Tranzit Saturna

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranzit Saturna

Počalji  draga taj Čet Nov 29, 2012 9:56 am

Secam se svog prvog prelaska saturna preko meseca i uran u trecoj kuci....preko skorpije....presla sam nevoljno da zivim sa roditeljima u vece mesto....posla u predskolsko....nikoga nisam znala...nova deca ...novi uslovi ...Nisam umela da definisem svoja osecanja ali sada vidim da sam bila usamljena.... Shocked

draga

Broj poruka : 52
Godina : 39
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Nov 29, 2012 11:49 am

tonitoneni80 ::Nisam dobro napisala. Skorpija vlada mojom cetvrtom kucom. Zanci saturn sada prolazi kroz moju cetvrtu kucu. od planeta tu imam samo uran i neptun. volela bih da znam sta ce se desavati sada kada saturn pravi kvadrat sa mesecom?

Planete vladaju kućama, a ne sazvežđa, pa tako kućom tj. poljem koje počinje u škorpiji vlada Mars i Pluton, poljem koje počinje u jarcu, vlada Saturn i.t.d. Kod svakog različite stvari donese, pročitaj po forumima, ima različitih iskustava.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Uto Feb 12, 2013 10:38 am

Gde mogu da procitam kada je Sa bio na 26. stepenu lava?
Ili za bilo koju planetu i odredjeni stepen?

mrgud78

Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Feb 12, 2013 4:07 pm

mrgud78 ::Gde mogu da procitam kada je Sa bio na 26. stepenu lava?
Ili za bilo koju planetu i odredjeni stepen?

na astro.com imas efemeride u padajucem meniju sa leve strane, videces (ephemeris, pa onda 6000 years ephemeris). otvoris i izaberes godinu, to bi moglo biti mozda 2006, 2007.
by the way, jesi li dobila moju pp?

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mrgud78 taj Uto Feb 19, 2013 3:51 pm

Malamo hvala Very Happy
Bila sam ubedjena da sam ti odgovorila na p.p. Mozda i nisam.
Procitala sam sve
A za efemeride, nasla sam ali sam mislila da postoji jednostavniji nacin. Naprimer upisem stepen, znak i planetu i izadju mi vremena kada je planeta bila na tom stepenu Very Happy jesam lenja Very Happy

mrgud78

Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Feb 20, 2013 10:08 am

mrgud78 ::Malamo hvala Very Happy
Bila sam ubedjena da sam ti odgovorila na p.p. Mozda i nisam.
Procitala sam sve
A za efemeride, nasla sam ali sam mislila da postoji jednostavniji nacin. Naprimer upisem stepen, znak i planetu i izadju mi vremena kada je planeta bila na tom stepenu Very Happy jesam lenja Very Happy

mozda postoji i to a ja ne znam Very Happy

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:06 pm

Saturnov direktan hod kroz škorpiju u mojoj petoj kući od 6.10.2012. do 11.02.2013. mi nije donio nikakva ljubavna dešavanja, vjerovatno što mu je potrebna podrška Jupitera u raka kada na ljeto uđe, pa Saturn i Jupiter krenu direktno.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 10:09 pm

Vita83 ::Saturnov direktan hod kroz škorpiju u mojoj petoj kući od 6.10.2012. do 11.02.2013. mi nije donio nikakva ljubavna dešavanja, vjerovatno što mu je potrebna podrška Jupitera u raka kada na ljeto uđe, pa Saturn i Jupiter krenu direktno.

I kod mene isto, Vita. Smile Uzdamo se u veliki trigon ove godine, a finish sa peharima 2014. Very Happy nek' niko ne kaze da smo neskromne, dosta smo se i mi namucile Wink

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:12 pm

Da, i taj veliki trigon će nam dobro doći, kad se tako pozitivna energija razapne na nebu. Laughing

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 10:15 pm

Vita83 ::Da, i taj veliki trigon će nam dobro doći, kad se tako pozitivna energija razapne na nebu. Laughing

Haha, pa kad se osmjesi rasire od uha do uha. nece slavlju biti kraja Very Happy

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:17 pm

Ništa kao ljubav ne podiže. Very Happy A i aspekti nagovještavaju da to može biti samo prava i duga ljubav, Ju120Sa na nebu, a duž naše 1. i 5. kuće. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 10:21 pm

Vita83 ::Ništa kao ljubav ne podiže. Very Happy A i aspekti nagovještavaju da to može biti samo prava i duga ljubav, Ju120Sa na nebu, a duž naše 1. i 5. kuće. Very Happy

Dje ces bolje? Very Happy a sad sam se ismijala, ko o cemu mi o Saturnu haha Very Happy sta'sh kad je on kocnica svega.. a onda dodas i ukljestenu kucu, i eto ti ga na bounce

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:23 pm

Pa da, šta ćemo, ko o čemu, djevojke o muževima ili ti vladaru 7. kuće? Kome je ovo dosadno, neka zaobiđe, meni ovo najviše okupira misli. Laughing

A je li i tebi uklještena peta?

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 10:27 pm

Vita83 ::Pa da, šta ćemo, ko o čemu, djevojke o muževima ili ti vladaru 7. kuće? Kome je ovo dosadno, neka zaobiđe, meni ovo najviše okupira misli. Laughing

A je li i tebi uklještena peta?

pa sve se uspije posloziti, jedino ono najvaznije kasni. dje neces misliti o tome onda? Very Happy Very Happy a i meni je 5. ukljestena, ako ja ovo kod sebe dobro tumacim. peta mi pocinje na 16. stepenu Vage, a 6. kuca pocinje na 29. stepenu Skorpije. onda je 5. ukljestena, jel da

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:30 pm

Ipak ti nije uklještena, jer treba da je progutan cijeli jedan znak, ko kod mene cijela škorpija. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 10:34 pm

Vita83 ::Ipak ti nije uklještena, jer treba da je progutan cijeli jedan znak, ko kod mene cijela škorpija. Very Happy

Onda se jos vise moram cuditi sto se sve nije poslozilo dok je Saturn bio u Vagi.. Pih...

al ti rece da Saturn zakasni i po godinu ili dvije.. onda to vazi i kad 5. kuca nije ukljestena?

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:42 pm

Kažu da zakasni i po toliko. Vidji, ako ne bude ništa do kraja ove godine, baš ću početi da sumnjam u mogućnost da astrologija nešto predvidi. No mene interesuje tajna moje 5. kutije, kažu da nose neku tajnu. scratch Ljubavnu tajnu, npr. gledaj, peta mi počinje u vagi, Venera u djevici je vladar u 4. kući tj. u 12. od pete, to je neka ljubavna priča koja se nije ostvarila, koja je bila platonska ili tajna, a koja se desila na poslu - Venera u djevici. Ve90Ne, razočarenje i suze, idealizacija, tuga golema....Ve0Ma, Mars vladar 11. kuće - sve je bilo na nekoj poslovno - prijateljskoj osnovi, gdje je jedno drugog iskoristilo i prevarilo- djevica - korist, pomoć, Neptun. Znači, da bi ušla u petu uklještenu kuću, moram ostvariti simboliku njenog vladara, moram to proživjeti, to je ključ. Mora umrijeti neka velika ljubav - škorpija, da bi se rodilo nešto novo i pravo... Šta misliš?

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 10:52 pm

Vita83 ::
Kažu da zakasni i po toliko. Vidji, ako ne bude ništa do kraja ove godine, baš ću početi da sumnjam u mogućnost da astrologija nešto predvidi. No mene interesuje tajna moje 5. kutije, kažu da nose neku tajnu. scratch Ljubavnu tajnu, npr. gledaj, peta mi počinje u vagi, Venera u djevici je vladar u 4. kući tj. u 12. od pete, to je neka ljubavna priča koja se nije ostvarila, koja je bila platonska ili tajna, a koja se desila na poslu - Venera u djevici. Ve90Ne, razočarenje i suze, idealizacija, tuga golema....Ve0Ma, Mars vladar 11. kuće - sve je bilo na nekoj poslovno - prijateljskoj osnovi, gdje je jedno drugog iskoristilo i prevarilo- djevica - korist, pomoć, Neptun. Znači, da bi ušla u petu uklještenu kuću, moram ostvariti simboliku njenog vladara, moram to proživjeti, to je ključ. Mora umrijeti neka velika ljubav - škorpija, da bi se rodilo nešto novo i pravo... Šta misliš?

Pa meni to zvuci logicno, ovaj tvoj opis aspekata. Iako bih ja rekla da je Venera konjunkcija Mars (vezu 5. i 11. polje) jak aspekt koji govori o velikoj ljubavi, ali koja ce se realizirati nakon tih kvadrata koje si prezivjela. kazu da put do braka krece od 5. do 7. kuce, ali da bi do toga dosao, mora se uzeti u obzir i kuca izmedju (tj. 6). i ako tu ima kvadrat donosi prekide, razocarenja... itd. ali sa Saturnom u aspektu sa Mjesecom ili Venerom, moze donijeti i ponovno spajanje. No sve to opet ovisi o natalu..

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:53 pm

Da, evo da vidimo, pisaću ja ovdje još... Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 10:55 pm

A kad uđem u tu ljubavnu priču konačno, čeka me Uran na vrh 6. Divota.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 11:01 pm

Vita83 ::A kad uđem u tu ljubavnu priču konačno, čeka me Uran na vrh 6. Divota.

A to bi nesto bilo vezano za posao, 6 kuca je profesija. mozda budes mijenjala posao, ali ja vjerujem da ce kod tebe sve ici na bolje s godinama, jer ti je podznak Rak, a oni inace sporije dolaze do cilja, ali zato trajno.

A evo moj polozaj kuca, pa de vidi jel ijedna ukljestena. ja mislim da je 6. ukljestena, jer prijelaz izmedju 6. i 7. fali Strijelac. jesam u pravu? Smile a kako je meni Venera u kvadratu sa Marsom, onda to govori da prije braka mora doci i do prekida. a imala sam toga prije.. tj vec sam to prevazisla.

Poslednji izmenio Aqua_ dana Pon Feb 25, 2013 11:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 11:05 pm

Da, tebi je šesta uklještena, možda sporije napredovanje na poslu ili tako nešto.

A mene čudo nađe od posla, puna šesta plus Ve i Ma u djevici. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 11:11 pm

Vita83 ::Da, tebi je šesta uklještena, možda sporije napredovanje na poslu ili tako nešto.

A mene čudo nađe od posla, puna šesta plus Ve i Ma u djevici. Very Happy

Tu sam se isto namucila, ali 2009 mi je krenulo na poslu kad je Saturn usao u Vagu, da bi se sve poslozilo 2010-2011. a tebi 5. i 6. najjace Smile

Nadam se da Saturn nece kasniti vise od godinu dana.. vjerujem da ce glavna desavanja krenuti ove godine sunny

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 11:13 pm

Meni je ludnica na posao, ali brige za to, važnija mi je ljubav. Dako krene.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 11:18 pm

Ma najbitnije je da Saturn ne kasni vise nego sto se moze podnijeti.. iako je cekanje vec odavno dosadilo, al eto Cool

a jel ti mislis da je meni zbog ukljestene 6. kuce doslo do zakasnjenja u realizaciji veze?

Aqua_

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:08 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics