Razlicite karte na astro.com

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Razlicite karte na astro.com

Počalji  Aqua_ taj Sub Jun 05, 2010 2:25 pm

Pozdrav dobri ljudi Smile

Da li mi neko moze reci koju opciju da izaberem na astro.com kada hocu da pogledam tumacenje sljedecih tacki:

1) primarne direkcije

2) sekundarne progresije

3) tercijarne progresije

Mene malo zbunjuje ovo kad udjem na astro.com, jer ima vise imena i ne znam ih razlikovati Smile

Imaju : natal and progressed chart, natal and pre-natal new moon, natal and progressed new moon, natal progressions and solar arc combined, natal and tertiary progressions, natal and tertiary progressions II (minor progressions). Isto tako znam da je vazno kretanje progresivnog mjeseca, ali isto tako nisam sigurna koje od navednih opcija da koristim kada to hocu da vidim.

I naravno, koji datumi se koriste kada se rade ove analize ?

Nadam se da ce mi neko pomoci Smile

Pozdrav svima

sunny

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Razlicite karte na astro.com

Počalji  inja taj Ned Jun 06, 2010 10:10 pm

Aqua_ ::Pozdrav dobri ljudi Smile

Da li mi neko moze reci koju opciju da izaberem na astro.com kada hocu da pogledam tumacenje sljedecih tacki:

1) primarne direkcije

2) sekundarne progresije

3) tercijarne progresije

Mene malo zbunjuje ovo kad udjem na astro.com, jer ima vise imena i ne znam ih razlikovati Smile

Imaju : natal and progressed chart, natal and pre-natal new moon, natal and progressed new moon, natal progressions and solar arc combined, natal and tertiary progressions, natal and tertiary progressions II (minor progressions). Isto tako znam da je vazno kretanje progresivnog mjeseca, ali isto tako nisam sigurna koje od navednih opcija da koristim kada to hocu da vidim.

I naravno, koji datumi se koriste kada se rade ove analize ?

Nadam se da ce mi neko pomoci Smile

Pozdrav svima

sunny

1. - Natal and progressed chart su sekundarne progresije u odnosu na natal , imas i progressed chart - to je samo izdvojena karta sekundarnih progresija
2. - Arc combined su sekundarne progresije ( one su oznacene zelenom bojom ) i solarni luk ( primarne direkcije - razlika u odnosu na solarni luk je nekoliko minuta , ali to je to ) i oznacene su plavom bojom. Crvenom bojom su oznacene solarne pozicije
3. - Natal and tertiary su tercijalne progresije
Sto se tice datuma , koji god zelis... dobices polozaje za taj datum , jedino tercijalne vaze od... do...
Valjda sam pomogla... Smile

inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu