Asc. partnera na mom vladaru 7 polja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Asc. partnera na mom vladaru 7 polja

Počalji  Gost taj Čet Avg 12, 2010 2:31 am

Draga Astrotanja,
evo mene samo da dam skolski primer. I jos jedno pitanje Question Very Happy
Svi su mislili udacu se za ovog decka Exclamation
Pocetak: kada je tranzitirao Pluton negde 2001/2 njegov Asc., a moju Veneru, i trajalo je to tako...s prekidima.
slozicete se i izgledalo je kao da je to ta osoba. Naravno nisam razmisljala niti znala sem opsteg znanja i uzdala se u osecanja bez rezerve.
Svaki put kada bi se Pluton vratio retro do ovih pozicija ili uopste krenuo retro, mi bi obnavljali kontakt, ali nikad bas nikad on mene nije u javnosti stavljao kao svoju, ali su svi znali da ima mene. Za to vreme ja nisam imala drugih, a mucenje je trajalo zvanicno do 2006. Videli smo se ponovo januara 2008, ali moja osecanja su davno da kazem "uprlljana", svasta sam mu dozvoljavala da ja njega ne bih povredila, a on je sam sebi zapravo zatvarao put, ja sam ga samo pustala, nije znao da stane.
Evo karte:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: Asc. partnera na mom vladaru 7 polja

Počalji  Gost taj Čet Avg 12, 2010 2:37 am

POCETAK: Very Happy
Asc.19`Strelca 0`VeoNe - moji
Pluton na mom Mesecu....
ali verovali ili ne ni sa jedne strane nam nije Saturn aspektovan, dakle kad stavim sinastriju, oba Sa ostala netaknuta! To ne znaci da nije postojala ljubav(koja ubija u srz i pojam, strast i sve ostalo, verbalni obracuni koji su mogli kad tat se pretovriti u fizicke), ali trajnost... Rolling Eyes
On ima vezu oko 3 god.dakle od 2006, kada smo i perkinuli, ali opet .........neverovatno njemu Mesec ostao netaknut(ovo znam zato sto me je pitao nedavno da mu pogledam odnos sa devojkom).. Rolling Eyes again...
Svakako odgovara opisu, mladji od mene, sklon gojenju(Ju u drivatnom 1, podbradak mali), upoznavanje na putu, ja tamo(9), on u okolini(3)...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Avg 12, 2010 2:53 am

Auuuu...a tek sto sam sada tek videla da je moj SMC na njegovom vrhu 8 polja, pa on se vezao za mene jer sam mu i bila prvo seksualno iskustvo, moze li se tako okarakterisati?

Samo sto u tom slucaju, ne znam sta bi moglo biti moj JMC na njegovom 2 polju, zato sto sam uvek ja putovala zbog njega tamo, on za sve te godine nije nijedan put dosao zbog mene Exclamation Rolling Eyes E to ne razumem, na primer...uvek sam ja trosila novac, stici tamo, a naravno ne mogu tek tako...hm.u cemu je fora?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Okt 12, 2010 9:38 pm

Sinoc mi se ovaj decko ponovo javio. kako mu ne odgovaram i ocistila sam se tog odnosa, pitao me je kratko: "zasto me mrzis?"

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:05 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu