SA 90 VE

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

SA 90 VE

Počalji  Crnka88 taj Ned Okt 17, 2010 6:33 am

Aspekt koji ukazuje na neverovatnu povezanost i pored nesuglasica. Obostrano povredjivanje i mucenje,ali opstanak zbog neobicne konekcije. Sa je sebican,ljubomoran,diktator,dominira. Za Ve ovo moze biti vrlo lose iskustvo,moze biti povredjena.

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: SA 90 VE

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 2:46 pm

Mi imamo taj aspekt u sinastriji No,njegov saturn 90 moja Ve...da li to znaci da ce me povrediti???

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Ned Okt 17, 2010 8:15 pm

Nadam se da ce se neko strucniji ukljuciti... Ali ovo je po meni dosta negativan aspekt i upravo ukazuje na povredjivanje od strane Sa koji deluje malo hladan u odnosu na emotivnu Ve...zar ne? Ali ovo je aspekt koji daje trajnost vezi i pored mnogobrojnih prepreka...Kao da se i posle svih problema i povredjivanja ipak najbolje osecate jedno kraj drugog... I mi imamo ovaj aspekt u sinastriji Sad

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 8:47 pm

E pa ovo je strasno,mi za koji dan treba da se vencamo,a ispada da sve najgore apekte imamo confused

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Ned Okt 17, 2010 8:56 pm

Maaaaaa nemoj to tragicno da shvatas... Volim i ja da se zanimam astrologijom,ali ne mora da znaci da ce se svaki aspekt odraziti bas onako kako glasi...zavisi kako cete vi te aspekte iskoristiti...A u svakoj vezi postoji povredjivanje jedno drugog,ali konkretno ovaj aspekt daje trajnost... Ae daj mi vasu sinastriju da pogledam?
Generalno,koliko sam ja upucena DOBRI ASPEKTI ZA BRAK su:Mo-Ve,Mo-So,So-So,Mo-Mo,Ve-Ve, a LOSI:Ma u teskim aspektima sa licnim planetama,Sa u teskim aspektima (iako daje trajnost),Ur u teskim aspektima sa licnim planetama

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 9:02 pm

Od tih aspekata sto si navela mi imamo Mo0Ve,a interesantno je da je moje So na njegovom MC a njegovo na mom...a sinastrija nam je dole u potpisu

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Okt 17, 2010 9:20 pm

Zamisli vezu u kojoj nema izazova(e to su kvadrati 90`) i u kojoj nema prepreka? Pa da li odnos i veza u kojoj je sve bajno i sjajno vrvi od napredka ili polako i neprimetno nestaje bas u toj totalnoj usaglasenosti, tim pre sto se barem s jedne ili s druge strane pojavi neko ko ce razdrmati na bilo koji nacin?
Al' ovo svi znamo, to je ono sto cini astrologiju, a to je psihologija coveka. Sve sto stoji u mestu - nazivamo stagnacija! A ako neko moze da zivi u takvoj atmosferi, blago njemu...svi smo razliciti!
Ja sam bila u vezi s deckom koji ima Sunce u Skorpiji, Mesec u Skorpiji,...pa trebalo bi da se razumemo. A znas sta sam ja za njega bila? Huragan...on nema niti i jedan KVADRAT, niti OPOZICIJU planeta, sve konjukcije na Asc, sekstili medjusobno i na Dc trigoni, jaooooj majko...gusila sam se, bajno-sjajno...i nagurala 12 kg.
Ne vidim sta je super u tome sto neka sinastrija ima sve same nazovi bliske kontakte planete, jer ako si ti kao individua neko ko ne podnosi miran i usporen tempo, mozda se i neces povrediti time sto ces primati izazove od svog dragog, i na taj nacin.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Okt 17, 2010 9:21 pm

Natasha-77 ::E pa ovo je strasno,mi za koji dan treba da se vencamo,a ispada da sve najgore apekte imamo confused
A kada je vencanje? sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Ned Okt 17, 2010 9:39 pm

A joooooj pa nemoj da brines,kako se meni cini vi imate divne aspekte,ali DIVNE Smile Ogroman broj aspekata izmedju licnih planeta ukazuje na vasu privlacnost i povezanost... Pa jedina 2 jako teska aspekta su Mo90Sa i Ve90Sa, a posto su tvoji Ve i Mo povredjeni od strane njegovog Sa, mozda ces malo trpeti u vezi,mozda ce te necim povrediti...ali opet svi ti aspekti sa Sa daju trajnost...Imas ogroman broj lepih aspekata u odnosu na stvarno manji broj losih,tako da nemoj da brines Wink Nasla sam neka racunanja dobrih i losih aspekata...i vas zbir pozitivnih aspekata je oko 90,a losih oko 30,znaci razlika izmedju je citavih 60... Paul Newman and Joanne Woodward su primer duuugog braka koji upravo ima skor od nekih 60 poena izmedju dobrih i losih aspekata... Smile

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 10:18 pm

Jao hvala ti,bas si srce Very Happy ...A sta mislite ako sam ja vec bila povredjen ,skoro sam nesto saznala ali to je bilo na pocetku nase veze kada nismo bili tako bliski,mada me je ipak pogodilo i umalo da odustanem od svega...da li je ta simbolika ispunjena ili ce to stalno da se desava???....neznam tacno kada ce biti vencanje,ja sam sada u Srbiji,krajem oktobra on dolazi po mene i dogovor je da se tamo vencamo da ne bi imali problema oko vize

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Ned Okt 17, 2010 10:47 pm

Sad sam procitala da ovaj aspekt moze ukazivati i na to da je od samog pocetka veze bilo ocigledno da ce biti jako ozbiljna i ukazuje na udaljenost... Kod mene je to apsolutno tacno...

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 10:48 pm

E pa onda to menja celu stvar...i kod nas je bilo na pocetku tesko,jer je veza na daljinu i to dve zemlje...

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crnka88 taj Ned Okt 17, 2010 10:50 pm

Zelim ti svu srecu u braku Smile I malo ti zavidim na ovako divnoj sinastriji Smile

Crnka88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 10:53 pm

Very Happy ,e pa hvala ti ako stvarno tako mislis....hvala puno

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Okt 17, 2010 10:53 pm

Mnoge dame na visokom polozaju, zene poznatih politicara su sa svojim supruznicima imale ovakav aspekt. Mnoge nisu ni zivele s njima, to je fasada zbog odrzavanja statusa ili javnog postenja i olicenja morala. One su te koje su podnosile zrtvu, u prvodu mnogo vise pruzale(emotivno na ustrb ili ne) svog privatnog zivota, nego sto su dobijale od svog partnera, na net-u mozete naci mnogo primera poznatih. ALI - TO JE SAMO JEDAN izdvojen aspekt.
Ne znam zasto sebe opterecujete(narocito pred vencanje) ukoliko ste sigurne da je TO TO! Slusajte sebe i nikog drugog, i naravno osluskujte i partnera. sunny
Moj oimljeni glumac (je verovatno nekog citirao) je rekao: "Da se ljubavna vatra ne bi ugasila potrebno je svakoga dana staviti po jedno drvce u nju" -Antonio B. Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 11:06 pm

Haha,dobro je to rekao Antonio Very Happy ...ma ne opterecujem se,ali me interesuje...a i nekako sada kada sam blizu tog vencanja,pocela sam da istrazijem kao neki detektiv Very Happy ,pa me svasta nesto zanima...Mila a i ti imas Ve u strelcu pa jos u 9 polju,da li te privlace stranci ili inostranstvo uopste?

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Okt 17, 2010 11:14 pm

Evo sada cu ti reci, samo dok se ispricam sa drugaricom s Malte(beogradjanka)...itd.drugarice po svetu, ova planira da se uda u Nemackoj...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 11:22 pm

hehe Very Happy ,znala sam...tu smo iste Very Happy

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Okt 17, 2010 11:29 pm

Natasha-77 ::hehe Very Happy ,znala sam...tu smo iste Very Happy
ne privalci me da zivim daleko od porodice, samo bih volela da ipak radim nesto s nekim ko ima veze sa inostranstvom. Privlace? Pa za mene su stanci ovi momci koji nisu rodom Bgdj-ani. Koji putuju, ali to gledam i kao nesto za cime ceznem. A decka nemam, niti imam kontakata sem s drugaricama.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Ned Okt 17, 2010 11:37 pm

Pa nikad se nezna,ima jos vremena Very Happy ....i ja kada sam orvi put dosla u Grcku,rekla sam,sve moze ali da budem sa Grkom nikako,a eto udajem se sad za Grka Laughing ...ali vidis da ipa imas nekih kontakata sa inostranstvom,mislim da svaka Ve u strelcu ima Very Happy

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Okt 17, 2010 11:42 pm

Pa da bila sam u Grckoj u 10-oj godini...od tad i nisam izasla iz zemlje. Dakle isto kao i da nemam. Mozda je to Neptun 0` Ve? Ne vidim strance oko sebe, mada to je nemoguce.
Nije mi se svidelo onda...osecaj je nesto sto ne vara.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Okt 18, 2010 12:40 am

E pa vidis,meni se to desilo u Svedskoj,mogla sam da ostanem tamo da zivim i sada mogu da odem ali nece dusa,nikako nisam mogla...ali Grcka me odmah privukla i pre nego sam upoznala mog sadasnjeg momka

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Okt 18, 2010 1:35 am

Natasha-77 ::Pa nikad se nezna,ima jos vremena Very Happy ....i ja kada sam orvi put dosla u Grcku,rekla sam,sve moze ali da budem sa Grkom nikako,a eto udajem se sad za Grka Laughing ...ali vidis da ipa imas nekih kontakata sa inostranstvom,mislim da svaka Ve u strelcu ima Very Happy
Pa dobro...ali mene bi recimo tvoj IC u Skorpiji, dom-dakle i onakav kakav zelimo da stvorimo, asocirao na dom pord vode, znaci i zemlju, ali kako ti je Mars u Lavu, mene pre okrene ka obliznjoj Crnoj Gori(koja je ako se ne varam jedna pod znakom Lava)...dok Devica vlada Grckom(njemu je Sa u Devici), a Arhipelagom i Rodosom vlada Bik, Kritom Devica.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  volimzivot taj Sre Jul 31, 2013 12:25 pm

Sta znaci kada moj saturn u vagi pravi trigon sa njegovom venerom u blizancima?

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:42 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu