nas kompozit...kao sto rekoh, ljubav ili nesto drugo...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

nas kompozit...kao sto rekoh, ljubav ili nesto drugo...

Počalji  zelena dolina taj Čet Maj 27, 2010 2:38 pm

http://www.dodaj.rs/f/2B/135/fW3SOw5/kompozit-sa-tranzitima.gif

evo stavih i kompozit, nisam neko ko poznaje tematiku ali gledam vladar AC u prvoj kuci, vladar DC u II kuci, dispozitor venere u I kuci....

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: nas kompozit...kao sto rekoh, ljubav ili nesto drugo...

Počalji  Gost taj Čet Maj 27, 2010 2:47 pm

Dejvison i Kompozit ne moraju da pricaju istu pricu..za Dejvison se vezuje i to sto odnos izmedju osoba postoji, tj.nacinjen je kontakt..a kod Kompozita su uzete samo srednje tacke planeta i pokazuje kakav bi odnos bio izmedju osoba. Sto se tice njega i nisam bas sigurna, ali Dejvison sam ipak proveravala na sebi.
Isla sam cak do karte upoznavanja, tj.dan, mesto i vreme kad smo se upoznali, sto pokazuje koliko je taj susret i bio upecatljiv.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Čet Maj 27, 2010 2:53 pm

mislis uradis njegov ili tvoj i datum upoznavanja i od toga napravis dejvison?

citala sam to kod Stivena Aroja ili vec nekog pisca....

ps.ja ne znam kad smo se mi upoznali, jer mi smo se samo culi od juna 2009 do septembra 2009 e krajem septembra smo se upoznali ispred moje zgrade, tada smo se prvi put videli uzivo, u oktobru smo spavali...da ne napominjem da mi je svo to vreme kada smo se culi telefonom bio nezanimljiv hahhahahaha, cak i kad smo se prvi put videli, i ako je on jako zgodan i pametan.... odjednom kad smo izasli drugi put, nesto se desilo...kao udar groma i to ne odmah na pocetku veceri nego kasnije kad me dovezao kuci Very Happy Very Happy
ali izmedju nas postoji nerazumevanje, kao da se "ne vidimo" dobro...a to mi nije jasno jer u sinastriji imamo kvadart njegove VE i mog SO, moja VE konjukcija njegovo SO, moje SO 180 njegov MO, moj stelijum na njegovom I polju.... znaci sve planete nam se gledaju...a mi kao da se ne vidimo........sacuvaj boze Very Happy

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Maj 27, 2010 3:51 pm

Karta upoznavanja je karta kao svaki drugi natal, a ukucas dan, vreme i mesto kad ste se upoznali.
Dejvison je srednji datum, srednja vremena i srednje koordinate za vase dve karte - opciju na astro.com
Komposit - su srednje tacke izmedju planeta, dakle on je vise zamisljeni horoskop.
Ukratko ako pogledas Dejvison i tranzite za taj dan mozda i vidis nesto..specificno, sto sam ja uradila pogledaj kod mene u temi, ako te zanima..
kucamo se posle..posto nikako da sednem s mirom. Samo setam...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Čet Maj 27, 2010 3:59 pm

mila2710 ::Karta upoznavanja je karta kao svaki drugi natal, a ukucas dan, vreme i mesto kad ste se upoznali.
Dejvison je srednji datum, srednja vremena i srednje koordinate za vase dve karte - opciju na astro.com
Komposit - su srednje tacke izmedju planeta, dakle on je vise zamisljeni horoskop.
Ukratko ako pogledas Dejvison i tranzite za taj dan mozda i vidis nesto..specificno, sto sam ja uradila pogledaj kod mene u temi, ako te zanima..
kucamo se posle..posto nikako da sednem s mirom. Samo setam...

ma kapiram sve duso, znam sta pricas ali ja ne znam kad smo se upoznali, kazem ti prvo smo se culi 6 meseci pa se upoznali ispred zgrade pa posle 10 dana ponovo izasli, pa posle 15 dana vodili ljubav....nemam ja datum, samo znam datum kad smo prvi put vodili ljubav i to sto znam je sasvim slucajno Smile tada nam je tranz.SA bio konjukcija tranzitna VE na nasem PL SmileSmile

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:09 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu