Tranzit Saturna

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranzit Saturna

Počalji  Gost taj Pon Dec 20, 2010 10:42 pm

Ako krenem od pocetka, onda bas onako kako je prelazio SA preko Me, u prvoj godini, pre mesecima iscasenje oba ramena, upale plucne maramice, temperature visoke, zubici izlazak, upala uva, preko Mo(opet pluca upala), secam se Dedinja i lupkanja i iskasljavanja i kao da imam vodu koju izbacujem one maske za kiseonik, vadjenje krvi po ko zna koliko puta...sad me bas bole ligamenti i kolena, i tera me da treniram, Sa na Sa valjda. Preko Mo, mama je imala sigurno u to vreme abortus, ubrzo nakon mog rodjenja. Pad na glavu u 3-oj, na staklenu flasu - potiljak i u 5-oj trovanje..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

RE: tranzit Saturna

Počalji  ena1976 taj Pet Avg 17, 2012 8:14 pm

Ima li nekoga ko bi podelio svoja iskustva (ili znanje) o dolasku SA na vladara VII kuće?

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Ned Avg 19, 2012 11:25 am

ena1976 ::Ima li nekoga ko bi podelio svoja iskustva (ili znanje) o dolasku SA na vladara VII kuće?

pa zavisi gde je vladar u kakvom polozaju i kakvim aspektima Smile
ja sam to sad imala i nemam bas neko narocito lepo iskustvo, moj vladar je u napetom aspektu sa venerom, vladarkom 5 a vidim da je i tebi u opoziciji sa vladarom 5. prilicno nervozan period, kod mene dosta otezavajucih okolnosti, svadjanje pa mirenje, pa vracanje pa odlazenje, pa planovi za buducnost, pa pravljenje bebe pa na kraju- NISTA. Ali dobar je i dobar kraj.
mislim da te saturn u skorpiji na pocetku svog tranzita nece bas maziti i paziti (sa sve ovim uranom preko venere, pri cemu je taj uran vladar tvoje 7, pa onda kvadrat asc-dc, bljak, to bas ne volim), al ne brini rascistice se situacija, tome saturn i sluzi Wink . bolji period, cini mi se od leta naredne godine..

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Ned Avg 19, 2012 1:20 pm

Hvala Malamo!
Ja nisam u braku, niti u vezi. O pomirenju/svađanju/bebi/ sa nekim bivšim nema ni govora (svi su srećno zauzeti) tako da su šanse za ovo što se tebi događalo minimalne pale . Palo mi je na pamet da bi to mogao biti neko nov, po simbolici SA stariji od mene, mada u opoziciji sa vladarom V sumnjam da je normalna veza uopšte moguća, a UR će se opet primaći VE, pa sve mislim da će to biti nešto kratko i burno, uz nerviranje. affraid
Ono što me zbunjuje je konjukcija sa IC, a ja živim sama u svom stanu koji je skoro pa nov. SA ne bi trebao da znači preseljenje koliko se ja razumem, a nemam šta da renoviram i menjam!?!
Da li ti se dešavalo nešto po pitanju poslovnih partnerskih odnosa? Ja radim u državnoj instituciji, zatvorenog tipa (u simbolici SA u XII) i sve mi tu super funkcioniše..možda bi se moglo odraziti na neku negativnost sa kolegama, ali opet tu je IC..trebalo bi biti vezano za kuću.. ma ne znam kako da tumačim scratch
Svaka mi je pomoć dobrodošla, hvala! cheers

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pon Avg 20, 2012 9:28 am

ena1976 ::Hvala Malamo!
Ja nisam u braku, niti u vezi. O pomirenju/svađanju/bebi/ sa nekim bivšim nema ni govora (svi su srećno zauzeti) tako da su šanse za ovo što se tebi događalo minimalne pale . Palo mi je na pamet da bi to mogao biti neko nov, po simbolici SA stariji od mene, mada u opoziciji sa vladarom V sumnjam da je normalna veza uopšte moguća, a UR će se opet primaći VE, pa sve mislim da će to biti nešto kratko i burno, uz nerviranje. affraid
Ono što me zbunjuje je konjukcija sa IC, a ja živim sama u svom stanu koji je skoro pa nov. SA ne bi trebao da znači preseljenje koliko se ja razumem, a nemam šta da renoviram i menjam!?!
Da li ti se dešavalo nešto po pitanju poslovnih partnerskih odnosa? Ja radim u državnoj instituciji, zatvorenog tipa (u simbolici SA u XII) i sve mi tu super funkcioniše..možda bi se moglo odraziti na neku negativnost sa kolegama, ali opet tu je IC..trebalo bi biti vezano za kuću.. ma ne znam kako da tumačim scratch
Svaka mi je pomoć dobrodošla, hvala! cheers

pa ja sam se preselila kad mi je saturn bio u 4 kuci.. ali bas u simbolici saturna- vratila sam se u svoj rodni grad, kod roditelja. ne mora da znaci da saturn u 4 radi kroz tvoje stanovanje u sadasnjem stanu, moze da ukaze na tvoju kucu gde si se rodila i tvoje roditelje, primarnu porodicu. tranzit saturna kroz odredjenu kucu donosi da se zapitamo ko smo, sta zelimo i cemu tezimo u simbolici kuce kroz koju ide, to je vreme kad se na tom podrucju zivota osecamo mozda i manje vredni i manje samopoudaznja imamo. tada treba sebe da pronalazimo i gradimo u toj sferi.
nije saturn bas renoviranje, to vise jupiter donosi.. mislim da se to pre odnosi na tvoje korene i primarnu porodicu, moze cak da ukaze i na neki zajednicki zivot.. pa sad- videcemo..
sto se posla tice, saturn mi nista specijalno nije doneo, nije meni saturn u poslu toliko bitan, tu sam vise jupiterski tip pa mi jupiter vise odradjuje na posao a saturn na veze (nazalost).
e sad sto se tice tog urana na veneri, veruj mi da mi je uran totalna enigma! nikako da mu uhvatim nit i logiku Very Happy . vidjala sam parove koji se vencavaju i prave decu kad je mladi ur0ve (sa sve kvadratom na vladara braka!) a opet vidjala sam da raskidaju jer, pobogu muskarcu treba vise slobode, kad je devojci ur0ve ( i pravi trigone odatle!)
al tebi su ur i sa vladari braka, pa sam misljenja da sa0ur i ur0ve moraju da donesu neku bitnu pricu, verovatno neocekivano i kao grom iz vedra neba Wink

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Avg 21, 2012 12:19 pm

da, SA je u tvom slučaju ispunio svoju simboliku, vratila si se u mesto rođenja, primarnoj porodici. kod mene te opcije nema, živim tu gde sam rođena, čak i moji roditelji žive dve ulice od mene, sumnjam da bih se ikada vratila da živim sa njima u stanu..možda ću više vremena provoditi kod njih..
Iskrena da budem, UR mi je potpuna misterija! Ono u šta sam jedino sigurna je da uvek donosi neku naglu promenu. Bila sam u vezi kada se približavao VE, moj partner je bio taj koji je sve vreme veze potencirao brak i kada je bilo tačno UR0VE iznenada me je ostavio. Uopšte nisam imala potrebu za slobodom, niti sam se osećala "gušeno", naprotiv razmišljala sam o povoljnom datumu na proleće za svadbu i ni na kraj pameti mi nije bilo da će njemu nešto kvrcnuti u glavi. Isto kao i ti, svedok sam mnogih razvoda/raskida i venčanja kad je ovaj aspekt u pitanju. O UR bih mogla do sutra, ali ovo je priča o učitelju SA Smile Jeste da mi je još daleko od IC ali se ja već osećam nervozno u kući, ne drži me mesto..i MA je tu pa ću u septembru otputovati na odmor. Pročitah juče negde da SA0vladar VII donosi osećaj odgovornosti u partnerskim odnosima i totalno se zbunih scratch
Ne ostaje mi ništa drugo nego da sačekam i vidim šta će biti, ali mi je optimizam izdahnuo na rukama Sad

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Avg 21, 2012 5:03 pm

a, pa, to menja situaciju..moze taj ur kad ti ponovo predje preko ve da donese pomirenje a sa u 4 obzirom da je vladar 7 moze da donese zajednicki zivot Wink

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sre Avg 22, 2012 6:53 pm

može da bude, slažem se sa tobom, ali... to će se dva puta ponoviti (mislim na egzaktno SA0UR a UR0VE) U prvom slučaju će SA biti retro, a pri drugom prelasku UR će biti retro. još će PL (vladar IV) biti u kadratu sa VE, a ona nesretna natalno bije opoziciju sa PL. Pa ako se odlučimo za prognozu vraćanja bivšeg (ma da bih ja više volela nekog novog) onda bi to prvo mogao biti zajednički život u mom stanu (uz eventualni brak) a kada se aspekt ponovi onda bi moglo biti pucanje svega toga, i sve to sledeće godine u roku od nekoliko meseci! Sluđena sam skroz, čini mi se što više analiziram da se sve više upetljavam. Šta god da bude biće stresno i čupavo affraid

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Avg 22, 2012 7:26 pm

po mom iskustvu saturn kad poslednji put prelazi preko neke planete tad donosi razjasnjenje situacije.. do tad te lomi al poslednji udarac zadaje pri poslednjem prelasku Wink

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sre Avg 22, 2012 9:14 pm

Hvala ti što si svoje znanje podelila samnom. Ne preostaje ništa drugo nego da sačekam i vidim kako će se stvari odvijati.. i naravno javiću ti da završimo ovo ćaskanje razrešenjem situacije Smile

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zazinica taj Čet Sep 06, 2012 9:44 am

Saturn... Sad u sedmoj kuci...priblizava se uskoro mojoj natalnoj konjukciji plutona i saturna u 7 polju...ne znam kako to da opisem, ali osecaj je vise nego bolan, raspada mi se veza, tj pustam je da se raspadne jer ne mogu da se sloze kockice ama bas nikako, ma koliko se trudila, a trudim se svojski. Veza i to karmicka, pocela je tranzitom saturna kroz moje 7 polje i to bas konjukcijom sa Vertexom na samom pocetku moje 7 kuce..i evo vec mesecima mi se cika saturn seta 7 poljem, a ja na misice guram ovu vezu. Da, ima ljubavi, ali nesto velikooooo kao da nedostaje ,ma i jos sam svasta, ali bas svasta progutala zbog ove veze al ne vredi... i sve postaje mracno, mada i bila je mracna prica od pocetka ako cemo iskreno... Moje iskustvo dosadasnje me je naucilo da sa saturnom ne treba nista zadrzavati i stezati ako ti on to oduzima, prakticno otima iz ruku, jer je on tu da nas ocisti od neke trulezi koju cvrsto stiskamo misleci da je to to, i da ako sad to izgubimo vise nikada necemo naci i moci. A ono grcevito stezemo trulez u rukama. Treba vremena da se otvore oci..saturn me bas boli i ovaj tranzit ne znam ni sama kako cu dalje preziveti, jos kad mi "legne" na natalnu konjukciju pl i sa za par dana mogu samo da zamislim epilog...ali verujte mi jedno, prvi povratak saturna me je bas uozbiljio i jakoooooooooo spustio na zemlju. Nikada nisam razumela tu moju natalnu konjukciju pl i sa u 7 polju ali sa ovim tranzitom sam shavtila jedno- da, mogu i treba da budem sama i ne treba da se toga plasim i da me zastrasuju price o bioloskom satu i drugo i kako cu ostati baba usedelica...znam, smejacete mi svi, ali ja sam iskrena.
Zanima me koju to jos lekciju moram da naucim sa ovim saturnom, pogotovo sad kad mi legne na natalni satrun i pluton u 7 kuci? Sta sam to propustila da uvidim da ne valja u ovoj mojoj, od pre par dana prosloj vezi (raskidu je kumovao tranzitni mars) ako vise nisam u vezi??
Hvala svima!
PS. Ne umem nikako da postavim potpis..pomagajte! podaci: 23.1.1983. 9,45am, Beograd

Zazinica

Broj poruka : 3
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Nov 05, 2012 8:43 pm

Saturn je u protekle dve godine boravio u mojoj trećoj kući i totalno zablokirao moja poslovna putovanja. Nije mi se dalo da mrdnem iz zemlje! Sada je na kraju moje III (još 4 stepena ga dele do IC) i ja sam konačno dobila potvrdu da ću desetak dana boraviti u Nemačkoj. Obzirom da ga 2 stepena dele od egzaktne konjukcije sa vladarom moje VII-Uranom, osetila sam negodovanje mojih kolega, koji inače ne važe za ljubomorne tipove.
Danas sam dobila avio kartu za 8.12. i upravo sam pogledala moj horoskop i uočila da će baš tog dana SA izaći iz moje treće kuće.
Pa recite da je to samo slučajnost Smile

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pon Nov 26, 2012 11:22 am

A sta bi mogao da mi donese tranzit saturna preko IC-a..setkace se po njemu negde do juna a onda me ceka konjukcija zajedno sa S.cvorom preko natalnog Urana u 4...uran mi dolazi iz 7.

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Nov 26, 2012 6:58 pm

Natasha-77 ::A sta bi mogao da mi donese tranzit saturna preko IC-a..setkace se po njemu negde do juna a onda me ceka konjukcija zajedno sa S.cvorom preko natalnog Urana u 4...uran mi dolazi iz 7.

Imaš u prethodnim postovima moje iskustvo sa SA0UR, a i Malamo je podelila svoje iskustvo o ovome što te interesuje.
A što se dolaska na IC tiče, i tranzita kroz IV, citiraću ti šta mi je Astro Tanja odgovorila na to pitanje:
"Saturn u 4. je nešto teži i hoće da donese brigu, tugu kroz dom, ali se dobro ako se preuzmu veće odgovornosti vezane za sopstveni dom ili za roditelje, da bi se stanje poboljšalo.Treba pratiti kakve aspekte će praviti pre svega tranzitni Mars u tom periodu i kako će omogućiti da se aktiviramo, borimo i preduzimamo nešto što može menjati postojaću situaciju. "
p.s. ne može da ti se otvori karta

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Uto Nov 27, 2012 12:02 am

Hvala Ena,procitala sam...ne verujem da cu se vratiti porodicnoj kuci,zivim u inostranstvu,udata za stranca i imamo bebu 4m..znaci bice nesto vezano za nas zajednicki zivot..natalni Sa mi se nalazi u 1. a vladar je 5....sredila sam kartu,sada moze da se otvara cheers

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Uto Nov 27, 2012 11:19 am

A,pogresila sam,pa Sa je vladar moje 6. a ne 5...imam u planu da zapocnem neki posao u Srbiji ali to jos nista nije sigurno...onda bi 4. kuca predstavljalo domovinu...sad lupam tongue ...mada me uvek zbunjuje to za domovinu,posto sam rodjena u Hrvatkoj a od 12g zivala u Srbiji,onda bi trebalo i Srbija da bude inostranstvo za mene???

Natasha-77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Nov 27, 2012 6:39 pm

Imamo vrhove kuća na skoro istim stepenima Smile
Da, Saturn nam je vladar VI i suvladar VII. IV kuća može da se odnosi na tvoju primarnu porodicu (naročito na jednog roditelja), a može i na ovu koju si, da kažem, sama stvorila. To je ono što mene zbunjuje kad je natus u braku, o kojoj porodici se radi kad je IV u pitanju?

I mene uvek zbuni to kad je neko rođen u nekoj ex Yu državi pa je vremenom prešao da živi u drugu. Ako je po nekoj logici, pošto se natal odnosi na momenat odnosno godinu rođenja, a tada je to bila jedna država, onda možda Srbiju ne bi trebalo gledati kao inostranstvo..
Uran u IV je u tvom slučaju ispunio simboliku preseljenja. Kod mene je bilo 3 preseljenja ali sve u istom gradu

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Nov 27, 2012 10:53 pm

Kako sam u braku, a Saturn mi je u 4., onda moram reći da se može odnositi i na jednu i na drugu. Saturn ima simboliku koja označava stare osobe, pa onda i bolesne, oni koji imaju poteškoće, teret. Recimo moje obaveze su trenutno vezeane i za moju novostečenu porodicu, a i za roditeljsku.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Sre Nov 28, 2012 12:21 am

Meni je tranzitni SA prelaskom preko prethodnih znakova sve pregazio, i sada ga kroz skorpiju pratim preko natala mog sestogodisnjeg sina.
On ima 5 planeta u Skorpiji u 3. polju, od toga cetiri licne planete.

Prva planeta u stelijumu koju je SA nagazio je Mesec na 4. stepenu i kako sam upravo u tom periodu saznala da se mome bratu vratila teska bolest od koje je bolovao, mogu da kazem da se taj tranzit na MO u njegovom natalu ispoljio kroz teskoce meni kao njegovoj majci, kroz veliku tugu, bol, zabrinutost a kao posledicu svega ovoga i utucenost i depresivnost. Kako je u mome natalu u istom tom periodu UR pravio 180 na MO egzaktno, na sve ovo prethodno mogu da nadodam i jedan kraci period strahovitog stresa.
Kako taj MO nema lose aspekte sa drugim planetama, pretpostavljam da se tranzit nije mogao odraziti suvise nepovoljno na njega licno, dok vec sa ostalim planetama to nije slucaj s obzirom da su kvadrirane od strane natalnog Saturna i Neptuna.

Tanja, je li mozda tebi poznato da li je kod mladje dece uticaj tranzitnog Saturna podjednako tezak i mucan kao nama starijima?
Jako mi je zao za tvoga oca i sto se taj tranzit na IC tako mucno ispoljo i znam koliku tugu, brigu i obavezu donosi ovakva situacija celoj porodici Crying or Very sad

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Nov 28, 2012 10:47 am

Venerice, hvala na razumevanju u vezi moje porodične situacije i bolesti oca. Smile

Moje iskustvo pokazuje da ima uticaja i na decu, često preko roditelja, u slučaju tvog deteta, preko tebe majke.Verujem da ti je teško, ali pokušaj da budeš što relanija i jača, da se to ne bi nepovoljno odrazilo na tvoje dete.
Moja ćerka ima u pvom periodu kvadrat Plutonaa i Meseca i Saturn joj se približava , ulazi u konjukciju sa Ascdentom i primećujem da mi postavlja ozbiljna pitanja, da nailazi na proces sticanja veće discipline i reda.Trenutno je tu i Venera na Ascedentu, pa ona ublažava stvari, ali čim se odmakne, ostaće Saturn da deli lekcije, da je suočava sa stvarnošću ,obavezama oko učenja , jer je u trećoj. _Nadam se da će delovati na osećaj integriteta, veće čvrstoće, izdržljivosti, jer svaka planeta ima i svoj pozitivan uticaj. Saturn kada daje on to čini kroz trud, rad, odgovornost,učenje, težinu, ali može da dovede do uspeha,ozdravljenja, ili materijalnog sticanja, kroz veliku napor i odricanje, može da donese trajnije rezultate, stabilnije i veće nego Jupiter. Smile

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tonitoneni80 taj Sre Nov 28, 2012 2:16 pm

Moram kao laik da pitam sta znaci kada tranzitni saturn pravi kvadrat sa natalnim mesecom? i kkao da znam kroz koju kucu prolazi? ako mi je vladar trece kuce skorpion da li znaci da je saturn sada u mojojytrecoj kuci? hvala na odgovoru

tonitoneni80

Datum upisa : 26.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sre Nov 28, 2012 2:54 pm

tonitoneni80 ::Moram kao laik da pitam sta znaci kada tranzitni saturn pravi kvadrat sa natalnim mesecom? i kkao da znam kroz koju kucu prolazi? ako mi je vladar trece kuce skorpion da li znaci da je saturn sada u mojojytrecoj kuci? hvala na odgovoru

Ako treća kuća počinje u škorpiji, a kako je trenutno tranzitni Saturn u škorpiji, to znači da je pogođeno polje koje je u škorpiji tj. da Saturn trenutno tim poljem tranzitira. Mo90Sa je težak aspekt, daje osobu koja teže ostvaruje vezu ili teže pokazuje osjećanja, zavisi od slučaja do slučaja, te da li je u pitanju muškarac ili žena.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tonitoneni80 taj Sre Nov 28, 2012 3:12 pm

Hvala Vita:) u pitanju sam ja, zenska osoba:) i taj aspekt je upravo poceo. a ne znam sta bi sad moglo da se deseva. u trecoj kuci imam marsa i plutona. pise jos i 6th house Capricorn 29 stepeni 15' 55 ''. preptostavljam da saturn vlada mojom sestom kucom? inace se nalazi u 2. kuci zajedno sa jupiterom i merkurom. mesec je u 12. kuci u lavu.hocu li izvuci zivu glavu do juna:) hvala puno

tonitoneni80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tonitoneni80 taj Sre Nov 28, 2012 3:43 pm

Nisam dobro napisala. Skorpija vlada mojom cetvrtom kucom. Zanci saturn sada prolazi kroz moju cetvrtu kucu. od planeta tu imam samo uran i neptun. volela bih da znam sta ce se desavati sada kada saturn pravi kvadrat sa mesecom?

tonitoneni80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Sre Nov 28, 2012 9:36 pm

Astrotanja ::Venerice, hvala na razumevanju u vezi moje porodične situacije i bolesti oca. Smile

Moje iskustvo pokazuje da ima uticaja i na decu, često preko roditelja, u slučaju tvog deteta, preko tebe majke.Verujem da ti je teško, ali pokušaj da budeš što relanija i jača, da se to ne bi nepovoljno odrazilo na tvoje dete.
Moja ćerka ima u pvom periodu kvadrat Plutonaa i Meseca i Saturn joj se približava , ulazi u konjukciju sa Ascdentom i primećujem da mi postavlja ozbiljna pitanja, da nailazi na proces sticanja veće discipline i reda.Trenutno je tu i Venera na Ascedentu, pa ona ublažava stvari, ali čim se odmakne, ostaće Saturn da deli lekcije, da je suočava sa stvarnošću ,obavezama oko učenja , jer je u trećoj. _Nadam se da će delovati na osećaj integriteta, veće čvrstoće, izdržljivosti, jer svaka planeta ima i svoj pozitivan uticaj. Saturn kada daje on to čini kroz trud, rad, odgovornost,učenje, težinu, ali može da dovede do uspeha,ozdravljenja, ili materijalnog sticanja, kroz veliku napor i odricanje, može da donese trajnije rezultate, stabilnije i veće nego Jupiter. Smile

Upravo kao i kod tvoje cerke, i mome sinu je SA usetao u 3 kucu ove jeseni, a kod njega se to vremenski poklapa sa prelaskom iz vrtica u predskolsko gde ima dosta vise rada i pripreme za skolu, dakle od njega se trazi veci stepen ozbiljnosti po tom pitanju. Povremeno pokazuje otpor prema ucenju i obavezama te vrste, mada se ja maksimalno trudim da ga naviknem na radnu disciplinu kako bi sto spremniji krenuo u skolu iduce jeseni. U tom smislu, tranzit SA u njegovom natalu je bas markantan pokazatelj pocetka jedne nove zivotne etape koja zahteva mnogo vise rada, ucenja, odgovornosti ali i napora i tezine.

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:11 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics