ZAJEDNICKI KOD

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: ZAJEDNICKI KOD

Počalji  Dunja taj Sre Jul 07, 2010 2:09 am

beli lav ::
Dunja ::Lavicu,mozes li da mi kazes za sledecu kombinaciju??

ja sam 8-4-3, a on 3-4-7..zajednicki kod nam je 2-8-1

kakva bi ovo veza bila i sta se moze ocekivati???

tnx
to je sudbinska veza.i bilo bi lepo kada bi ove godine usli u tu vezu jer su i tebi i njemu lepi aspekti za ljubav.odnos nije los,samo ti pazi da ne budes isuvise plahovita i vatrena,da ne posumnja u razloge zasto si sa njim.srecno!

hvala lavicu,obavesticu te da li ce nesto od svega toga da bude... santa

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sladjana taj Pet Jul 09, 2010 8:02 pm

Kakva je ova kombinacija ja sam 3-7-1 on je 6-3-9, zajedno 9-1-1.....

sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pet Jul 09, 2010 11:25 pm

to je karmicka veza sa puno vatre,trazi stalna dokazivanja i nadmetanja.pazi da vam materijalno ne bude vaznije od vase ljubavi.morate stalno da balansirate jer nema nadmocnijeg,cinice ti se da si to ti ali on ce stavljati tacku na sve. Smile

beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sladjana taj Sub Jul 10, 2010 5:43 pm

beli lav ::to je karmicka veza sa puno vatre,trazi stalna dokazivanja i nadmetanja.pazi da vam materijalno ne bude vaznije od vase ljubavi.morate stalno da balansirate jer nema nadmocnijeg,cinice ti se da si to ti ali on ce stavljati tacku na sve. Smile

Pretpostavila sam da je karma /prošli život ma sve je kao da smo već ovo bili-već viđeno puno strasti, ljubavi pa i nadmetanja u pravu si!!!
A možda je bolje popuštati jer sam pametnija jel da? Ima onda nade za nas!!! I love you Arrow

sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Uto Jul 27, 2010 2:25 pm

Laviću upoznala sam jednog zanimljivog dečka....evo naših brojeva...

ja :2.12.1985. dakle 551
on:29.11.1983. 437

naš zajednički kod je 988...e,sad čitala sam na nekom forumu da bi ovo trebalo biti karmička veza zbog ove 8,a i 9,ali meni nešto ne izgleda lepo ovaj broj sa jednom 9 i dve 8 u kodu....8 je energija marsa,a 9 energija neptuna...pre par meseci sam izašla iz jedne veze prilično povređena,pa ne bih da mi srculence ponovo strada Smile

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanesa taj Uto Nov 02, 2010 10:30 am

da li cu biri u vezi sa momkom koji mi se svidja

ja 382
on 562

ako moze neko odg alien

Poslednji izmenio vanesa dana Ned Nov 14, 2010 1:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta

vanesa

Broj poruka : 9
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Uto Nov 02, 2010 4:09 pm

a sta ce biti s ovom mojom kombinacijoooom Sad

ja 8-4-3
a on 3-3-6

sta mogu da ocekujem??Lavicu nema te...Sad

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanesa taj Ned Nov 14, 2010 1:27 am

vanesa ::

ako moze neko odg alien

kakvi su izgledi za vezuu sa momkom koji mi se svidja

ja 382
on 562

alien cheers

vanesa

Broj poruka : 9
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Nov 14, 2010 10:58 pm

Kod nas su same 6 i 9 Very Happy ....ja 969 a on je 696

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Čet Nov 25, 2010 4:33 pm

Moj kod 1-8-8, njegov kod 3-3-1, zajednicki kod 4-2-9... ????

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Akarui taj Sre Dec 01, 2010 5:36 pm

Meni interesuje zajednicki 5 2 7 dobijen iz 797 i 729, sta kazete Cool

Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 36
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pet Dec 10, 2010 1:50 pm

Znaci zajednicki kod je kada se sabere moj i njegov,pa nas je onda 666 auuu,hahaha...kako to da tumacim,kao dobro ili zlo????

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pet Dec 10, 2010 5:22 pm

Natasha-77 ::Znaci zajednicki kod je kada se sabere moj i njegov,pa nas je onda 666 auuu,hahaha...kako to da tumacim,kao dobro ili zlo????
Ako harmonično koriste mogućnosti broja 6, imaćete harmoničan i skladan odnos. Broj 6 ukazuje na postojanje velikih emocija i velike ljubavi, velika mogućnost braka.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Akarui taj Pet Dec 10, 2010 5:49 pm

Joki22 Very Happy hajde meni reci po nesto za ovu kombinaciju brojeva..gore u postu iznad pise..isti bioritmovi..moj broj + ljegov daju 7...dve sedmice u bioritmu..gde god sam citala kazu lose za slaganje 7 i 9 No

Akarui

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pet Dec 10, 2010 7:19 pm

Akarui ::Joki22 Very Happy hajde meni reci po nesto za ovu kombinaciju brojeva..gore u postu iznad pise..isti bioritmovi..moj broj + ljegov daju 7...dve sedmice u bioritmu..gde god sam citala kazu lose za slaganje 7 i 9 No
Da li ste vi u vezi ili čisto te interesuje ta kombinacija?

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pet Dec 10, 2010 11:46 pm

joki22 ::
Natasha-77 ::Znaci zajednicki kod je kada se sabere moj i njegov,pa nas je onda 666 auuu,hahaha...kako to da tumacim,kao dobro ili zlo????
Ako harmonično koriste mogućnosti broja 6, imaćete harmoničan i skladan odnos. Broj 6 ukazuje na postojanje velikih emocija i velike ljubavi, velika mogućnost braka.
...Pa uskoro cemo se vencati, Very Happy oboje smo zainteresovani za umetnost i jedno drugo inspirisemo za rad...verovatno je to zbog tih sestica(Venera),a takodje i velika ljubav izmedju nas...hvala na odgovoru,zanimalo me samo da nije nesto lose zbog 666 Very Happy

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Sub Dec 11, 2010 12:03 am

Natasha-77 ::
...Pa uskoro cemo se vencati, Very Happy oboje smo zainteresovani za umetnost i jedno drugo inspirisemo za rad...verovatno je to zbog tih sestica(Venera),a takodje i velika ljubav izmedju nas...hvala na odgovoru,zanimalo me samo da nije nesto lose zbog 666 Very Happy
Baš mi je drago što ćete se uskoto venčati i nadam se da je venčanje sledeće godine. Ne znam da li si čitala da hrvatski numerolog ne preporučuje sledeće datume za venčanje 11., 12., 16., 18., 22., 26., 28., 29. ili 31. bilo kojeg meseca.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Sub Dec 11, 2010 4:36 pm

Pa 2011....a za dane,moracu da obratim paznju lol!

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Akarui taj Sub Dec 11, 2010 10:13 pm

Akarui ::Joki22 Very Happy hajde meni reci po nesto za ovu kombinaciju brojeva..gore u postu iznad pise..isti bioritmovi..moj broj + ljegov daju 7...dve sedmice u bioritmu..gde god sam citala kazu lose za slaganje 7 i 9 No

U vezi smo...mada, nesto nam i ne ide..jel mozes sada da mi kazes po nesto o ovoj kombinaciji? Very Happy

zajednicki 5 2 7 dobijen iz 797 i 729

Akarui

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pon Dec 13, 2010 10:23 am

Akarui ::

U vezi smo...mada, nesto nam i ne ide..jel mozes sada da mi kazes po nesto o ovoj kombinaciji? Very Happy

Za ovu vezu je jako bitan prijateljski odnos, da jedno drugog ne sputavate i ne ograničavate. Veza u kojoj može biti puno zabave, putovanja i sudbinskih situacija. Problem može nastati zbog teškoća oko preuzimanja obaveza i ozbiljnošću, koju veza nameće. U harmoničnom ispoljavanju veza zahteva otvorenost u komunikaciji, iskren odnos i uzajamno poverenje, u suprotnom nastaju problemi. Ako je moguće smanjiti nervozu, ljubomoru i tajne.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Dec 13, 2010 2:40 pm

Sad sam se bas setila,jedan astrolog kada sam ga pre 2 meseca pitala kada je najbolje da se vencamo rekao,29 novembra...a eto kazu da 29 ne preporucuju za vencanja....nego 29 novembar je prosao a mi se nismo vencali,ostavili smo za sledecu godinu

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pon Dec 13, 2010 3:00 pm

Natasha-77 ::Sad sam se bas setila,jedan astrolog kada sam ga pre 2 meseca pitala kada je najbolje da se vencamo rekao,29 novembra...a eto kazu da 29 ne preporucuju za vencanja....nego 29 novembar je prosao a mi se nismo vencali,ostavili smo za sledecu godinu
Pročitaj tekst sa ovog linka od Milivoja Lassića
http://www.bhmagazin.com/zanimljivosti/3229-datumi-vjenanja-koji-razvode.html
Na nama je da odlučimo, da li ćemo poslušati savet.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Akarui taj Pon Dec 13, 2010 6:35 pm

Za ovu vezu je jako bitan prijateljski odnos, da jedno drugog ne sputavate i ne ograničavate. Veza u kojoj može biti puno zabave, putovanja i sudbinskih situacija. Problem može nastati zbog teškoća oko preuzimanja obaveza i ozbiljnošću, koju veza nameće. U harmoničnom ispoljavanju veza zahteva otvorenost u komunikaciji, iskren odnos i uzajamno poverenje, u suprotnom nastaju problemi. Ako je moguće smanjiti nervozu, ljubomoru i tajne.

Hvala joki na tumacenju I love you Pazi kad si sve rekla...ja i on u vezi ko dva deteta verovatno zbog ove petice,pa se plasim kada veza krene nekim svojim ozbiljnijim tokom da ne bude problema..cak sta vise ne vidim ljubomoru ni sa moje ni sa njegove strane,ili je barem prikrivamo dobro (imamo mesece u skorpiji oboje)..ali nesto mi tu nedostaje u vezi, nesto fali i pitam se pitam...da li to ipak da prekidam...ili eto tako samo da uzivam...a nisam u dvadesetima pa da mi je samo do zezanja.....

Akarui

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Dec 13, 2010 8:37 pm

Natasha-77 ::Sad sam se bas setila,jedan astrolog kada sam ga pre 2 meseca pitala kada je najbolje da se vencamo rekao,29 novembra...a eto kazu da 29 ne preporucuju za vencanja....nego 29 novembar je prosao a mi se nismo vencali,ostavili smo za sledecu godinu
Pročitaj tekst sa ovog linka od Milivoja Lassića
http://www.bhmagazin.com/zanimljivosti/3229-datumi-vjenanja-koji-razvode.html
Na nama je da odlučimo, da li ćemo poslušati savet.
Ali ovde nema nista o numerologiji,izlazi mi nesto na engleskom...nema nikakvog teksta...ja sam greskom sabrala ipak nismo 666 nego 663,da li to puno menja stvar?

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pon Dec 13, 2010 10:52 pm

Hvala joki na tumacenju I love you Pazi kad si sve rekla...ja i on u vezi ko dva deteta verovatno zbog ove petice,pa se plasim kada veza krene nekim svojim ozbiljnijim tokom da ne bude problema..cak sta vise ne vidim ljubomoru ni sa moje ni sa njegove strane,ili je barem prikrivamo dobro (imamo mesece u skorpiji oboje)..ali nesto mi tu nedostaje u vezi, nesto fali i pitam se pitam...da li to ipak da prekidam...ili eto tako samo da uzivam...a nisam u dvadesetima pa da mi je samo do zezanja.....
Verujem da ste ko dva deteta, jer to jeste uticaj petice. O tome da li ćeš prekinuti vezu, moraćeš da odlučiš sama. Moj ti je savet da se što manje nerviraš i uživaš dok traje. Po meni 2011 može biti presudna za Vašu vezu.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:18 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics