ASPEKTI MERKURA

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: ASPEKTI MERKURA

Počalji  LoSt_in_SpaCe taj Sre Dec 17, 2008 12:43 pm

Mene strasno zanima da li mogu racunati onaj trigon sto mi astro.com izbacuje izmedju Merkura i Neptuna. Orbis je 8 stepeni, ali je Ne retro...opet i razliciti znaci su u pitanju..

Ne mozhe da se rachuna, jer je u pitanju 8* separacije, to je izashlo iz aspekta samo tako.

Negde sam citala da je dobar neaspektovan Merkur, tako da je tvoja pozicija dobra.

Zanimljivo, chak i znam ko ide netom i iznosi tu smeshnu tvrdnju Laughing

LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ArijeL taj Sre Dec 17, 2008 7:04 pm

mesmerized ::
ArijeL ::
ono što je sigurno, je da je kod ljudi koji imaju neaspektovani merkur proces mišljenja odvojen od ostalog, a to, u zavisnosti, od ostalog, može biti i dobro i loše...
Alijel, mozes li da malo bolje objasnis ovo, nije mi bas najjasnije, od cega odvojen?

odvojen od ostatka horoskopa...merkur je način razmišljanja, i kada je on neaspektovan, odnosno kada nije integrisan tada je cjelokupni misaoni proces odvojen od ličnosti...dakle, energija te planete je izolovana, što ne znači a priori da ne postoji.

tanja je već pomenula Gandija koji je imao neaspketovan merkur u skorpiji u prvoj, i Marion & Mekevers ga navode kao primjer dobro izraženog neaspektovanog mekrura, u smislu da mu je dao umnu snagu i mudrost...
(mada mu je vladar 3 u 8 i u konjukciji sa plutonom, a njihov dispozitor ide u prvu u skorpiju i u konjukciju sa marsom)

ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 31
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Uto Mar 03, 2009 3:05 pm

Merkur Mars donosi mentalnu hiperaktivnost,ako su ukljuceni i Neptun i Uran,onda to definitivni donosi psihicke probleme. U kvadratu "ujedanje" za vreme svadje.
Merkur i Neptun pogotovo ako je Merkur dobar (ne daj Boze vladar 10.) ZEDNOG PREKO VODE, opasna moc ubedjivanja,pre nego lazi,mada lazi donosi sigurno,zavisi od Meseca,ako je to sve podrzano Saturnom i Plutonom...Uh!
Merkur Pluton, to su pisanija koja ja najvise volim...
Merkur Mesec u dobrim aspektima=mozete biti sigurni,gotovo 100%, da onaj koji to poseduje,govori zaista ono sto misli.
Merkur Satur,imaju deca koja rano progovore,starmali i taj aspekt im donosi da uvek imaju sta da kazu,iako mozda i nisu idealni sagovornici za datu temu,tako ce delovati...

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  afrodita taj Sub Maj 30, 2009 9:17 pm

a kod mene merkur kvadrat saturn i merkur kvadrat jupiter sta to znaci?

afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 35
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Sub Maj 30, 2009 10:17 pm

Strelica ::Merkur Mars donosi mentalnu hiperaktivnost,ako su ukljuceni i Neptun i Uran,onda to definitivni donosi psihicke probleme. U kvadratu "ujedanje" za vreme svadje.
Merkur i Neptun pogotovo ako je Merkur dobar (ne daj Boze vladar 10.) ZEDNOG PREKO VODE, opasna moc ubedjivanja,pre nego lazi,mada lazi donosi sigurno,zavisi od Meseca,ako je to sve podrzano Saturnom i Plutonom...Uh!
Merkur Pluton, to su pisanija koja ja najvise volim...
Merkur Mesec u dobrim aspektima=mozete biti sigurni,gotovo 100%, da onaj koji to poseduje,govori zaista ono sto misli.
Merkur Satur,imaju deca koja rano progovore,starmali i taj aspekt im donosi da uvek imaju sta da kazu,iako mozda i nisu idealni sagovornici za datu temu,tako ce delovati...

Evo mog Merkura Smile u Ari
90 Sa - vrlo rano progovorila i prohodala, kažu oko 8-9 meseci, nikada nisam verovala da je to tačno mada imam jednu fotografiju koja dokumentuje hodanje Smile. Uvek imala šta da kažem i to puno puta bio problem, jer kažu pravo u metu - to je 120 Ur a i 60 Ma u V u Gem, uvek puno sanjala i sanjam 150 sa Ne u IX vladarem II u kojoj je Me, u pubertetu lagala u vezi sa školom, ocenama, krišom se bavila sportom 120Ju i maštala da ću postati vrhunski sportista, ali neda Sa (povreda kičme na gimnastici), puno pisala- kilometarska pisma, dnevnik, interner vrlo važna stavka u mom životu 120Ur Smile. Obzirom da je između svetla So i Mo uvek govorim ono što mislim i to je takođe bio ranije problem, prosto nisam umela da ćutim kada trebalo. Hiperaktivnost čitavog života, čak i bolest hiperaktivnost štitne žljezde Smile, mada na prvi pogled nikada nisam izgledala tako, valjda zbog Asc Cap.

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Doree taj Ned Maj 31, 2009 2:11 am

može nešto o aspektu merkur kvadrat pluton Smile -inače mni mer u 3. pluton u 5-

Doree

Broj poruka : 35
Godina : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Maj 31, 2009 11:30 am

Pluton u kvadratu sa Merukrom takođe daje izuzuzetnu sposobnost ubeđivanja,nametanja mišljenja, ili sugestivnosti. U tome može biti nekada i nametljivosti, sve zavisi gde su otišli dispoztori i kakve aspekte oni prave. Neće biti jednoko nametljivost ukoliko je Pluton u Devici, ili u Škorpiji, gde će to sve biti daleko jače izraženo.

Prenagljenost u izjavama,govoru, razmišljanjima često je pristna u ovom aspektu, ukoliko neki drugi aspekti to ne umanje. Međutim prednost ovog aspekta je da se može se ući duboko u nešto skriveno, otkriti nepoznato. Ljudi koji imaju aspekte Plutona i Merkura vema često su odlični u svim poslovima koji podrazumevju otkrivanje nepoznatog, tajnog, skrivenog.
Negativna strana kvadrata Plutona i Merkura je razdražljivost, nestrpljivost, neodmerenost, ili preterena revnost(Pluton u Devici posebno) i ponekad i precenjivanje sopstvenih sposobnosti. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Ned Maj 31, 2009 12:39 pm

Me90Pl, može da znači i ćutanje, zanemeti, ostati bez potrebe za pričom od doživljaja koje donosi Pl, naravno zavisi od toga gde su smešteni, kao i njihovi dispozitori.

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Maj 31, 2009 12:51 pm

Moj Me u Lavu u I polju - kazu voli da vodi glavnu rec, taj Me misli da je najpametniji, pa jos ako
dolazi iz III polja, mada retko da zapocinjem bilo kakve polemike, ali zato volim uvek izneti svoj stav.
Merkur90Ma u Skorpiji - cesto mi govore - cutis, cutis - ali kada progovoris Evil or Very Mad
Tu je i Me120Ne, ne znam da li taj aspekt donosi da nam cesto snovi porucuju sta bi se moglo desiti,
ili je za to mozda zaduzen neki drugi aspekt.
Postoji li trigon Me i Urana u mojoj karti?

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Ned Maj 31, 2009 1:03 pm

gernica ::Moj Me u Lavu u I polju - kazu voli da vodi glavnu rec, taj Me misli da je najpametniji, pa jos ako
dolazi iz III polja, mada retko da zapocinjem bilo kakve polemike, ali zato volim uvek izneti svoj stav.
Merkur90Ma u Skorpiji - cesto mi govore - cutis, cutis - ali kada progovoris Evil or Very Mad
Tu je i Me120Ne, ne znam da li taj aspekt donosi da nam cesto snovi porucuju sta bi se moglo desiti,
ili je za to mozda zaduzen neki drugi aspekt.
Postoji li trigon Me i Urana u mojoj karti?

lepo si opisala svog Me, on ima malo problema sa IV kućom. Tvoj Me nema 120 sa Uranom, ipak je to separacionih 11, ali ima aplikacioni sa Ne0Ju što je još bolje Smile

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gea taj Ned Avg 16, 2009 12:31 pm

Latica ::Mislim da je kod mene kvadrat Merkura i Urana doneo da se bolje snalazim kada radim vise stvari odjednom, imam bujicu u glavi, a cesto znam da brzam u recima kada hocu da ih iznesem, predstvaim,pa sam nejasna i sebi i drugima. Za mene kao da vazi -Pamet brza od jezika Very Happy ...Kada nesto radim brze, redje gresim, sama sebe zacudim. U ucenju imam izrazeno fotografsko pamcenje. Sigurno da za sve ovo nije samo ovaj kvadrat odgovoran, ali ja mu to pripisujem..nadam se da ne gresim.

jako dobar opis Latice!moram nadodat da imam problema i sa upadanjem u rijec(al radim na tome Very Happy ),u glavi mi cesto kaos,kao da ce mi puknut od te silne analize-i Sunce i Merkur u Djevici Rolling Eyes vec neko vrijeme razmisljam da upisem jogu! Laughing e da,navodno je ovaj aspekt dobar za bavljenje pisanjem,filozofijom i politikom (ovo zadnje mi nekako najprimamljivije Laughing )

Gea

Broj poruka : 29
Godina : 32
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Ned Avg 16, 2009 12:41 pm

to u vezi politike, zavisi gde je Ur, recimo u Leo pa 90 Me- ubi ga izgovorena reč. Ur u Leo nije baš zgodan za politiku, mnogo je radikalan, hoće da menja, da bude svima dobro, afirmacija- život, a to za politiku nikako nije dobro, čak i sa dobrim aspektom sa Me, recimo koji ja imam Very Happy

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gea taj Ned Avg 16, 2009 12:53 pm

Snezana ::to u vezi politike, zavisi gde je Ur, recimo u Leo pa 90 Me- ubi ga izgovorena reč. Ur u Leo nije baš zgodan za politiku, mnogo je radikalan, hoće da menja, da bude svima dobro, afirmacija- život, a to za politiku nikako nije dobro, čak i sa dobrim aspektom sa Me, recimo koji ja imam Very Happy

zanimljivo!a bas bi lava vezala uz moc,vladanje i dobar gard! Very Happy sta se tice Urana otisao u II kucu i taman se poklopio sa Antaresom (9 52' Strijelca)-e sad...hapsenje i nasilna smrt?!mozda bolje da se i ja okanim politickih voda! Suspect

Gea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Ned Avg 16, 2009 3:07 pm

Gea ::
Snezana ::to u vezi politike, zavisi gde je Ur, recimo u Leo pa 90 Me- ubi ga izgovorena reč. Ur u Leo nije baš zgodan za politiku, mnogo je radikalan, hoće da menja, da bude svima dobro, afirmacija- život, a to za politiku nikako nije dobro, čak i sa dobrim aspektom sa Me, recimo koji ja imam Very Happy

zanimljivo!a bas bi lava vezala uz moc,vladanje i dobar gard! Very Happy sta se tice Urana otisao u II kucu i taman se poklopio sa Antaresom (9 52' Strijelca)-e sad...hapsenje i nasilna smrt?!mozda bolje da se i ja okanim politickih voda! Suspect

simbolika Ur u II je drugačija, II- Bikovska kuća, Ur u padu, to je kuća materijalnog, pa Ur tu može dati kako nagle dobitke, tako i gubitke i sve zavisi iz kog polja dolazi. U svakom slučaju, zavisi i od dispozitora, znaka u kome je ali nije zgodan za visoku politiku, jer to su usponi i padovi. Ur u Biku je dobar za arhitekturu, moderan dizajn, recimo na primer.

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gea taj Ned Avg 16, 2009 4:07 pm

hvala Snezo! Wink da,ovaj Ur stvarno djeluje na mahove!malo imas malo nemas!za sebe sam skromna(uvijek promislim dal mi neka stvar stvarno treba),al za okolinu-cim dobijem $ odmah bi svih pocastila!:)nemam feeling za susku,morat cu poradit na tome!

ispricavam se na off-u!natrag na Merkura:)

Me120Ju-puno toga me zanima,tolerantna sam,velikodusna...i ako se gleda optimist/pesimist uvijek ovo prvo:)
Me120Ne-kreativna,uvijek u nekom svom svijetu maste
Me60Pl-analiziranje ljudi,privlaci me psihologija

imam i kvadrat sa Chironom al to je vec manje bitno Laughing

Gea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Ned Avg 16, 2009 7:18 pm

Merkur u kvadratu sa uranom daje nestrpljivost, nezavrsavanje zapocetog (ostavlja se nekom saturnu da zavrsi).

Merkur u kvadratu sa plutonom daje cutanje i strpljenje, cekanje pravog casa, biranje prave reci. To je najubojitija misao. Kada se u nesto ubedjuju ljudi, pa taj ko ima merkura u kvadratu sa plutonom i ne bude u pravu a svi ostali su u pravu, na kraju bude da ih je taj merkur 90 pluton ubedio da misle to sto misle (ovo ima moja cerka i sama mi je ispricala za razne situacije i sama je postala svesna toga jos kao devojcica od nekih 10-tak godina, i sama objasnila tu moc koju ima a ja sam se zapanjila njenom sposobnoscu da sagleda samu sebe i definise).

Merkur 90 pluton, to je kada se izbrise nalog na fejsu a ti nemas pojma zasto, niti mozes to da promenis. To se neki jaci merkur (u lavu, a podrzan mesecom u blizancima) u kvadratu sa plutonom osvetio nekom necasnom, bez postovanja, koji veruje da mu je sve dozvoljeno, merkuru (u vodoliji u kvadratu sa mesecom u biku) koji ima opoziciju sa plutonom. Na primer.

Merkur kvadrat pluton vidi slabost, supljinu u tudjem misljenju. To je rusenje tudjeg misljenja. Nema afirmacije ako nema drugih dobrih asepekata.
Ratna propaganda ali ne odlazi u rat. I kritika rata, da ne kazem antiratni govori, pisma, propaganda. Jer ima sposobnost da prvi nesto shvati jer je uran egzaltiran u skorpionu.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Doree taj Uto Avg 18, 2009 9:57 pm

hajkula ::Merkur u kvadratu sa uranom daje nestrpljivost, nezavrsavanje zapocetog (ostavlja se nekom saturnu da zavrsi).

Merkur u kvadratu sa plutonom daje cutanje i strpljenje, cekanje pravog casa, biranje prave reci. To je najubojitija misao. Kada se u nesto ubedjuju ljudi, pa taj ko ima merkura u kvadratu sa plutonom i ne bude u pravu a svi ostali su u pravu, na kraju bude da ih je taj merkur 90 pluton ubedio da misle to sto misle (ovo ima moja cerka i sama mi je ispricala za razne situacije i sama je postala svesna toga jos kao devojcica od nekih 10-tak godina, i sama objasnila tu moc koju ima a ja sam se zapanjila njenom sposobnoscu da sagleda samu sebe i definise).

Merkur 90 pluton, to je kada se izbrise nalog na fejsu a ti nemas pojma zasto, niti mozes to da promenis. To se neki jaci merkur (u lavu, a podrzan mesecom u blizancima) u kvadratu sa plutonom osvetio nekom necasnom, bez postovanja, koji veruje da mu je sve dozvoljeno, merkuru (u vodoliji u kvadratu sa mesecom u biku) koji ima opoziciju sa plutonom. Na primer.

Merkur kvadrat pluton vidi slabost, supljinu u tudjem misljenju. To je rusenje tudjeg misljenja. Nema afirmacije ako nema drugih dobrih asepekata.
Ratna propaganda ali ne odlazi u rat. I kritika rata, da ne kazem antiratni govori, pisma, propaganda. Jer ima sposobnost da prvi nesto shvati jer je uran egzaltiran u skorpionu.

me u lavu ,plu u sco Razz Suspect

Doree

Broj poruka : 35
Godina : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

merkur u vagi sekstil uran u strelcu

Počalji  vaga ns taj Pon Avg 24, 2009 2:43 pm

king he he merkur na 2.stepenu vage u II kuci,m meni astrolog rece odlicno je postavljen....a ne pitah za sta????cini mi se nesto oko para.Dal neko ima ideju slobodno.
A ovaj sextil sa uranom je egzaktan a jos nisam polozila vozacki ali desava mi se da dok obucavam u sekundi izbegnem gresku u voznji.

vaga ns
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pon Dec 21, 2009 11:57 am

Moj ME nema aspekt sa UR, ali je mnogo, mnogo čudan...
Meni su UR i ME na neki način zamenili kuće, ali ne i znake.

Tako mi je UR vladar 3. kuće, a nalazi se na samom vrhu 11. ( svoje prirodne), dok mi je i ME u 11. ali u škorpiji. Znači, obe planete su u 11. ali u dva različita znaka. Krajnji dispozitor oba znaka je VE ( UR u vagi, i PL, kao dispozitor ME u vagi) a ona je opet u kvadratu sa UR, i nekom širem sekstilu sa ME.

Ponakad sam stvarno vrlo rasuta...da ne kažem, umem da radim i mislim o 100 stvari odjednom...

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Akarui taj Uto Jun 29, 2010 10:15 pm

Merkur opozicija pluton...merkur mi je natalno u petoj,a pluton u desetoj kući..e sad, s obzirom da mi je sedma u blizancima vladar ljubavi merkur pravi tu opoziciju sa plutonom iz desete,tj plutona kao vladara 12 kuće..da li onda ovaj merkur može više da se odnosi na ljubav,pošto vlada sedmom kućom ili ne? mada mi ni to nije najjasnije, moj vladar ljubavi(venera u blizancima VIIkuća)merkur ima dosta dobrih aspekata,a u ljubavi ne ide pa ne ide...?

Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 36
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jun 29, 2010 10:54 pm

Akauri, nije problem toliko u Merkuru, jer aspekt velikog orbisa,a ipak je u pitanju Pluton, najudeljenija planeta u sunčavom sistemu, već u opoziciji Sunca u petoj i Meseca, kao i opozciji Venere koja je u kvadratu sa Saturnom i opoziciji sa Neptunom. Pozicija Venere u 7. ukazuje na moguće teškoće, razočarenja, iluzije u ljubavi, koje mogu da naiđu na razočarenja. Ikustvom i vremenom naučićeš o ljubavi, a upoznavanjem i relanijem sagledavanjem sebe otkriti i svoje potrebe i biti u mogućnosti da praviš bolji izbor, osobu koja ti više odgovara, koja nije toliko različita od tebe, na šta ukazuje opozicija Sunca u petoj sa Mesecom. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Akarui taj Sub Jul 03, 2010 8:51 pm

Hvala ti Tanja na odgovoru!! Smile Znam da aspekt sunce opozicija mesec bi mogao biti jedan od težih u horoskopu..mesec u škorpiji je sam po sebi težak, i toliko ponekad jako me ponesu emocije da skoro pa nadvladaju razum..Svidi mi se neko jako, i verovatno tu proradi mesec i emocije vode, a vremenom uvidjam kakva je ta osoba i da mi ne bi odgovarala karakterno uopšte i onda kažem sebi, e daj nemoj to sebi da radiš ovaj neće biti dobar za tebe nikako..i tu ovakav mesec zna da preseče..ja umesto da jačam sa godinama, kao da je suprotno..ophrve me emocije u vezi svega i ume da bude teško..ali jeste da sam do sada birala partnere puno drugačije od mene..i venera je ugrožena pa je to sve loše u paketu..ipak ona ima trigon sa plutonom kao i sekstil mars,merkur ima lepe aspekte pa se nadam da će vremenom ti aspekti preovladati kroz moj život!! Very Happy

Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 36
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Avg 02, 2010 2:47 pm

Nisam našla temu u vezi stupnjeva pa ću pitati ovdje. Moj Me je na 0 stupnju lava u konjukciji sa So, skoro egzaktnoj. Budući kažu da je 0 stupanj zapravo stupanj peha, kako se to odražava na Me osobito u jakom znaku kao što je Lav?

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sub Okt 09, 2010 8:52 pm

Jane ::Nisam našla temu u vezi stupnjeva pa ću pitati ovdje. Moj Me je na 0 stupnju lava u konjukciji sa So, skoro egzaktnoj. Budući kažu da je 0 stupanj zapravo stupanj peha, kako se to odražava na Me osobito u jakom znaku kao što je Lav?

Spaljen ti je Merkur, bas kao i meni..Kazu-ljubav ka literaturi (ja sam manijak za knjigama), brbljivost i los sagovornik, jer ne ume da saslusa druge (ja npr. nisam brbljiva, ljudima cak delujem misteriozno, ali sam ipak komunikativna), i jos kazu da ljudi sa spaljenim Me cesto imaju neke gestove, "rituale" prilikom razgovora koji drugima upadaju u oci, bas kao da time zele da skrenu paznju na sebe, imaju nesto specificno, primeceni su po necemu neobicnom, imaju neki svoj "imidz"..Svako ko je makar jednom razgovarao sa mnom, primetio je da imam ritual sa cigaretom, nacin na koji palim i drzim cigaretu u ruci dok pricam itd..Sve to radim nesvesno..A cigarete drzim ni manje ni vise nego u tabakeri, ali ne u onoj klasicnoj nego sam je sama dizajnirala onako u punk fazonu, crna sa belim cveticima..Smile)

Imas li ti nesto od toga?

Spaljeni Me nije bas dobar za one koji zele da se bave pisanjem, ja sam krenula lose, prvi pokusaj mi je propao (mozda to pokazuje Ve180Ju-separacija), ali imam trigon Me i Sa, sto sam starija-bolje mi ide..

I mislim da ovom aspektu So i Me mogu da zahvalim sto mi je Iq veci od prosecnog sunny A mozda na to ima uticaj i ovaj kontakt Ur i Me, ne znam zaista, bojim se dublje da ulazim u astrologiju, nije to za ljude kao sto sam ja

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Nov 10, 2010 8:17 pm

Milica ::Može simboliaka da se izvuče kroz vezu sa nekim preko mora, kroz vezu sa nekim ko je druge boje kože...ali ako je jako loše aspektovan, bojim se da nas ništa neće spasiti prevaranta ili poročnika, preljubnika ili licemera, invalida....

Mislim da je bitno pisati prave stvari....zašto neptunovski forsirati lep opis nečega što nije , suštinski, lepo? Wink

Neptun je planeta koja em je daleko, pa kod malog broja ljudi čvrsto radi, em je transcedent pa više deluje na psihološkom nivou.
Međutim, u 7. polju ona je postavljena u uglu i tu sigurno radi makar malo.
A sta kod Tebe radi aspekt Ne90Me? I da li imas bracu i sestre ili bar komsije*mislim sve u simbolici 3) stranog porekla? Nesto, ista? Shocked

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 4:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu