Tranziti venere

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranziti venere

Počalji  Latica taj Pon Okt 27, 2008 1:30 am

Meni je tranzitna Venera u 9. kuci: "Ali je najbolje da "odputujete" i upoznajete strane kulture i sve ono sto je daleko i misticno." Idem u Prag od nedelje. flower

Latica

Broj poruka : 87
Godina : 34
Datum upisa : 26.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Pon Okt 27, 2008 9:04 am

Kuku sad mi tek jasno sta se desava Laughing ... Ve mi tranzitira kroz 10 kucu

... u petak mi se desilo da sam bila na poslovnom rucku sa jednim divnim starijem covekom Very Happy ali on je nekako pogresno protumacio moje divljenje prema njemu pa smo presli malo granice - kao da se desila nekakva cista ljubav medju nama kukuuu Shocked
... a videla sam ja da nesto nije u redu jer sam bila jako cudno(lepoo) raspolozena Rolling Eyes ... uf ta Ve u strelcu !!!(a on je profesor na fax-u ...a ta Ve pravila doduse siru konjukciju sa mojim So u strelcu u 10 kuci - profesor ha ha ha ) Shocked

-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 44
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lima taj Uto Nov 04, 2008 12:50 pm

meni venea tranzitira u 3.kucu u strijelci na neptun i ama nista..pravi mi 90 sa nat.marsom,60 sa nat. asc confused

Lima

Broj poruka : 39
Godina : 36
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Nale 83 taj Sre Nov 05, 2008 8:46 pm

Ja tranzite VE ne osetim ili bar mislim da ih ne osetim! Verovatno zato sto moja natalna VE nije aspektovana ali je u Biku i to mi se svidja !
Inace je sada u X polju i u konjukciji sa JU: niiiiistaaaaa!!!

Nale 83

Broj poruka : 98

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Sre Nov 05, 2008 9:14 pm

nale83
jesi li imala slucajno neku situaciju u saobracaju ili komunikaciji (snasla se sta da kazes a da ne uprskas)iz koje si se izvukla samo zahvaljujuci srecnim okolnostima -nedavno

zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Nale 83 taj Sre Nov 05, 2008 9:55 pm

mama ::nale83
jesi li imala slucajno neku situaciju u saobracaju ili komunikaciji (snasla se sta da kazes a da ne uprskas)iz koje si se izvukla samo zahvaljujuci srecnim okolnostima -nedavno
Hmmmm da razmislim Wink ! U saobracaju - ne a sto se tice recitosti i snalazenje u nezgodnim situacijama - tu mi nema premca! Vesta sam sa recima, uvek se izvucem tako da onom ko me slusa izgleda kao da je dobio odgovor a ja u stvari nista konkretno i ne kazem lol! ! Da, bilo je takvih situacija ovih dana! Jel to doneo tranzit VE?

Nale 83

Broj poruka : 98

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  skorpijica taj Čet Jan 06, 2011 3:39 am

da li tranzitna venera koja trenutno prolazi kroz moju 12.kucu i sad ce i preko ASc moze da donese nervozu i slabo razumevanje drugih ljudi?
da li utice na to da mi drugi ljudi upucuju komplimente vezane za izgled a da se ja osecam upravo suprotno?

skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Jan 06, 2011 4:02 am

skorpijica ::da li tranzitna venera koja trenutno prolazi kroz moju 12.kucu i sad ce i preko ASc moze da donese nervozu i slabo razumevanje drugih ljudi?
da li utice na to da mi drugi ljudi upucuju komplimente vezane za izgled a da se ja osecam upravo suprotno?
Mislim da se to o cemu pricas vise sprema od tranzitnog SMC/JMC koji je u Jarcu..po godinu dana su u znaku. Venerin uticaj nesto je slabije..ali svakako da ti je na stelijumu kroz 12 kucu pojacao osecaj!a i Saturn ako pravi egzaktan aspekt na Mesec, hladi malo emocije..bio on dobar ili ne.. Rolling Eyes

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  skorpijica taj Čet Jan 06, 2011 4:04 am

hvala mila bounce

skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011