VE 0 MO

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

VE 0 MO

Počalji  Crnka88 taj Sre Okt 13, 2010 12:15 pm

Zanima me sta vi mislite o ovom aspektu? Negde sam procitala da ukazuje na sklad emocija,ravnotezu u ljubavi,podjednako uzimanje i davanje...

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: VE 0 MO

Počalji  Kocka je bacena taj Sre Okt 13, 2010 1:06 pm

jao,to je mnogo lep aspekt u sinastriji...imala sam u mojoj poslednjoj dugoj vezi moj Mo (vladar moje V kuće) 0° njegova Ve (vladar njegove V kuće)-ma kad smo bili zajedno stalno smo se nešto ljubakali,s tim aspektom dođe ti da stalno cmačeš tu drugu osobu,ne možeš prosto da se odvojiš od nje Very Happy

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Sre Okt 13, 2010 2:39 pm

Xexe imam i ja taj aspekt,moj Mo u 6. i njegova Ve u 10. i to u Ribama...bukvalno se ne bismo odvajali jedno od drugog Smile)) Nadam se da ce i ova moja veza potrajati... koji aspekt bi mogao da ukaze na trajnost? Smile

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Okt 13, 2010 3:21 pm

Sa u lepom aspektu 60`120 ce dati trajnost. Mada i konjukcija sa Sa, necime veze medjusobno osobe, samo cime... Rolling Eyes dace odgovor cime vladaju pomenute planete. Smile

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Sre Okt 13, 2010 3:31 pm

Uuuuf znaci nista od trajnosti...moj Sa sve same kvadrate gradi sa njegovim So,Mo,Ma,Ve...Jedino njegov Sa konjukcija moj Ma i trigon moj Ju... Zakljucak je -nista od toga No

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Okt 13, 2010 3:39 pm

Crnka88 ::Uuuuf znaci nista od trajnosti...moj Sa sve same kvadrate gradi sa njegovim So,Mo,Ma,Ve...Jedino njegov Sa konjukcija moj Ma i trigon moj Ju... Zakljucak je -nista od toga No
Nemojte nikada pa ni tada, da preformuslisete rci koje smo napsiali. Ja to nisam napisala, a Vi nemojte vaditi iz konteksta.
Ja kod najvece ljubavi dosadasnje, ako ste negde i procitali u mojim najskorasnjim postovima, sa doticnim ciji Saturn nema nijedan kontakt s mojim planetama, ostadoh najtrajnija!!!!!!!!!!1 Znamo se 8godina, bili u vezi preko 4 i po. I ja mislim da je on trajno vezan za mene!!! A gospodin ima inace Mesec tacno 180moja Venera. i mislim da ce biti trajno vezan za mene emotivno, do kraja zivota, na nacin na koji mi se obraca. ne mislim da je to prednost, da mi se neko javlja da mu lecim emotivne probleme, jer ja nisam ostavila otvorena vrata.

Pretpostavljam da je i njegov Sa u STrelcu, Vama je Mars vladar 7 polja, pa ste preko nejga i povezani.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Mesec 0 Venera

Počalji  Gost taj Sre Okt 13, 2010 3:46 pm

Moguca je vrlo plodna saradnja, Kontakt fizicke privlacnosti - nece ostati ravnodusni, Verovatno ce biti ovde udvaranja. Mogucnost za finansijski prosperitet. Treba da paze da ne bude previse preokupljeni zadovoljstvima i luksuzom. Ako ne direktno, partnerstvo ce uspeti dobrom diplomatijom.

~kod mene bi Mesec bio nesto kroz majku, Venera kroz partnerske odnose ili javnost,....zakljucak recimo kod mene. Ma ja bih lako radila neki posao s majkom, zaista. Cak je i moj vladar Asc.u 60` s mojim Mesecom, vladarem 4.
jedino bih joj stalno uskakala oko detalja i time sigurno dotukla, tako da sekstil kao aspekt moze da bude i ne tako jak podrzilac partnerstva iako sve izgleda super na papiru. Mamina Venera je u Ribama. Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Sre Okt 13, 2010 3:50 pm

Izvinjavam se Smile Citala sam tvoju temu o tom decku sa kojim si dugo bila u vezi... kapiram da mozda sve vise tumacimo onako kako se trenutno osecamo,ili povezujemo stvari koje u natalnoj karti stoje sa trenutnim dogadjajima... ne znam...
Njegov Sa je u Vagi...

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Okt 13, 2010 3:53 pm

Crnka88 ::Uuuuf znaci nista od trajnosti...moj Sa sve same kvadrate gradi sa njegovim So,Mo,Ma,Ve...Jedino njegov Sa konjukcija moj Ma i trigon moj Ju... Zakljucak je -nista od toga No
Eto ti sad! Ja citam njegov Sa konjukcija Tvoj Ma!!! A razmisljam o trigonu, pa zakljucak da mu je Saturn udaljen 120`, te moze biti ili u Strelcu ili u Lavu. A kako sad ispade da je u Vagi.
A ovako kako ste napisali Sa 0 Mars znaci da je u Ovnu.
Da ne bi smo duzili i nastavljali s pogresnim tumacenjima, zaista je potrebno potruditi se radi sebe prvo i postaviti karte. Ali ne na ovoj temi vec na odgovarajucoj!
Ovde nastavlljamo iskustva o Veneri 0` Mesec Smile
sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mrvica taj Sre Okt 13, 2010 4:49 pm

Kod mene tj. kod nas nije baš 0...ali su vrlo blizu.... bom
Fenomenalna povezanost...( sve ovo što sada pišem čitajte u prošlom vremenu, jer se završilo )...uvek sam znala šta misli samo po pogledu, non stop smo imali potrebu da dodirujemo jedno drugo... Ja sam njega doživljavala kao savršenog partnera za mene...on je tvrdio ( i tvrdi ) da sam ja prva devojka sa kojom je poželeo porodicu...

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 37
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Okt 13, 2010 4:53 pm

Mrvica ::Kod mene tj. kod nas nije baš 0...ali su vrlo blizu.... bom
Fenomenalna povezanost...( sve ovo što sada pišem čitajte u prošlom vremenu, jer se završilo )...uvek sam znala šta misli samo po pogledu, non stop smo imali potrebu da dodirujemo jedno drugo... Ja sam njega doživljavala kao savršenog partnera za mene...on je tvrdio ( i tvrdi ) da sam ja prva devojka sa kojom je poželeo porodicu...

Samo sto eto njegova Ve(devojka) ono sto ga privlaci je u jednom slobodnom Blizacnu, dok je njegov Mo egzaltiran i u Raku je...te su to potpuno dva razlicita tipa zenskih osoba. A bas Tvoj Mo u Blizancima, pokazuje i kakvu ces zena ti biti, dok Tvoja Ve, ispoljavanje ljubavi i dok si devojka, je takodje u slobodnijem Strelcu, te se nesto nece puno pormeniti za Tebe.
On mozda moze postati i razocaran s onim sto dobije u odnosu na ono sto zeli, ali mozda i odusevljen Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mrvica taj Sre Okt 13, 2010 4:57 pm

mila2710 ::
Mrvica ::Kod mene tj. kod nas nije baš 0...ali su vrlo blizu.... bom

Samo sto eto njegova Ve(devojka) ono sto ga privlaci je u jednom slobodnom Blizacnu, dok je njegov Mo egzaltiran i u Raku je...te su to potpuno dva razlicita tipa zenskih osoba. A bas Tvoj Mo u Blizancima, pokazuje i kakvu ces zena ti biti, dok Tvoja Ve, ispoljavanje ljubavi i dok si devojka, je takodje u slobodnijem Strelcu, te se nesto nece puno pormeniti za Tebe.
On mozda moze postati i razocaran s onim sto dobije u odnosu na ono sto zeli, ali mozda i odusevljen Very Happy

On jeste bio razočaran onda kada smo počeli da živimo zajedno...tada sam imala jedan pogrešan potez..."Ubistvo iz nehata" tongue ....čim je Sa ušao u Devicu.........i eto nas!

Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Sre Okt 13, 2010 8:24 pm

Evo sta sam jos nasla.... VE0MO

"Razumete se i kada cutite,imate potrebu za pokazivanjem neznosti,partner oseca vase zelje,2 dela jedne celine..."

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Okt 13, 2010 9:09 pm

Mrvica ::

On jeste bio razočaran onda kada smo počeli da živimo zajedno...tada sam imala jedan pogrešan potez..."Ubistvo iz nehata" tongue ....čim je Sa ušao u Devicu.........i eto nas!
Mrvice, nisi ti kriva a ni Sa. Jednostavno on bi ocekivao zenu koja odgovara karakteristikama Meseca u Raku, sto se moras sloziti nije ni priblizno onom Tvom Wink .

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mrvica taj Čet Okt 14, 2010 9:15 am

mila2710 ::
Mrvica ::

Mrvice, nisi ti kriva a ni Sa. Jednostavno on bi ocekivao zenu koja odgovara karakteristikama Meseca u Raku, sto se moras sloziti nije ni priblizno onom Tvom Wink .

Ma znam, znam...ali nekako sam se, u to vreme, ložila da moj DC u Raku.....poklapanje njegovog Sunca i Venere sa mojim mesecom...može da "pomogne" Basketball

Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pet Okt 15, 2010 4:43 pm

I mi imamo konjukciju mog Meseca i njegove Venere u blizancima...znaci on sada voli devojku Mo u blizancima,a meni je venera u strelcu,a za zenu ce zeletu Mo u vagi-a moj Mo je u blizancima...tako nekako

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Okt 15, 2010 5:07 pm

Ne, ni slučajno, u muškom horoskopu se gleda i položaj Meseca i vnere i oba opisuju partnerku.
Aspekt Mesec konjukcija Venera spada u povoljne aspekte za ljubav, ačesto je prisuta i u braku, kako je u Blizancima pomaže i komunikaciju između partnera.

Naravno, treba gledati i ostale plnete i aspekte,a u ovoj kombinaciji pre svega signfikator Venere i Meseca, Merkur kroz njihob međusobni aspekt u sinastriji. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Sre Dec 22, 2010 2:22 am

ako nema ovog aspekta nema niceg... u mom slucaju je bar do sad bilo tako hehehe Smile

Natal: http://www.fotorola.com/uploads/3a14be0335.gif

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Dec 22, 2010 2:31 am

Darko ::ako nema ovog aspekta nema niceg... u mom slucaju je bar do sad bilo tako hehehe Smile
Mislis na MO kod svoje Venere ili na Ve kod svog Meseca? Laughing Laughing
Smesno mi je jer su to potpuno dva razlicita intenziteta!
Kod mene je ako nema Marsa kombinacija moj Mesec, nema niceg? Ali takvi su i Mars i Mo kod mene..izvuci to iz mene = u prevodu Smile
Tvom Mesecu i nije bas potrebno mnogo da bi se videlo sta osecas? I prema kome osecas? Cool

Poslednji izmenio mila2710 dana Sre Dec 22, 2010 2:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Sre Dec 22, 2010 2:38 am

mislim na Mo kod moje Venere... to je obicno trenutak kad ima neceg u vazduhu Smile

Darko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Dec 22, 2010 4:06 am

Darko, csto sam puta naisla na tumacenje da zene koje imaju VE i MO u Ribama, da ih obicno zene zbog izgleda. Ili da ih zastite od spoljnog, gurbog sveta(ipak je Riba najmisteriozniji znak, zatvoren - 12) ali se cesto prevare..jer opet, Neptun koji je vladar tog znaka u kom ti je Ve, moze da bude i prevarant mali. Mada opet moze se opet i dobiti mnogo vise od ocekivanog! Very Happy
Sta Ti mislis o tome? Moze li Tvoja Ve razaznati svoje pravo MO(pretpostavljam da ako ima kombinacije sa NE ta osoba, namucis se - sto meni ne smeta).

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Sre Dec 22, 2010 4:31 am

ne kapiram se mnogo u astrologiju ali pokusacu da ti odgovorim... primjetio sam da zene sa Ve u ribama cesto izgledaju dosta krhko ali samo na prvu

inace ja licno reagujem Mo koji mi je u vecini slucajeva magnetski privlacan i nekim cudom jako cesto mogu da ga prepoznam... e sad to da se namucim to je vec druga prica Smile

Darko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sre Dec 22, 2010 4:43 am

Onda bi sigurno reagovao i na MO120 koji bi s jedne strane dosao u RAku. Da, u pravu si za Ve u Ribama. Samo na prvu Wink
Moja mama na primer, Ve0Ma(0` orbis)0Ju u Ribama. Mesec u Raku.. Smile ne volim da se slikam i jedina slika koju drzim u ramu je jedna njena u vreme tuge za njenim ocem. Gledajuci sliku verovatno bi pre ljudi koji se bave astrologijom rekli "mora da joj je Mo u Skorpiji" Surprised

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Sre Dec 22, 2010 5:00 am

jesam poneki put reagovao na Mo u raku iako vise na Ve (sad ne znam da li to zbog mog AS ili cega vec) mada opet kazem bez onog aspekta gore cesto ne mogu ni da se pokrenem... cak i kad mi podje za rukom ne traje dugo Smile Smile

Darko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:09 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: