SOLARI CLANOVA ♥ ♥ ♥

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

SOLARI CLANOVA ♥ ♥ ♥

Počalji  Gost taj Sub Okt 16, 2010 3:45 pm

Kako bismo poceli malo vise da se bavimo preglednoscu FORUMA, olaksali svima nama Very Happy , mogli bismo da pitanja vezana za solarne/godisnje horoskope stavimo pod istu temu.

Podrazumeva se da treba imati ipak nekog reda i strpljenja na pretek.
sunny

Ovde:

http://astrotanja.9forum.biz/ljubav-u-solaru-f4/tumacenje-solarnog-horoskopa-t882.htm za pocetak mozete pronaci i osnove vezane za tumacenje solarnih i natalnih polja. sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

re:solari clanova

Počalji  IVA taj Sre Okt 20, 2010 11:58 pm

Cool lol!
Evo da pocnem ja sa svojim solarnim horoskopom, nadam se da se vidi.
pomalo pratim svoje solarne horoskope, al ovaj mi je bas takav da me plasi. no ne mora da znaci.
imam T kvadrat , i u igri su 2-8-12 kuca. Sunce donekle vadi stvar.

zanima me , to mi odmah pada na pamet, da li je ovo dobro za zdravlje pre svega, posao.
mars u osmoj uvek mi donese neke upale, prehlade,a ovo ostalo..... What a Face

naravno prosle godine , solarni mi je bio sav tunjav, al se svasta nesto izdesavalo. a ovo ce biti jedan veliki preokret.
il na konju il bez njega:) sunny sunny

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: SOLARI CLANOVA ♥ ♥ ♥

Počalji  Gost taj Čet Okt 21, 2010 12:37 am

Pa zapocelo je bas sa Sa na Uranu? sta se tu desava? Kako je akcenat Asc.u Jarcu, onda se pokrece karijera, ali preko prijatelja, znaci u neku ruku bicete ovisni i oslanjati se na njih. Ali to su i zelje, nade, ...a i Solar pocinje bas onda kada su bile one opozicije, jaoj, ujedno najlepsi ali i najtezi period, na nebu.
moracu da ostavim za ujutru. Ako se ne ljutite... sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Čet Okt 21, 2010 12:40 am

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_32gw_01_milica_20101020.77563.17331.gif&res=100&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Prvo sto sam primetila je DC u Raku...ove god sve same Rakove upoznajem,ili je Rak u znaku,ili podznak ili mu je Ve u Raku... Smile U 2.kuci haos...sve same Retro planete-Ur,Ne,Ju...mozda losa fin situacija i polozaj sto se tice novca,mada je i Ju tu,ali opet Retro...hmm? Mo u 3.,bolji odnos sa bratom,ispoljavanje emocija... U 9.-So,MeR,Sa...inostranstvo...ali i So i Sa...ne znam sta da mislim,MeR mozda otezana komunikacija sa strancima (nije bas stranac,ali mi je bas otezana komunikacija sa bivsim koji je u inostranstvu Smile U 10. Ma i Ve,mozda cu biti malo borbenija po pitanju svoje karijere (ili na faxu,jer sam jos uvek student),a Ve...pa mozda unosim emocije u to sto radim...?

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Čet Okt 21, 2010 12:44 am

Gloria :: Cool lol!
Evo da pocnem ja sa svojim solarnim horoskopom, nadam se da se vidi.
pomalo pratim svoje solarne horoskope, al ovaj mi je bas takav da me plasi. no ne mora da znaci.
imam T kvadrat , i u igri su 2-8-12 kuca. Sunce donekle vadi stvar.

zanima me , to mi odmah pada na pamet, da li je ovo dobro za zdravlje pre svega, posao.
mars u osmoj uvek mi donese neke upale, prehlade,a ovo ostalo..... What a Face

naravno prosle godine , solarni mi je bio sav tunjav, al se svasta nesto izdesavalo. a ovo ce biti jedan veliki preokret.
il na konju il bez njega:) sunny sunny

Joj pa i tebi je DC u Raku,jesi li narocito slaba u poslednje vreme na Rakove? Smile Ju u 2.,pa to treba da bude fina pozicija za parice Smile 5. cela u blizancima,mozda veliki broj vezica...a i 7. je super,Me i So,neka veza puna razumevanja i dobre komunikacije mozda... Mo u 11. emotivno ste vezani jako za prijatelje...

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Čet Okt 21, 2010 12:49 am

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_31gw_01_milica_20101020.78490.6936.gif&res=100&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Sta treba da znaci ovo? Solarni AC mi se poklapa sa natalnim IC,a DC sa natalnim MC??????? Shocked

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  IVA taj Čet Okt 21, 2010 12:51 am

[/quote]

Joj pa i tebi je DC u Raku,jesi li narocito slaba u poslednje vreme na Rakove? Smile Ju u 2.,pa to treba da bude fina pozicija za parice Smile 5. cela u blizancima,mozda veliki broj vezica...a i 7. je super,Me i So,neka veza puna razumevanja i dobre komunikacije mozda... Mo u 11. emotivno ste vezani jako za prijatelje...[/quote]

Smile za pocetak ne zvuci lose:) Laughing sunny sunny

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Okt 21, 2010 8:37 pm

Draga Gloria, prvo sto sam uocila da je akcenat na sopstvenom razovju, pocetak kroz neki hobi u duetu s partnerom, koje ce se preneti i na polje svakodnevice a ima veze s mladima(Me).

Ali takodje ukoliko ste u nekoj vrsti partnerstva ili ste zapoceli nesto, kako je 9 u 7, pokazuje i ukazuje da zbog putovanja VAs ili nekog moze doci do razmimoilazenja, prekida saradnje. Privlace Vas filozofski tipovi. Ali prinudjeni ste da radite rutinski i da budete diplomata, da zaobilaznim putem dodete do cilja. Moralne obaveze vam otežavaju obavljanje posla. Sve je to pomalo zakuvao soalrni Sa na Uranu na 0`Vage, sto bi znacilo konkretno ukoliko pocinjete neko lecenje: sve mora biti rutinski.
Vladar Merkur je vladar Sol.8 u 7 pa opet ukazuje na pocetak ili okoncanje nekog posla koji je zapocet, saradnje s nekim.

Bitna je planeta u I - Neptun koji Vam ukazuje na nesto nepoznato preko simbolike Urana.
a kako je solarni Sa na natalnom Uranu, povezao jako stare ljude a osa 1/7 su bake i deke, takodje ujke...neko iz porodice vase ili partnerove je ove solarne godine mogao otici u penziju ili na vecitu postelju sto bi se reklo.

Zbog 2 Solarne u 12-oj, pojacace Vam se zelja za istrazivanjem okultnog, pa jos sa Uranom koji simbolise astrologiju u 2 je, sa sve Jupiterom. Ono sto moze negativno je da visak vremena posvetite tom izucavanju a na neki nacin Vam se povecaju troskovi, takodje da zbog nekih stvari budete smanjeno oprezni pa se desi neki problem s dokumentacijom(Ju i veza s 12). Pazite da Vam se u prevozu ili ako idete negde dalje, ne desi nesto s pasosem.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Pet Okt 22, 2010 12:53 am

Eeeeeeeeeeeee,
Mila hvala ti dosta si mi pojasnila, Smile flower flower flower

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Uto Nov 09, 2010 5:32 pm

jedno pitanjce Very Happy posto sam rodjena 31 decembra, da li to znaci da ce mi do kraja ove godine vaziti solar za 2009 a od ,dakle 1 januara sledece godine solar za 2010??

katja1

Broj poruka : 98
Godina : 32
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Nov 09, 2010 5:47 pm

katja1 ::jedno pitanjce Very Happy posto sam rodjena 31 decembra, da li to znaci da ce mi do kraja ove godine vaziti solar za 2009 a od ,dakle 1 januara sledece godine solar za 2010??
Onog momenta kada Ti sunce stane na natalno sunce, tada ti pocinje novi Solar. Do kraja ove godine ne znam koji ce ti vaziti zato sto ne znam da li ti je prethodni Solar zapoceo 31. ili 1.

Ja sam rodjena u 16h., ali mi je solarni povratak zapoceo u 10 i nesto prepodne, jer se tada sunce naslo na stepenu na kome mi je natalno -startna pozicija.
tako da i ako si ti rodjena kasno uvece, mozda ti pocinje narednog dana, ako se ne varam, a ako si rodjena engde nakon ponoci 30-og, tj pocetkom 31.mozda ti je zapoceo i 30-og dec.tako da ti traje do onog momenta kada So ne zatvori krug i otpocne novi. Smile

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Uto Nov 09, 2010 6:09 pm

rodjena sam u 6 ujutro. znaci nije bas tako jednostavno... Shocked dakle zavisi od stepena ... sto znaci moze da pocne i dan pre i dan posle scratch uostalom ne bi trebala da omanem mnog ako pogresim neki sat..

katja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Nov 09, 2010 7:18 pm

katja1 ::rodjena sam u 6 ujutro. znaci nije bas tako jednostavno... Shocked dakle zavisi od stepena ... sto znaci moze da pocne i dan pre i dan posle scratch uostalom ne bi trebala da omanem mnog ako pogresim neki sat..
Nije ni komplikovano, kada ukucas na astro.com da ti izbaci Solarni horoskop za datu godinu, na njemu ti vec pise, kada je poceo. Laughing

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Uto Nov 09, 2010 8:29 pm

vec sam nasla ali moras da ukucas i datum pocetka solara... nisu ni oni s marsa pali What a Face na stranu sto mi je solar ...onako ... ljutkast

katja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanesa taj Uto Nov 09, 2010 10:06 pm

ej caos,ako mozete dati neku prognozu po pitanju ljubavi da li mi uskoro preds6toji vezaa solarac je u potpisuu Very Happy cheers poozzzzzzzzzz! alien

vanesa

Broj poruka : 9
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanesa taj Čet Nov 11, 2010 6:44 am

ako moze MILA da mi pogleda da li me ocekije neka vezaa cheers

vanesa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Nov 12, 2010 3:13 am

Zasto bas ja? Smile A govorimo o tekucem Solarnom horoskopu. Ono sto ne znam je kada prirodno vidim prvi put da je nekom Solarni Asc.pao bas na 29` nekog znaka, kao kod Tebe Vodolije??? Neutral A do kraja godisenjeg je ostalo jos svega mesec i po dana.

~mozda sto me asocira bas na 29` i na Vodoliju je i mozda ova Tvoja faza, ako si sada, tj.ove godine podstaktnuta da se bavis istrazivanjem kroz astrologiju.

Solarni Mars koji je retro u 6-oj Solarnoj a natalnoj 10-oj, mozda je doneo neku staru bolnu tacku ili kompleks, ili te zadrzao u sferi nizeg obrazovanja ako si zelela produziti...Ali isto tako, ako ste bili primorani da stagnirate na pllju karijere, sa ovim padom MC solarnog u 2, mozda Vam se vratilo kroz novcane dobitke, ili ste bili placeni bolje za neki posao. Pa opet kako Vam je solarna citava prva kuca zaklopila i zatvorila 5 polje, nagon da se dobro zabavite ove godine, da se bavite vise sobom kroz hobije, sport, zabavu ili uz mlade, decu...u stvari otoviro je vecu mogucnost za manje adekvatnu nadoknadu nego sto ste zamislili, a to je ono sto ova Solarna 2 u 6 pokazuje. Ili ste novac dali za neku vrstu lecenja. Tek nekako se sve svede na pozitivnu NULU.
Sa beneficnom kucom Bik, gde upada 3 u 7, mozda ste dobili neku poslovnu ponudu za partnerstvo ili ste dobili u toku godine vest o nekom sudskom procesu, a mozda sa ovom 4 solarnom u 8-moj, pokazuje neku vrstu dokumenta kao sto je testament ili neku vrstu nasledja...takodje kako je 8 polje, polje seksualnosti, mozda je to ove godine kod Vas bilo manje izrazeno ili prekinuto, mozda ste bili emotivno povredjeni od strane nekoga..

Sa Mesecom u 5-oj solarnoj koja upada u 9, desava se da se emotivno zadovoljstvo nadje kroz kreativno izrazavanje, ali isto tako ako ste putovali i imali neku avanturu(koja je osobina 9 kuce, prirodne za Strelca), dodje mu na isto...a mozda ste i putovali zbog ljubavi. Dakle, bila je moguca romansa, negde dalje od kuce sunny Ali takodje ukoliko niste putovali nigde ove godine nadoknadili ste kroz proucavanje i praktikovanje pravnih stvari, religijskih istrazivanja, duhovni razvoj..

Saturn je svakako pravio probleme na poljima partnerstva, ali ste nekako uspevali da kroz prvu polovinu godine drzite sve u tajnosti ili zadrzavate u sebi to sto Vas muci, ali kako je Sa usetao u Vase 12 polje, mnogi strahovi koji su se nakupili proteklih godina su vas mozda malo poljuljali ako su nasli put da isplivaju.

Deveta solarna kuca u prvoj natalnoj naglašene su religiozne i filozofske sklonosti. Možda cete ici na duža putovanja. Dobar položaj za originalne ideje. farao

Ali ovaj Solar se blizi kraju,pa mozda cemo uskoro imati feedback Vas, i stvarno me interesuje koliko rade i kada pocinju, s obizrom da sam nova u ovome. Pocela sam na sebi da se vezbam, ali subjektivna sam, pa mi ne ide...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanesa taj Pet Nov 12, 2010 3:52 am

Kao prvo hvalaa,bas si se potrudila da mi sve lepo analiziras,ii nemoj me persirati mislim da sam cak i mlaadja od tebe Very Happy
da za astrologiju sam ove god pocela da se zamnimam i pomalo ucim alien
sto se posla ticee da u ovoj godini posebno pocetkom god sam imala doosta novcanih dobitaka,ali u drugoj polovini god aa posebno sadaa sam lose s finansijama i to bas kriticnoo Very Happy aa ako gledas to za lecenje ipak i nije nego mozda odbitaka sam vise imala novca zbog cestog bolovanja s posla mozda to Smile
a za vest o sudu dokumentima,pa uglavnom roditelji imaju posla s tim ,i sud,nasledstvo testamenti...

e sto se tice ljubavii-ni jedna vezaa,1 pokusaj ali neuspjelo-i da ostala sam povredjena-svojom krivicom..
ee tu romansu na putovanju nekom mi svi kazuu da je trebala biti alii -nista od toga Shocked putovala jesam zbog ljubavi alii ga nisam videla Very Happy hehe Laughing

ima dosta isrine super si Very Happy i hvala tiii Smile

vanesa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dream catcher taj Pon Nov 22, 2010 9:59 pm

Bakcem se malo sa svolim solarkom, konkretno sa ljubavnom problematikom Smile
Ove godine mi je venerin povratak znaci u skorpiji u 11 polju - veza nastala iz prijateljstva? Svi aspekti su mi separacioni, da li to znaci povratak bivsih ljubavi? Od aspekata imam ve 0 ma, mozda neka avantura, ve 120 ne (u natalu imam ve 60 ne) opet neko idealizovanje, pravljenje od muve magarca........i ve 60 pl
Obzirom na venerin povratak, ova godina bi trebala da mi bude znacajnija na tom polju. Bas sam gledala njen prethodni povratak koji je bio 2002. godine i tada mi se desila najznacajnija veza. Znam da njen povratak moze biti vezan i za druge stvari,ali bas bi bilo lepo da opet bude ljuuuubaaaaaaaav u pitanju Very Happy. Kad pogledam solar, sve mi nekako vuce samo na nesto prolazno, neku avanturicu..........Ima li ko da priskoci u pomoc Smile?

Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 30
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aleksandra taj Čet Dec 30, 2010 4:17 am

Gledala sam svoj solar,i videla sam da mi asc pada pravo na 11.kuću(valjda),odnosno dsc na 5.Pa jel mi možete raći šta to znači? I uopšte da mi kažete malo za ljubav???
http://img256.imageshack.us/img256/5310/astro31gw10aleksandra20.gif

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Dec 30, 2010 12:04 pm

Solarni Ascedent je u Lavu, a Sunce, ako je tačno vreme u pozadini solarne druge, skoro na vrhu treće, ukoliko si nešto malo ranije rođena, onda bi bilo već na vrhu treće, šro bi trebabalo doneti dosta izraženu godinu za komunikaciju, kontakte, puno poznastva, putovanja, razgovora,što povećava mogućnost i upoznavanja novih osoba, više druženja, razmene, učenja i sl. Solar u Lavu ukazuje na važnost ljubavi, više zabave, više zadovoljstva, ali kro polje gdejSunce, kako je gotovo na vrhu treće onda i kroz susrete,sastanke, komunikaciju, razmenu, druženje i sl. Ukoliko je tačno vreme rođenja to neće odmah biti na početku godine, već nešto kasnije. Najbolji efekat Sunce ima kada je u solaru na vrhu neke solarne kuće.

Venera je na natalnoj Veneri što je dobro za solarni horoskop, jer tu se poklopilo obnavljanje Venerinog ciklusa, pa je uticaj vnere značajna u svojoj simbolici u Škorpiji. Ona je u u sekstilu sa solarnim Plutonom u Jarcu. Ovo ukazuje na mogućnost neke strasne veze, veze koja je zasovana na fizičkoj privlačnosti. Položaj Venere u solarnoj 4. ukazuje da bi to pre moglo biti u mestu gde živš, eventualnoje moguće upoznavanje i preko nekog člana porodice,. Mesec je solarni u Vagi i u solaru je napustio konjukciju sa Saturnom, odmičinje se od njega, pa će svakako zbog svoje pozcije u Vagi ukazivati da ćeš imati težnju ka skladu u odnosima sa drugima , da ćeš težiti ljubavi. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 4:06 pm

Crnka88 ::http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_31gw_01_milica_20101020.78490.6936.gif&res=100&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

Sta treba da znaci ovo? Solarni AC mi se poklapa sa natalnim IC,a DC sa natalnim MC??????? Shocked
Ako ti je naglaseno svoje Ja preko porodice, a partnerstvo preko karijere, imidza ili onako kako te drugi vide..sigurno je da ce te ove godine mnogi clanovi porodice smatrati za svog tzv.PR-a Very Happy Pouzdanu da se oslone na tebe. Pocetak u kuci, ideja ili priznavanje sopstvenih od strane clana ili clanova, pa ako se ima vec neki dugorocni plan koji je zapostavljen a vezan za otvaranje privatnog posla ili porodicnog, onda je ovo godina kada bi se sa takvom idejom moglo poceti u realizaciji. Za pocetak. Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Čet Dec 30, 2010 5:31 pm

a sta meni donosi solar ?? ja sam svoj rodjendan docekala u Silkeborgu-Danska...Posto mi je Tanja objasnila da je za solar vazno ako si rodjendan docekao u nekom drugom gradu/drzavi...

moze li ko da zvirne?? king

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jacca taj Ned Jan 02, 2011 3:21 am

Pozdrav! prattim ovaj forum s vremena na vreme, iako ne pišem...
Solari me posebno ne interesuju, jer nisam sigurna da li rade, ali slučajno pogledah svoj za sledeću godinu i bolje da nisam... affraid
Kapiram da bi ovakav natal imao mrtvorođeni. Ima li ko da mi kaže reči nade i utehe?

http://img98.imageshack.us/img98/8100/astro32gw01ja2011122878.gif

Jacca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aleksandra taj Uto Jan 04, 2011 1:02 am

Astrotanja ::Solarni Ascedent je u Lavu, a Sunce, ako je tačno vreme u pozadini solarne druge, skoro na vrhu treće, ukoliko si nešto malo ranije rođena, onda bi bilo već na vrhu treće, šro bi trebabalo doneti dosta izraženu godinu za komunikaciju, kontakte, puno poznastva, putovanja, razgovora,što povećava mogućnost i upoznavanja novih osoba, više druženja, razmene, učenja i sl. Solar u Lavu ukazuje na važnost ljubavi, više zabave, više zadovoljstva, ali kro polje gdejSunce, kako je gotovo na vrhu treće onda i kroz susrete,sastanke, komunikaciju, razmenu, druženje i sl. Ukoliko je tačno vreme rođenja to neće odmah biti na početku godine, već nešto kasnije. Najbolji efekat Sunce ima kada je u solaru na vrhu neke solarne kuće.

Venera je na natalnoj Veneri što je dobro za solarni horoskop, jer tu se poklopilo obnavljanje Venerinog ciklusa, pa je uticaj vnere značajna u svojoj simbolici u Škorpiji. Ona je u u sekstilu sa solarnim Plutonom u Jarcu. Ovo ukazuje na mogućnost neke strasne veze, veze koja je zasovana na fizičkoj privlačnosti. Položaj Venere u solarnoj 4. ukazuje da bi to pre moglo biti u mestu gde živš, eventualnoje moguće upoznavanje i preko nekog člana porodice,. Mesec je solarni u Vagi i u solaru je napustio konjukciju sa Saturnom, odmičinje se od njega, pa će svakako zbog svoje pozcije u Vagi ukazivati da ćeš imati težnju ka skladu u odnosima sa drugima , da ćeš težiti ljubavi. sunny

Tačno je vreme rođenja,tako da mislim da će biti kasnije. A jel možeš da mi kažeš koliko kasnije?Npr. od maja? Ili još kasnije?
Jel može da se desi da ta ljubav bude u mestu u kom tad budem živela,pošto planiram za leto da idem u inostranstvo da radim?
Hvala na tumačenju,baš se radujem narednoj godini!! Very Happy Very Happy

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:08 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh