Tranzit venere i marsa kroz Skorpiju

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranzit venere i marsa kroz Skorpiju

Počalji  zelena dolina taj Uto Sep 28, 2010 5:02 pm

mila2710 ::Pa evo, kako se sve vrti oko vladara Skorpije(Marsa), cvrsto verujem da ce sve sto se dogodi u narednom periodu, obeleziti i kod mene jedan bitan odnos "od ljubavi do mrznje". Zato sto se i meni Sa prvi put priblizava Vertexu, u isto vreme ce se Venera vratiti retro, preko jedne bitne planete koja je ucestvovala u pokretanju odnosa u Dejvison karti te osobe i mene. jupiter vladar 3 polja, a sada je bas Mars na njemu.
Tako da, ne valja biti ishitren, klonim se svega sto moze odneti me u ravnodusnost, sada...a kada dodje prirodno, nece mi biti zao, kao recimo ako se desi u ovom periodu.
Wink (ako se ja drzim, morate i vi...mislim mozete)

ne draga, ja sam spremna ako mi se javi ili slicno da napravim aferu a on sa njegovom 12 kucom http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg
to naprosto priziva da odem i da ispricam sve njoj i njenim roditeljima da znaju ljudi kome daju svoju ćerku, posto jos ne zive zajedno, ona je kod mame dok on lunja i javlja se..mislim da cu na kraju to uraditi, time cu mu se osvetiti za sve a i skinuti ga sa vrata zauvek

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Sep 28, 2010 5:07 pm

auuu...to jeste nacin proanci ili izgubiti licni mir i dostojanstvo! Ovako je nekako koliko god ga imas, uzdrman. Ne valja da tako ostane.

Sunce u I polju - javno cast i postenje(javnooo.. Rolling Eyes ) samo 90Pl Rolling Eyes mislim cuva i tako se pokazuje u svom licu.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Uto Sep 28, 2010 5:18 pm

mila2710 ::auuu...to jeste nacin proanci ili izgubiti licni mir i dostojanstvo! Ovako je nekako koliko god ga imas, uzdrman. Ne valja da tako ostane.

Sunce u I polju - javno cast i postenje(javnooo.. Rolling Eyes ) samo 90Pl Rolling Eyes mislim cuva i tako se pokazuje u svom licu.

nisam sigurna da sam te skapirala Shocked mislis ne mogu mu nista jer mu je sunce jako u I polju aspektovano samo sa PL ?
Pa draga ta devojka je skorpija , da li mislis da ce tako lako preci preko svega kad cuje ?

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Sep 28, 2010 5:19 pm

Ja bih sa ovim muškarcem bila jaaako oprezna.
Ma0Ve u škorpiji- pazi Dolino da ne pokuša fizički da se razračuna s tobom, u slučaju da uradiš isplanirano. Arrow

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Sep 28, 2010 5:33 pm

Pa jeste u pravu Milica, on ima natalno konjukciju koja se javlja i tranzitno, a ne mislim da mu ne mozes nista, posto jedno povlaci drugo. Mozda Ti ne mozes, ali kako tvoja akcija mora dobiti reakciju, ti svojom akcijom(kakvu pokrenes) zahvatas i natal te osobe, dakle nisi sama, niste samo ti i on ukljuceni. A reakcija je tranzitna konjukcija Marsa i Venere, u znaku u kom je njeno Sunce.
ja dozivljavam ovu "tranziciju" bom pa mogu ti opisati da i nije bas zadovoljstvo u ljubavi, tako da ne znam njenu postavku planeta ali nijedan prelazak Marsa perko Sunce ciji je i on dispozitor ne ostavlja ravnodusnost. Mozda je ona vec u periodu kada dozivljava sama po sebi nezadovoljstvo s njim(mada ne znam koliko su zajedno jer Mars se tuda krece svake 2 god.otprilike manje-vise), ali mozda joj jos i samo pomognes u onome sto ona sada dozivljava. Tako da ona nije ta koja moze osetiti takav bol, naspram Tebe...ako se mogu postaviti u njenu poziciju. A on? Ne znam...takve osobe uvek namaknu osmeh, i kazem idu dalje...ne znam, da li je pravi momenat, ti prosudi. No

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Uto Sep 28, 2010 5:44 pm

Milica ::Ja bih sa ovim muškarcem bila jaaako oprezna.
Ma0Ve u škorpiji- pazi Dolino da ne pokuša fizički da se razračuna s tobom, u slučaju da uradiš isplanirano. Arrow
hahhah ma kakvi MA0VE u sco ali u 12 kuci nemaju snagu, to je pizda da prostis
ma draga zgazila bi ga kao crva! on to zna, on se mene plasi (ne znam zasto) ali ja sam inace sasava osoba, dobra sam kao hleb ali kad me neko pravi ludom spremna sam na sve...nije meni prvi put da pravim skandal Smile sad sam se setila jednom sam zaprzila corbu tako da me nikad nece zaboraviti a unsrercio je mnoge pa mi bas milo sto sam ga sredila Smile , sto da se plasim ? sta mi moze, pa draga ne samo da cu reci njoj nego cu biti sprena da odem kod njega u firmu...meni skandal nije stran, a on ne sanja sta ce ga snaci, samo da nadjem imenik i da krenem da trazim njen tel....polako do kraja godine to nameravam da uradim...a sve vreme je ve u sco, ne vredi ja sam ustreptala da to uradim ili ziva nisam, ne zanima me da li ce se oni rastati, briga me, nego da njemu pokazem da zene nisu totalet papir koji ce da iskoristi i ode!
Uostalom sta god da pokusa on zna da svi moji u familiji znaju za njega, da ja znam gde radi, da mu znam telefon kod majke....itd...

Elem ta njegova je mladaj od njega 10 godina, fina seljancica opcinjena njime (sto on priznaje da je seljancica ali ona mu je verna i obozava ga sto je njemu najvaznije !) , njen NE na njegovom SO, SA i JU su joj u vagi, kao i PL, ostale ne znam jer nemam vreme a ni datum, samo znam da je sco i da pada na njegov stelijum...
Plasim se da ce ovaj njegov PL kvadartom na njegovo SO tj na njen neptun sve iluzije rasprsiti pre ili kasnije...
jadna nije ona kriva sto ima gmaza pored sebe, ali cu joj ja reci sve sto znam (a znam mnogo, to i on zna )

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Sep 28, 2010 5:57 pm

Dolino, najbolje znaš sama kako da se postaviš. Wink

Ja sam u sličnoj situaciji bila. Ja sam se samo povukla. Nisam je javljala na telefon, nisam prihvatala njegovo iznova i iznova slanje poziva da opet budemo ''kontakt'' na Skajpu, nisam odreagovala na njegovo olajavanje kod zajedničkih poznanika...

Prestao je da smara kad je shvati da ga ne bendam ni 0,1 %. Wink

A isto je bio opsesivan, posesivan i ljubomoran (imao je sličnu planetarnu konstelaciju) i ljigav.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Sep 28, 2010 6:45 pm

Milica :: ljigav.
to! da bas to nisam zelela da joj uputim u opisu njega Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Sep 28, 2010 6:48 pm

[quote="zelena dolina"]
Milica ::

Elem ta njegova je mladaj od njega 10 godina, fina seljancica opcinjena njime (sto on priznaje da je seljancica ali ona mu je verna i obozava ga sto je njemu najvaznije !) , njen NE na njegovom SO, SA i JU su joj u vagi, kao i PL, ostale ne znam jer nemam vreme a ni datum, samo znam da je sco i da pada na njegov stelijum...

Pa rasprsice joj izluzije a samim tim i njemu pojasniti njegovu "ljigavost". A mislim i da mu se blizi vreme, a da nijie potrebno da ti umesas svoje prste, vec samo stavic "slag na tortu" Wink
Inace ovo sa "seljancica" i "gleda kao u Boga" jako mi je poznato. Tuzno, jako!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Sep 28, 2010 7:21 pm

mila2710 ::
A zašto? Smile

Ja sam za to da pravim rečima nazivamo stvari. Wink

Užasno me nervira to što ni u jednom astrološkom udžbeniku mnogi aspekti nisu definisani adekvatno, nego se pišu samo lepe stvari ili ako se i opisuju ružne, to se radi po principu ''okolo naokolo''. Rolling Eyes

Proćiće svetlosna godina dok ja naučim da ''čitam'' ljude iz natala. Laughing

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Sep 29, 2010 10:22 am

da znas draga...evo on ima VE90MO a to moze da znaci toliko toga...na primer da mu se ona koja rodi tj. MO vise ne dopada kao zena jer je sada ona majka, ali isto moze da znaci da ce da ugusi svoju potrebu za VE u sco tj strast i da se okrene ka MO........kako da znamo sta ce biti...kad je simbolika ogromna...pogotovo je je njemu ovaj aspekt separacije....
dalje on ima VE180reSA, sta to moze da znaci, razna otezanja ali i mladja zena (ona je mladja 10 god) time je ispunjena simbolika....

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sre Sep 29, 2010 4:32 pm

zelena dolina ::da znas draga...evo on ima VE90MO a to moze da znaci toliko toga...na primer da mu se ona koja rodi tj. MO vise ne dopada kao zena jer je sada ona majka, ali isto moze da znaci da ce da ugusi svoju potrebu za VE u sco tj strast i da se okrene ka MO........kako da znamo sta ce biti...kad je simbolika ogromna...pogotovo je je njemu ovaj aspekt separacije....
dalje on ima VE180reSA, sta to moze da znaci, razna otezanja ali i mladja zena (ona je mladja 10 god) time je ispunjena simbolika....

Dolina, ta njegova 12. mu mozda daje da on nesvesno uziva u svojim manama, ljudi sa punom 12. cesto ne zele da se odupru svojim niskim strastima, da se tako izrazim, pa on iako mu je zena trudna ne zeli da se odrekne uzivanja sa nekom koja ga bas lozi, jer intimno veruje da bi na taj nacin "izdao" sebe, jednostavno covek voli paralelne veze, pronalazi se u tome, bice takav celog zivota..Zbog takve 12. su nastala divna umetnicka dela, odlicna je kada je u pitanju stvaralastvo, kreativnost, znam dosta umetnika sa punom 12, neki od njih vode "slobodniji" zivot, a neki su sasvim "mirni"..Sve je to za ljude, ne mogu svi da budu verni..

Vidi moje 12.polje, definitivno ima tajni kod mene, ali ne takvih kao sto ih ima taj tvoj, toliko daleko nikada nisam isla, moja 12. se drugacije ispoljava..Ne mora da znaci da su svi ljudi sa punom 12. ljigavi..

Kada sam bila u Gimnaziji, baba me je jednom tako povukla za kosu, imali smo neke goste, a ja pred njima-sto na umu to na drumu..Sve do svoje 20 i neke godine sam toliko bila direktna sa ljudima, da sam vrlo cesto umela da ih uvredim tolikom isrenoscu ili da ih postidim...Danas to vise ne radim, ali ljudi i dalje znaju na cemu su sa mnom, vrlo jasno im to stavim do znanja..

Cudi me da jedan dupli Strelac tebi nije stavio do znanja cemu da se nadas od njega, moje iskustvo sa njima je da su jako iskreni ljudi i da ne daju prazna obecanja..Vatreni znaci su umeli da me razocaraju, ali sam uvek znala na cemu sam sa njima, oni brate mili kazu sta hoce od tebe-seks na jednu noc, ili vezu..Ali, uvek postoje izuzeci..Nisu ni svi Blizanci povrsni, ni svi Strelcevi iskreni, ni sve Ribe duboko osetljive..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Sep 29, 2010 5:07 pm

jassna ::Ne mora da znaci da su svi ljudi sa punom 12. ljigavi..
jasna, niko nije oslovio 12 polje i prozvao da su ljudi sa punom 12-om "ljigavi". I Milica i ja smo to rekle za ono sto pristaje takvom muskarcu, a ne na osnovu polja u karti.
Znam nekog ko ima prvo 1, pa ne znaci postenje! Neutral

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Čet Sep 30, 2010 5:49 pm

jasna, niko nije oslovio 12 polje i prozvao da su ljudi sa punom 12-om "ljigavi". I Milica i ja smo to rekle za ono sto pristaje takvom muskarcu, a ne na osnovu polja u karti.

Ok, Mila, znam ja to, ali ne razumem zasto posle skoro svakog posta koji ovde napisem ti pomislis da nesto aludiram na tebe..A to zaista nije tako..
Citala sam jos pre sto godina temu o aspektima koji donose lazljivost i tamo je Dolina pitala da li puna 12. moze doneti "prikrivanje" istine pa sam i to povezala..

I ne mogu da shvatim zasto se toliko potencira na vernosti, ne mogu svi da budu verni, nismo svi isti i nije sve crno-belo u zivotu..O moralu se raspravlja od kada je sveta i veka, tolike knjige filozofi i romanopisci napisase o moralu..
I ne shvatam zasto bi se neko nekome svetio, ne razumem pojam "osveta" i tu potrebu da se nekome sveti zato sto nije onakav kakvim smo ga dozivljavali ili onakav kakvim se predstavlja..Na kraju svako dobije ono sto zasluzuje, ja mnogo verujem u to..

jassna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Sep 30, 2010 6:16 pm

Imala sam potrebu da kazem to vezano za 12 polje, a ne da pomislis da sam prozvana. TAko da si pogresila u tom pogledu. Ako sam negde ostavila post posle tebe onda mora biti da je isti razlog, a ne zato samo da bih izvukla iz konteksta sebe.
O moralu ili ne-moralu(vernost ili nevernost), ne idem...

Poslednji izmenio mila2710 dana Čet Sep 30, 2010 6:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Čet Sep 30, 2010 6:16 pm

Milica ::
A zašto? Smile

Ja sam za to da pravim rečima nazivamo stvari. Wink

Užasno me nervira to što ni u jednom astrološkom udžbeniku mnogi aspekti nisu definisani adekvatno, nego se pišu samo lepe stvari ili ako se i opisuju ružne, to se radi po principu ''okolo naokolo''. Rolling Eyes

Proćiće svetlosna godina dok ja naučim da ''čitam'' ljude iz natala. Laughing

Milice, sigurno zavisi i od temperamenta kako ko od nas dozivljava neke aspekte..Ja sve nekako mislim da bi prvo trebalo da se odredi temperament neke osobe, pa da se tek onda izvode zakljuci o tome kakav je ko u stvari i na sta je sve spreman..Recimo da dve osobe imaju isti aspekt u natalu, medjutim jedna od njih je kolerik, a druga na primer melanholik..Pa prema njihovim temperamentima da se izvede zakljucak kako bi se taj aspekt mogao manifestovati kod jedne osobe, a kako kod druge.

jassna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pet Okt 01, 2010 11:07 am

jassna ::

Citala sam jos pre sto godina temu o aspektima koji donose lazljivost i tamo je Dolina pitala da li puna 12. moze doneti "prikrivanje" istine pa sam i to povezala..

I ne mogu da shvatim zasto se toliko potencira na vernosti, ne mogu svi da budu verni, nismo svi isti i nije sve crno-belo u zivotu..O moralu se raspravlja od kada je sveta i veka, tolike knjige filozofi i romanopisci napisase o moralu..
I ne shvatam zasto bi se neko nekome svetio, ne razumem pojam "osveta" i tu potrebu da se nekome sveti zato sto nije onakav kakvim smo ga dozivljavali ili onakav kakvim se predstavlja..Na kraju svako dobije ono sto zasluzuje, ja mnogo verujem u to..

sve si u pravu draga, i ja verujem u to ali jednom mi se ucinilo da ne bi da cekam dok se nekom vrati pa sam sama "ti uradila" i mislim da nisam pogresila, na kraju dokle vise sa lazljivcima? pa moja drugarica je hodala sa tipom 6 meseci dok nije saznala da mu je zena trudna tj da uopste ima zenu,mislim i dokle tako ? dokle ce zene da budu te koje su blagosiljane mirom i dobrotom ? Dokle biti necija zrtva ? Na kraju nije problem druga zena, problem je trudnoca koju je krio 5 meseci

I kako ce to njemu da se vrati ? Nikako, on je ozenio mladju od sebe 10 godina, ona ga obozava, cekaju bebu, mene je koristio, dolazi kuci kod mene, kupao se u mojoj kadi, brisao mojim peskirima, sa mnom vodio ljubav,i ni jednom mi nije rekao da je ona trudna 5 (sad vec 6 ) meseci !!
To nije stvar prevare, to je ipak nesto strasnije, na kraju ja sam znala da ta neka postoji ali nisam sanjala da ce on ozeniti seljancicu Crying or Very sad

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Okt 01, 2010 11:52 am

Ovo me je podsetilo na istinitu priču, u kojoj je mlada žena u trudnoći umrla zajedno sa detetom , zbog neverstva supruga, jer je saznala, pa je bilo i svađa i razočarenja i to je i pored lekarskog nadzora dođe do iznedanog pogoršanja i smrt oboje.

Moralno bi bilo da ta mlada trudna žena ne sazna u trudnoći kakav je on, a najverovatnije saznaće već, kad-tad.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 01, 2010 1:40 pm

Milice, sigurno zavisi i od temperamenta kako ko od nas dozivljava neke aspekte..Ja sve nekako mislim da bi prvo trebalo da se odredi temperament neke osobe, pa da se tek onda izvode zakljuci o tome kakav je ko u stvari i na sta je sve spreman..Recimo da dve osobe imaju isti aspekt u natalu, medjutim jedna od njih je kolerik, a druga na primer melanholik..Pa prema njihovim temperamentima da se izvede zakljucak kako bi se taj aspekt mogao manifestovati kod jedne osobe, a kako kod druge.
Slažem se Jasna da jedan isti aspekt ne funkcioniše na isti način u dva različita natala.
Pa svima nam je poznato da najgori kriminalci i egocentrici imaju kvadrate identične kao i najveći stradalnici i žrtve.
Ali kad se opisuje aspekt npr. mo120ju- Dupor kaže za njega ''loše za moral'', ali isto kako ga opisije i kao ''uspeh u časnim poslovima''...jasno je da ko ima uspeh u časnim poslovima nije amoralan Wink...znači, to je aspekt koji će se u dva natala različito ispoljiti.

Dupor je jedan od retkih koji aspekte opisuje, onako, realistično poprilično.
Svi ostali previše kite i ublažavaju.
Ja sam batalila Marion Marč i Džoan Mekevers baš zbog nedostatka realnih opisa. I ono ružno što napišu, sve je nekako mlako. A znamo da život često nosi ne baš ''mlake'' situacije, a o karakterima da ne govormo...

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 01, 2010 1:46 pm

Astrotanja ::Ovo me je podsetilo na istinitu priču, u kojoj je mlada žena u trudnoći umrla zajedno sa detetom , zbog neverstva supruga, jer je saznala, pa je bilo i svađa i razočarenja i to je i pored lekarskog nadzora dođe do iznedanog pogoršanja i smrt oboje.

Moralno bi bilo da ta mlada trudna žena ne sazna u trudnoći kakav je on, a najverovatnije saznaće već, kad-tad.
Ja sam s ovim saglasna.
Ona nije kriva što je bila slepa pored očiju i napravila životnu grešku udavši se za takvog ljigavca.

Zelena Dolino, nije ona ništa kriva, ona je žrtva kao i ti!
Još je gore prošla od tebe!
Ti si osujećena u planovima, a ona je osujećena u životnom planu da živi srećno s jednim čovekom (jer ko to ne želi? ).
Ti ćeš naći novog, a ona će tu barabu morati da gleda doživotno makar se i razvela od njega, jer će imati zajedničko dete.[u]

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Okt 01, 2010 2:37 pm

Astrotanja ::

Mars seta oko Skorpijskog Sunca Question Zato sam i rekla da nije potrebno da se umesa, na nacin na koji je zelela. Suspect

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Pet Okt 01, 2010 9:47 pm

zelena dolina ::

sve si u pravu draga, i ja verujem u to ali jednom mi se ucinilo da ne bi da cekam dok se nekom vrati pa sam sama "ti uradila" i mislim da nisam pogresila, na kraju dokle vise sa lazljivcima? pa moja drugarica je hodala sa tipom 6 meseci dok nije saznala da mu je zena trudna tj da uopste ima zenu,mislim i dokle tako ? dokle ce zene da budu te koje su blagosiljane mirom i dobrotom ? Dokle biti necija zrtva ? Na kraju nije problem druga zena, problem je trudnoca koju je krio 5 meseci

I kako ce to njemu da se vrati ? Nikako, on je ozenio mladju od sebe 10 godina, ona ga obozava, cekaju bebu, mene je koristio, dolazi kuci kod mene, kupao se u mojoj kadi, brisao mojim peskirima, sa mnom vodio ljubav,i ni jednom mi nije rekao da je ona trudna 5 (sad vec 6 ) meseci !!
To nije stvar prevare, to je ipak nesto strasnije, na kraju ja sam znala da ta neka postoji ali nisam sanjala da ce on ozeniti seljancicu Crying or Very sad

Dolina, ti si njegov brak (a i zivot boga mi-sve u smislu on ima neku koja ga obozava, on ovo, on ono) opisala kao savrsenstvo, ali, kako brak jedne osobe kao sto je on moze biti dugo vremena dobar? Ja ne verujem u ideju o apsolutnoj vernosti (cak mislim da su neke prevare korisne), neko kaze-razvela (o) sam se jer me je muz (zena) prevario (la), a kada pocnes da cackas shvatis da je prevara najmanji razlog za razvod, vise je okidac, nikada nista nije crno belo, ali zato postoje neke vrste prevara, ili bolje reci izdaja od kojih mi se prevrne zeludac..Tako da odlicno kapiram o cemu ti pises i saosecam sa tobom, ali te ne sazaljevam, jer ti si se, zeno spasila..

I jos ovo..Povredjena si pa samim tim idealizujes njegovu srecu, a pitanje je da li ta sreca postoji uopste i ako postoji koliko ce trajati i da li je bas sve kod njega bajno i sjajno onako kako ti mislis da jeste..

Kada budes zaboravila na njega cuces nesto o njemu sto potvrdjuje onu moju-na kraju svako dobije ono sto zasluzuje..Niko me ne moze ubediti da to nije tako..Osveta samo prlja, blokira i kako onda da se privuku lepe stvari, ako se energija trosi na osvetu?

jassna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sub Okt 02, 2010 7:27 pm

posto ce uskoro biti venera retro, jel tad najbolje da se ne ulazi u nove veze-radi retrogradne venere i najbolje da se ne vraca starom partneru?

ja sam bas u ovo vrijeme prekinula vezuu Sad

natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=mue4co&s=6

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Okt 02, 2010 9:36 pm

BoSaNKa ::posto ce uskoro biti venera retro, jel tad najbolje da se ne ulazi u nove veze-radi retrogradne venere i najbolje da se ne vraca starom partneru?

Zasto? Mislis da kada krene Ve direktno da ce se veza koja je zapoceta prekinuti?

Moje misljenje je da za svakog ima razlicito dejstvo. Tako da na neki nacin i ne razumem uopsteno znacenje ili zasto bi to znacilo za sve osobe koje u tom periodu zapocnu vezu ili je obnove(odnos uopste) da su negativni ishodi ili posledice.
Na primer, sta ako je nekom u tom periodu bas obnovljen ugovor, pruzena nova prilika na poslu(koju ranije nismo iskoristili) ili se obnovila povreda na treningu, ili ponovljena operacija(estetska na pr.)....zar od nas ne zavisi kako cemo se ponasati nakon ponovljenog postupka operativnog i kakav ce rezultat biti(ako zelimo sebi najbolje tako cemo i postupati), ako nam se obnovila povreda i to nas odvojilo od terena na neko vreme(razmislicemo da li smo dovoljno bili pripremljeni, odnosno ponovljena greska kaze da nismo), ako nam je pruzena prilika na poslu koju ranije nismo iskoristili ili nam je na pr.neki profesor na fakultetu pruzio priliku i nije nas oborio a nekim cudom dao novu za koji dan(zar ne zavisi od nas i tog koliko zelimo da ponovo ne uprosastimo sansu), ako smo obnovili ugovor ili nam je vracen neki dug....pa jednostavno ne znam zasto se najcesce vezujemo ponovnom vracanju samo partnera kao ljubavnih, zar Ve kao opste poznata "mala sreca" - srecica, jednostavno jeste to - sreca na blic, a mi trebamo da odlucimo...ili sto bi citirala Milicin blog "Prvo pregovaraj, a onda reci NE" ili kao sto kazemo: "Prvo skoci a onda reci hop" Exclamation Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sub Okt 02, 2010 11:12 pm

BoSaNKa ::posto ce uskoro biti venera retro, jel tad najbolje da se ne ulazi u nove veze-radi retrogradne venere i najbolje da se ne vraca starom partneru?

Zasto? Mislis da kada krene Ve direktno da ce se veza koja je zapoceta prekinuti?

upravo tako...sta mislite dali je najbolje sacekati dok venera pocne direktno 18 novembra i tek onda ulazit u veze i sta ja znam? meni se to sve odigrava u petom polju pa me mnogo zanima...

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:15 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh