Milica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Milica

Počalji  DzindzerSumadinka taj Sre Okt 20, 2010 2:21 pm

Moje voljena kcer je u Znaku Bika s podznakom u Devici, mozete li mi reci u kom pravcu da je poguramo sto se skolovanja tice? I da, hoce li biti srecna, dusica moja? Deluje a i jeste veoma inteligentna (hvale je u skoli), medjutim ima neki svoj ritam, nekad je aktivna i previse, a nekad nista i niko ne moze ni na sta da je natera. Promenljivog je raspolozenja, plasljiva, mazna (deluje kao razmazena ali nije) ,voli da sve slozi, da namesta, stalno nesto prebacuje, slaze, klasifikuje, jako je osetljiva na tudju muku ili bol to je cini mi se pogodi kao da se njoj samoj to desava. Takodje je na trenutke ozbiljnija nego vrsnjaci, zapada u periode nervoze (pogotovo ako je umorna).Ima jedan veoma veliki strah, od pasa, ponekad lose spava i deluje mi da ona misli da ja nju ne volim. POnekad cak samu sebe obezvredjuje, ono tipa : ja sam najgora, ja sam glupa i pojma nemam i sl.Da li ona ima nesto tesko u svom horoskopu? Kako da se postavim prema njoj? Ponekad mi se cini da sa svima umem, samo da sa njom nikako ne umem, da sam neuspesna u komunikaciji s njom. A volim je vise nego zivot. Da kucnem, zdrava je ko dren, lepa i visoka devojcica. Upravo je krenula u skolu pa me interesuje kao i svaku majku, kako ce napredovati, hoce li zavrsiti neku skolu, udati se i sl. Hvala unapred

DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu