New Moon i RITUALI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

New Moon i RITUALI

Počalji  Gost taj Ned Dec 19, 2010 8:47 pm

Kako reagujete na Meseceve mene?

Nisam znala kako da definisem najjasnije TEMU, pa verovatno da demonstriram i to kako ne mene utice Merkur u retro hodu.

Na primer, ranije nisam obraacla paznju kada farbam kosu, obicno je uvek islo sve "kao po loju". Onda se u par navrata desi totalna katastrofa. Tek shvatim da sam izgubila neki red. Ne ostavlja mi se nedovrsen rad predugo, niti mi se tako brzo tretira hemikalijama kosa..i onda ukapiram da je taj neki red dolazio odredjinim danima, a ja sam to sve onako mastovito oslikavala u svojoj glavi: "Uvek uspe kada sam raspolozena".."nije uspelo bas sam nekako isla na silu" Evil or Very Mad ..
Ispalo je mi uspeva kada je Mesec u Lavu i pravi 120 na moju Veneru(kosa jel?) ili kada je bas na Veneri u Strelcu.. Eto s Bikom kada bi trebalo kod mene se ne poklopi da uspeva, tada mi pravi 150 na Ve..a nisam zapazila ni da sam danima kada je Mesec u Ovnu.
Vatreni znaci - u prevodu - zagrevaju. Medjutim lepota uvek dolazi od Bika nekako.
Ali primetila sam da mojoj mami "ide" kada je Mo u Biku Smile (Ve natalna u Ribama).

Bas me je podsetila na to Liz Grin(davno sam imala osecaj te magije kada nesto ide i prosto kao da imate podrsku s neba, magija sunny ) sa tekstom na astro.com

"When all else fails, guilt wins".

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: New Moon i RITUALI

Počalji  Milica taj Ned Dec 19, 2010 10:57 pm

Месечеве мене не констатујем, а можда бих требала с обзиром да ми је Месец јак у наталу. Suspect

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Pon Dec 20, 2010 1:18 am

kad je pun mesec ne mogu da spavam ,sva sam hiperaktivna... inace mi je mesecu u 12 u konjukciji sa uranom

katja1

Broj poruka : 98
Godina : 32
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Dec 24, 2010 1:22 am

Mesec utiče na sve i tranziti Meseca su bitni, ne samo kod žena, nego uopšte. Mesec posebno utiče na žene i bebe. On donosi promenu raspolženja, emocije u vezi sa Merkurom, povoljnim dobro deluje na misli, izražavanje, rešavanje porodičnih problema, donosi sklad između osećanja i mislima._neću sada opisivati uticaje tranzita, ali nesumljivo deluju i ja ih pratim kod članova moje porodice,rođaka, bliskih prijatelja i ubeđena sam da utiču.

Mesečeve mene utiču na promene u organizmu, na tečnost u organizmu, na raspoloženja, osećanja, kod nekih više,kod drugih nešto manje, ili u nekim periodma manje. zavisi i u kojoj mesečevoj meni ste rođeni i da li imate naglašen Meseec, koliko će delovati.

Dokazano je da recimo, kada se vće pominje Pun Mesec utiče na senzibilne ljude više, da tada ima više saobraćajnih nesreća, nesreća. ubistava, više strasti, više napetosti,ali zaljubljivanja, ali da utiče i na poremećaj sna itd. Eklipse i događaji između dve eklipse vrlo su značajni i mogu imati nekada i vrlo dugotrajan uticaj na osobu.Opadajući Mesec ili Mesec u poslednjoj fazi može donet osobi egzistencijalne krize tojkom života ako je rođena u toj fazi, ali povoljno utiče na mentalne moći, odličan je za predviđanje budućnosti. Kažu da ga imaju veštice, proroci , ljudi koji imaju vančulne doživljaje.

Nekada je to na psihičkom planu, kao kod Mesčevih eklipsi, a nekada na fizičkom, kod sunčanih. Dokazano je da u horoskopu država utiču na važne promene i događanja itd. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Pet Dec 24, 2010 1:31 am

istina ,natalni mesec mi j eu opadajucoj fazi tako da sa duhovnjacic ne bih rekla da sam vidovita ali mnogo stvari mi sejavlja u snovima ,ponekad vodeci se istim mogu da naslutim sta se desava,bez one univerzalne simbolike sto je nakalemljena na snove kao takve. cenim da je to individualna stvar. predvidela sam dosta toga... kad imam ispit ,ako sanjam odredjene situacije znam da li ili ne polazem npr...

katja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Dec 24, 2010 2:30 am

Sunce ili polozaj Sunca cesto zna da ometa, iako Mesec kao Mesec nije "posebno" vezano za njega, sem za samo sebe. Jer kako vec znamo , jedno je cilj(Sunce), a drugo je nacin(Mo) dolazenja do tog cilja. A kod mene je to nekako zajedno, neodvojivo, posto mu je faza vec takva kakva je. I nije ni cudo sto onda kada ne mogu da odvojim ta dva, ljudi i misle da nemam cilj u zivotu, da nema dushu Cool To mi znatno otezava u zivotu, zato sto "ne umem" da kazem, da osecam da je BAS sada PRESUDAn momenat za nesto ili da NIKAKO to ne treba sada, jer iako ne lazem(cak pricam mnogo manje nego sto bi trebalo) osecam da ljudi NE shvataju ozbiljno.
Sunce iako je na putu Mesecu, vladar je 5-og, pa mozda bas zbog tog sto je vladar 5-og, cini se da se "igram" vecito. Ali tako ce uvek izgledati, a Mesec kao nacin i osecanja me nikad nisu prevarili. Potrebno je samo malo podrske..za balans(Mo u 7) i uopste za korak napred. Ovako kada se desava da imate samo osecaje, invazija i atak na samog sebe ostaje sve dok se ne pokaze pred drugima da su emotivni impulsi bili toliko jaki da ih je tesko bilo zanemariti ih, a da ste BILI u pravu! Ali tada obicno vec bude kasno.
He..da mi je bar Venera u kontaktu s MO.. Rolling Eyes

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Pet Dec 24, 2010 6:54 pm

na prvi pogled tvoja natalna karta je sve ono sto moja nije ,imas koncentraciju planeta na desnoj strani a ja na levoj rabbit mesec ti s ebas ususkao ,nema sta jocolor ja imam mo u konjukciji sa venerom ,nesto mi i nije doneo srecu u ljubavi ,a sa decom videcemo Wink http://www.fotorola.com/uploads/9b6003042c.gif

katja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smajli taj Pon Dec 27, 2010 9:24 pm

Meni je mesec u 1.kuci, kada je pun mesec takodje ne mogu da spavam, a imam ponekad snove koji predvidjaju dogadjaje, pogotovo lose... Kako da saznam u kojoj je fazi bio mesec pri mom rodjenju ?

http://img510.imageshack.us/img510/7409/solar20102011f.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Pon Dec 27, 2010 9:48 pm

posto si izbrisala podatke tesko lol!

katja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smajli taj Uto Dec 28, 2010 6:13 pm

Very Happy 30.11.1974 u 16.05h , jer ove podatke ? cheers

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Uto Dec 28, 2010 10:15 pm

meseceva faza moze da se utvrdi na osnovu u daljenosti od sunca u momentu rodjenja. tebi mislim da je bio u fazi do punog meseca ...

katja1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Dec 28, 2010 11:32 pm

katja1 ::na prvi pogled tvoja natalna karta je sve ono sto moja nije ,imas koncentraciju planeta na desnoj strani a ja na levoj rabbit mesec ti s ebas ususkao ,nema sta jocolor ja imam mo u konjukciji sa venerom ,nesto mi i nije doneo srecu u ljubavi ,a sa decom videcemo Wink http://www.fotorola.com/uploads/9b6003042c.gif
Da se ususkao ne bi mu bilo tako kako mu je Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:19 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu