Venera / Neptun

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica taj Ned Jun 26, 2011 4:35 pm

Ljubav koju primamo je 11. polje, a koju dajemo 5. polje. Smile

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mira taj Pet Okt 21, 2011 2:22 pm

Vrh, meni Saturn u 11.polju-baš se naprimah... Very Happy

mira

Broj poruka : 26
Godina : 45
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vedrina taj Pet Okt 21, 2011 3:23 pm

Ve 90 Ne ..... Idealista, ne prakticna za svakodnevni zivot, obozavam knjizevnost (cak i sama pisem) i ples, masta i sanjarenje mi oduzimaju najvise vremena tokom dana...Lose je to sto sam slaba na izmenjana stanja svesti Shocked

Vedrina

Broj poruka : 9
Godina : 25
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sarkos taj Pet Nov 18, 2011 10:02 pm

I ja sam jedna od " povlascenih " sa opozicijom venera i neptuna. Ha,ha. Mogu reci da sam skolski primer,gledanja partnera kroz ruzicaste naocare. Sada sam u zrelim godinama i srecno udata ,drugi put, ali moj aspekt ve|ne mnogo namucio. A pritom mi je venera na 27 bika a algol na 26. Ovaj moj drugi brak je u stvari zvanicno prvi,jer se sa prvim suprugom s kojim imam dvoje dece nisam vencala. On je nazalost preminuo. A negde sam procitala da ako je algol u blizini venere, prosto gusi tu veneru. Eto tako sam se ja prvi put udala u 43. Smile

sarkos

Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.10.2011

Pogledaj profil korisnika http://i1087.photobucket.com/albums/j472/radica10/astro_2gw_132_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  reveur taj Pet Dec 30, 2011 3:57 am

kod mene je Venera u natalu u konjukciji sa Nepunom, Asc i Uranom
i to sve u Jarcu

volim umjetnost, privlači me, ali rijetko se tome prepustim u potpunosti, uostalom, nemam talenta...
sanjam, ali jarac me vuče dolje, i ti snovi traže realizaciju, no kako to nije moguće, sve rezultira askezom, cinizmom, bježanjem od snova, jer od njih nema ništa

imam osjećaj da sam negdje između jednog i drugog svijeta (Saturn u 1. polju), nemoguće je prepustiti se jednome
S druge strane, volim flert, oblici neverbalne komunikacije su kod mene primarni, i sve ono o idealiziranju iz uvodnog posta vrijedi. Jako teško ostvarujem veze, ne nužno da završim povrijeđena kada ideal prestane, nego o svakome imam neku sliku, da me pesto ni ne zanima tko je ta osoba zapravo.
Često mi kažu da djelujem hladno (Jarac ), ali i da imam duboki pogled (Neptun). Ljubav uglavnom ne dolazi k meni.

Još što se tiče osoba sa neptunom u 1. kući, mislim da su oni skloni razvijanju ovisnosti. Ali ne sjećam se o kojim akspektima se točno radi...

reveur

Broj poruka : 1
Godina : 25
Datum upisa : 30.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Mar 19, 2013 4:26 pm

Ve90Ne je luda u ljubavi, naročito u mladosti, kasnije se stvari kod nekih popravljaju, u smislu da osoba sve manje idealizuje, ali tek kad shvati da ono što umišlja i percipira u svojoj glavi ne funkcioniše vani, već samo u njoj. Svaki put kada se zaljubi, to je neko ko je daleko, nedostupan ili joj ne uzvraća, sve daje, a ništa ne dobija, a ona se zavarava da ljubav postoji i da će se nekad ipak realizovati. Ovaj aspekt ne daje zadovoljstvo u stvarnosti, samo je u mašti sve moguće kod Ve90Ne. Kad osoba poslije više bolnih iskustava i razočarenja doživi otrežnjenje, nastupa potpuna ljubavna izolacija i nematerijalizacija ljubavnih odnosa, a poslije možda i bude bolje uz podršku dobro postavljenog dispozitora Venere ili dobro integrisanog Saturna. Gorak aspekt, donosi puno suza, tmine, magle, beznađa, sastanaka po kiši, kod nekih droge i alkohola...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Etiketica taj Pet Apr 05, 2013 5:41 am

Ja sam u vezi sa deckom koji ima neptuna u sedmoj kuci u jarcu..neptun je u kvadratu sa mesecom,merkurom i venerom..ima jako osetljivu psihu i emocije,nekoliko puta kada smo dosli u neki sukob sam iako sam vrlo surovo iskrena inace,njemu sve morala da pakujem u lepe,sarene masnice da ga ne bi povredila. Konfuzan je i ne ume bas najbolje da objasni sta zeli,uradio bi sve ali ne zna da to i kaze. Inace ovi nepovoljni aspekti mu se odrazavaju i na alkohol koji voli ali ga se sklanja i izbegava. Ne znam..jako zbunjuju ti aspekti..ceo sam mu svet ali jako cudan psiholoski profil,kao malo dete koje ako izgubi igracku ima da poludi.

Etiketica

Broj poruka : 7
Godina : 27
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Pon Jul 15, 2013 10:54 am

Dobro razmisli o ulasku u brak sa ovom osobom jer su teski njegovi aspekti. Pogotovo kad neka od sporih planeta napravi kvadrat sa tim neptunom, bice vrlo nezgodno. I na kraju krajeva zasto bi ti hodala na prstima njemu da udovoljis. Pa ti si ziv stvor koji ima pravo da zivi slobodno, ljubav je sloboda a ne da nekome hodas na prstima.

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Pon Jul 15, 2013 10:59 am

Moj muz broj 2. u natalu ima veneru u ribama trigon neptun u skorpiji. On ceo zivot laze sebe kako voli, te voli mene te voli decu a u stvari voli sebe i ubedjuje sebe da stime voli i druge. Da bi ovaj aspekt stvarno odradio to da covek nesebicno voli, treba da se poklope i kuce i dobar ascedent i da je doditnuta 9 kuca jer je to kuca Boga i nesebicne ljubavi.

Kvadrat i opozicija venere i neptuna je klasini pokazatelj preljuba. Il varas ti il te vara partner, ovo nikad nije omanulo. Ako je aplikacioni aspekt varanje ne prestaje do kraja zivota a ako je separacioni ima sanse da se covek od toga izleci.

Konjukcija venera i neptun , to je vec prica za sebe. Tu najvecu ulogu igra u kom je znaku, ostali aspekti koji uticu, dispozitori i sve drugo. Obicno nije dobar aspekt jer nemas realnu sliku u ljubavi pa se uvek zaj*****Very Happy 

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:03 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3