle godine?bilo bi fino kada bi nosila neki kristal,sama da ga odaberes,cisto da te procisti(zato sto si 4ka) i pomogne u tome.sve najbolje flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Maj 18, 2010 8:33 pm

jassna,otprilike znam koje je godiste Razz
jeste,zbog njegove 4ke sam mislila da je tezak.a ako je bilo velikih problema u porodici,onda je to.to su teske porodicne karme.znam dosta njih sa 4kom gde u porodici nije bilo vecih problema i oni su jako teski kao ljudi.nekako se ta 4ka mora ispoljiti,a nosi veliku tezinu sa sobom.ovako je ok kod vas.1ce ostare kad se ugasi taj zar koji poseduju. sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Sre Maj 19, 2010 1:03 am

beli lav ::
tanjica ::flower ja sam 5-8-4,a on 7-5-3.Kakvi su izgledi za prosirenje porodice???Zajednicki kod nam je 3-4-7
posto vam je ove god zajednicki kod 6-7-1 potrudite se.kod tebe inace stoji da ces kasnije dobiti decu, ili si vaspitacica?sta se desavalo prosle godine?bilo bi fino kada bi nosila neki kristal,sama da ga odaberes,cisto da te procisti(zato sto si 4ka) i pomogne u tome.sve najbolje flower
flower Hvala na odgovoru,Beli lave.Nista se nije desavalo,osim sto smo tada odlucili da pravimo bebu,ali sve je ostalo na pokusajima.Nadam se da ce ova godina biti bolja.Da,radim sa decom.Profesor jezika sam.Ako mozes,pogledaj kad bi to bilo izvesnije.Hvala do neba. flower

tanjica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Čet Maj 20, 2010 12:04 am

najbolje da pitas po horoskopu da ti vide.a za kristal jos uvek ti tvrdim sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Čet Maj 20, 2010 7:05 pm

Hvala,u svakom slucaju... Smile Negde sam procitala da je za moj dan rodjenja (29.) pogodan HESONIT.Da li mora biti taj kristal ili moze i neki drugi? Smile

tanjica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pet Maj 21, 2010 12:40 am

hesonit je podvrsta grosulara,a oni su jedna od 6vrsta GRANATA.tako da bi u stvari birala granat.ovde nije tako velika ponuda pa bi se prodavci zbunili na to hesonit Wink ipak meni granat,a i po knjigama nije kamen za drugu cakru koja je kod tebe problematicna vec je za prvu.on daje sirovu snagu,mozda cak i agresivnost kod nekih kod kojih je Mars jak-na primer kod mene.iako negde stoji da je dobar za hormone.meni je on vise da me "digne"kada sam sva slabasna i iscrpljena od necega pa mi treba dodatna energija.e bas je kao energetsko pice Very Happy
za hormone su odlicni ametist,citrin i mesecev kamen.i mozda akcenat stavljam na mesecev kamen jer je to pravi zenski kamen,za trudnocu i predstavlja ga Mesec.
druga cakra-narandzasto kamenje-karneol,razliciti jaspisi.
nemoj da se iznenadis ako odaberes plavi kamen ali bi bilo fino da uzmes i neki od navedenih.idi u trenutku kada si opustena i srecna i samo ih gledaj prvo.vec ces vizuelno osetiti neki.ako ti se nista ne svidi,nemoj nista ni kupiti,dodji neki drugi put opet. sunny
ako postoji neki konkretni problem kod vas...mozda imam kamence da vam preporucim... Question

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Pet Maj 21, 2010 10:37 am

beli lav ::hesonit je podvrsta grosulara,a oni su jedna od 6vrsta GRANATA.tako da bi u stvari birala granat.ovde nije tako velika ponuda pa bi se prodavci zbunili na to hesonit Wink ipak meni granat,a i po knjigama nije kamen za drugu cakru koja je kod tebe problematicna vec je za prvu.on daje sirovu snagu,mozda cak i agresivnost kod nekih kod kojih je Mars jak-na primer kod mene.iako negde stoji da je dobar za hormone.meni je on vise da me "digne"kada sam sva slabasna i iscrpljena od necega pa mi treba dodatna energija.e bas je kao energetsko pice Very Happy
za hormone su odlicni ametist,citrin i mesecev kamen.i mozda akcenat stavljam na mesecev kamen jer je to pravi zenski kamen,za trudnocu i predstavlja ga Mesec.
druga cakra-narandzasto kamenje-karneol,razliciti jaspisi.
nemoj da se iznenadis ako odaberes plavi kamen ali bi bilo fino da uzmes i neki od navedenih.idi u trenutku kada si opustena i srecna i samo ih gledaj prvo.vec ces vizuelno osetiti neki.ako ti se nista ne svidi,nemoj nista ni kupiti,dodji neki drugi put opet. sunny
ako postoji neki konkretni problem kod vas...mozda imam kamence da vam preporucim... Question
Like a Star @ heaven :star:Da,hvala ti,jos jednom...Mislim da bi mi prijao mesecev kamen,tim pre sto sam u podznaku rak,a mesec kao vladar ima jak uticaj.Samo jos da otkrijem gde da kupim to kamenje u NIsu?P.S.Pojasni mi termin 2.cakra.

tanjica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pet Maj 21, 2010 11:32 pm

pa htela sam da ti kazem da ti se ne vidi karta u potpisu,pa ako mozes da sredis jer bi i to pomoglo zbog kamena, da vidim aspekte Sa.
Cakre
svako telo poseduje 7 osnovnih cakri.postoje i jos 7 nizih i jos 7 visih(znaci 7 ispod i 7 iznad tih osnovnih)ali to je za neke visoko strucne ljude.dovoljno je da svako zna za tih 7 osnovnih.
druga cakra-se nalazi izmedju pupka i stidne kosti.to je predeo donjeg stomaka,besike,jajnika,prostate,bubrega.tako da neki koji imaju problema sa ovim organima imaju problema sa ovom cakrom.osnovna ideja je da telom kruzi energija a da nase odredjene reakcije ili ono sto upijamo od okoline mogu da stvore zastoj te energije u odredjenim centrima.oni koji rade reiiki ovo izuzetno osecaju a osobe koje su izeztno talentovane i golim okom vide krugove oko tih centara u razlicitim bojama.i tako, ovde je narandzasta boja.potisnute emocije se skupljaju ovde.ovo je seksualna cakra i cakra kreativnosti.tu se skuplja gnev i potisnuti bes.problemi sa impotencijom su vezani za nju.kamen se postavi na to podrucje,to se cini u tisini,tokom meditacije,kada nas niko ne uznemirava,eventualno neka ambijentalna muzika ili klasicna,nista drugo.trebalo bi da se oseti zagrevanja,toplina koja se siri.cesto neko mesto blizu kamena pocne da svrbi ili kao da ga privlaci kao magnet,tada kamen povuces na to mesto,pomeris ga i sve tako dok osecas prvi put potrebu.takvo pomeranje je potrebno jer tim svrabom to mesto trazi kamen,tu je zapusenje a kamen vrsi odgusenje.ali duze od 30min prvi put ne moras da radis.ako postoji problem sa jednim jajnikom vise nego s drugim trebalo bi da osetis da taj trazi vise kamen.svaki problem je losa energija a kamen je taj koji je upija i uspostavlja pozitivnu i normalan protok energije.ako osetis posle toga potrebu da nesto stvaras rukama-uradi to.ti imas 5icu na bioritmu i imas jako talentovane prste.
ako imas jos nekih pitanja-pitaj sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Sub Maj 22, 2010 11:13 am

flower flower Beli lave,hvala,potrudicu se da pronadjem te kristale u Nisu.Nadam se da ce pomoci.Karta mi je u potpisu.Otvara se dobro.Sta se u numerologiji tretira kao "kasniji period za decu?" Da li je to period posle 30.godine? Ako karta nije u redu evo mojih podataka 29.3.1979. 11:25 Pirot. flower

tanjica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Sub Maj 22, 2010 5:38 pm

da,sada se vidi tvoj potpis.posto bas imas Ve u 8ici opozicija Sa pronadji svoj kamencic obavezno.ako ne,kad imas vremena i dolazis u Bg poslacu ti spisak radnji u kojima se nalaze pa istrazuj Smile
kod 4ke se uvek ceka,e sad koliko,nikad se ne zna.ali ne moze iz prve,sto bi rekli.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Ned Maj 23, 2010 2:59 pm

beli lav ::da,sada se vidi tvoj potpis.posto bas imas Ve u 8ici opozicija Sa pronadji svoj kamencic obavezno.ako ne,kad imas vremena i dolazis u Bg poslacu ti spisak radnji u kojima se nalaze pa istrazuj Smile
kod 4ke se uvek ceka,e sad koliko,nikad se ne zna.ali ne moze iz prve,sto bi rekli.
flower Ok...hvala ti puno.A sta mislis o ovoj godini.Koje aktivnosti su nam dobre?Mozda neki rad oko sredjivanja kuce?Putovanje? lol!

tanjica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Jun 01, 2010 1:18 pm

sto se tice kuce-moze doci do nekih prepravki i ulepsavanja,mozda dizanje sprata.ali,onda je time ispunjena simbolika prosirenja doma a ti si me pitala da porodicu prosirite na jedan drugi nacin.moje iskustvo kaze da se nikada nesto ne desava duplo,tj ili ce se desiti jedno ili drugo.na vama je da odlucite.
putovanje-ova godina nije za dalja putovanja,mozda nesto kratko na planini.sledeca godina je i tebi i njemu za put,i neke promene. flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Uto Jun 01, 2010 11:54 pm

Very Happy Hvasla ti beli lave,uvek me obraduju tvoje poruke...Da za putovanje su u pravu,ove godine propada...nemamo ni dana odmora...ali...raduje me iduca godina.Mislim,svidja mi se sto si rekla da stoje promene na polju por5odice,ali i putovanja.Prema brojevima na sta da se usmerimo ove godine...sta bi nas to psihicki rasteretilo?postujem tvoj odgovor i misljenje. I love you

tanjica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tijanica taj Sub Jun 05, 2010 7:41 pm

Ciao, ja sam 3-2-5 a on 1-2-3 biom., gen. pa licni, kakve su nam sanse?

tijanica

Broj poruka : 5
Godina : 34
Datum upisa : 05.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Sub Jul 03, 2010 8:10 pm

tanjica ::flower flower Beli lave,hvala,potrudicu se da pronadjem te kristale u Nisu.Nadam se da ce pomoci.Karta mi je u potpisu.Otvara se dobro.Sta se u numerologiji tretira kao "kasniji period za decu?" Da li je to period posle 30.godine? Ako karta nije u redu evo mojih podataka 29.3.1979. 11:25 Pirot. flower

Tanjice ti si iz Nisa?? kamenje mozes da nadjes u Zoni II u prizemlju,u knjizari..imaju divne primerke..ja sam svoje kamenje tamo kupovala...ima i ispred bulevarske pijace,jedna zena prodaje na ulici...kod nje je jeftinije...mada mislim da ona kupuje od kineza i bugara pa preprodaje tu na pijaci...al svejedno...

nadam se da ces naci sta ti treba..Wink
pozzz

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Sub Jul 03, 2010 8:11 pm

Lavicu,mozes li da mi kazes za sledecu kombinaciju??

ja sam 8-4-3, a on 3-4-7..zajednicki kod nam je 2-8-1

kakva bi ovo veza bila i sta se moze ocekivati???

tnx

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Jul 06, 2010 9:04 pm

tanjica ::Very Happy Hvasla ti beli lave,uvek me obraduju tvoje poruke...Da za putovanje su u pravu,ove godine propada...nemamo ni dana odmora...ali...raduje me iduca godina.Mislim,svidja mi se sto si rekla da stoje promene na polju por5odice,ali i putovanja.Prema brojevima na sta da se usmerimo ove godine...sta bi nas to psihicki rasteretilo?postujem tvoj odgovor i misljenje. I love you
ovo sto cu reci je generalno,nije vezano samo za ovu godinu.oboje ste prilicno nervozni,narocito on,on puca od energije i potrebno je to nekako izbaciti.za njega sportske aktivnosti a za tebe rad sa decom,sto vise.bukvalno trcanje za njima dok ne padnes s nogu. Very Happy

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Jul 06, 2010 9:06 pm

tijanica ::Ciao, ja sam 3-2-5 a on 1-2-3 biom., gen. pa licni, kakve su nam sanse?
vas spoj je 4-4-8.iskreno sem za sex,ovakav spoj i nije kvalitetan.isuvise teskoca i patnji.zao mi je,ali ga ne bih preporucila.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Jul 06, 2010 9:16 pm

Dunja ::Lavicu,mozes li da mi kazes za sledecu kombinaciju??

ja sam 8-4-3, a on 3-4-7..zajednicki kod nam je 2-8-1

kakva bi ovo veza bila i sta se moze ocekivati???

tnx
to je sudbinska veza.i bilo bi lepo kada bi ove godine usli u tu vezu jer su i tebi i njemu lepi aspekti za ljubav.odnos nije los,samo ti pazi da ne budes isuvise plahovita i vatrena,da ne posumnja u razloge zasto si sa njim.srecno!

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:19 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh