Jarac

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jarac

Počalji  katja1 taj Pon Dec 13, 2010 2:10 am

e razumem ti sefa u potpunosti . posto sam i sama jarac priznajem da patimo od nekih bolesti Rolling Eyes volimo da sefujemo ,uopsteno da sve bude po nasem. sad je nesreca za podredjenog da mu je sef jarac, ali mi samo hocemo da dobro uradimo posao pa makar drugima zivot uzeli. ali smo mnogo jadni kad vidimo da je neko uspesniji u poslu od nas. patimo nemas pojma koliko Laughing

katja1

Broj poruka : 98
Godina : 32
Datum upisa : 20.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Pon Dec 13, 2010 6:13 pm

Astrotanja ::Kada je veliki kvantitet, onda kvalitet, tj kvalitetni dođu do izražaja.
Pitanje je i šta ko očekuje od astrologa. On ne može da promeni život, da donese odluke, da leči psihičke probleme i sl.
Moje iskustvo je da su klijenti često nezadovoljni, jer očekuju od astrologa da reši ono što nije u njegovoj moći, a konkretne savete šta treba raditi, menjati kod sebe, ono što upravo upućuje na rešavanje problema, malo je ko u stanju da prihvati i da primenjuje. Ponešto, da, ali suštinu ređe,pa će onda krivicu radije prepisati drugima, da li roditeljima, da li partneru,ili situaciji u zemlji itd. sunny

Ti si, Tanja meni pomogla i to puno..2009. mi je bila jako teska godina, otisla sam kod astrologa i ona kad vide onu moju punu 12. krenula je toliko da se nalupava (mentalne institucije, nelegalni poslovi, bla, bla), a posto sam tada bila pred raskidom sa deckom sa kojim sam zivela, stvarno sam pomislila da mi preti kosulja, toliko sam se lose osecala..Jedino sto mi je odredila tacno vreme rodjenja i objasnila mi fiksne zvezde (hvala joj na tome, ali zena je jako "mracna")..E onda si mi ti fino sve pojasnila u vezi 12. i hvala na tome..Jeste da mi je ego naglasen, ali ljudi sa punom 12. su samokriticni prema sebi pa sam izvukla koristi iz tvojih saveta..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Dec 13, 2010 9:53 pm

Dunja ::Moj direktor u bivsoj firmi je Jarac..!

izuzetno tezak covek,sa kojim je trebalo znati.! ali neko ko je voleo i cenio pravdoljubivost..i iskrenost!! Kako sam Devica u znaku,i kako sam mu jedno vreme bila sekretarica-dobro sam se natrpela njegovog karaktera!!Smile ali isto tako sam i znala sa njim..jer generalno razumem Jarceve..

ali ono sto je interesantno u celoj toj prici,jeste to da sam primetila da u firmi od 60-tak ljudi,taj isti Jarac nije zaposlio nijednog Lava,Strelca ili Skorpiju!! tj,bar medju tih 20-tak ljudi koji su bili stalno oko njega-takvi znaci nisu postojali!! e sad,bilo je nas sa takvim podznacima,i cesto su se nase snage sukobljavale...za njega smo mi bili BUNOTVNICI!!:)Jednostavno-Jarac je znak koji ne trpi konkurenciju u energetskom smislu! Lav i Skorpija su jaki znaci,i ovaj Jarac prosto to nije trpeo u svom okruzenju...a bio je u mogucnosti da tako nesto odabere..nesvesno-verovatno...ne znam sta mu je podznak..ali znam da za zenu ima jednu Vagu...verovatno neko drugi ne bi mogo da ga "odrpi" toliko..Smile)))
dok je sa lavovima i Skorpijom(pa verovatno i Strelcevima) malo drugacije. Vole, pa sad, ne konkurenciju ali i da uce od drugih. ovo pricam kao sefove. Posto sam imala na celu dva Lava, i oba smatrala autoritete prirodne a ne nametnute(sto Jarac radi, bilo da je spremacica u vrticu, vaspitacica, domacica ili direktorka) i u tom odnosu sam od strane oba bila visoko ili da kazem, normalno kotirana. Spram mojih mogucnosti. Pritom zaista su kontra znaci...(ne mislim na bukvalno zodijacke strane).

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Dec 13, 2010 10:21 pm

Ja sam Jarac,i kao prvo izgledam jako mladoliko,vesele sam prirode,a sto se tice karijere jako mi je bitno da se dokazem u poslu ne zbog drugih vec zbog same sebe...sve sto radim mora da bude naj,naj...mada ja sam podznak Lav a i puno licnih planeta imam u Strelcu,pa neznam koliko sam pravi Jarac...ali evo primer,moja snaja je Jarac-Skorpija,sa puno planeta u Jarcu,cak i Venera..ona je osoba koja je suprotnost meni,jako depresivna osoba,nista u zivotu je neveseli,jednostavno nema ni malo zivtne radosti u sebi,uvek oblaci tamnu i pomalo sumornu garderobu,jako dobra osoba na koju mozes da se oslonis ali i jako cudna osoba

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Uto Dec 14, 2010 12:11 am

mila2710 ::
Dunja ::Moj direktor u bivsoj firmi je Jarac..!

izuzetno tezak covek,sa kojim je trebalo znati.! ali neko ko je voleo i cenio pravdoljubivost..i iskrenost!! Kako sam Devica u znaku,i kako sam mu jedno vreme bila sekretarica-dobro sam se natrpela njegovog karaktera!!Smile ali isto tako sam i znala sa njim..jer generalno razumem Jarceve..

ali ono sto je interesantno u celoj toj prici,jeste to da sam primetila da u firmi od 60-tak ljudi,taj isti Jarac nije zaposlio nijednog Lava,Strelca ili Skorpiju!! tj,bar medju tih 20-tak ljudi koji su bili stalno oko njega-takvi znaci nisu postojali!! e sad,bilo je nas sa takvim podznacima,i cesto su se nase snage sukobljavale...za njega smo mi bili BUNOTVNICI!!:)Jednostavno-Jarac je znak koji ne trpi konkurenciju u energetskom smislu! Lav i Skorpija su jaki znaci,i ovaj Jarac prosto to nije trpeo u svom okruzenju...a bio je u mogucnosti da tako nesto odabere..nesvesno-verovatno...ne znam sta mu je podznak..ali znam da za zenu ima jednu Vagu...verovatno neko drugi ne bi mogo da ga "odrpi" toliko..Smile)))
dok je sa lavovima i Skorpijom(pa verovatno i Strelcevima) malo drugacije. Vole, pa sad, ne konkurenciju ali i da uce od drugih. ovo pricam kao sefove. Posto sam imala na celu dva Lava, i oba smatrala autoritete prirodne a ne nametnute(sto Jarac radi, bilo da je spremacica u vrticu, vaspitacica, domacica ili direktorka) i u tom odnosu sam od strane oba bila visoko ili da kazem, normalno kotirana. Spram mojih mogucnosti. Pritom zaista su kontra znaci...(ne mislim na bukvalno zodijacke strane).

POTPUNO SI U PRAVU ZA SEFOVANJE LAVOVA!! smatram da je lavovsko sefovanje u potpunosti prirodno,oni jednostavno prirodno imaju tu energiju...koja se nekako sama kanalise...svaki Lav bez i da hoce da se pokaze i dokaze kako dobro sefuje,on to odlicno i nesvesno radi!! znaci-u prirodi mu je i to treba postovati!!
e sad kako ja u potpunosti funkcionisem kao Lav,i spoljasnja okolina me potpuno tako dozivljava,zato sam i imala sukoba sa njim..doduse,ne tako strasnih,jer sam osecala da postuje tu moju energiju!! iako je par puta pokusao da je ugusi...ali me je zato iz zezanja od prvog dana zvao "sefice"..Smile))) ali mi nikada nije dodelio tu titulu:))
ko zna sta bi bilo da jeste..Wink mozda se toga i plasio ..Wink

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Dec 19, 2010 10:10 pm

Natasha-77 ::Ja sam Jarac,i kao prvo izgledam jako mladoliko,vesele sam prirode,a sto se tice karijere jako mi je bitno da se dokazem u poslu ne zbog drugih vec zbog same sebe...sve sto radim mora da bude naj,naj...mada ja sam podznak Lav a i puno licnih planeta imam u Strelcu,pa neznam koliko sam pravi Jarac...ali evo primer,moja snaja je Jarac-Skorpija,sa puno planeta u Jarcu,cak i Venera..ona je osoba koja je suprotnost meni,jako depresivna osoba,nista u zivotu je neveseli,jednostavno nema ni malo zivtne radosti u sebi,uvek oblaci tamnu i pomalo sumornu garderobu,jako dobra osoba na koju mozes da se oslonis ali i jako cudna osoba
Ali kada kazes dokazati se u poslu, pre svega mislis na manifest-dokaz: KROZ NOVAC??? Jer kako drugacije bi se osecala uspena nego kroz novac..priliv konstantan? A to je Jarac! Zelja za sigursnoscu kroz materijalno..
Ja kada mislim na sigurnost, da sam pisac/kompozitor..merila bih po tome da misle ili mislim da sam uspesna ako me stalno traze da im pisem, ako u meni vide inspiraciju ili imidz., nekoga ko moze da docara ono sto osecaju. sigurnost kroz druge, ali ne u bukvalnom smislu..je svakako da nema drugih ni prodavac namirnica se ne bi osecao uspesnim ni sigurnim, ako mu musterije ne dolaze.

Zato je velika razlika u reci USPEH u duhovnom i MATERIJALNOM sigurnom. sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Dec 19, 2010 11:46 pm

Ne,nije mi novac najbitniji..mozda sam glupo rekla,bitan jeste ali mi je jos bitnije da uradim nesto dobro ali stvarno dobro,jednostavno taj osecaj da sam to odlicno uradila mi je bitan...recimo ako spremam decu za takmicenje i oni osvoje 1.mesto a plus svi pohvale moju koreografiju i moj rad Very Happy (to meni vise lici na Lava?)...i nepodnosim kada sam ispod nekoga,ako radim za nekoga moram da budem uvek u vrhu te uprave nikako samo obican radnik ili da radim za sebe Very Happy

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Dec 20, 2010 12:07 am

Natasha-77 ::Ne,nije mi novac najbitniji..mozda sam glupo rekla,bitan jeste ali mi je jos bitnije da uradim nesto dobro ali stvarno dobro,jednostavno taj osecaj da sam to odlicno uradila mi je bitan...recimo ako spremam decu za takmicenje i oni osvoje 1.mesto a plus svi pohvale moju koreografiju i moj rad Very Happy (to meni vise lici na Lava?)...i nepodnosim kada sam ispod nekoga,ako radim za nekoga moram da budem uvek u vrhu te uprave nikako samo obican radnik ili da radim za sebe Very Happy
Meni je to polazilo za rukom i da nisam "zelela". Zato mi je polazilo za rukom i da me upravo Jarcevi ne vole a Lavovi postuju..najstrasnije jeste kada se neko trudi, bas trudi a bude drugi. A nekom je prirodno da bude prvi cheers

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Dec 20, 2010 2:18 pm

:-),kako bi se ti i ja onda slagale ja Jarac-Lav Very Happy Very Happy ....mada mozda sebe dozivljavam i kao strelac(zivim za putovanja,u stranoj zemlji se bolje snalazim nego u svojoj)

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Dec 20, 2010 7:30 pm

Bila bih u Tvojoj senci.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Dec 23, 2010 1:37 am

Ne znam da li ste znali da je Jarac-Lav, sa Mesecom u Strelcu predsednik Srbije, Boris Tadić. Lično mi je to rekao pri boravku u našem gradu, pre 15.-tak godiuna da mu je Ascedent u Lavu i ja mu verujem. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4036
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Čet Dec 23, 2010 2:24 am

nisam znala..al kad bolje razmislim-stvarno ima osobine znaka Jarac...a bogami i pomalo i Lava..samo bih ja laicki rekla da je ipak izrazeniji Jarac....cudnovato!!....

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Čet Dec 23, 2010 2:27 am

Znala sam da je Jarac,ali za podznak nisam znala..Jarac-lav,on mora da vlada...jedino sam ja jos u senci Neutral

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Čet Dec 23, 2010 7:02 pm

Evo jednog pravog Jarca,ima 4 planete u Jarcu i S.Cvor..u pitanju je zenska osoba,i Venera joj je u Jarcu,Saturn je u 8 kuci i u kojukciji sa Mesecom..za ovu osobu mogu da kazem da je jako dobra ali i jako nezadovoljna svojim zivotom,ni najmanje optimisticna,uvek nezadovoljna svojim izgledom...i na poslu je nenametljiva,u stanju je da odradi sav posao a onda neko drugi pokupi zasluge...za drustveni zivot uopste nije zainteresovana,kada dodje sa posla najradije bi da se zatvori u kucu i neizlazi niti da se vidja sa bilo kim...mislim a jednom je to i pomenula da joj je jedino zadovoljstvo u zivotu hrana Crying or Very sad ...zao mi je sto ova osoba nema bar malo optimizma u sebi i zivotne radosti No
http://img15.imageshack.us/i/dannatal.gif/

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 23, 2010 8:23 pm

Sta fali hrani?
"Znas li sta je dobro kod hrane? Ona okuplja sve ljude nebitno cime se bave. To ih jaca i vraca im osmeh na lice" (Princess and the frog) Wink

~Onda je Jarac taj koji je ogranicava da svoju ljubav prema hrani ne oseti u pravom smislu. Podeli svoju strast skrivenu s drugima.
Zasto joj ne pomognes, kada vec vidis da ima nesto u njoj a potrebno joj je da samo razvije svoja interesovanja( i eto prakticne strasti kroz nesto).

~Uradi joj bas ti natal, uopsteno tumacenje, svaka planeta u svakoj kuci i svakom znaku. Mozda joj to ulepsa dan!
A zasto bas ti? Pa mozda se ta osoba oseca tako kako kazes i jos vise se zatvara jer joj oni koji su potrebni da joj pokazu da imaju vremena da odvoje za nju, cesto preokupirani svojim stvarima.

~Meni je jedan Jarac zatrazio da joj uradim Godisnji horoskop ovih dana, i mozda bas zato samo sto je Asc.Strelac ponudio i da mi plati, da joj formiram cenu na osnovu mog vremena ulozenog i materijala. I zato sto vec ima iskustva sa mnom u proteklih godinu-dve, barem mislim da je tako.

S ostalim Jarcevima nisam imala ni "osmeh", niti zahvalnost mada je nisam ocekivala, ali sam jos dobila namrstene face!
Recimo najteze sam se osecala sa devojkom koja je Jarac/Rak, ko ima zaista vise izvora zarade, ali nema osecaj za tudje vreme. A da se nisam cak ni ponudila sama, vec je nametnula ona. Ona je uvek u grcu, da nece imati dovoljno za sebe.
Tako da koliko god naucila iz odnosa..astrologija me zanima sa psihloske strane, a kada sagledam dosadasnje iskustvo, najgore sam se "provela" upravo sa Jarcevima(So). sunny
..e sad ima i onog gde je naglasen Jarac. Devojka koju sam upoznala u teretani Jarac/Skorpija, naglasen Jarac, Uran, Neptun, Sunce..Mesec u IV natalnoj..zamolila me je da joj uradim, pristala sam naravno. Ali novac izostaje.
Mozda je do mog Ma u 5 koji nagovestava gubitke, pa znaci da se klonim teretana kao primanja zanimljivih ponuda Laughing (mislim kada se ukombinuje s mojim Uranom 90)

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Dec 23, 2010 9:33 pm

Taj osećaj da se samo njihov rad poštuje i da se ne pita za cenu i ne ceni tuđ rad, znanje, vreme,iskustvo nije tipično za jarčeve, to je nešto što se zatiče kod ljudi u raznim znacima,
Bitan je stav koji ćeš ti Mila zauzeti, tvoj poslovni odnos , jer svaki ozbilja rad, treba da se vrednuje. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4036
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 23, 2010 9:45 pm

Astrotanja ::Taj osećaj da se samo njihov rad poštuje i da se ne pita za cenu i ne ceni tuđ rad, znanje, vreme,iskustvo nije tipično za jarčeve, to je nešto što se zatiče kod ljudi u raznim znacima,
Bitan je stav koji ćeš ti Mila zauzeti, tvoj poslovni odnos , jer svaki ozbilja rad, treba da se vrednuje. sunny
Moj stav jeste previse kritican. Odgovor da se postuje je stigao od devojcine mama(Mo taj u 4, ali u Vodoliji)..koja je pozelela da joj uradim natalni horoskop i da mi plati.
ne znam da li je to s moralne tacke gledista ispravno(to mene muci) i ne bih zelela problema, zato sto nemam neku licencu. Mada da se ne izgubim dalje s tim sto sam zelela reci. Tek, obuzme vas pozitivno osecanje kada dodje, mada sam shvatila da mi nije bitno da me drugi potvrdjuju da bih vrednovala sebe. Svaka osoba je prica za sebe, ne oslanjam se na prethodnu.

Ali to da se treba zauzeti, naravno da stoji, a meni sigurno jeste potrebno i da se ogradim!

Ovo mozda nije karakteristika Jarceva, ali sam najcudnije drugarice(kada jedna Sko to kaze Rolling Eyes ) u osnovnoj skoli upravo imala u odnosu sa njima. Mozda je to i SA0Me(vladar mog 3 polja). Pa cesto problematican odnos s njima.

Mozda kada bih taj svoj Asc.shvatila ne na tako grub nacin: jednostavna i naivna kada su u pitanju borbe. Uneses se sav, jer ne priznajem kada neko nekog ostavi na cedilu i prezir bi izbio iz mene kada bih trebala da kazem nekom nesto sto bi zvucalo uvredljivo.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Volim devojke jarceve:)

Počalji  strastvenistrelac taj Pet Feb 08, 2013 12:22 am

Jako mi se svidja devojka jarac ja sam strelac/devica al mi je bas slatka onako sva mirna ljupka mmmm med zene jarcevi najbolje,gledajuci po horoskpu i nismo bas neka kombinacija al ona je zatvorena previse za nas strelceve a meni to ne smeta jarci znaju kad treba da govore i sta da progovore mm love <3 <3 <3

strastvenistrelac

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Feb 08, 2013 10:43 am

da li natalno SO0SA daje osobi osobine jarca?

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pet Feb 08, 2013 4:33 pm

malamo ::da li natalno SO0SA daje osobi osobine jarca?

Ja mislim da daje, jer natalno imam So0Sa, i sebe shvatam jako ozbiljno, čak mi ne prijaju ni šale na moj račun, iako to ne pokazujem, takođe ova pozicija često daje supruga sa osobinama jarca i odlaže brak u ženskom natalu.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pet Feb 08, 2013 4:39 pm

Vita83 ::
malamo ::da li natalno SO0SA daje osobi osobine jarca?

Ja mislim da daje, jer natalno imam So0Sa, i sebe shvatam jako ozbiljno, čak mi ne prijaju ni šale na moj račun, iako to ne pokazujem, takođe ova pozicija često daje supruga sa osobinama jarca i odlaže brak u ženskom natalu.

pitam u smislu-meni je saturn vladar 7 a dipozicijom je u jarcu (saturn u vagi, venera u jarcu u 7) pa da li je ta simbolika moze biti ispunjena ako muskarac ima recimo SO0SA?
mora biti neki saturnovski tip kao i tebi, evidentno Smile

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pet Feb 08, 2013 5:45 pm

Mislim da bi to moglo biti tako. Svakako kad nam je sedma u jarcu, da će u njegovom natalu Saturn zauzimati važno mjesto, pa može biti So0Sa, Sa na asc, MC, IC, DES i slično, isto tako kako je tebi Saturn u vagi, a dispozicijom ide u jarca, onda on može imati jarca ili vagu na ovim ključnim tačkama ili mu vladari ovih tački mogu biti u vagi ili jarcu. Smile

A možeš li mi reći oće li ovaj moj Saturn u škorpiji u petoj kući biti plav ili crn, koje visine i slično, da vidim uklapa li se jedan u to? Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:21 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics