Brak sa razvedenom osobom

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Brak sa razvedenom osobom

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 3:59 pm

Koliko je realna ona Imširagićeva teorija da kad ulazimo u brak sa razvedenom osobom, i ako pre toga nismo bili u braku, moramo posmatrati i svoje 9. polje ?

Npr. moj prvi brak je predstavljen Saturnom u vagi u 4. 0 Pl 120 Ve...međutim ako uđem u brak sa razvedenim, sleduje mi Me u ribama u 9. 90 Ne, 90 Mo, i Neptun kao vladar 60 ve, 60 pl. Jupiter kao drugi vladar 120 Mo....ovo je samo primer da bih bolje objasnila šta me zanima. Wink

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Brak sa razvedenom osobom

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 4:12 pm

Sinoc sam bas imala "susret" sa slicnim stranicama. I za moj natal bi rekli da je skolski primer pokazatelja, mada Uran(koga smatram prvim pokazateljem) nigde nije umesan. Smile I da, ja jos nisam ostvarila nijedan pa zaostajem u potvrdi na svom primeru.
Po njegovoj teoriji, bas 9 polje(sa planetama i sa signifikatorom) bi zapravo bilo ono: Dream come true. Suspect

Ako pitas(a nisam sigurna sta tacno, sorry do mene je) kakav ti sleduje po tom sistemu, onda ispada da je neki profesor u najavi ili sve ono sto karakterise Ne(u Strelcu naravno). Sam Merkur u 9 je vezan za vladara 9, pa to bi dalo oznaku da gospodin ima dete, vanbracno..cak ne mora u tom braku u kom je bio do tad. A Ne u opoziciji sa Mesecom bi znatno potvrdio da je neko ko je rastavljen od zene. Jupiter u Skorpiji bi mozda ukazivao na smrt predjasnjeg braka, ali isto tako u aplikacijonom trigonu sa Mesecom, mozda lenjost da zavrsi do kraja razvod, mozda neku nemogucnost..prolongiranje.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 5:31 pm

Jao Mila kako si ti fina i optimistična u predikciji.

Ja bih uvek tumačila to (mog merkura u 9.) kao muškarca lažovčinu i varalicu. Suspect

E sad, pošto imam separacioni trigon Sunca i Urana u natalu i pošto se za mene ''lepe'' razvedeni , a i pošto mi je Uran suvladar 7. polja...i pošto imam neki intuitivni osećaj da će mi se zalomiti jedan razveden sa sve detetom...ova Imširagićeva teorija ne je naprosto prestravila. ...jer mi se ni malo ne dopada moje 9. polje...pa reko' da pitam je l' neko analizirao to na taj način.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 5:40 pm

Sigurno je da u opisu njegove licnosti stoji Me90Ne,ali i Ju u Skorpiji, te ima nekako veze sa smrcu, dal' braka ili partnera, tek moralo bi ukazivati nesto da je udovac?! Ali Me90Ne ne mora biti sam od sebe lazov, osoba koja je obmanjivana, pa samim tim dodje gotovo prirodno: "ako su lagali i mene i ja lazem vas" Wink
Eventualno bi mogao imati uporedan odnos sa nekom zenom pri ulasku u brak, ovako preko derivatnih.
Mene prestrave gotovo sve njegove interpretacije a i Duporove vezana za tranzit SA preko planeta. Ali sad iz prvog kruga znam svoja iskustva. Rolling Eyes

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 6:04 pm

Ta veza sa smrću, moguća je...znaš da sam se ja odlučila za sudsku medicinu, a i iz natala se vidi da bi muž mogao da mi bude kolega (veza 4., 7. i 10.), pa čak i šef, nadređeni (SO u 10.)...pa i taj Merkur je u kvadratu sa Ne u 6. tj. u njegovoj 10-oj- opet kroz posao (spletke, intrige, misteriozno, otkrij uzrok sumnjive smrti!)....kako bilo, dobaciću ishod!

Inače i mene prestravljuju obojica, ali u neku ruku mi se i dopada taj stil. Nekako mi je realističniji od ostalih koji samo pišu o lepom pa kad su i najgori aspekti u pitanju.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 6:14 pm

Još nešto Mila! Smile
Naš Saturn je u vagi- vazduh-intelekt, dakle egzaltiran i dobro aspektovan.
Moje mišljenje je da dobar Saturn nikad neće doneti neke užasne stvari pri svom povratku. Baciće nas na misaono preispitivanje, razmišljanje, kroz indirektne događaje će nas naterati da sazrimo tj. da završimo taj prvi krug sazrevanja, što je ipak lakša lekcija u odnosu na one koje umeju da strefe ljude.
Da je neki zemljani, u biku ili jarcu...ili neki u izgonu ili padu, verujem da bi oni Duporovi opisi imali utemeljenje.

Ja imam koleginicu sa Saturnom kao vladarom 4. u 3. u Jarcu. Saturn joj je u stelijumu mo0ve0sa0ma sve u jarcu!
U jednom mesecu, pri Saturnovom povratku, je izgubila oca i brata - brutalno ubijeni !

Meni je saturnov povratak (doduše još se nije u punom sjaju pokazao) doneo smrt ujaka i preuzimanje odgovornosti oko bliskih članova porodice (jer ide kroz 4. polje)...ali daleko je to od smrti oca i brata. ( a isto imam ne baš lak stelijum- ma0sa0pl Wink )...ali je u Vagi...pa me tera da mislim i radim na sebi kroz intelektualnu obradu. Smile

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 6:28 pm

Da, ali kada u nekom tumacenju pocnes da iznalazis kontradiktornosti, pocnes da kopas i preispitujes svaki milimiter onoga sto je "realno".
Mislim, kada pogledam da u mom natalu Sa0Me daje i depresivnost, naravno da ce da me "dokaci" jedno tumacenje poput "plutona u 7-moj, ili vladara 8 u 7-moj..kao gubitak partnera, medjusobno ubistvo ili smrt sa partnerom"..pa znas zasto da se ne nasmejem i pomislim "A sto bih ja nekome sudila?"..jer ispada da svako ko bi ti bio pratner dovesce do toga, jer po nekima je slobodna volja slaba vajda, kao kod mene valjda. Ma90Ur, pa koliko god je imala i ona bila vidljiva(Ma60So u 7)..neko ce uvek doci da me "iza ledja" pokopa.

Kod mene su se sabloni desavali, kad god mi se umesa otac. Navodim primer: nije pricao sa mnom pa...i ne secam se od koje godine, a kada ne prica sa mnom, ne prica ni sa mojom majkom. Ja nisam nista skrivila niti pogresno uradila, moja majka jos manje. Svaki moj vid osamostaljivanja, toga da ne zavisim od njega, kuce..znaci moja volja samo i zdrav duh, BIO je SANKCIONISAN!!! Vracalo me je unazad, u kucu, zakopavanje i naravno NEMANJE slobode, nemanje nicega vrednog zivljenja. Da li je vredelo TO sto je time NA KRATKO vracena harmonija u neki kutak? NIJE!
Okrivljivanje mene da zbog mene ne prica, jer ne valjam, s mojom majkom - takodje je IZGOVOR. Ni to mislim da nije vredelo. Pa tesko da ce opis So ili MO u mom 7 polju nadalje...

...u opisu Imsiragica ili Dupora, gde sa planetama u 7-moj tezim tome da imam partnera na ugledu na jednog roditelja, DALEKO je od istine, sigurnog i pravog tumacenja, a daleko je i od tezenje da stvorim harmoniju kroz tako nesto. A to govori i polozaj 7 polja, pa i 9 zar ne? Smile

Ali da mi je uzor ili tragam za nekim ko me potseca na osobe za koje sam radila u restoranu ili za koje za trenirala u klubu - to da - ipak je to SO vladar 5, a ne 4 i ne 10-og!
A kada pogledm u Mesec - ne vidim svoju majku, vec baku, nasledje. Zar to i nije Me60Ne - nasledni intelekt od jedne bake na primer?
Realno, nikakve slicnosti s mojima nemam. I to je jedina istina u tumacenju aspekta Mo0So - gde se i oni sami toliko razlikuju, da ni sami ne znaju zasto su u braku!

Milica ::Još nešto Mila! Smile
Naš Saturn je u vagi- vazduh-intelekt, dakle egzaltiran i dobro aspektovan.
Moje
mišljenje je da dobar Saturn nikad neće doneti neke užasne stvari pri
svom povratku. Baciće nas na misaono preispitivanje, razmišljanje, kroz
indirektne događaje će nas naterati da sazrimo tj. da završimo taj prvi
krug sazrevanja, što je ipak lakša lekcija u odnosu na one koje umeju da
strefe ljude.
Da je neki zemljani, u biku ili jarcu...ili neki u izgonu ili padu, verujem da bi oni Duporovi opisi imali utemeljenje.

Ja imam koleginicu sa Saturnom kao vladarom 4. u 3. u Jarcu. Saturn joj je u stelijumu mo0ve0sa0ma sve u jarcu!
U jednom mesecu, pri Saturnovom povratku, je izgubila oca i brata - brutalno ubijeni !

Meni
je saturnov povratak (doduše još se nije u punom sjaju pokazao) doneo
smrt ujaka i preuzimanje odgovornosti oko bliskih članova porodice (jer
ide kroz 4. polje)...ali daleko je to od smrti oca i brata. ( a isto
imam ne baš lak stelijum- ma0sa0pl Wink )...ali je u Vagi...pa me tera da mislim i radim na sebi kroz intelektualnu obradu. Smile
Po ovome ja bih najradije postavila svoju grbacu posto je njima zivot JUST FINE!

Poslednji izmenio mila2710 dana Čet Dec 30, 2010 8:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 7:39 pm

mila2710 ::Da, ali kada u nekom tumacenju pocnes da iznalazis kontradiktornosti, pocnes da kopas i preispitujes svaki milimiter onoga sto je "realno".
Mislim, kada pogledam da u mom natalu Sa0Me daje i depresivnost, naravno da ce da me "dokaci" jedno tumacenje poput "plutona u 7-moj, ili vladara 8 u 7-moj..kao gubitak partnera, medjusobno ubistvo ili smrt sa partnerom"..pa znas zasto da se ne nasmejem i pomislim "A sto bih ja nekome sudila?"..jer ispada da svako ko bi ti bio pratner dovesce do toga, jer po nekima je slobodna volja slaba vajda, kao kod mene valjda. Ma90Ur, pa koliko god je imala i ona bila vidljiva(Ma60So u 7)..neko ce uvek doci da me "iza ledja" pokopa.

Kod mene su se sabloni desavali, kad god mi se umesa otac. Navodim primer: nije pricao sa mnom pa...i ne secam se od koje godine, a kada ne prica sa mnom, ne prica ni sa mojom majkom. Ja nisam nista skrivila niti pogresno uradila, moja majka jos manje. Svaki moj vid osamostaljivanja, toga da ne zavisim od njega, kuce..znaci moja volja samo i zdrav duh, BIO je SANKCIONISAN!!! Vracalo me je unazad, u kucu, zakopavanje i naravno NEMANJE slobode, nemanje nicega vrednog zivljenja. Da li je vredelo TO sto je time NA KRATKO vracena harmonija u neki kutak? NIJE!
Okrivljivanje mene da zbog mene ne prica, jer ne valjam, s mojom majkom - takodje je IZGOVOR. Ni to mislim da nije vredelo. Pa tesko da ce opis So ili MO u mom 7 polju nadalje...

...u opisu Imsiragica ili Dupora, gde sa planetama u 7-moj tezim tome da imam partnera na ugledu na jednog roditelja, DALEKO je od istine, sigurnog i pravog tumacenja, a daleko je i od tezenje da stvorim harmoniju kroz tako nesto. A to govori i polozaj 7 polja, pa i 9 zar ne? Smile

Ali da mi je uzor ili tragam za nekim ko me potseca na osobe za koje sam radila u restoranu ili za koje za trenirala u klubu - to da - ipak je to SO vladar 5, a ne 4 i ne 10-og!
A kada pogledm u Mesec - ne vidim svoju majku, vec baku, nasledje. Zar to i nije Me60Ne - nasledni intelekt od jedne bake na primer?
Realno, nikakve slicnosti s mojima nemam. I to je jedina istina u tumacenju aspekta Mo0So - gde se i oni sami toliko razlikuju, da ni sami ne znaju zasto su u braku!
Razumem šta hoćeš da kažeš.Wink

Obojica, i Dupor i Imširagić daju osnove astrologije...a onda kasnije nadograđujemo sliku, na osnovnu. Smile

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 8:03 pm

bounce bounce bounce
Neverovatno.. s toliko reci, a mogla sam i krace. Kao neki esej da pisem! lol! Hvala na razumevanju!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 8:18 pm

Nego, da se vratimo na temu o braku sa razvedenom osobom. (mene moj i tvoj razgovor(i) podsećaja na moju komunikaciju sa jednom dobrom drugaricom koja ima ME u ribama kao ja- nas dve počnemo da pričano o nečemu i onda dok poentiramo 100 puta napravimo digresiju ).

Elem, ta Imširagićeva teorija...šta on dalje kaže?

On kaže da na razvedenu osobu upućuju Uran i vodolija.

Kod nas žena, tipičan aspekt koji može biti jedan od pokazatelja je SO u aspektu sa URANOM.
1. Ako su SO i UR u međusobnom povoljnom aplikacionom aspektu-veza/ brak sa osobom koja je još u braku kad je upoznajemo, ali je pred razvodom i taj razvod će teći mirno.
2. Ako su SO i UR u međusobnom povoljnom separacionom aspektu - veza/brak sa tipično razvedenim muškarcem čiji je razvod prošao bez većih problema.
3. Ako su SO i UR u međusobno nepovoljnom aplikacionom aspektu - osoba je još uvek u braku, ali jako lošem koji se burno završava- NAJTIPIČNIJI POKAZATELJ za brak sa razvedenom osobom.
4. Ako su SO i UR u međusobno nepovoljno separacionom aspektu- veza/brak sa osobom koja je već razvedena i razvod je bio buran.

Dakle, aplikacije daju ulazak u vezu sa oženjenim muškarcem.
A separacije sa razvedenim.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 8:25 pm

To bi teorijski znacilo da u zenskom natalu Mo - Uran = opisuje nas kao rastavljenu. S datim kombinacijama dolazimo do sinteze, kakav ce razvod dati.
Dok kod muskarca MO - UR = daje da on ulazi u odnos sa udatom ili razvedenom zenom. A So - UR = da se on razvodi? il?

Poslednji izmenio mila2710 dana Čet Dec 30, 2010 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 8:41 pm

Da, rekla bi da ti je dobra logika!

Moj tata ima SO90UR aplikacioni i razveo se (da li sam upravu- uran je na 13* raka, a sunce na 12* vage- to je aplikacija je l' da? sunce je brže i ulazi u egzaktan aspekt). Normalno, nije to jedini pokazatelj razvoda.

Moja rođena sestra ima SO120UR pa je ušla u vezu sa razvedenim nakon prvog braka (dakle i sama je razvedena)...s tim što je njoj Uran i vladar 7. polja.
SO na 15* riba, UR na 20* škorpije- aplikacija, je l' ?

Kod muškaraca, aspekti MO/UR se tumače identično kao kod nas SO/UR...aplikacije: ulaze u vezu sa udatom ženom ili zauzetom, a separacije sa slobodnom koja je izašla već iz braka.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 8:45 pm

Da, takođe da bi se ušlo u vezu sa oženjenim/razvedenim potrebo je da te igrarije SO/UR ili MO/UR budu vezane za 5. kuću.

I naravno, kod mene su vezane. Suspect
Izgleda ću ja ipak tumačiti onu moju osu 3/9 !

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 8:47 pm

A do tad... santa Novogodisnji praznici...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 8:48 pm

Pitanje za astrologe višeg ranga, Mila dala ideju (Tanju, Sašu, Hajkulu..) - prva njegova žena je koja kuća natalu njegove druge žene po derivatnom sistemu ?

Opet primer, da se udajem za razvedenog, njegova prva žena je koja kuća u mom natalu (a on je moj prvi muž) ?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 8:50 pm

mila2710 ::A do tad... santa Novogodisnji praznici...
Mene uhvatila novogodišnja manija !
Radi mi ovaj tr Uran preko Merkura. Very Happy

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Dec 30, 2010 8:58 pm

Ako neko ne podnosi samocu, onda sam to ja. Mada sam bila dobar deo, veci pod tim opisom. Ali gledaj nista manje te ne radi ni tranzitni Neptun. Uzasssss...koliko puta je vec tamo-amo? Preko Ve mislim!
Inace u slucaju 3/9, ja bih bila Merkur separacija od SA prva i to 3`. Govorilo bi o tome da je on stariji od MENE(mislim na prethodnog). Dok prva aplikacija bas sa VE - onim PRVIM! Hm.
Jaoj, Milice..pravi si Neptun! pirat

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 11:03 pm

mila2710 ::Ako neko ne podnosi samocu, onda sam to ja. Mada sam bila dobar deo, veci pod tim opisom. Ali gledaj nista manje te ne radi ni tranzitni Neptun. Uzasssss...koliko puta je vec tamo-amo? Preko Ve mislim!
Inace u slucaju 3/9, ja bih bila Merkur separacija od SA prva i to 3`. Govorilo bi o tome da je on stariji od MENE(mislim na prethodnog). Dok prva aplikacija bas sa VE - onim PRVIM! Hm.
Jaoj, Milice..pravi si Neptun! pirat
Ma pusti, taj Neptun preko venere više ni ne računam. Very Happy
Osećala sam ga jako dok sam bila u predhodnoj dugoj vezi...bilo je mnogo ponuda za ulazak u tajnu vezu, ali ih nisam iskoristila. A trebala sam. Rolling Eyes
I najjači uticaj sam osetila kad su zajedno Jupiter i Neptun bili na Veneri- tad mi se desio jedan lažov, koji je tvrdio da je razveden, ali nisam sigurna ni dan danas da li je to tačno. Laži su bile ogromne i hvala Bogu na ugaonom Saturnu u mom natalu i jakom raciu, kao i Mesecu u 12. i jakoj intuiciji...da je neka druga bila na mom mestu, izašla bi rastočena iz tog odnosa. Evil or Very Mad

Što me vidiš kao Neptuna?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Dec 30, 2010 11:07 pm

Inače, prema Imširagiću, prva supruga našeg muža koji je razveden je predstavljena našom 1. kućom ! Shocked

Mislim... Rolling Eyes

meni ova teorija deluje sve više sumanuto.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Dec 31, 2010 2:41 am

Nema trenutno puno vremena za duža objašnjenja, ali da aspekti između Sunca i Urana navode obavezno na brak sa razvedenom osobom ne smatram tačnim iz više razlog.

Prvo jer je bitno u kom znaku se nalazi Uran i koje je kuće vladar. Nekada je reč samo razvedenim roditeljima u horoskopu ženske osobe.

Važno je u kom se znaku nalazi Uran i u kojoj kući i kojom kućom vlada. Nije isto da li se nalazi u pomenljivom, ili fiksnom znaku. U promenljivim znacima mnogo je veća mogućnost razvoda, posebno u Blizancima, Strelcu i Ribama, kao i kod kardinalnih u Vagi i Ovnu.

Aspekti između Urana i Sunca daju čestu intelektulani tip muškarca. Što žena više radi kod sebi na svojim intelektulnim potencijalima, veća je šansa da privuče takav tip muškarca, koji nisu bili razvedeni.

Žene koje imaju ove dve planete u kvadratu, a da pri tomu Uran vl. 7. i da se nalazi u Vagi, a da pri tom imaju i Mesec i Veneru u promenljivom znaku sklone su da se razvedu. kada su u sekstilu, onda označavaju često i vezu sa oženjenim mušakrce, posebo ako je sunce u dvanestoj pa je reč o tajnoj vezi.

Istina, viđala sam ove dve planete u kvdartu i kod nekoliko žena čiji su supruzi stradali u saobraćajnoj nesreći, ali je bilo naglašenog osmog polja i često loš aspekt između vladara prve i sedme, Meseci Venera u nepovoljnim aspektima sa Saturnom, kao vl. sedme i sl.

Deveto polje ukazuje na drugi brak, posebno ako je vl. 7. nepovoljan, kao i planete u sedmoj, ali i četvrtoj, kao i Mesec. a

Ko ima Veneru u natalu u znaku i aspektima koji podržavaju trajnost odnosa, dakle u nekom aspektu sa Saturnom, više su skloni da imaju trajniji brak i pored aspekta između Urana iunca Mesec. Dobro položen i jaka četvrta koja se se takođe analizira, a ne samo sedma kuća i položaj njenog vladara, ili oba vladara, kada dve planete vladaju sedmom.

Kod muškarca aspekti između Meseca i Urana, mogu ukazivati i na ženu koja se po nečemu razlikuje, koja je individulac, koja je intelektualni tip osobe, nekada i sa snažnom intucijom,često je okrenuta budućnosti, sklona promenama, dok porodični život može biti po nekonvencionalan,sa više slobode, sa pomena u vezi, sa izvesnm napetošću i sl.
Ima i primera gde je reč o razvedenoj ženi, opet češće kada je Uran u Vagi, a Mesec recimo u Ovnu,dakle bitan je i znak u kome se nalaze obe planete. Kod žene ovaj aspekt u istim znacima Mesec u Ovnu, Uran u Vagi može da dovede do vanbračne veze, nekada i do čestih prekida u vezi,ili do netipične veze i sl.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pet Dec 31, 2010 4:04 am

Žene koje imaju ove dve planete u kvadratu, a da pri tomu Uran vl. 7. i da se nalazi u Vagi, a da pri tom imaju i Mesec i Veneru u promenljivom znaku sklone su da se razvedu. kada su u sekstilu, onda označavaju često i vezu sa oženjenim mušakrce, posebo ako je sunce u dvanestoj pa je reč o tajnoj vezi.

au,jel se ja to ovde pronadjoh??Smile) scratch
Uran u Vagi,Venera u promenljivom znaku...-ja cu da se razvedem??Smile a jos se nisam ni udala!! Basketball
pa jos i sekstil...-ja i ozenjeni muskarac???? scratch

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pet Dec 31, 2010 2:58 pm

ok,hvala na razjasnjenu Wink
znam da smo spominjali da ce moj partner da bude razveden,ali pomislih da mozda i ja nemam neke nagovestaje razvoda..Smile ja to onako,laicki...Wink

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  makky taj Pon Feb 16, 2015 3:51 am

Pozdrav svima,
Interesuje me, ukoliko bi neko mogao da mi pojasni, da li kod mene postoje aspekti za brak sa razvedenim muškarcem i da li sam sve ovo dobro protumačila. Zaista sam početnik u astrologiji, pa baš i nisam sigurna...
Imam konjukciju Sunca i Urana u 1. kući u Strelcu, Uran je u sekstilu sa Marsom (vladar 5. kuće), a Sunce u konjukciji sa Merkurom (vladar 7. kuće).
Vladaoci 5. kuće: Mars i Puluton su u 11. kući u Vagi (to bi onda trebao biti neko ko mi je prijatelj), a Venera u 12. kući u Škorpiji (tajno viđanje). A vladaoci 7. kuće su Venera i Merkur.
Ovo bi onda po nekm mom tumačenju trebalo da znači da ću ući u vezu sa nekim ko mi je prijatelj i ko je oženjen, nakon tajnog viđanja sledi njegov razvod i naš brak..
[img][/img]

makky

Broj poruka : 21
Godina : 31
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 06.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pon Feb 16, 2015 10:08 pm

makky ::Pozdrav svima,
Interesuje me, ukoliko bi neko mogao da mi pojasni, da li kod mene postoje aspekti za brak sa razvedenim muškarcem i da li sam sve ovo dobro protumačila. Zaista sam početnik u astrologiji, pa baš i nisam sigurna...
Imam konjukciju Sunca i Urana u 1. kući u Strelcu, Uran je u sekstilu sa Marsom (vladar 5. kuće), a Sunce u konjukciji sa Merkurom (vladar 7. kuće).
Vladaoci 5. kuće: Mars i Puluton su u 11. kući u Vagi (to bi onda trebao biti neko ko mi je prijatelj), a Venera u 12. kući u Škorpiji (tajno viđanje). A vladaoci 7. kuće su Venera i Merkur.
Ovo bi onda po nekm mom tumačenju trebalo da znači da ću ući u vezu sa nekim ko mi je prijatelj i ko je oženjen, nakon tajnog viđanja sledi njegov razvod i naš brak..

Astrološki dobro i logično razmišljanje.

logos

Broj poruka : 378
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  makky taj Pon Feb 16, 2015 11:49 pm

logos :: Astrološki dobro i logično razmišljanje.

Hvala logos još jednom na odgovoru. Postoji već neko takav u mom životu, ali sam želela da utvrdim da to postoji i u natalu. To je momak s kojim se viđam već neko vreme, ali se još uvek nije razveo.

Osvrnula bih se na tvoj post u temi Saturn u Strelcu gde sam postavila pitanje o ljubavi i gde si mi odgovorio sledeće:
logos :: Početkom aprila meseca ove godine tranzitni Uran ulazi u V kuću (ljubav), tranzitni Mars će već biti u njoj a odmah zatim će u V kuću ući i Sunce (osoba) i Merkur (većinski vladar VII kuće - partneri) a Venera (ljubav) u VII kuću. Tada će Sunce Merkur i Uran biti u trigonima (povoljan aspekt) sa natalnim Suncem i Uranom iz I kuće pa bi to moglo simbolizovati povoljan period za vašu vezu.

Vezano za ovaj tvoj odgovor, zamolila bih te da mi pojasniš, šta po tvom mišljenju može da mi donese ovaj aspekt, prvenstveno mislim na trigon Sunca, Merkura i Urana sa natalnim Suncem i Uranom? (ako već ta konjukcija u natalnom horoskopu znači brak sa razvedenim)
I drugo pitanje, šta mogu da očekujem kada tranzitni Saturn bude prelazio preko ove konjukcije Sunca i Urana?

Nedavno je tranzitni Saturn prešao preko natalne Venere i Asc, potom preko natalnog Saturna, a trenutno je na natalnom Merkuru, sve ovo je donelo određena dešavanja na ljubavnom planu, upravo s ovom osobom, koja nagoveštavaju mogućnosti da dođe do njegovog razvoda, ali sve je nekako u vazduhu...

makky

Broj poruka : 21
Godina : 31
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 06.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:46 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći