Devica

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Devica

Počalji  joki22 taj Čet Feb 03, 2011 11:50 pm

sladjana ::Nisam ljubitelj da ljude delim po znacima ali kada spomenete Device, nekako se sve vrti oko perfekcionizma i ljubomore ...pogotovo ljubomore oko drugrastva sa ženskim delom Devica.
Imam više drugarica Devica u horoskopu i izluđuju me ako nisu na prvom mestu u mom životu i veoma im smetaju druge osobe ako se slučajno priključe našem društvu ili izlasku ...Tada nastaje panika i nezadovoljstvo sa njihove strane ...
Mada i otac mi je Devica ali on je priča za sebe jer nismo u dobrim odnosima.

Sve u svemu odane ali jako jako loše utiču na mene u vidu svojih zahteva , rekla bi dosta sebičnosti ...
Nisam nikog htela da uvredim ...pozzz to je samo moje iskustvo i mišljanje Very Happy ...
Device ne bih nikad svrstala u kategoriju sebičnih osoba! Znam mnoge i sama sam ovaj horoskopski znak.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pet Feb 04, 2011 4:38 pm

MARINA ::
Dunja ::......ja device prosto obozavam, zene iskljucivo!!!

pa,naravno Milance,ti znas da smo neodoljive...Very Happy bounce rabbit drunken

doduse,ja bas nemam tako lepo misljenje o Ovnovima,ali uvek postoje izuzeci...Wink

Hej, pa ti i ja imamo asc na istom stepenu, i sunce u 1.! cheers

I ja zenske device gotivim! Super smo mi kao drugarice Smile Muske su mi uglavnom prepotentne i odbojne, mada ima par njih sa kojima sam super.
A ovnove obozavam i muske i zenske! Very Happy

stvarno??Smile pa bas lepo..Smile)zanimljivo..Smile

ali ja stvarno ne podnosim Ovnove-jedino one mozda koji u ascedentu imaju Devicu..ustvari,imam ja sa njima finu komunikaciju,ali prezirem njihovu sebicnost i egoizam,koji cuci u svakom od njih..samo je trenutak bitan-kad ce se videti to i pokazati...ali to nije onaj egoizam koji Devica ima! to je nesto sto je drugacije...oni su u stanju da pregaze sve oko sebe,samo da se njihov hedonizam zadovolji..i nikad oni ne brinu o drugima sa punim srcem,onako iskreno,uvek su sami sebi na prvom mestu..I ja to ne mogu da podnesem,ja takve ljude prezirem...

ali dobro,ovo nije tema o OVnovima,vec o Devicama!! Smile

ZIVELE MI!! cheers

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica

Počalji  Katja87 taj Čet Nov 15, 2012 6:58 pm

Ćao svima, nova sam na forumu . Vidim da ovde ima puno osoba u znaku device ( i ja spadam medju njih ), a AC mi je u Vagi sunny
Obožavam da analiziram ljude, imam jaku intuiciju vezanu za njih ali to analiziranje po meni nije dobro.Iz prostog razloga jer me koči i treba mi puno vremena da se odlučim da napravim prvi korak ( posebno kada su ljubavne veze u pitanju ), pa iz tog razloga delujem hladno i rezervisano svojoj okolini Embarassed I da, ponekad sam sama sebi teška, sa hiljadu i hiljadu misli, pa mogu samo da zamislim kako je tek drugima sa mnom king

Katja87

Broj poruka : 5
Godina : 29
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:39 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5