Tranzit venere i marsa kroz Skorpiju

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranzit venere i marsa kroz Skorpiju

Počalji  joki22 taj Sre Sep 08, 2010 2:56 pm

Zelena dolino znam da ti je teško, ali je najbolje da se ne viđaš sa oficirom. Nije on vredan tebe.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Sep 08, 2010 4:00 pm

joki22 ::Zelena dolino znam da ti je teško, ali je najbolje da se ne viđaš sa oficirom. Nije on vredan tebe.

Znam duso, hvala ti, i necu, napravicu jaz medju nama i prezir da mu vise nece pasti na pamet da me pogleda!

zelena dolina

Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 08, 2010 6:07 pm

ja sam napravila prazan prostor u svom zivotu, da bih pustila nekog novog...dugo sam se odupirala uopste ideji. Nisam ni pomisljala da cu upoznati nekog i to se desilo pre ulaska Ve u Sco. Ima nekih problema na samom pocetku, ali samo se nadam da ce biti sve ok.
Sto se tice Ve koja ce u vreme Solarnog povratka kod mene biti retro u 7-moj, ne mislim da cu pasti na testu! Koliko god recimo da ova osoba sada i nije za mene, ili ja za nju.

Suspect

Poslednji izmenio mila2710 dana Sre Sep 15, 2010 9:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 08, 2010 6:34 pm

A kad je došlo do upznvanja, jer bilo nekih aspekata na natalnu Veneru, recimo Mars, ili Venera u sekstilu sa ntalnom,kakvi su bili aspekti? I gde je dušo njegov natal? sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 08, 2010 6:45 pm

Evo ga njegov natal, iako sam pouzdano ne zna reci tacno vreme, vec je napomenuo nekoliko sati pre ponoci(nocno vreme), dakle naknadno cu ispraviti:

Dani
sinastrija: imam Juzni cvor na njegovoj Veneri, tacnije razmak 1 ali aplikacija Rolling Eyes , cvorovi nam pod 120`, a bar me tesi to sto on ima natalnu Ve60SMC. sinastrija

inace sportista, Sunce u Strelcu, iz istog mesta rodjenja kao i "umetnik" i ne treba da kazem ooo..mladji. Zanimljivo ove separacije u Streclu njegov stelijum. E sad Mo mu je eto po ovoj slobodnoj proceni 0`Strelca, a reci ce mi vreme pa mozda se desi i Scorpio.

Sve u svemu: na njegovoj natalnoj stoje tranziti za to vece ili tacnije jutro.
flower a sad gledamo zajedno...koliko neaspektovanih planeta sa mnom, a on ne moze da se odvoji od mene(od tad) silent

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 08, 2010 7:39 pm

Meni je Mars bio egzaktno 60`Venera natalna, tranzitna Venera 60` natalni Neptun. Dok se kod njega nista egzaktno nije odigravalo. Ali 60` na planete/stelijum u Strelcu, i zatim ubrzo 90`natalna Venera. Nismo bas najbolje poceli, da kazem. Ako uzmem u obzir da smo se upoznali tako sto je povod rodjenje njegove sestricine, a inace iako zivimo preko puta nismo se nikada upoznali, pa ni prolaz ma i Ve kroz njegovo 3 polje, vezano je za sestru, ali ne moze se uzeti bliska okolina ili kraci putevi, jer on nije rodjen ovde.
ako se i malo pomeri vreme rodjenja onda ovaj par Mars i Venere aktiviraju 5 polje, pa se moze uzeti kao skolski primer proslava kao nacin upoznavanja. jel sam blizu? Smile Embarassed

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 08, 2010 7:41 pm

Zanimljivo, eto uklapa se i tvoj natal, u opis tvog vladara sedme u 9., Strelcu i to sa vrlo. naglašenim strelcem i rekla bih, mada se ne vidi najbolje da mu je sunce u konjukciji sa tvojom Venerom, a Jupiter u trigonu.
Sa druge strane ima Mars i Pluton u 7. a ti veći deo 7. u Škorpije i Sunce u sedmoj. Baš me zanima gde mu je Mesec. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 08, 2010 7:48 pm

Astrotanja ::Zanimljivo, eto uklapa se i tvoj natal, u opis tvog vladara sedme u 9., Strelcu i to sa vrlo. naglašenim strelcem i rekla bih, mada se ne vidi najbolje da mu je sunce u konjukciji sa tvojom Venerom, a Jupiter u trigonu.
Sa druge strane ima Mars i Pluton u 7. a ti veći deo 7. u Škorpije i Sunce u sedmoj. Baš me zanima gde mu je Mesec. sunny
A eto Mars i Pluton mu nisu aspektovani od strane mojih planeta, Ve separacija sa Plutonom i to nije egazkt.aspekt. 1`
Pa za Mo, kako reaguje na mene, zato i sumnjam da je mozda u Sco. Ali se dvoumim da li je ta osetljivost njegova na mene vezana za MO, ili je ovaj njegov Neptun s mojim Marsom u 120`? Jedan trazi emotivnu podrsku, preosetljiv, dok drugi fizicku...a njega nesto kopka oko odlaska u inostranstvo pa smo se dotakli teme astrologije i mozda eto ako mu je bas taj Jupiter natalni u 9-oj, na mom Asc.mozda odemo zajedno Wink
Sunce je na 23`, ako se kod konjukcija gledaju sto tacniji, ovo bi bio presirok s mojom Ve.
Inace ne igra fudbal, vec brani
bounce (ovo zato sto ima nesto protiv fudbalera...mozda zato sto su mu oni neprijatelji) Laughing
Jupiter mu je na 19`47 tako da jes...neki trigon, opet separacija.
Kazem nismo sjajno poceli.

Za sad, ovo jeste tema za traznit Ve i Ma...pa osecaj da ce do proleca jenjavati, a onda mozda on potrazi utociste preko...to je neki generalno osecaj. Inace jako ga povredjuje to sto mi se ne da da se vezem. A pritom jako realna osoba.(znamo se vidite par dana samo...ali sve mi je cudno). confused

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nancy09 taj Sre Sep 08, 2010 8:13 pm

Meni retro VE ulazi u 10.kuću u škorpiji, a pošto tu prisiže i mars i trebalo bi da napravi konjunkciju sa natalnim marsom nadam se nekakvom uspjehu... flower Možda kad se ta retrogradna VE napokon ušeta u moj život neke stvari krenu nabolje, mislim možda se poslože. počelo je prije nekoliko mjeseci da se pomjera ( naravno retro, bivše ljubavi i tako to sunny ) valjda će sad napokon sve da sjedne na svoje mjesto. Very Happy

nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 36
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Čet Sep 09, 2010 9:46 am

Draga imate konjukciju njegovo SO i tvoja VE, to je jaka povezanost i jedna velika hemija koja kaze kako je on muzevan a on kako je ona zenstvena.....
ps VE u sco nece nikom doneti nista dobro, VE u sco je u padu, bice dosta tuge zbog bivsih kao ja, bice žala zbog neizrečenih reči i neizrečenih ljubavi prema nekom, biće bola zbog prolaznosti, biće jakih strasti ali onih koje samo VE u sco moze dati, bolne sa suzama zbog rastanka ili mozda zelje da ako i imamo nekom sve to opstane zauvek...jer sta je VE u sco nego zelja da strast nikad ne prestane, sta je VE u sco ako nije smrt i besmrtnost............

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Sep 09, 2010 2:21 pm

zelena dolina ::Draga imate konjukciju njegovo SO i tvoja VE, to je jaka povezanost i jedna velika hemija koja kaze kako je on muzevan a on kako je ona zenstvena.....
ps VE u sco nece nikom doneti nista dobro, VE u sco je u padu, bice dosta tuge zbog bivsih kao ja, bice žala zbog neizrečenih reči i neizrečenih ljubavi prema nekom, biće bola zbog prolaznosti, biće jakih strasti ali onih koje samo VE u sco moze dati, bolne sa suzama zbog rastanka ili mozda zelje da ako i imamo nekom sve to opstane zauvek...jer sta je VE u sco nego zelja da strast nikad ne prestane, sta je VE u sco ako nije smrt i besmrtnost............
I naravno da dodam, kako je meni solar sa Ve retro na Suncu, i sam moj Solar ukazuje na nekog iz proslosti, a i godinu kada preljuba moze uticati na razvoj ili kasnije dogadjanje u odnosu.
Ma samo da je zdravlja, da sa njim mozemo da budemo srecni, a s kim, to ne znam Exclamation Wink

(auuu..ovo mi je prijalo)

Crying or Very sad

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Čet Sep 09, 2010 8:37 pm

Sta mogu ocekivati od tranzita Ve i Ma mojom IV natalnom kucom preko Plu Sa i Ma na polju ljubavi? Trebala bih traziti stan posle 15og, pa hoce li tranzitna Ve u IV polju doneti dobre prilike? Smile flower
http://www.fotorola.com/uploads/8834d18df5.gif

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Pet Sep 10, 2010 7:53 pm

evo ...venera je usla u skorpiju i ja bas danas prekinem vezu Sad((((

http://tinypic.com/view.php?pic=mue4co&s=6

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zvjezdica taj Sub Sep 11, 2010 3:57 am

heh mene čeka dosta muke...pa ako može pomoć bila bih zahvalna Smile

Meni je natalno venera vladar 7 i 12...asc mi je 4* škorpije, a PL mi je tu na 16* škorpije...što znači da će mi venera prelazit preko asc tri puta...a kad dođe na pl?

U vezi sam od 6 mj...i evo, sve manje razumjevanja, neki ispadi, neznam...počinje me deprimirati to.pokušavam razgovarat ali ne ide.
On je Blizanac/vaga...ja Vaga/škorpija

Kad se sjetim oktobra 2008...UH! u 3 mj. 2008 sam započela vezu sa jednom Ribom kojeg sam volje god dana prije veze...bila sam presretna..ali veza je pukla u 9 mj...tako da je 10 mj 2008 prošao u znaku ponovnog vraćanja njemu ali samo na seksualnom planu, napetosti, onaj neki čaroban žar, ali i razočaranja, neizvjesnost..s tim da sam na svoj rođendan 16.10. imala poljubac sa najboljim prijateljem i od tad je to prijateljstvo otišlo k vragu!

Ne želim opet to Sad pomoć Sad Jel se nazire netko novi možda?
kakav bi mi partner trebao biti s obzirom na 7 polje i vladara?

Poslednji izmenio zvjezdica dana Sub Sep 11, 2010 7:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : potpis i karta)

zvjezdica

Broj poruka : 8
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Sep 11, 2010 5:58 pm

Astrotanja ::Zanimljivo, eto uklapa se i tvoj natal, u opis tvog vladara sedme u 9., Strelcu i to sa vrlo. naglašenim strelcem i rekla bih, mada se ne vidi najbolje da mu je sunce u konjukciji sa tvojom Venerom, a Jupiter u trigonu.
Ali dzaba je sve to kada ja nista ne osecam, kao nesto "veliko"... cemu onda svo to prolazenje, bolje da sam sama, a ne da povredim jos nekog. confused

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pon Sep 13, 2010 12:01 pm

mila2710 ::
Ali dzaba je sve to kada ja nista ne osecam, kao nesto "veliko"... cemu onda svo to prolazenje, bolje da sam sama, a ne da povredim jos nekog. confused

bas tako, ja sam za to, ne povredjivati drugog radi trenutnog hira, uvek sam bila fer ali drugi nisu prema meni....takva mi karma verovatno...
Ako smatras da to nije to, prekidaj ali fer...

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Sep 13, 2010 2:59 pm

zelena dolina ::
mila2710 ::

bas tako, ja sam za to, ne povredjivati drugog radi trenutnog hira, uvek sam bila fer ali drugi nisu prema meni....takva mi karma verovatno...
Ako smatras da to nije to, prekidaj ali fer...
Ma nije mi on hir uopste ili nadoknada za nesto sto mi nedostaje, jer vecinu vremena sam se do sad i osecala, a tako i postupala - kada sam "sama" onda sam sama!(uostalom moram da kazem da mi je drago da s moje strane ne znam sta je to, ali da ne mogu ni da kazem da sam se ja nekom nasla na putu isto kao takav razlog(pardon 1x mislim, ali sam to nakon prvog puta i shvatila, ne moze se porediti - tad je moja 9 kuca bila prepuna tranzitnih planeta, za ne poverovati)) Rolling Eyes

Da li si videla taj potez Marsa i Venere na moje planete, napisala sam na prethodnohj strani, a i stavila deckovu kartu?!
On je jako dobar decko, korektan(dobro na isti taj dan kada smo se upoznali, nasrtao je a meni se nije svidjalo, plus kako mu se rodila sestricina popilo se malo, al' ja klasika vino Wink samo onaj ko me ne poznaje, i ne moze da zna da je to i jedino sto pijem i kada pijem, pijem sasvim dovoljno)

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  brana taj Sre Sep 15, 2010 1:14 pm

Venera i Mars tranzitiraju mojom 2.kucom, sta bih ja mogla da ocekujem?

brana
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sre Sep 15, 2010 2:55 pm

evo mars je usao u skorpiju..a kod mene je trenutno u cetvrom polju ako se ne varam?

http://tinypic.com/view.php?pic=mue4co&s=6

Tanja i ostali clanovi...na sta da usmjerim energiju..kad bude i mars i venera u petom polju...ako gledamo i ostale aspekte bit ce Smile Cool

kako vam se cini

BoSaNKa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 15, 2010 3:00 pm

Da se napunis energijom, posvetis onom sto te cini srecnom, hobijima...mladim ljudima, mladjim od sebe, deci oko sebe ako ih ima u okolini..., jer i tako posle sledi to polje 6. Pa kada ti proleti Mars zalim Ti da te ne dotakne(kao sto je mene), ne bih se preterano opterecivala time sto je bas kroz 5 polje, jer kako je sve naglaseno kroz Skorpiju, tako i previse samo-nametnutnog rizika moze da odvede u negativno ispoljavanje svega.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sre Sep 15, 2010 3:29 pm

mila2710 ::Da se napunis energijom, posvetis onom sto te cini srecnom, hobijima...mladim ljudima, mladjim od sebe, deci oko sebe ako ih ima u okolini..., jer i tako posle sledi to polje 6. Pa kada ti proleti Mars zalim Ti da te ne dotakne(kao sto je mene), ne bih se preterano opterecivala time sto je bas kroz 5 polje, jer kako je sve naglaseno kroz Skorpiju, tako i previse samo-nametnutnog rizika moze da odvede u negativno ispoljavanje svega.

a sta mislis da se vise posvetim vezi? ipak je to peto polje! meni je povezano na zalost i sa zdravljem...Sad ovaj mars...

BoSaNKa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 15, 2010 9:35 pm

BoSaNKa ::
mila2710 ::Da se napunis energijom, posvetis onom sto te cini srecnom, hobijima...mladim ljudima, mladjim od sebe, deci oko sebe ako ih ima u okolini..., jer i tako posle sledi to polje 6. Pa kada ti proleti Mars zalim Ti da te ne dotakne(kao sto je mene), ne bih se preterano opterecivala time sto je bas kroz 5 polje, jer kako je sve naglaseno kroz Skorpiju, tako i previse samo-nametnutnog rizika moze da odvede u negativno ispoljavanje svega.

a sta mislis da se vise posvetim vezi? ipak je to peto polje! meni je povezano na zalost i sa zdravljem...Sad ovaj mars...
A da li imas vezu(mislim logicno je da je imas ako pitas?)...sada si me zbunila, zato sto ja iz licnog iskustva ne znam sta je "posvetiti se vezi", ali znam posvetiti se partneru Embarassed (u svakom smislu te reci) pa se mnogo puta u proslosti ponovilo to tako sto sam se maksimalno zlagala u radu sa partnerom, nebitno da li je u pitanju skolska klupa, esej kasnije, rad u paru...a normalno je da se tako ispoljavala ako tada nemam decka.
~Nije na pretek da se posvetis sebi...a ako imas vezu, u svakom slucaju ce Tebi biti bolje u tom odnosu. Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 15, 2010 9:52 pm

gernica ::Sta mogu ocekivati od tranzita Ve i Ma mojom IV natalnom kucom preko Plu Sa i Ma na polju ljubavi? Trebala bih traziti stan posle 15og, pa hoce li tranzitna Ve u IV polju doneti dobre prilike? Smile flower
http://www.fotorola.com/uploads/8834d18df5.gif
Draga Gernice,
Vama su Mars i Venera vladari IC i MC, pa tako ce se ovaj period uglavnom stvari odigravati kod i oko kuce, preko roditelja ili vezano za Vasu karijeru. Mozda Vas neki od roditelja podrzi u necemu sto ste ranije zapoceli da nastavite ove jeseni, a polje ljubavi nije daleko(5), pa ce pri izlasku ove dve planete iz Skorpije, aktivirati i trigon natalni sa Vasim Suncem, tako da verujem sto se budu blizile kraju znaka i Vi cete osecati pojacanu potrebu za aktiviranjem na tom polju. Sunce Vam je i vladar Asc.a svaki aspekt(egzaktan) prema vladaru Asc.ima za svakog od nas posebnu draz u zavisnosti od ostalih aspekata. Tanja je negde u svojim postovima navela da se setimo tog zajednickog tranzita Marsa i Venere negde u oktobru 2008.god., pa sam se ja preispitala malo Embarassed Exclamation

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 15, 2010 10:51 pm

Od danas 15. septembra Mars je opet u Škorpiji, a ja opet kao i pre dve godine od danas imam upalu srednjeg uha, a preuzela sam lečenje, još sam uzela da pijem i echinaceu, propolis, C vitamin. Mad

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Čet Sep 16, 2010 1:29 pm

meni nije nista sem sto me zivci rade! ali zato sam oplela porukama onog mog koji mi se javljao i pored trudne skorpije (znate pricu da je napravio dete u paralelnoj vezi jednoj skorpiji mladjoj 10 godina od sebe) svasta sam mu rekla preko poruka, da je los covek, neka mu se sve vrati itd...
A njemu je 12 kuca u sco a tu su mu i mars i VE ( i buduce zene SO) pa sve opozicija SA (tako da je kod njega isupnjenaa simbolika jer mu se tr.VE nalazi fakticki na natalnoj pa mu se devojka sa kojom se vidjao (ja) naj...mile majke za sve sto me lagao i sto ima smelosti da se javi tj salje poruku i da kaze da je mislio o meni i nasim postupcima!

boze blagi ima li kraja kosmaru!

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:17 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole