Da li je pametno igrati se sa sudbinom?

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Da li je pametno igrati se sa sudbinom?

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 3:11 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Da li je pametno igrati se sa sudbinom?

Počalji  Gost taj Uto Jan 25, 2011 3:20 am

"Zadatak" stoji zapisan u natalnoj karti. On pokazuje gde je sklad, ukoliko zelis da ga "vidis" i ukoliko zelis da ga postignes. Ukoliko ti neko promeni "put" do cilja on ti odlaze vreme do srece, a nekad to i moze biti pogubno, naci se u pogresno vreme i u pogresnom mestu. Presumeravanje od toka "sudbine" ~ udaljava te od SMISLA sopstvenog potojanja. Cemu to, ako zelis da stvoris srecu?
Kada zelis da ometas nekog u necemu ometas i samog sebe. I obratno!
buducnost nije neizmenjiva..natalna karta daje ili nudi opcije, sami ih biramo, ako vec imamo mogucnost da nas niko ne ometa u tome. Nek to i zvuci kao privilegija, nekima jeste..ali zasto se podredjivati ako si vec svestan sta je to sto mozes da uradis u interesu svome a da ne remetis "karmu" drugih? Pricamo o slobodnoj volji, za koju neki pisci(A.Imsiragic) umeju da i te kako definisu da se kod nekih ljudi i ne moze nazvati SLOBODNOM! Neutral

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Uto Jan 25, 2011 3:27 am

vidis...to ti je dobro pitanje..!! posto sam do nedavno mislila da je najbolje sve prepustiti tamo nekim tokovima...nekim,koje nisam ja odlucila i odredila..ali to nije dobro..posto je to jedan vid straha od odgovornosti pred samim sobom..jer uvek je lakse poverovati da tamo neko drugi mice konce a da si ti samo jedna obicna marioneta u svemu tome..i da samo treba da cekas da se desi to i to!-dobro,to mozda i jeste tako,neko sigurno od gore vidi sve,neko ti je ispisao papir onog momenta kad si se rodio! ali,isto tako ti je i dao slobodnu volju delanja i akcije! i to sto ces ti pokusati da svoju sudbinu promenis,tako sto ces da krenes nekim drugim putem,to je samo varka...! neminovno stignemo tamo gde nam je zacrtano...sad direktno ili preko precica,preko zaobilaznih puteva-svejedno je!! Sticici cemo do tacke B!! a svako krivudanje od tacke A do tacke B-eeeee...to je nasa masta,nasa volja,nase zavaravanje da menjamo sudbinu!!!

flower

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 3:42 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Uto Jan 25, 2011 3:50 am

zato sto kroz izbor slobodne volje jacas i rastes..sazrevas kao jedinka! samo vazne i krupne stvari su zapisane...a do tebe je kojim putem ces doci do njih..TE stvari da promenis ne mozes!! mozes samo da menjas put do njih...a put je svakodnevnica,godine koje ti stoje od jednog do drugog dogadjaja....
i zato se razlikuju putevi,jer cemo svi drugacije da izaberemo,jer nismo svi na istom razvojnom nivou...

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Jan 25, 2011 4:11 am

MARINA ::@ Mila Upravo to sto kazes: "udaljava te od SMISLA sopstvenog postojanja.." Da li covek treba da veruje da stvarno ima neku odredjenu ulogu tj. sudbinu na ovom svetu, i da se kao sto kaze Dunja "prepustis kao marioneta tim koncima sudbine", ili je nase pravo da promenimo ono sto nam se ne svidja, a mislimo ili znamo da je "zapisano". Pritom, i to da menjajuci svojevoljno nesto samo otezavamo sudbini, a ona ce nas kad tad odvesti tamo gde treba.. ne znam sta da mislim. Cemu onda ta nasa slobodna volja, ako je bezuspesno pokusavati?
Za nekog ko ima Lava na Asc.meni to zvuci prilicno LENJo. Ne znam, ali obe ste pod uticajem istog Asc.mozda ti mozes da kazes nesto "srodnije"? Sta ti mislis o tome?
Ja se ne slazem, ali cinjenica je da uvek ima onih koji zele da te nacine marionetom a ima osoba koje se tome prepustaju cak i kada zele samo da manipulisu drugima, tj.i tako - ipak upravljaju svojim zivotom, jer i to je IZBOR, zar ne?
~Slobodna volja usmerena u pogresnom pravcu za pogresan cilj ili kao sredstvo od kog moze da ti se zivot pretovri u pakao = bezuspeno!
Za mudro usmerenu slobodnu volju, ne sumnjam u buducnost koja je lepa.
sunny
Ali ja sad iz posta zaista ne znam sta je Dunja zelela da kaze, da je pristalica tog ili ne? Shocked

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 4:15 am

.

Poslednji put izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:51 am, izmenio ukupno 2 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Jan 25, 2011 4:38 am

MARINA ::
Dunja ::TE stvari da promenis ne mozes!! mozes samo da menjas put do njih...a put je svakodnevnica,godine koje ti stoje od jednog do drugog dogadjaja....
Opet verujem da mozes da nekim potezom propustis ili namerno povuces kartu bez koje nece moci da se izgradi kula.. ili ce se izgraditi drugacija.. Zato me i zanima i misljenje drugih o tome.. Ja sam trenutno neodlucna da li da verujem da covek ima dovoljno uticaja na promenu svoje sudbine, ili je to jednostavno nemoguce.
Progresivni mo mi je 180 sa nat. me. Vec mi pravi haos izmedju misli i osecanja. Ne znam koga od njih da slusam. Shocked
Bravo, Marina. Neki to objasnjavaju "crnom magijom" kod nas na prostorima, pa i sire..a kada bi stavri jednostavno nazvali pravim imenom, one bi ponekad dobile imena: nasih roditelja, baka, deka, ambicija...proslost -sadasnjos - buducnost. I tu ti astrolgija moze pomoci, ukoliko na vreme osvestis svoj integritet.
Dacu ti primer tih SMC/JMC(Rahu/Ketu)..kod kojih cesto ljudi zanemare "ulogu" i pojavu u natalu i tako su bitni.
Kada sam govorila da sam promasila skolu, a sta je cilj nego ona najvisa tacka na nebu MC, nisam rekla da sam je JA licno svojim izborom promasila. Dakle, ometanje puta! Gde se vidi to, a da znas da NISI marioneta po prirodi? Inace, ja sam buntovnik, ali mi svi "olajavaju" Marsa u Devici kao mlakonju, tako da evo za sad..i pojasnjenje zasto kasnim 10god./11god.sa sopstvnim izborom. Mada nisam kasnila ni na "sastanke". pocela sam onda kada upadnes u kolotecinu ne-sopstvenih izbora i sankcionisanje SLOBODNE VOLJE.
~Da li si se nekada pronasla kako te ljudi dozivljavaju kao nesto sto "iznutra" nisi, zato sto se nalazis u neprirodnoj sredini. Pa ti se tako i obracaju, a ti u cudu? Da li si pomislila "ovi nemaju pojma o meni?", e nikada i nece. "upoznali smo se u vremenu kada mi se desavaju stvari u kojima se ne pronalazim"??? "Znaju me oni od pre 10god." - e prepustanje nadalje, iako spoznajom pristajes da budes ona NAJGORA MARIONETA!
Da li bi volela da ti tako bude do kraja zivota? Ili ces se pobuniti protiv onog sto ti je neprirodno?
~I dalje stojim da i "marionete" vrse manipulacije, ako im je to priroda dala, da ne kazem natal! Rolling Eyes
Sta bi rekla na OVO i gde se to pronalazi kod mene u karti, a opisuje ono sto se desilo "izmedju" harmonije, pravog izbora sopstvenom slobodnom voljom i prostora koji je vec iza mene:
Kvadrati s Cvorovima(pa ih imas od strane par)
Planeti koji su u kvadratu s oba Cvora ometaju
sredisnji zivotni put. Oni predstavljaju podrucja u kojima je osoba
dozvolila odlutati s puta(kome je "dozvolila"? ODGOVOR: se nalazi u planetama koje su zaduzene za aspekte ali za koji su dizpozitori cvorovima).
Sada su zaobilazni put kuci. Ako ima puno snaznih
kvadrata, osoba moze potrositi ogromnu kolicinu energije u njihovu rjesavanju i
zaboraviti da nije bit u onome sto predstavljaju kvadrati nego Cvorovi. Mozda
ce proci kroz pouku zrtvovanja.

Trigoni sa Severnim cvorom (i tu je samo jedan)
Planeti u trigonu sa Severnim cvorom su obecanje
plodotvornih zivotnih iskustava. Izvanjske zivotne mogucnosti su u skladu s
putovanjem duha. Osoba ne samo da ce lakse doseci iskustvo Severnog cvora nego
ce dobiti i izvanjsko ohrabrenje.
~Izvanjsko ohrabrenje?
Rolling Eyes pa Severni cvor je u kuci 4 i govori o podrsci moje majke, Mesec je dizpozitor.
~A sve ostalo: birala sam da bi ona imala mir u kuci, samo od onog koji je zaduzen za Juzni Cvor - tesko da postoje ikakvi kompromisi ili SLOBODA IZBORA drugih..tiranin! jednom recju! nema mira ni harmonije tu. U takvim uslovima, kuca je kavez, sloboda je moranje, a put - izbrisan.
Sredisnji put sam odradila, zrtvovala iako ne svojom voljom, psihicki maltretirana, ali i pored svega ja vidim ljubav..i slobodu izbora. Nakon svega. Wink P.S.sloboda je od Urana koji jedini pravi trigon na cvor Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 4:59 am

..

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pet Apr 20, 2012 11:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Jan 25, 2011 5:05 am

Onda postavi konretno pitanje: Hocu da se udam za tog i tog, hocu da radim taj i taj posao, a ako astroloska analiza govori o neuspesima. Nece svako poslusati: http://astrotanja.9forum.biz/t1338p15-potrebna-mi-je-pomo To ne znaci da je ASTROLOGIJA sveto pismo. Menjaj sebe onako kako ti odgovara!
marijadina ::Prošla sam kroz pakao i još uvijek prolazim. Željela
sam samo da vam se zahvalim što ste u teškim trenucima bili uz mene.
Jednostavno u tom trenutku, ma šta mi rekli meni nije bilo dovoljno i
ponijela sam se prema vama jako ružno. Željela bih se izviniti zbog
toga. Tanja i mila, želim vam sve najbolje u Novoj.
Ako budete imale vremena i volje, bacite pogleda na moj natal. Piše li mi se šta bolje u 2011, na emotivnom planu.
Srdačan pozdrav!
Nije mi cilj da te uplasim, ali slusaj sebe i nikog vise, sta drugo da ti kazem. Put je vec koliko vidim unapred izabran. Suspect

P.S.mene osecaji nikad nisu prevarili. Ides protiv njih i pisi propalo. Propustam sustinu zato sto ni ti ne pricas otvoreno ili uvrces, izvini na izrazu, ali ta

MARINA ::

Asc Lav ume da bude lenj-priznajem.. Smile

Ne radi se o svesnom srljanju u lose, vec o ubedjenju da idem ka necemu
sto je dobro, iako mi nije zapisano. Zato se pitam da li to moze stvarno
da izadje na dobro, ili ne?
Pa ljubav je jedina propast u koju
covek srlja svojom voljom..ali to je car. Svaka ljubav, prema deci,
prema svemu..
A to sto kazes za Asc.pa ipak treba gledati gde je Sunce? Smile

Poslednji izmenio mila2710 dana Uto Jan 25, 2011 5:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 5:41 am

.

Poslednji put izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 1:23 am, izmenio ukupno 2 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Uto Jan 25, 2011 6:07 am

Inace, napisala sam za svoje kvadrate u karti, ali ne i Tvoje! Ali u tom sam i htela da ti kazem, da ne zaboravis na te kvadrate, i da bih ja volela da sam imala tada knjigu u 14-oj(upis u srednju) u 18-oj(opet)..i kada kazes slusas svoje osecaje, a ne ono sto ti je natalom ispisano..kazi da li ti je neko uradio astrolosku analizu i potpuno si sigurna u to da ti to ne stoji? Zato sam rekla slobodno definisi, a tema je odlicna i poslala sam je na pp.jos pre par sati osobi koja mislim da je kompetentna(u ovom casu).. Very Happy
Za "nesporazum" se ne brinem, narocito kada procitam lepo i vidim dosta toga sto je neistinito a znam ja a zna i ona. A konacno sam dala svoje misljenje, a imam ga od pocetka i ni tu se nisam prevarila!
~ali me zanima, da li je pametno svesno ici u ono sto ti ne pise kao sudbina, a mislis i osecas da je najbolje za tebe?

Ja nisam astrolog po kriterijumu sto to nisam zavrsila(josh) ali bih Ti rekla da ako ces i tim srljanjem u ljubav, zajednicu ili brak s "njim" ispuniti simboliku koju kazes da imas u natalu, onda je i to KORAK do narednog stepenika!

U duhu toga, iako astrolozi mogu da Te posavetuju, ali ne i da donose odluku UMESTO TEBE..rekla bih Ti: mogla sam da se udam ALI nisam, i da
Cool sigurno bih se razvela do sada, ali kod mene u natalu bi e ispunilo vise stvari: OSOBA rodjena za drugi brak..izvlacim iz celokupne price..a kako bih zalila da sam iz te "price" braka ponela i dobila decu. Pa ne bih! Smile Ti si samo hrabra sto zelis da uradis protivno svemu sto ti drugi govore! A time stavljas uprvo sudbinu u svoje ruke, drzis konce!
Mozda je potrebno da ispunis i taj deo u natalu da bi se osecala kao kompletnija licnost..zar to nijie put ka cilju konacnom? A usput saznajes sta je. Stagnacija je u mojim ocima lose..ali to opet kazem u mojim. Kod tebe?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Uto Jan 25, 2011 1:40 pm

Moje misljenje:
Sudbina nije zapisana u natalnoj karti. Sudbina je nepromenljiva. Neko ima vise mogucnosti da zadje u po koji sokak na tom putu, ali na odrediste sudbine moras stici. Ispunice se na ovaj ili onaj nacin. Natalna karta ti daje sposobnost da sutiras trojke ili igras pod obrucem (metaforicki). Ona ti daje masu ili definiciju (metaforicki) Smile
Ako u nesto ne verujem to su uporedni horoskopi. Moji roditelji nemaju apsolutno nikakvih dodirnih tacaka (u natalnim kartama), i zive srecno i zadovoljno vec 30g, mislim da se sve vise vole. Ljubav je osecanje, ljubav je tolerancija, prihvatanje, "ljubav je kad nekog pitas :kako si?, on ti kaze : dobro sam", a ti ga zagrlis i kazes mu : u redu je ,znam da nisi"... Sa mesecom u ribama znas o cemu pricam...
Moj ti je savet da ne zivis kroz svoju prvu kucu (kao 90 % ljudi ) , iskoristi svojih 2,15m i igraj pod kosem! (metaforicki) Smile
Opet...mozda gresim...ko moze reci da li sam u pravu ili gresim?ko ce biti sudija apstratnih stvari? (mozda Knele Laughing Zato neka "istina bude jedina autoritet, a ne autoritet jedina istina"!!!

Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 25, 2011 3:29 pm

Ovo je zanimljva tema, ali vidim da se negativna energija raširila, da su emocije učinile svoje i ono što je bilo prekriveno je izbilo na površinu. Već duže vreme se uveravam da netrepeljivost između Dunje i Mile postoji i nazirem kako sam i preko p.p. upoznata u to. Ovog puta je to izbilo i javno, pa ću te postove obrisati, jer je forum mesto za diskustiju, nikako mi nije bila namera , niti ću dozvoliti da se javno vređate i da se stvaraju pristalice i tabori na forumu.

Što se tiče mog mišljenja na ovu temo, slažem se sa Dunjom da što se tiče nekih glavnih stvari sudbina postoji, a da je slobona volja prisutna u nekim stvarima, ali ne onim suštinskim. Ko ne veruje u postojanjesudbine, ne može da veruje ni u astroogiju, jer natalna karta je prikaz uticaja planeta na život pojednca, a da li će neko imati jaču volju, pa će neke stvari uraditi na silu i ponekad u tome uspeti vidi se i iz natala, ili će nekoi mati zdravu volju koja se zalaže uvek da uradi ono čemu teži, shodno okolnostima u kojoj je osoba, pa i to se vidi iz natala, po meni. Slobodna volja je različita kod ljudi, tako daima onih koji se više zalažu daje ostvare neki svoj cilj, aima i onih koji se više prepuštaju, a ima i perioda kada am se jedno, ili drug više događa. Ipak, bez obzira na snagu volje mnogo šta , ne sve se ne može učiniti, ako postoje takve prepreke , uticaj planeta koji im to ne dozvoljava. Potrebno je sa znati tumačiti natalnu kartu, poznavati dobro astrologiju,učiti je kombinujući znanje i praksu, a ona se ne može naučti nna kursevima koji su tu za diplome i ono površno znanje, nego pre svega kroz iskustvo i razmišljanje,produbljivanje. Upravo zbog toga je i ovaj forum postavljenje za širenje znaja, povezivanje iskustva, dolaženje do novih saznanja, onome ko bude želeo da do njega dođe.

Pomaganje onima koji ne znaju je takođe nešto što se može ovde na forumu dobiti više kao "prvu pomoć" kada je upitanju medicinsko lečenje. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Jan 25, 2011 4:05 pm

Sudbina postoji, to je moje mišljenje.

Na sitnice možemo uticati. Na krupne životne događaje ne.

U suštini, možemo uticati sa sigurnošću samo na one stvari koje 100% držimo u svojim rukama. A koliko je takvih stvari?

Čak i ono što držimo u svojim rukama ne znači da ćemo izvesti onako kako treba.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Uto Jan 25, 2011 6:57 pm

Milan.bombona ::
Moje misljenje:
Sudbina nije zapisana u natalnoj karti. Sudbina je nepromenljiva. Neko ima vise mogucnosti da zadje u po koji sokak na tom putu, ali na odrediste sudbine moras stici. Ispunice se na ovaj ili onaj nacin. Natalna karta ti daje sposobnost da sutiras trojke ili igras pod obrucem (metaforicki). Ona ti daje masu ili definiciju (metaforicki) Smile
Ako u nesto ne verujem to su uporedni horoskopi. Moji roditelji nemaju apsolutno nikakvih dodirnih tacaka (u natalnim kartama), i zive srecno i zadovoljno vec 30g, mislim da se sve vise vole. Ljubav je osecanje, ljubav je tolerancija, prihvatanje, "ljubav je kad nekog pitas :kako si?, on ti kaze : dobro sam", a ti ga zagrlis i kazes mu : u redu je ,znam da nisi"... Sa mesecom u ribama znas o cemu pricam...
Moj ti je savet da ne zivis kroz svoju prvu kucu (kao 90 % ljudi ) , iskoristi svojih 2,15m i igraj pod kosem! (metaforicki) Smile
Opet...mozda gresim...ko moze reci da li sam u pravu ili gresim?ko ce biti sudija apstratnih stvari? (mozda Knele Laughing Zato neka "istina bude jedina autoritet, a ne autoritet jedina istina"!!!

Kako bre nemaju? Pa jel ima njega u njenoj karti i obrnuto? Ne kapiram ovaj deo o tvojim roditeljima sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Uto Jan 25, 2011 7:05 pm

ama nista!!!! nebo i zemlja... Smile

Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Uto Jan 25, 2011 7:21 pm

Btw kada ce neki ukapirati da astrolog nije zamena za psihijatra?

I kako neki ne uspevaju da izlece svoje komplekse, a ja sa trecom u jarcu, Sa u 12 uspeh to jos u 21, 22 godini ( procenat uspesnosti preko 90%)?????

Neko je pametno zborio-volim covecanstvo, ali zato ne podnosim ljude (slazem se sa ovim u potpunosti)..Sto ih bolje upoznajem sve im se vise smejem, dodala bih..

I nije mi jasno kako pojedine persone ni malo zahvalnosti ne osecaju prema ljudima koji se trude da im koliko toliko izanaliziraju natal? To je ona prica-ucinim ti devet puta, jednom ne, i ti me zbog toga sutnes u glavu..

Neprosvecenost na nivou

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 7:28 pm

.

Poslednji put izmenio Formalhaut dana Pet Apr 20, 2012 11:43 pm, izmenio ukupno 2 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 7:34 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pet Apr 20, 2012 11:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 25, 2011 8:20 pm

Marina, ti još nisi postala Mesec,odnosno majka i nisi u braku (Mesec u 7.). Ovo pišem jer znam da neki aspekti prorade tek kad dođe do braka i osoba postane roditelj.

Kao primer navodim horoskop jedne osobe koja ima Mesec u (Vagi u 10) u sekstilu sa Venerom u Strelcu i u kvadratu sa Suncem(prva, u Jarcu). Reč je o mom bliskom rođaku, tako da poznajem i njegovu stvarnost u kojoj se ogleda natal.
On ima roditelje koji su sušta suprostnost i čiji brak je bio veoma neharmoničan. Dok i sam nije imao dete,dok nije posata Sunce, otac i njegov brak je bio harmoničan, istina sa partnerkom koja se razlikuje puno od njega, ali nije bilo nekih posebnih problema, osim što je napetoist postojala dok je njen sestrić živeo sa njima, pa se ona postavljala kao majka. Kada su posle više od 10 godina dobili dete i on postao otac, pa s tim ispunio između ostalog simboliku Sunca (kuća-ja, tj on), a ona majka., svađe i jaz je posao veliki. Razlike su izbile na površinu, a aspekt, kvadrat Sunca i Mesec je tada tek ispoljio svu svoju simboliku nesklada, sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 8:39 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pet Apr 20, 2012 11:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 25, 2011 8:49 pm

Nije mi poznat takav slučaj. Moguće da je njemu Venera vl. 7. , pa ona više opisuje bračni odnos, ali svakako u nekoj oblasti žena ispoljva tu simboliku neharmoničnog Meseca. Možda se da se taj neharmoničan Mesec ispoljava kroz njeno zdravlje, aukolko nije majka, onda Mesec u njegovom natalu opisuje majku. sunny

Poslednji put izmenio Astrotanja dana Uto Jan 25, 2011 9:04 pm, izmenio ukupno 2 puta

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Jan 25, 2011 9:00 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pet Apr 20, 2012 11:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 25, 2011 9:09 pm

Marina, rešenje je u signfiktoru Meseca u Neptunu koji je u harmoničnom aspektu i sa Mesecom i sa Suncem, pa će svakoko on ublažiti delovanjew opozicije Meseca i Sunca, Dakle kroz intuiciju, samospoznaju, duhovnost, promenićeš i situaciju u tvom emotivnom životu, ljubavi, Neptun je u 5. u Jarcu.Hoću reći da vera, ili duhovnost, ili kreativnost su nešto kroz šta se Neptunov uticaj može pozitivno ispoljiti. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:13 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu