Hepatitis C

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Hepatitis C

Počalji  mojra taj Čet Sep 16, 2010 2:28 pm

Ok sad vidite da necu opet o trudnoci:)
Da li je moguce da imam aspekt za hronicnu bolest jetre?
Otkriveno slucajno novembra 2007, lecenje trajalo celih godinu dana.terapija u 2008.
Od februara 2009. virus u remisiji, miruje Smile
Moje zdravstveno stanje i kompletne analize nikad bolje u 2010.( sve osim subklinicke hipotireoze koja se pojavila nakon terapije)
Ali me muci da li vidite u buducnosti povratak "tog" aspekta ili vise njih koji mogu doneti povratak bolesti i kad treba da obratim najvise paznje,mada moram priznati, sa Saturnom u 1. ja sam jako odgovorna po pitanju svog zdravlja i proveram sve, i zapisujem sve, (krvnu sliku, hormone stitne, tramnsaminaze, ultrazvuk).
Sta mi nosi buducnost po pitanju zdravlja ?

mojra

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Hepatitis C

Počalji  Gost taj Čet Sep 16, 2010 4:57 pm

Na prvi pogled samo, vladar 6 u 1 daje probleme kako definisu "zbog zapostvaljanja zdravlja ili higijene". Ja kao i svi koej interesuje, znamo da je problem hepatitisa C rasprostranjen i retko ko sam sebi nanese to zbog cisto nehigijene.

Mene interesuje bas ova Tvoja tema, jer ja problem sa kozom imam a sumnjam da je problem jetre! Jos uvek nisam nista preduzela sa tom vrstom lecenja, a li ocigledno je da problem koze koja se tretira i nista joj ne pomaze (sve do agresivnih metoda... Rolling Eyes ) zapravo resenje mnogo jednostavnije nego sto se svi trude da mi nametnu da je nemoguce imati zdrav ten.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mojra taj Čet Sep 16, 2010 7:37 pm

Iskreno zapostavljanje zdravlja se desilo u periodu 18-25.godine zivota , uglavnom nespavanje, nezdrava ishrana,pusenje ,,,,ali za Hepatitis C je potrebna zarazena Krv ,sto kod mene jedino mogu da povezem sa odlaskom kod zubara u periodu 1997-1999 kod raznih privatnika , koji nisu ni upola primenjivali sterilizaciju kakva treba da bude, moguce je i da je virus mirovao pa se aktivirao,inace ja sam prevremeno rodjena beba (u 7.mesecu ) pa sam provela tri meseca u inkubatoru i tada se dobijala krv koju i nisu mogli da testiraju na nesto sto i ne znaju da postoje,,,,,no da ne skrecem sa teme.
Ne znam astroloski gledano tvoj problem sa cim ima veze, ali realno treba da proveris obavezno hormone estrogen, progesteron, testosteron, i vrlo lako se koza sredi kad se postigne hormonski balans.

mojra

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Sep 16, 2010 7:58 pm

Astroloski gledano je Mars u Devici cini mi se jetra, a sto se tice koze za to je zaduzen Rak a kako je vladar u Skorpiji... Rolling Eyes
I ja sam imala kao 5 godisnjakinja transfuziju krvi, ralog: salmonela, poslednji stadijum. A tada ni nasi lekari nisu znali nesto posebno o toj bolesti, pamtim da je Nemacka lekarka tada bila na nekom simpozijumu u Bgd., i tako sticajem okolnosti ja ostadoh ziva, a ona dobila neku nagradu.
Kao sto kazes, mozda se i aktivira nekada necime...a pubertetske probleme sam dobila jako rano, vec negde pocetkom 11 ili 12 god.
Kasnije sam u odnosu na vrsnjake stupila u odnose, mada nisam menjala partnere, stalna veza, nakon koje opet pauza duza...ja tako stalno Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:09 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu