jel ovo godina za brak?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

jel ovo godina za brak?

Počalji  suncevenera taj Pon Jun 28, 2010 3:23 pm

Posto ce Jupiter prelayiti preko 7 kuce jel to povoljno ya stupanje u brak?ova osoba yenska,moja prijateljica, je u vezi od februara ove god, sa muskarcem rakom - pricaju o braku ,ali kako ona kaze nesto su nesigurni.kako vi vidite to?

http://i50.tinypic.com/262ws4x.gif

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: jel ovo godina za brak?

Počalji  suncevenera taj Čet Jul 01, 2010 1:18 am

Moze li neko-komentar na kartu?

suncevenera

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Jul 06, 2010 5:42 pm

Venerasunce,
rekla bih da definitivno postoji unosenje novina u onaj deo zivota kroz koji se odvija ova konjukcija Uran i Jupiter a ja bih pre rekla da je u 8 nego u 7-moj. Sirenje polja finansija mogucnost kroz nasledje ili skupe poklone. Kako je solarna 2 kuca u 7 natalnoj to je onda sirenje finansija kroz partnera, bilo poslovnog, emotivnog ili preko grupnih kontakata. Sama konjukcija nije nesto lose aflikotvana od strane solarnih planeta, a kako je jedan malefik a druga benefik u ovoj kombinaciji a Vama je i natalno Ju retro postoji sansa da dobijete finansijsku podrsku koja vam je potrebna ali isto tako ja bih rekla 50-50 %. To je odnos koji lici na nesto ulozis/potrosis a nesto dobijes...
Merkur solarni nad natalnim SMC podrzava trazenje ili davanje impulsa, zelju za kontaktima i zajednickim interesima(sa partnerom), a kako je i Merkur prirodni vladar kracih putovanja a i sam solarni MC koji je u 3 natalnom polju podrzava putovanja kraca zbog posla ili karijere sto moze da vam omoguci kasnije u toku godine bolji polozaj u drsutvu.
A i Asc koji je u fiksnom znaku Jarcu naglasava da je period ispred Vas odlican da u prvi plan izbiju karijera i posao i pojacava izdrzljivost tokom citave godine da se posao lakse dovede do zeljenog kraja.
Ne znam da li imate stalnog partnera ali kako Jupiter ce raditi 120` na natalni IC sasvim je moguce da se desi prosirenje porodice/kuce u kojoj ste.
Mojoj drugarici se ostvarilo u ovoj godini da sa solarnim DC u natalnoj 11 bude kuma..pa je to jos jedna opcija i mogucnost pored onih koje sam uspela da uocim.
Veliki pozdrav sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  suncevenera taj Uto Jul 06, 2010 6:29 pm

Mila, hvala za tumacenje. Navela sam da je ovo karta moje prijateljice koja me zamolila da postavim ovdje kartu sa pitanjem. Sto se tice Jupitera, mislila sam posto ce uci u znak ribe u kojoj je sedmo polje / ako se ne varam od septembra/ , da li je to predznak ``sirenja `` partnerstva.Naravno, ja na ovo gledam striktno pocetnicki pa gledam samo kretanje planeta.Osoba je u vezi od februara, a o braku pricaju ,za sad.U svakom slucaju,tebi hvala flower flower flower

Poslednji izmenio suncevenera dana Sre Jul 14, 2010 10:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

suncevenera

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Jul 06, 2010 6:32 pm

Izvini stvarno, samo sam otvorila kartu i pocela da kuckam...Jupiter se odnosi na sirenje a So je muski princip il bi bar trebalo da predstavlja muskarca, muza ali to vec kada je u braku. Do tad se gleda Mars kao potencijalni ili decko uopste...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:01 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu