ASPEKTI VENERE

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  gernica taj Ned Avg 16, 2009 1:48 pm

da li ve180ur bas mora dovesti do razvoda, ili se moze ispoljiti kroz neki drugi dogadaj?

Aspekt imaju moji roditelji u natalu i oni su u braku 26 godina. Shocked
Tati je vl VII Ve koja ima 180 sa Ur - aspekt moze da ukaze na razvedenu zenu sa kojom ulazi u brak - to jeste opis moje majke.
Tako da ne mora dovesti do razvoda, moze dati buran brak ili brak sa nekim ko je razveden...
Uticaj ovog aspekta se najvise oseca na poljima koja su povezana sa vladarstvima ovih planeta u natalu.

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Ned Avg 16, 2009 2:04 pm

evo da ja pokusam...ako fulam, ispravite me. dakle karta ovog lika - nekak ga nemrem zamislit da se rastaje, jer je totalno tradicionalno odgojen.

evo karte :

http://s677.photobucket.com/albums/vv135/nolita1906/?action=view&current=on.gif

e sad, venera je u biku u prvoj, uran u osmoj u skorpionu, dispozitor uranu je pluton u sedmoj, vaga-hm, ne znam da li gledam i mars kao suvladara ili? venera sa plutonom ima 150, sto je koliko sam citala vise negativan nego pozitivan aspekt. e sad sam skroz zapetljana Question Exclamation

nolita

Broj poruka : 95
Godina : 32
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elaelena taj Pon Okt 12, 2009 11:00 pm

moja venera je u blizancima na kraju osme, gradi konjukciju sa mesecom, opoziciju sa uranom, trigon sa jupiterom.ne znam sta mi moze doneti?opoziciju sa uranom vezuju i za razvod mada je simbolika velika a i uran nije vladar sedme nego pete ne znam sta da ocekujem od venere? sunny

[img=http://img62.imageshack.us/img62/7900/astro2gw01frf4r4r442278n.gif]

elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Uto Okt 13, 2009 10:48 am

Na iskustvu svoje Ve sam naučila da ne treba sve doslovno shvaćati. Jer bar za sada nisam sklona rastrošnosti, kiću, pretjerivanju, tajnim vezama itd. što bi se sve odnosilo na mene s obzirom na njene aspekte.

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Uto Okt 13, 2009 2:15 pm

gernica ::Moja Ve je na 5* Lava na Asc, ima 90 sa Sat, 120 sa Mo, isto toliko sa Uranom i dalju konjukciju sa So.
Ako neko od novopridoslih astroloskih >vukova< na forumu moze malo da mi pojasni sta da ocekujem od ove moje
Ve koja vlada IV i XI poljem... Cool

Tvoja Ve je jako bitna u tvojoj natalnoj s obzirom da se nalazi u uglovnoj 1 kući i tačno na ASC.....s obzirom na aspkete mislim da ćeš ulaziti u vezu sa starijim muškarcima (90Sa) i vrlo često to mogu biti mučne veze,mora biti nekog gušenja,učenja,a bacila sam pogled i tvoju sinastriju i vidim da si već ušla u takvu neku vezu, (tvoja Ve 0 njegov Sa),jer mi koji imamo Ve/Sa u natalu kao po pravilu privlačimo muškarce čiji će Sa praviti neki aspekt na našu Ve...pored ovog aspekta imaš Ve 90 Pl koji donosi fatalnost,i vrlo često jako strastvene veze,ljubomore i svađe i svakako je loš aspekt za ljubav,a pored toga i tvoj Mo gradi 90 Ne,pa si neretko bivala razočarana....Ve je dispozitor Pl koji je vladar tvog 5p,pored Ma koji je u škorpiji,koji dodatno pokazuje na tvoje stratsvene veze,zatim vidim da imaš i 120 Ur,to jeste dobar aspekt,ali kako je u pitanju malefik i on može doneti razočarenja,neočekivane raskide,a naročito je bitan jer ti se ovaj Ur nalazi u 5p....
jesi ti rak,ali dosta si ti strastvena s obzirom na naglašenog lava i škorpiju i Mo u ovnu....s obzirom da ti je Ve vladar 4 i 11polja i nalazi se na tvom ASC,porodica i prijatelji je nešto što će dosta uticati na tebe tokom života,može biti da ti to trenutno ne osećaš,ali će oni tokom tvog života ostaviti najveći pečat...

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Revelation taj Ned Jan 24, 2010 10:03 pm

Moja Venera je u Djevici u 3.kuci, a od aspekata pravi sledece "

Venera sekstil Uran -odgovataju mi neobicne veze, brak koji nije zasnovana na tradiciji, vec vrlo moderan i neobican brak/veza

Venera kvadrat Neptun-sklona sam platonskim vezama, mastarenju, pa i idealizovanju

Venera konjukcija Sunce- valjda daje lijepe manire, stav, drzanje

Revelation

Broj poruka : 12
Локација : Montenegro
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Pon Jan 25, 2010 12:07 am

Revelation ::

Venera sekstil Uran -odgovataju mi neobicne veze, brak koji nije zasnovana na tradiciji, vec vrlo moderan i neobican brak/veza
a moguce i ljubav sa razvedenim muskarcem iz blize okline zbog VE u 3.polju Wink

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sub Feb 20, 2010 4:56 pm

e mene ovo zanima..sta bi znacilo ako ima muskarac u svom natalu
...veneru u opoziciji s plutonom...? da ce biti neka zena fatalna za njega..ili on za zene..ili sta konkretno znaci ta pozicija u muskoj karti =) Question Smile

BoSaNKa

Broj poruka : 64

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sub Feb 20, 2010 4:58 pm

Angie ::

a moguce i ljubav sa razvedenim muskarcem iz blize okline zbog VE u 3.polju Wink

zasto s razvedenim? zbog urana?...ja imam ve90ur pa pitam =) moja je takodjer u 3..a uran u 6...

evo karte..
http://tinypic.com/view.php?pic=10cp005&s=6

BoSaNKa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Feb 20, 2010 5:10 pm

Angie ::

Sa razvedenim, stoji zbog aspekta?! A da li se u danasnje vreme to iz blize okoline moze tumaciti i ostvarenje, upoznavanje preko interneta?

Poslednji izmenio mila2710 dana Ned Feb 21, 2010 11:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Revelation taj Ned Feb 21, 2010 4:10 pm

Moze li to 3 polje oznaciti blizu okolinu u smislu regiona....ili to mora biti joz uza geograf. sredina?
Uran bi valjda trebao da simbolizuje internet, elektroniku....

Ali aspekt Ve sextil UR i Sunce sextil Ur, bi vrlo vjerovatno trebalo da ukazu na razvedenog covjeka ???

Revelation

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Feb 21, 2010 6:49 pm

Treća kuća se odnosi na sve što je u našoj blizini, tj. komšiluku, tako da to može da bude i susedna država.

Nije obavezno da Uran u sekstilu donese razvedenu osobu. Može to biti i neko ko se na izvestan način uklapa u simboliku ovog aspekata, kao što Venera u trećoj označava prijatnu komunikaciju, potrebu da u ljubavi ima komunikacije, da se osećanja izražavaju kroz reči, da ima puno susreta, Uran će doneti da oni budu iznenedni, ili neobični, nesvakioidašnji, ili da ima ushićenja ljubavnog, divljenja,ljubavi u mislima itd. Često osoba putuje da bi se videla sa voljenom osobom, ima i dopisivanja, može se i pisati o ljubavi, posebno ako je Merkur dobro postavljen. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Revelation taj Ned Feb 21, 2010 8:14 pm

Draga Tanja zaista ima mnogo simbolike u ovom Vasem opisu!!! Moram reci da nisam osoba koja olako prica o svojim osjecanjima, ali, ako mi je zaista stalo da veza uspije...onda se i ponasam na taj nacin koji ste Vi opisali,prije svega ta potreba da se komunicira u ljubavi i da se razgovorom sve rijesi....

U mom slucaju, zaista se, za sada, samo dopisujem sa osobom koje mi se dopada, i s obzirom da zivi u susjednoj drzavi,moramo da se organizujemo oko dolazaka jedno kod drugog ili pak negdje na trecem mjestu kako bi se sastali....A on jeste razveden...tako da sam trazila prosto nesto u natalu sto bi upucivalo na takav njegov status!

Revelation

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Pon Feb 22, 2010 2:42 pm

moj decko je odaljen oko sat vremena od mene..pa kad se hocemo da vidimo mora se voziti heh..dali je ispunjena simbolika..ve90ur.. ili ..

on nije bas iz susjedne drzave..u istoj drzavi zivimo mada obadvoje dolazimo iz razlicitih drzava...dali i to ima veze s ve u 3...=)..i upoznala nas je moja prijateljica..

bas me zanima dali bi se to moglo primjetiiti iz natala..

prvo smo se vidjeli preko interneta onda i uzivo se upoznali... Very Happy

http://tinypic.com/view.php?pic=10cp005&s=6

BoSaNKa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sre Feb 24, 2010 3:26 am

Mene muci ova inkonjukcija izmedju Venere i Marsa...Jednom mi je DUH napisao da imam problema da samoj sebi ispunim neke zelje, da vise mislim na druge nego na sebe, na to sta drugi ocekuju kada sam ja u pitanju...Jel to zbog ove inkonjukcije?

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Feb 24, 2010 5:15 am

jassna ::Mene muci ova inkonjukcija izmedju Venere i Marsa...Jednom mi je DUH napisao da imam problema da samoj sebi ispunim neke zelje, da vise mislim na druge nego na sebe, na to sta drugi ocekuju kada sam ja u pitanju...Jel to zbog ove inkonjukcije?
Kako bi mogla da prevazidje ovaj aspekt, bas me interesuje? To je cesto kod nekih ljudi u mom okruzenju, a bas bih volela da znam da je neko od vas tamo koji ste nam ovde u pomoci, uspeo da savetom ljudima sa ovim aspektom pomogne?! Cool Znam da se odnosi na iritaciju, nervozu i ponekad agresiju u onim podrucjima zivota koje zahvataju planete u inkonjukciji. silent

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Feb 24, 2010 12:21 pm

u velikoj sam gužvi, pa ću ukratko reći, da je pre svega važno uočiti gde je problem i da li to osobi smeta ili ne, ako joj predstavlja problem,onda treba da poradi na njemu. U ovom slučaju rešenje bi bilo kroz komunikaciju, jer je Mars u trigonu sa Merkurom i Suncem. Jassna je osoba koja ume da izrazi svoje želje, nastojanja njenog Mars u 11. ne bi trebao da joj bude probleme ni da nametne svoje mišljenje drugima, sa Marsom u trigonu sa Merkurom. Vazdušni znaci, uvek omogućavaju da se problemi rešavaju putem komunikacije, nekada direktne, nekada indirektne, sve zavisno od sklopa natala.

Ako osoba ne može sama da izađe sa problemima postoje oni koji mogu da je usmere na rešavanje problema, na osvešćenje problem i rešavanje problema tu su psihinalitičari, psiholozi, da podstaknu osobu u rešavanju problema, odnonso ublažavanja, jer će se oni pojavljivati, ali će se pronaći način da se oni ublaže. Po meni je odlična kombinacija spoj astrologije sa psihologije . sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Sre Feb 24, 2010 4:37 pm

Kod mene je Ve90Ur donela osobu koja ima brak iza sebe,i to odjednom,neocekivano,tipicno uranovski.Ur mi je u 5.polju,a Ve u 8 na 0* riba a uran u skorpiji.upoznali smo se preko telefona...neobicno..Uran ne dopusta obicnost. flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 37
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Revelation taj Sre Feb 24, 2010 5:55 pm

Da, Uran cini da tu nesto bude drugacije, neobicnije...bilo da se radi o samoj vezi/odnosu, ili nacinu upoznavanja... Meni je Uran kao vladar 7. polja otisao u 4. ali je na samom kraju 4. pa djeluje malo i na 5.polje, a Ve mi je u 3. Momka koji me sad zanima upoznala sam preko interneta, ali ne preko neke drustvene mreze ili sl. vec preko jednog sajta za ucenje spanskoj jezika...Dakle vrlo neobicno...

Revelation

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rebeka taj Sre Feb 24, 2010 7:10 pm

Od aspekata moje Ve, najviše me zabrinjava kvadrat s Plutonom. Neutral
Pluton je u sedmoj kući,nisam se baš usrećila s njim, iako to pokušavam gledati na koliko-toliko pozitivan način.

Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 25
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Feb 24, 2010 8:02 pm

Revelation ::Da, Uran cini da tu nesto bude drugacije, neobicnije...bilo da se radi o samoj vezi/odnosu, ili nacinu upoznavanja... Meni je Uran kao vladar 7. polja otisao u 4. ali je na samom kraju 4. pa djeluje malo i na 5.polje, a Ve mi je u 3. Momka koji me sad zanima upoznala sam preko interneta, ali ne preko neke drustvene mreze ili sl. vec preko jednog sajta za ucenje spanskoj jezika...Dakle vrlo neobicno...
pa da, ovaj Mars koji je ujedno vladar i 4 i 9-og, dugih putovanja moze samo cini mi se da pojaca zelju da se predje dosta da bi se videla voljena osoba. Kad kazem predje dosta, mislim i na vremenski period, ne samo na geografsko prelazenje, jer kao sto rece Astrotanja 9-ka je i duhovna putovanja. Moc jacanja veze na duhovnom planu.. bounce

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Sre Feb 24, 2010 9:46 pm

mila2710 ::
jassna ::Mene muci ova inkonjukcija izmedju Venere i Marsa...Jednom mi je DUH napisao da imam problema da samoj sebi ispunim neke zelje, da vise mislim na druge nego na sebe, na to sta drugi ocekuju kada sam ja u pitanju...Jel to zbog ove inkonjukcije?
Kako bi mogla da prevazidje ovaj aspekt, bas me interesuje? To je cesto kod nekih ljudi u mom okruzenju, a bas bih volela da znam da je neko od vas tamo koji ste nam ovde u pomoci, uspeo da savetom ljudima sa ovim aspektom pomogne?! Cool Znam da se odnosi na iritaciju, nervozu i ponekad agresiju u onim podrucjima zivota koje zahvataju planete u inkonjukciji. silent

Mila, Tanja me je ponovo "provalila", kao i obicno sunny sunny sunny bounce

A ovo sto si napisala o zivcanosti i nekoj vrsti agresije kod mene izgleda ovako...Ostrascena sam kada isterujem pravdu, "secem" recima, ali ne vredjam...Ta moja ostrascenost i nije bas za neku pohvalu, mada primecujem da sam sa godinama sve mudrija i to me raduje...

Medjutim, ja imam jedan drugi problem...Ponekad ostajem u vezi sa nekim iz neke vrste sazaljenja ili zahvalnosti, sve u fazonu--jao, on je divan prema meni, on mi je pomogao tad i tad, da nije bilo njega ja bih nagrabusila, ne mogu da ga povredim posle svega i sl...ne umem to da ti objasnim..i tako mucim sebe, dok ta osoba sa kojom sam i ne sluti sta mi se mota po glavi...

Na to sam mislila kada sam spomenula ovu inkonjukciju...ne znam da li ona ima veze sa ovim sto sam napisala...ja tesko raskidam vezu sa nekim ko me voli iako ja njega ne volim dovoljno (volim ga kao prijatelja i to je to)

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Feb 24, 2010 11:51 pm

jassna ::
mila2710 ::

Mila, Tanja me je ponovo "provalila", kao i obicno sunny sunny sunny bounce

A ovo sto si napisala o zivcanosti i nekoj vrsti agresije kod mene izgleda ovako...Ostrascena sam kada isterujem pravdu, "secem" recima, ali ne vredjam...Ta moja ostrascenost i nije bas za neku pohvalu, mada primecujem da sam sa godinama sve mudrija i to me raduje...

Medjutim, ja imam jedan drugi problem...Ponekad ostajem u vezi sa nekim iz neke vrste sazaljenja ili zahvalnosti, sve u fazonu--jao, on je divan prema meni, on mi je pomogao tad i tad, da nije bilo njega ja bih nagrabusila, ne mogu da ga povredim posle svega i sl...ne umem to da ti objasnim..i tako mucim sebe, dok ta osoba sa kojom sam i ne sluti sta mi se mota po glavi...

Na to sam mislila kada sam spomenula ovu inkonjukciju...ne znam da li ona ima veze sa ovim sto sam napisala...ja tesko raskidam vezu sa nekim ko me voli iako ja njega ne volim dovoljno (volim ga kao prijatelja i to je to)
Pa ja samo znam da JA NE BIH VOLELA DA NEKO SA MNOM OSTAJE U VEZI IZ TOG RAZLOGA.. Mada voleti i biti prijatelj sa nekim, jeste povrh svega uspeh po meni, jedan od najvecih Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  danijela taj Pet Mar 05, 2010 11:04 pm

Mene zanima imam aspekt venera opozicija saturn,,zanima me sto ovaj aspekt tocno znaci??
http://img411.imageshack.us/img411/4930/astrow2gw01rakvagahp457.gif

danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ve60Ju

Počalji  Gost taj Pon Apr 12, 2010 5:49 pm

Eto sve vise me navodi kroz razgovor sa ljudima da aspekt koji mi stoji u natalu Ju60Ve, u recepciji...Ve odlazi na pocetak 7dispozicijom, a Ju na kraj 8-mog, usao u crtu sa 9-om, da pomislim da posto je i 9-to aktivno polje sa 2 planete VeoNe, da nije u pitanju mozda samo neko ko nije odakle i ja, nego sto rece jedna devojka "obrni-okreni isto Ti se hvata", te ukapirah da mozda i ima logike da 2x bude "udaja" ili veza sa istom osobom?
Inace, nesto me uvek natera da krenem 2x ispocetka. Mozda ima veze i to ovaj Pl0Mo0So. Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:44 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu