Mesec sunce konjukcija

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost taj Čet Dec 02, 2010 11:21 pm

samo za tebe!!!!

http://astrotanja.9forum.biz/o-muzici-f15/operacija-trijumf-t66.htm#18400

uzivaj! ako mislis da slusam SAMO ovo Laughing Laughing Laughing i tome down, down..last round! down again. Twisted Evil odajem postovanje velikom umetniku!!!

Poslednji put izmenio mila2710 dana Čet Dec 02, 2010 11:42 pm, izmenio ukupno 2 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 02, 2010 11:28 pm

Milan.bombona ::Nisam rekao da lazes nego da ti neverujem...nemoj tako!!!

Ovo su reci...nema ovde muzike. Rekao sam da tebi treba soldier of love... pojam koji tesko da ide zajedno...snaga i neznost...nebitno zaboravi!!!
A za deckica sam rekao, da dok mu je mama ziva nijedna druga zena mu netreba, a ovnan nikada nije drugi.
Izvini sto se mesam.
pozdrav...idem da slusam muziku Very Happy
Ne, u pravu si. Da mu nije mame, ni toliko ne bi jedna devojka ostala(za sada) sa njim. Mama diriguje, smiruje situaciju, animira..a on valjda jos uci. Jooj, ali ne mislim deliti muski rod i zenski. Meni je naglasena VAga(ako ti nesto znaci), a tom momku je bio Jarac, inace ovo sam tek skoro onako bacila oko, to je veza od pre 4 god. Mama mu je Jarac, a i Mesec mu je u prvoj kuci, tako da si u pravu astroloski(i ne samo tako) da je mama bitna, u stvaranju licnosti.
Ja sam se licno "zaljubila" u njegovog dedu. Naravno licnost: So u Lavu, ostatak bilo bi mi morbidno da ispitujem, ali ajde opis ratnog zarobljenika, igraca Fulama, doktora u Kairu i Bgd.naravno, pomaze ljudima, prvo leci iznutra pa tek onda pravi proteze(sprecava samoubistva)...ne znam na kog su se ugledali onda kada su "decku" kupili kopacke, a ne daju mu da trenira fudbal, citiram: "da se ne povredi". Pa sta, jedna povreda, jedno izlecenje, druga povreda...ja sam ostala affraid na takav pristup zivotu. Napravila je mama od njega slabica. Drzati musko u staklenom zvonu. Shvati ja nisam grubijan, ali vremenom postalo me je sramota sve vise i vise, imati tu osobu pored sebe, a neka je i njega mene, nije me stid. (on postuje samo rock.ostatak kulturnog znamenja i izvornog ismeva, stidi ga se..zato sto je Srbin, iskljuciv je..).

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Čet Dec 02, 2010 11:31 pm

vidis...
Tvoj tim je Liverpul!

Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Čet Dec 02, 2010 11:35 pm

Milan.bombona ::vidis...
Tvoj tim je Liverpul!
Ja slusam panteru,sepulturu, disko muziku...kada vidim "Vranjansku svitu"-kolo ,najezim se... Ali slusam i Arsena Dedica, i Dragana Stojnica...te pesme nisu pateticno ljubavne... Ma samo da me nesto "puca"...

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 02, 2010 11:38 pm

Tvoj tim je Liverpul!
ne vidim dalje od Ronaldinja, pa kad bude igrao tamo, javi.. Wink
a muziku postujem svu, samo ne mogu duze da slusam ako vidim da mi utice na snizenje pritiska.
I nisam iskljuciva..naucila sam mnogo kompozicija, evergrina..i sl.za to vreme. Ali ako osecam da mi je tesko i losije nego pre nego sto sam pocela da slusam..zasto bih to radila sebi? Nije mi smetalo da odlsusam sve sto se nalazi u tim pesama, muzika, lirika..ali da neko onda iskljucuje moj ukus(koji nije kazem iskljuciv, presirok je) smatram za nepostovanje. I tako dodjosmo do Mesec0So. Sta bi nas zadrzalo na osnovu jednog aspekta? Sta? Mozda nas je to drzalo...ali Saturn je presao preko mog Marsa u Devici(trazi u Devici raspored i ciscenje), napravio 60` na So i Mo u Skorpiji i ja sam se odlepila. Jer trebam da kazem da mi je naneo zdravstvene probleme(zenske prirode)? Neodgovoran on, ali mama nije(babica)!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 02, 2010 11:39 pm

Milan.bombona ::
Tvoj tim je Liverpul!
Ja slusam panteru,sepulturu, disko muziku...kada vidim "Vranjansku svitu"-kolo ,najezim se... Ali slusam i Arsena Dedica, i Dragana Stojnica...te pesme nisu pateticno ljubavne... Ma samo da me nesto "puca"...
Od vranjanske svite, bugarke, julia iglesiasa, queena, dugacak je put da bih mogla biti okarakterisana kao jednolicna. Lepo je sto si se osvrnuo na moje poreklo. Poznajem i svoju etnolosku, ali i tako me ne mrzi da znam i sta je to Paella..ljudi koji psotuju svoju kulturu znace i tudju. Onaj ko postuje i poznaje samo tudju...ne znam sta da kazem, srecno!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 02, 2010 11:45 pm

I greska...u engl.ne vidim nista romanticno. Moj omiljeni igrac je bio 5 - Alesandro Kostakurta. Bez odbrane nema ni napada. I moje mesto u timu je bilo takvo.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Čet Dec 02, 2010 11:46 pm

Mila...tvoj tim je Liverpul...veruj mi... igrac ne znam...ok kazes Ronaldinjo (btw TATA)!!
Lepo je kad te baci dole (zika)...a onda se boris da isplivas gore...jbg u nedostatku izazova, eto posla Very Happy ...
Hm...skorpije...o njima mogu knjigu da napisem.

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Čet Dec 02, 2010 11:47 pm

Pujol je rodjen istog dana kad i ja... to je ta lepota Very Happy

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 02, 2010 11:57 pm

Milan.bombona ::Pujol je rodjen istog dana kad i ja... to je ta lepota Very Happy
Veruj mi pogresio si isto kao i sa muzikom..ne baca menen muzika dole, ni to nisi shvatio. Ne mogu da shvatim ljude koji i kada ih muzika baca dole, i dalje nastavljaju dole, dole..a ja muziku koja me podize(sta je to tacno, ne rezira zanr, vec osecaj koji dobijam, impuls)..u nedostatku izazova...izazovi. Bar smo dokazali da su opoziti, suprotnosti i te kako dalekooo... Smile
Pujol...ako ti tako kazes, odnosno ako ti tako dozivljavas..ne moze da ti kaze neko da je drugacije. Pa ni kada je muzika u pitanju.
Pominjem fudbal, koji inace stavljam na poslednje mesto sportova, pa opet sam pronasla i u tome nesto, pozrtvnovanost, tradiciju!
Meni je SAMO jedan predstavnik sporta ono sto se zove idealom, ali me je "sramota" da kazem, jer mislim da je skromnost tog covek njegova vrlina zbog koje je veliki..pored obelezja, medalja a to su sitnice.

Poslednji izmenio mila2710 dana Pet Dec 03, 2010 12:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pet Dec 03, 2010 12:01 am

mila2710 ::
Milan.bombona ::Pujol je rodjen istog dana kad i ja... to je ta lepota Very Happy
Veruj mi pogresio si isto kao i sa muzikom..ne baca menen muzika dole, ni to nisi shvatio. Ne mogu da shvatim ljude koji i kada ih muzika baca dole, i dalje nastavljaju dole, dole..a ja muziku koja me podize(sta je to tacno, ne rezira zanr, vec osecaj koji dobijam, impuls)..u nedostatku izazova...izazovi. Bar smo dokazali da su opoziti, suprotnosti i te kako dalekooo... Smile
Opet mistake mistake...
Govorio sam o sebi!!! Ja volim da me baci,pa da se borim sa tim osecajem...
Ne gresim za Liverpul...prati ih ...garantujem,bice ti omiljeni!

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Dec 03, 2010 12:06 am

Milan.bombona ::
mila2710 ::
Opet mistake mistake...
Govorio sam o sebi!!! Ja volim da me baci,pa da se borim sa tim osecajem...
Ne gresim za Liverpul...prati ih ...garantujem,bice ti omiljeni!
Vidi, kada sam bila dete i pratila uz brata, engleski mi je bio najdosadniji, da li zbog taktike ili grubosti, pomenula sam najgrubljeg igraca(ako se secam s kragnom), ali engleski fudbal(i fudbal mi je na m2) dosadniji sport.
Sto mislis sto sam se bavila atletikom, odbojkom, plesom? Laughing nema full-kontakta..dakle gresis. No"rukomet, no:vaterpolo, no: rvanje u blatu.. Very Happy Fudbal nije na mom programu. Engleski...jos manje!
I gde sada da nadjem u tvom natalu to s muzikom, ne ide mi. A mozda..ma necu Neutral

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pet Dec 03, 2010 12:13 am

oooooooooooo kad bi gledala fudbal i kad bi gledala engleze...najvise bi ti se svideo Liverpul. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A ragbi? Very Happy

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Dec 03, 2010 12:45 am

Milan.bombona ::oooooooooooo kad bi gledala fudbal i kad bi gledala engleze...najvise bi ti se svideo Liverpul. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A ragbi? Very Happy
ni ragbi, ni bejzbol..(p.s.namerno pisem po Vuku). Cekaj, ako ti stanes ispred ekrana ili uzivo, nebitno, i gledas umetnicko klizanje, i dobijes zelju da pobegnes, da ces kroz ne znam koliko minuta da se dosadjujes...hoces nastaviti na silu da gledas? Zasto? Da bi dokazao nesto i neces priznati da ti je dosadnoooooooo?
Ja sam pogledala vise fudbalskih utakmica nego sto je bilo potrebno da bih shvatila da nikakvu emociju ne gajim prema tom sportu.
kao ni prema hokeju(opet grub sport)...sistem eliminacija. Jednostavno. Zasto ostanem nekada uz takmicenja u gimnastici, umetnickog klizanja, plesa(detalji, finese, umetnost pokreta, preciznost, pravila, vazduh, secenje vazduha na odredjen nacin, osecaj u vazduhu, pracenje ritma tela, ritma muzike ...to je za mene nesto!)
Ragbi? Zivim pored fudbalskog terena. Sta mislis da li gledam utakmice, pre neki dan sam videla da je bila u pitanju ragbi utakmica u pitanju? Nisam bila zainteresovana.
Postoje asocijacije kada cujem pistaljku na fudbalskom i na drugim "borilstima", bolje reci travnatom terenu. Ja iskreno gledah dosta u zene koje se krecu na travi i to ih ogrubi, izvaja na drugaciji nacin. Pokusala sam da trcim na travi i ne mogu. Razumem, trebaju mi drugacije patike, obuca prilagodjena tome, probala sam i bratove kopacke. Ali mi se ne svidja osecaj, zasto bih gledala onda fudbal, ako mi se ni osecaj koji me veze za nesto sa cim ima fudbal veze ne dopada.
Umetnost je za mene u jednostavnosti. Odoh da istrcim negde, jer ovo postaje komplikovano, a tako je jednostavno. ne teram te ne teraj me. ne nameci mi ono sto nisi u pravu za mene, jer ja sebi ne dajem za pravo. "uzmi paradajz svidece ti se" (zasto je to neko uopste pomislio da ce mi se svideti, zato sto se nekom to svidja? zasto nije pomislio da sam ALERGICNA na TO? figurativno pricam, razume se). sunny

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pet Dec 03, 2010 12:54 am

Morao sam da pogledam tvoju kartu jos jednom...pomislih da imam posla sa jarcem. Ma ko te tera bilo sta da radis????? Kazem kad bi... Kao kad bi rekao,da igras fudbal igrala bi u napadu!!!!!naravno da ga neces igrati....ooooo...
Ja ne gledam nijedan sport...vise volim da se njime bavim,i to kontakt sportovima,nista preko mrezice. A najnezenstveniji sport je kosarka, i travnati,slazem se!!!! Zena treba da se bavi rekreacijom...ne sportom! Odosmo u dubiozu...

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Dec 03, 2010 2:00 am

Milan.bombona ::Morao sam da pogledam tvoju kartu jos jednom...pomislih da imam posla sa jarcem. Ma ko te tera bilo sta da radis????? Kazem kad bi... Kao kad bi rekao,da igras fudbal igrala bi u napadu!!!!!naravno da ga neces igrati....ooooo...
Ja ne gledam nijedan sport...vise volim da se njime bavim,i to kontakt sportovima,nista preko mrezice. A najnezenstveniji sport je kosarka, i travnati,slazem se!!!! Zena treba da se bavi rekreacijom...ne sportom! Odosmo u dubiozu...
postoje mreze i mrezice. I pecanje je sport(ne ono s mreziccccom, a ima ih i koji se slzue granatama, sportski potezi valjda Very Happy).
Travnati - ne slazem se! za zenu..
otuda tolika suprotnost, opozicija kao sto sam rekla. Ako si pogledao kartu, valjda si video i 180` na svoje planete, ne samo Suncev znak. Rolling Eyes i Asc.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pet Dec 03, 2010 2:07 am

auuuuuu bre ,bas si me uzela na zub.

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Pet Dec 03, 2010 11:30 am

kao da sam ostajala toliko dugo da bih mu pomogla da shvati neke stvari. I znas sta? Pre sam shvatila ja, da nije vredan gubljenja zivaca niti zdravlja. Njemu je u 12-om sunce, suvise je mracan za moj ukus pa i temperament, a nije imalo ni sta IQ vise podeliti.
Aspekt kazu ok.cuva brak, ali nisam zelela da se udam za nekog ko lazi krije kao zmija noge. I pritom to lose radi. [/quote]

OVO mi se tako svidja .... kako je napisano.. pa sam morala i da iskomentarisem... Very Happy

u trenutnoj sam fazi bas takvoj ispisanoj tvojim recima.... a od sinoc jos gore... sta me ceka danas.... videcemo ..... 70% sam prelomila u sebi " SAMO NEKA IDE OD MENE " meni ne treba a mislim da nikome ni ne treba Wink . Samo se pitam kako krpe nadju zakrpu... i kako to funkcionise Rolling Eyes

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Dec 03, 2010 2:12 pm

Mila i Milane, predlažem vam da vi nastavite sa vašom komunikacijom opreko p.p. jer ovo sve što ste pisali nema veze sa temom, pa bih ja to obrisala. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pet Dec 03, 2010 2:21 pm