Verujem...ali nikako da me neko uveri...

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Verujem...ali nikako da me neko uveri...

Počalji  Formalhaut taj Sub Feb 05, 2011 2:08 am

.

Poslednji put izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:28 am, izmenio ukupno 2 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Sub Feb 05, 2011 2:10 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Feb 05, 2011 3:25 am

MARINA ::

@Mila To za stelijume.. slazem se. I ja volim stelijume. Te osobe (i ja sam tu) su nekako "koncentrisane, definisane".. mada, ume malo da odvuce i u jednostranost. Najbolje je imati od svega po nesto. To ti daje sirinu. I emotivnu i intelektualnu.
Izvini onda na uskogrudosti u ovom momentu Surprised , ali još uvek nisam naletela na osobu kojoj je samo 2 kuće ili su samo 2 znaka prazna, ali bih verovatno istog momenta poželela da je lično upoznam, i to ne mislim samo na pružanje ruke.."oho, Ti si osoba koja je "uspela" da sa 10 planeta ostavi 2 prazna polja". Koja li bi to bila? Ali ih popune Asc.tamo gde nema planeta i bas MC.
Stelijum je sve, samo ne manjak širine, prijema i slanja..toga daleko više ima kod osoba koje su sofisticirane ali usmerene na sebe, samo! Wink I zbog toga nisu ili su manje zanimljive od ostalih.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Sub Feb 05, 2011 4:03 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Feb 05, 2011 4:25 am

Pa nisi ni ti dobro shvatila sad! NIkakve odbrane niti napda nije ni bilo. Samo se ne slažem do kraja vezano za više rasporedjenih planeta. MOje mišljenje, ali ne odbrana sopstvenog rasporeda, tj.pojavu stelijuma na ličnom natalu. Nego baš iskustvo. sunny
Vidi, na prvi pogled, osobe koje Ti izgledaju zanimljivo odjednom nešto isključi iz te grupe, a onda shvatim i zašto. Ako baš želim i ako sam u mogućnosti pogledam i kartu. Ali time se ne upravljam jer se upravo stvori jedan kalup koji se pročita iz nečiijeg načina primećivanja, sklonosti ka svrstavanju i grupisanju ljudi u "slično".
Pusti Ti "Škorpije" na miru..oni vode "tihu borbu" Wink mislim uopšteno pozivanje na Sunčev znak, jer sam odavno shvatila da je to gubitak vremena, ali sad svako ostaje pri svom načinu razmišljanja.
Pozvala sam se momentalno na uskogrudost jer nisam uspela da "sretnem" još kartu takve vrste. Naravo da niko i nikad i neće popuniti čitav zodijak planetama, neka dodaju još dve planete Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven pa da ono malopređašnje "nikad" mogu da menjam u NEKAD. Čovek se razvija sve dok je spreman i otvoren da uči. Smile Ljudi koje sam sretala sa više popunjenih znakova, misle i veruju da mnogo više znaju nego što zaista tako i jeste, i da im nije potrebno da uče, samim tim stavljaju mnogo brže i ranije u svom životu blokade na samorazvoj. Lako se prepoznaju po tome kao karakterisici, a mnogo više prave buku pa umesto da pokažu zavidno znanje ili ono čime već misle da su obdareni, oni nažalost ispadnu kontra od onog što misle da jesu, pokažu gde zapinju, gde su se "zaglavili" ali to ne osećaju, i tu ostaju..
~Biti univerzalan ili prosto otvoren uvek za nova iskustva i znanja, to je ono "znati od svega po puno, a ne od svega po malo"...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Sub Feb 05, 2011 6:49 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Feb 05, 2011 7:00 pm

MARINA ::
mila2710 ::
~Biti univerzalan ili prosto otvoren uvek za nova iskustva i znanja, to je ono "znati od svega po puno, a ne od svega po malo"...
Dobro je da smo se razumele Wink Smile
To je upravo srz onoga na sta sam mislila-od SVEGA.. a to je mnogo lakse u spoju vise elemenata. Tesko da ce npr. neki tipican bik razumeti bolje vodoliju od bika sa necim u vazduhu, vodoliji, ili npr. me120uran. Razumeti i voleti sve ljude bez ikakvih predrasuda je malo teze ako sami ne nosimo u sebi neke razlicitosti, i ljubav ka razlicitom. sunny
Ok.sada je dosta jasnije šta si mislila i da imamo sasvim suprotnu tačku gledišta Smile
A ja sam pistalica toga i cešće svedok, da je mnogo raširenih planeta, raštrkano takoreći - od svega po malo. Smile Ali sam sigurna da se u stelijumima odigrava velika razlika. Možda je usisivač - Pluton?! Rolling Eyes Da li osećaš kod ljudi razliku, kao na primer: dva svetla, benefika i recimo samo Saturn..u odnosu na dva malefika i 3 benefika u stelijumu? Koja je planeta kojoj bliža po orbisu i da li se neka ispreči..e po tome baš gledam kada je nekom nešto blisko kao znanje i delo, a nekom dalekoooooooo...kao razmak između 5 znaka od jedne do druge planete.(znati sastav hrane i znati čitati recepte, dve su oblasti..a neko ih nikada ne spoji u praksu, to je po meni banalan primer, znati od svega po malo..neko ne zna da čita, ali ima osećaj za ukus i teksturu, pa misli pretvara u zamisli - opis jednog delića stelijuma Wink nek me ispravi MIlan, ali mislim da je i on imao udela u toj oblasti, pa možda pogled iz više različitih uglova približi nas i ovom njegovom stelijumu Suspect ).P.S. NIsam mislila da Milan ne zna da čita, da ne ispadne iz Laughing čitavog konteksta posta na kraju.
(Ve-ljudi na pr.120'Ur je imati takav stav: ljubav prema svima, samo kako kad..zna i da bude svakako "rašireno" i stvoriti takve probleme samoj osobi, dati svakom po malo od sebe, ući u kolotečinu gajenja površnih odnosa:lol: ..s različitim posledicama, a ja ne znam iz tog aspekta kako je..ali znam kako je voleti takvu osobu.)

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Sub Feb 05, 2011 9:29 pm

...kaze Dragan Nikolic u filmu "Mlad i zdrav kao ruza" ..."biti mutav kad je gusto eto u cemu je stos ,rece Baster Kiton"

Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Feb 05, 2011 9:50 pm

...i ućuta Embarassed

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:37 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu