Jupiter i uran

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jupiter i uran

Počalji  lijana taj Pon Mar 07, 2011 9:12 pm

zasto je ova tema zamrla kad je interesantna?
Shocked Shocked Shocked

lijana

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Mar 07, 2011 10:23 pm

Nije zamrznuta, slobodno ispričajte šta mislite dabi vam amogao doneti Jupiter u 8, u tigonu sa Uranom,a možda je to već bilo u vašem životu, akoje bilo nekog nasledstva, ili novaca o drugih, koji je mogao iznenada da dođe, ilinešto slično vezano za Jupiter u 8, i Uran u dvanaestoj, probajte da se setite i razmislite, jer tako se uči astrologija. Rubiel je pisala o svojim iskustvima vezanim za tranzit Saturn kroz osmu, a probajte vi da se setite svog tranzita Jupitera kroz osmu i šta vam je doneo kada je bio u trigonu sa Uranom u Škorpiji. Kada bude ponovo bio sigurno će uticati pozitivno i doneti opet nešto slično. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lijana taj Uto Mar 08, 2011 1:28 am

ja bih zaista volela da mogu da se setim ali ne mogu. Embarassed Embarassed Embarassed
nije bilo nikakvog nasledstva,niti bilo sta slicno.mada ne mora da znaci da nece. lol!
a nisam dobra u predikcijama da bih mogla da odredim kada ce se taj aspekt aktivirati.znam sta kazu za njega i sve dobro zvuci ali ne znam kada bi mogao da se aktivira.
moze li mala pomoc oko toga? flower flower flower

lijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Uto Mar 08, 2011 12:18 pm

Lijana,

Jupiter ce uci u Raka na leto 2013. sto znaci da ce tebi tranzitni Jupiter napraviti egzaktni trigon na Urana u avgustu te godine. To ti je prilika da tacno ispratis kako ce se taj aspekt odraziti u tvom natalu.

Do tada, imaces jos neke periode kada ce tranzitni Uran i Jupiter praviti aspekte na doticne natalne. JU ce u junu ove godine iz Bika praviti opoziciju na natalni UR i kvadrat na natalni JU, a pocetkom 2013 tranzitni UR ce kvadrirati tvog natalnog JU.....
Eto, ovo su ti neki periodi kada ce ove planete praviti medjusobne aspekte, mada mislim da ovi i nisu toliko znacajni koliko onaj trigon na koji ces malo sacekati.

Naravno,treba pratiti i tranzite drugih planeta u tom periodu, ja sam ti samo iz efemerida iscitala u najgrubljim crtama. sunny sunny

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lijana taj Uto Mar 08, 2011 11:35 pm

Venerice,hvala ti puno,zaista si mi pomogla.ispraticu te tranzite pa ce mo videti,samo da budemo zivi i zdravi flower
evo jos nesto o tom aspektu.
osobama sa ovim aspektom je jako bitna slobodai ne vole ogranicavanja u bilo kom smislu.to za mene apsolutno vazi.
Very Happy
kazu da osobe sa ovim aspektom nisu bas preterano sentimentalne,i ja mislim da bi se to moglo reci za mene. Shocked
vole putovanja i sve sto im donosi nova saznanja.definitivno Very Happy
imaju interesovanja za religiju,jer jupiter predstavlja religiju,astrologiju,politiku.... nalazim se i u ovom opisu. cheers
ali opet sve zavisi od znakova u kome se nalaze i poljima,kao i stepenima na kome se planete nalaze.

lijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 12:46 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics