Како прогнозирати о љубави?

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Како прогнозирати о љубави?

Počalji  Milica taj Pon Dec 20, 2010 1:45 am

1. На основу којих аспеката и на основу које предикционе технике установљавамо да ће доћи до физичког контакта у вези тј. да ће се веза у потпуности реализовати (и на физичком плану тј. да неће остати платонска) ?

2. Кад су двоје већ били у вези па се разишли, да ли су аспекти спајања исти као и за први почетак везе ?

3. На основу чега видимо да су емоције једностране?

Хвала. Very Happy

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Како прогнозирати о љубави?

Počalji  Milica taj Pon Dec 20, 2010 1:46 am

Само да додам, ја се бакћем секундарима и терцијарима и супер се покаже мрежа аспеката, али како да знам шта ће довести до праве реализације везе, који аспекти, које планете? Smile

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Dec 20, 2010 2:59 am

Da li mozes da postavis neki od tih primera(pa i licnih ako ti ne smeta) s kojim se bakces. SEk.i terc., slika govori vise od hiljadu reci Wink
Drugo sto, meni slabo idu ..pa bi mi dosta pomogla i da dodjem do zakljucka.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Dec 20, 2010 1:39 pm

Milice, ovo je vrlo opširna tema i naravno da ne može da stane u nekoliko rečenica. O njoj bih mogla napisati knjigu.

Evo, nekolio podataka koje mogu da samo mačice razjanse ovu temu.

1. Polazi se uvek od natala i predispozicija za obnavljanje veze postoji u natalu,.Vladar pete kuće ukoliko je retrogradan u NATALU, ukazuje na veliku mogućnost obnavlljanja ljubavne veze. Moje lično iskustvo ovo potvrđuje, ali i iskustvo mnogih drugi čije natale sam pratila. Primer na forumu je Wanjin natal. Njoj su vl. 5. koja je u Škorpiji Pluton i Mars. Mars joj je retrogradan u prvoj,u Raku , a Pluton je u konjukciji sa Mesecom u Vagi, obe pozicije planeta ukazuju na mogućnost obnavljanja veze. Uran je u petoj natlanoj i on često naglo dovodi do prekida veze. Peta je u Škorpiji znaku kraja, ali i regeneracije, obnavljanja odnosa.

Osobe koje često prekidaju i nastavljaju vezu nailazila sam u brojnim slučajevima aspekte između Venere i Urana i Meseca i Urana i to, opoziciju ove dve planete, ili trigon u Natalu.

2. Šta je kod nje dovelo do obnavljanja kontakta i veze, kada su u pitanju tranziti. Pre svega vl. treće komunikacije je Merkur, koji je trenutno retrogradni, kao i Venera u Škorpiji, u petoj, koja je ima moć regneeracije obnavljanja veze. Međutim, da u natalu nema predispozicije za obnavljanja veze, ne bi mogli o tome da govorimo ni kroz progresije, koja je posebna tema, o kojoj ću nekom drugom prilikom. sunny

Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Dec 20, 2010 4:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Dec 20, 2010 4:06 pm

Није проблем, поставићу као пример везу у којој сам била у гимназијским данима.
Она ми је до сад била најбитнија.
С тим дечком сам се забављала од 02.08.1998-26.11.2000. године.
Раскид нам је обома јако тешко пао.

Сад ћу поставити његов натални (мој је у потпису), прогресивне карте и секундарне прогресије.

Ја сам научила да је за почетак љубавног односа потребно гледати прогресије и секундарне прогресије и то тако што се прво упореде прогресивне карте и аспекти, па се упореде прогресивне карте на наталне карте, па исто то и са секундарним прогресијама и на крају хороскоп односа у односу на ове претходне (хороскоп односа још увек не гледам!)

Дакле, значајни су односи прогресивних Венера, Месеца, Марса, такође однос личних планета према Асцеденту и Десцеденти, као и владарима 1., 5. и 7.
Иван -

Ја- прогресивни за дан почетка везе-

Иван- прогресивни за дан почетка везе-

Ја- терцијарна прогресија за период 21.7.1998-17.8.1998. -

Иван- терцијарна прогресија за исти период-

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Dec 20, 2010 4:26 pm

Овако, кад погледамо прогресије (или секундарне дирекције), аспекти су следећи:

моја Венера 120 његов Месец
мој Марс 120 његова Венера

ТИПИЧНО!

Прогресивни на натални:
1. мој прогресивни на његов натални:[/b]
[b] моја прогресивна ве 0 мо
егзактно

мој прогресивни месец 90 сунце

2. негов прогресивни на мој натални:
његова прогресивна Венера 0 мој натални Марс
његова прогресивна Венере 180 моје Сунце

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Dec 20, 2010 4:43 pm

Терцијарне прогресије:

Упоредни терцијарних:
мој Месец 0 његово Сунце (егзактна коњункција се таман десила око 2.08. кад се веза и започела физички)

моја Венера 120 његова Венера егзактно

Мој терцијар на његова натал:
моје тер. Сунце 120 његов нат. Месец
мој тер. Месец 120 његово нат. Сунце
моја тер. Венера 120 његов натални Месец

И обрнуто, да не пишем све аспекте, заиста је јааако много показатеља да су се ту развиле изузетно јаке емоције.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Dec 20, 2010 4:48 pm

Е сад, ја капирам да и са Бред Питом себи урадим прогресије и остале предиктивне технике да бисмо вероватно имали бар неки аспект који показује на развој емоција. Laughing

Зато и питам, шта указује на ФИЗИЧКИ улазак у везу?
И шта даје неузвраћену љубав?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  wanja taj Pon Dec 20, 2010 4:59 pm

Tanjice,samo da se zahvalim sto ste uzeli mene kao PRIMER!!! sunny
Istina je da se kod mene odnosi prekidaju tako...ne samo u ljubavi vec i u prijateljstvu...
A sto se tice obnavljanja veze..ovo sada sto mi se desava mi je bitnoo..makar da sebe sredim,SVOJE MISLI,I SVOJU DUSU...

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 38
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Dec 20, 2010 5:47 pm

Wanja, razumem te i želim da to i uradiš.Retrogradni Merkur može pomoći, posebno dok je u sekstilu sa natalnim Mesecom. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  wanja taj Pon Dec 20, 2010 5:59 pm

Hvala Tanja..Probacu prvo srecu da pronadjem u sebi a onda izvan sebe, u "nekom drugom"!!!! flower

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 38
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sasa62 taj Pon Dec 20, 2010 11:00 pm

Milica ::1. На основу којих аспеката и на основу које предикционе технике установљавамо да ће доћи до физичког контакта у вези тј. да ће се веза у потпуности реализовати (и на физичком плану тј. да неће остати платонска) ?

2. Кад су двоје већ били у вези па се разишли, да ли су аспекти спајања исти као и за први почетак везе ?

3. На основу чега видимо да су емоције једностране?

Хвала. Very Happy

1. Ne postoje garancije da će se svaka mogućnost pretvoriti u fizičku vezu iz jednostavnog razloga što sve ovisi o prethodnim životnim zbivanjima. To se zovu prijašnje okolnosti i bez poznavanja tih okolnosti nemoguće je u 100% garantirati ( prognozom ) neku vezu. Osim toga postoje i okolnosti koje određuje sam natal, naravno...

2. nisu isti... za ponavljanje veze je "zadužen" Sa

3. Na osnovu zbivanja Very Happy

Znači u tom tvom primjeru ti si doživjela vezu kao
1 vrlo snažan emocinalan doživljaj
2 na neki način radilo se o idealiziranju partnera , odnosno nemogućnost sagledavanja partnera u stvarnom svjetlu ili doživljavanje veze na platonskom nivou
3 osim točke 1 i 2 moguće je da se radili ili od ranije poznatoj osobi ili je bio stariji 2 godine ili više (ovo može ali i nemora biti točno, jer je aspekt bio u odlasku odnosno prošao pa je teško ovako tvrditi da je to točno ... to mogu potvrditi samo zbivanja) mada se po horoskopima vidi da se radi o dvogodišnjoj razlici

Njegov doživljaj veze je sasvim drukčiji....

sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 12:09 am

Дружили смо се око два месеца пре него што смо почели да се забављамо. Smile
И ето, две године разлика.
Међутим та веза је могла и да се не деси јер је његов најбољи друг био заљубљен у мене и то врло јавно. Тако да су потешкоће постојале: прво сам ја морала да објавим који ми се допада, па да овај који ми се не допада ''свари пораз'', па да да допуст најбољем другу Laughing , па смо на крају ушли у везу...наравно, његов друг се дуго после држао на дистанци. А и Ивану је требало солидно времена да све то испроцесуира.

Хвала Саша. Wink
Увек се појавиш на правом месту , у право време. Smile

Решила сам да обрадим све моје везе па ћу, ваљда, доћи до неких паметних закључака. Laughing

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sasa62 taj Uto Dec 21, 2010 1:01 am

Glavni apekt Ne na Mo sekundarni Sa sa Mo otud i dva mjeseca "odgode" ( Sa ) Međutim on je od početka bio doslovno "napaljen" na tebe jer je kod njega Pl na Ma, što je snažan adrenalinski aspekt Cool

sasa62

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 2:11 pm

Astrotanja ::Milice, ovo je vrlo opširna tema i naravno da ne može da stane u nekoliko rečenica. O njoj bih mogla napisati knjigu.

Evo, nekolio podataka koje mogu da samo mačice razjanse ovu temu.

1. Polazi se uvek od natala i predispozicija za obnavljanje veze postoji u natalu,.Vladar pete kuće ukoliko je retrogradan u NATALU, ukazuje na veliku mogućnost obnavlljanja ljubavne veze. Moje lično iskustvo ovo potvrđuje, ali i iskustvo mnogih drugi čije natale sam pratila. Primer na forumu je Wanjin natal. Njoj su vl. 5. koja je u Škorpiji Pluton i Mars. Mars joj je retrogradan u prvoj,u Raku , a Pluton je u konjukciji sa Mesecom u Vagi, obe pozicije planeta ukazuju na mogućnost obnavljanja veze. Uran je u petoj natlanoj i on često naglo dovodi do prekida veze. Peta je u Škorpiji znaku kraja, ali i regeneracije, obnavljanja odnosa.

Osobe koje često prekidaju i nastavljaju vezu nailazila sam u brojnim slučajevima aspekte između Venere i Urana i Meseca i Urana i to, opoziciju ove dve planete, ili trigon u Natalu.
Na ličnom primeru sam se uverila šta znači ponovno spajanje sa bivšima. Tačnije, kod mene ta škorpija na vrhu 5. polja zaista odrađuje stvar u tom smeru što kad jednom JA prekinem s nekim tu povratka više nema. Međutim, dešavalo mi se da vezu prekine momak, pa da se vraća nazad i traži da ponovo budemo zajedno. (vladar 5.- r Mars, drugi vladar r Pluton, U 5. polju r Uran, suvladar 5. r Jupiter, vladar 7. r Saturn- može li iko bolje od mene da svedoči o tome? Laughing Laughing ). Dakle, za natalne predispozicije sam raščistila da moraju postojati bar u nekom obliku. Ali znamo da i ne moraju postojati ovako izraženo kao kod mene ili kod Wanje.Wink
Zato sam i pitala za aspekte iz prediktivnih tehnika.tongue

2. Šta je kod nje dovelo do obnavljanja kontakta i veze, kada su u pitanju tranziti. Pre svega vl. treće komunikacije je Merkur, koji je trenutno retrogradni, kao i Venera u Škorpiji, u petoj, koja je ima moć regneeracije obnavljanja veze. Međutim, da u natalu nema predispozicije za obnavljanja veze, ne bi mogli o tome da govorimo ni kroz progresije, koja je posebna tema, o kojoj ću nekom drugom prilikom. sunny
Hvala Tanja, ajde makar napiši teorijsku osnovu, pa ću ja sama dalje proučavati. Samo bar nešto, jer u literaturi koja se danas nudi slabo ima o tome. A na forumima je malo profesionalnih astrologa koji hoće da podele svoje znanje. Čast izuzecima npr. Sasi62 i tebi. sunny

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 2:15 pm

sasa62 ::Glavni apekt Ne na Mo sekundarni Sa sa Mo otud i dva mjeseca "odgode" ( Sa ) Međutim on je od početka bio doslovno "napaljen" na tebe jer je kod njega Pl na Ma, što je snažan adrenalinski aspekt Cool
A zašto izdvajaš aspekt Ne na Mo? Mislim kako si zaključio da je taj među najbitnijim? Je l' zbog orbisa ili kako? Smile Pitam čisto teorijski.

Jer jeste istina, ta veza je za mene bila toliko idealizovana, toliko neptunovska, toliko sam bila nesebična prema njemu...sad kad pomislim na to imam utisak da tako nešto više nikad neće moći da se ponovi. Arrow Laughing

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sasa62 taj Uto Dec 21, 2010 2:56 pm

Naravno ... manji orbis veća važnost... isto tako "jača" planeta veća važnost... objašnjavao sam tamo na drugom topiku u vezi ljubavi... ako su emocije u pitanju, odnosno ako se radi o vezi onda se isključe svi aspekti osim na Mo Ne Ve i Ma, jer drugi aspekti su vezani za nešto drugo, ne označavaju vezu...

Dakle takav tip transcedentalne veze ( to su tipovi Ne, Ur i Pl veze ) znaju trajati oko godinu dana ili nešto više, no nije pravilo, već se znaju naći takve veze da potraju i po nekoliko godina.
U tom slučaju dužeg trajanja, čest uzrok "raspada" takve veze jest Sa u aspektu na onu natalnu planetu s kojom je veza i počela... raspad sam namjerno stavio pod navodnike iz razloga što se u stvari radi o otrežnjenju, ili o pokušaju svođenja veze u neke čvršće okvire što je u praksi vrlo rijetko da se ovakav tip veze pretvori u neki črvšći oblik poputn braka

Tako da se, kad je upleten Ne, veza upravo idealizira ili se idealizira partner, odnosno nemogućnost prepoznavanja prave slike partnera...

Dokaz da je baš Ne bio odgovoran jesu tvoje riječi
"Jer jeste istina, ta veza je za mene bila toliko idealizovana"

S njegove strane gledajući on je to doživio sasvim na drugi način... toliko s ga privlačila da jednostavno nije mogao ono što se kaže ni minut biti bez tebe, no dok ste bili zajedno nešto ga je tjeralo dalje od tebe... igra topo hladno, čas nemože bez tebe čas bi najrađe da nije kraj tebe, i tako se to smjenjivalo... vjerojatno si to primjetila u njegovom ponašanju ...

sasa62

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Uto Dec 21, 2010 3:38 pm

Tako da se, kad je upleten Ne, veza upravo idealizira ili se idealizira partner, odnosno nemogućnost prepoznavanja prave slike partnera...

sasa62
ovo mi je tako poznato, idealizacija partnera, to mi je milica jednom prilikom i objasnila

a ja sam bas ovih dana cvrsto resila da bolje biti i sam nego u ovoj i ovakvoj vezi, videcemo koliko cemo uspeti

niti zajedno niti odvojena nocna mora

ps. mozes mi pogledati koliko sam u pravu

S njegove strane gledajući on je to doživio sasvim na drugi način... toliko s ga privlačila da jednostavno nije mogao ono što se kaže ni minut biti bez tebe, no dok ste bili zajedno nešto ga je tjeralo dalje od tebe... igra topo hladno, čas nemože bez tebe čas bi najrađe da nije kraj tebe, i tako se to smjenjivalo... vjerojatno si to primjetila u njegovom ponašanju ...

[/quote]

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 6:24 pm

sasa62 ::Naravno ... manji orbis veća važnost... isto tako "jača" planeta veća važnost... objašnjavao sam tamo na drugom topiku u vezi ljubavi... ako su emocije u pitanju, odnosno ako se radi o vezi onda se isključe svi aspekti osim na Mo Ne Ve i Ma, jer drugi aspekti su vezani za nešto drugo, ne označavaju vezu...
Ovo sam skontala, kadu su emocije u pitanju.
Tu jos uvek ne kontam kakva je razlika izmedju aspekata koje pravi Venera u odnosu na one koje pravi Mesec?
Jer kad vidim npr. dva Meseca u konjunkciji (npe. jedan natalni, a drugi progresivni) ili dve Venere u istom odnosu, kakva je tu razlika sto se emocija tice?

Dakle takav tip transcedentalne veze ( to su tipovi Ne, Ur i Pl veze ) znaju trajati oko godinu dana ili nešto više, no nije pravilo, već se znaju naći takve veze da potraju i po nekoliko godina.
U tom slučaju dužeg trajanja, čest uzrok "raspada" takve veze jest Sa u aspektu na onu natalnu planetu s kojom je veza i počela... raspad sam namjerno stavio pod navodnike iz razloga što se u stvari radi o otrežnjenju, ili o pokušaju svođenja veze u neke čvršće okvire što je u praksi vrlo rijetko da se ovakav tip veze pretvori u neki črvšći oblik poputn braka
Mogu da potvrdim da su se meni misli rascistile u glavi upravo oko marta meseca te 2000. godine kad je progresivni Mesec bio u egzaktnom trigonu sa Saturnom.Wink
Tad sam shvatila da nam veza nema buducnost i pocela skupljati hrabrost za razilazak.

Jos jednom potvrdjujem, apsolutno istina! Dozivljavala sam ga kao Boga. Laughing

Sasa, koji aspekti to opisuju??? Laughing
Apsolutno je bilo tako. Bio mi je prilepek te 2,3 godine. Kao flaster. Gde god krenem MORA da ide sa mnom. O ljubomori da ne pricam.
Ali zato gde god da se pojavimo, obavezno mi pokvari vece jer se oneraspolozi, jer mu se na kraju ne sedi tu.
Tako je bilo sve te 2,3 godine, od pocetka do kraja.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 6:27 pm

i koliko je znacajan npr. progresivni na horoskop odnosa? Posto sam citala da se i to gleda kao treca stavka nakon sekundara i tercijara....s druge strane, takodje sam citala da primarne direkcije nisu toliko znacajne za trenutno stanje tj. aktuelni razvoj ljubavne hemije, je l' to zaista tako u praksi?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 7:07 pm

Još jedna stvar me zbunjuje.

Npr. posmatramo dve karte i recimo progresivni natal osobe br1. gradi jako lepe aspekte na natalnu kartu osobe br.2.
Ali progresivni natal osobe br. 2 ne gradi nikakve aspekte na natal osobe br.1.
(i tako sve prediktivne karte redom).

Ko je tu zainteresovan- osoba br1. ili osoba br2. ?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sasa62 taj Uto Dec 21, 2010 7:39 pm

Sve rečeno sam izvadio samo iz tranzita, ništa drugo nisam gledao , i sasvim mi je dovoljno da se vidi kakva je veza bila gledano i s tvoje strane i s njegove strane... također mi je bilo dovoljno za procjenu dužine veze...

Dakle njegov pogled je kako sam već rekao tr. Pl na Ma

Pošto je Sa također pored Ne bio presudan za vezu onda se veza odvija u Sa terminima što znači da je veza trebala trajati cca 2,5 do 3 godine, odnosno onoliko vremena koliko je sa potrebno da prođe jedan znak...

Znači tebi je Sa aktivirao Mo negdje u 6 mj 1998 i trebalo je trajati cca ( najmanje ) do kraja 2000 ( 2,5 ) odnosno do polovine 2001 ( 3 godine) međutim to je teoretski...

Pošto je 1998 Sa radio 90 na Mo prvi slijedeći aspekt je trigon za cca tih 2,5 do 3 godine i kad pogledamo kad je Sa napravio aspekt sa Mo to je bilo u terminu između 7 i 11 mj 2000 i također negdje u 4 mj 2001...

Znači prva mogućnost raskida je po meni upravo između 7 i 11 mj 2000 a krajnja 4/5 mj 2001

sasa62

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Dec 21, 2010 8:53 pm

Saša ti nam uvek dođeš sa retrogradnim Merkurom, u pravi čas, kao što reče Milica.

Slažem sve što se događa vidi se na osnovu natala, kako ljubavi, tako i ostalo i uporedni natalni, kada je reč o odnosu, gde se vidi i hlađenje veze, ako je kao u Miličinom slučaju njegov Saturn u kvadratu sa njenim Mesecom i to 2-3 stepena, kao i i iz konjukcije njegovog Marsa i Urana, koji su doprineli razilaženju itd, da ne zalazimo na ovom mestu u sinastriju. Izvestan red na forumu treba pratiti, pa molim da se u buduće to poštuje, da ne bi bilo zbrke i nejasnoće.

Naravno, posmatraju se najpre tranziti, na osnovu natalne, jer je ona osnova za sve najpre tranzite, jer se to mora videti i po njima, a kasnije može se potvrda za to tražiti i kroz predikcije i solar. Što više to sigurnije, tačnije i bolje. Smile sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Dec 21, 2010 10:33 pm

Tanja, tranziti su nezaobilazni, meni je to jasno.
Ali da budem iskrena, ja sam ulazila u veze i kad nikakve potvrde značajnije od strane njih nije bilo.
Uostalom, za tranzit nikad ne znamo da l' će okinuti na 5* razmaka aplikativno od planete ili 5* separativno- kontaš šta hoću da kažem. Jednostavno, ne daju dovoljno preciznu vremensku odrednicu.

Ovih dana sam analizirala gotovo sve značajnije veze u kojima sam bila i progresije zaista daju podatke tačne do u dan. Smile

A primer koji sam navela bio je samo zbog Milinog posta, pa sam mislila da će nam tako biti lakše da stvar teoretski definišemo, jer je u pitanju veza u kojoj sam lično bila i znam detalje u vezi nje. rendeer

Zapravo, šta vas dvoje kao dvoje ljudi koji se bave astrologijom koristite od tehnika redom kad vam dođe neko ucveljen s tužnom ljubavnom pričom ''ja njega volim, a on mene?''

Ili recimo, kad se dvoje ljudi godinama druži pa se iz drugarstva rodi ljubav između BAŠ TO DVOJE ljudi, na osnovu čega to zaključujemo?

Tu su mi tranziti nekako nedovoljni.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Dec 21, 2010 11:41 pm

Ja samo znam da se s poslednjim fatale desilo poznanstvo kada je njegov progresivni SA stao na mojo DC, 10sek.pre. Naravno "druzenje" je bilo isto oko 2-3meseca. A kada mi je bio tacno na DC taj progres.SA nisam disala.
Do je Moj progresivni Mo stao na njegov Ju, SA na SA, Mars na Me(vladar mu 5).
SA je doneo tezinu? Pre nego trajnost? Ovo govorim iz svog ugla. Rolling Eyes

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:49 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu