Vidovitost...na koji nacin?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Vidovitost...na koji nacin?

Počalji  Arijana taj Ned Feb 13, 2011 8:02 pm

Zanima me vidovitost u svojoj karti,kao i na koji nachin bi se manifestovalo kod mene....tj,da li cete pogoditi Wink desavaju mi se jako jezivi snovi,o kojima ne bih da pisem,cak sam i dobila insomniu i namerno silim sebe kako bih bila budna posle 4 ujutru,jer mi se desavalo da se probudim u 3:00 , ili 3:30 i......cujem stvari..do te mere sam se preplasila jednom da sam cak htela i kod svestenika da odem,ali je onda proslo....Ne volim o ovim stvarima da govorim,pogotovo ne javno,ali eto,zanima me kroz moj natal sta mozete da vidite... Smile
Da li treba da gledam Merkur?

Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Vidovitost...na koji nacin?

Počalji  Gost taj Ned Feb 13, 2011 8:33 pm

Nema tu pogađanja. Neptun ti je u opoziciji s Mesecom..separacija, s godinama će sve više slabiti. Pluton uvlači iskustva i prerađuje, šalje Mesecu...snovi koji obiluju karmičkim(SAturn) atributima, sa Marsom sigurno da imaju veze sa bekstvima, s borbama, ratnim obeležjima. Imaš utisak da si tamo..na bojnom polju. I u stanju si da nastaviš snove??? Suspect

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Ned Feb 13, 2011 8:38 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijana taj Ned Feb 13, 2011 9:00 pm

mila2710 ::Nema tu pogađanja. Neptun ti je u opoziciji s Mesecom..separacija, s godinama će sve više slabiti. Pluton uvlači iskustva i prerađuje, šalje Mesecu...snovi koji obiluju karmičkim(SAturn) atributima, sa Marsom sigurno da imaju veze sa bekstvima, s borbama, ratnim obeležjima. Imaš utisak da si tamo..na bojnom polju. I u stanju si da nastaviš snove??? Suspect

Slabiti? ja sam mislila da ce jacati...nisu to snovi to su...a ja ne znam kako da ih nazovem,ali pre koju noc mi se prvi put desilo da sam cula i audio,odnosno glas,..ili glasove,bilo je vise ispod tog jednog....To je bilo kad sam se probudila opet sama od sebe,u 3:30,ali sam jako nepoverljiva prema onome sto mi dolazi,jer si me nekad desavalo da me...prevare. I to me plashi.

Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Feb 13, 2011 9:45 pm

Rekla si "snovi"...ne znam ako si mislila na "ASTRALNE PROJEKCIJE" Question
Imam u porodici slučaj, san i plač na javi, zvanje naglas dede..i onda poziv "umro deda"..Aspekt Meseca(nema veza sa 12 kućom)sa SA = ......neka mi neko kaže da nema veze sa korenima??? Merkur je vladar 12 separacija s Neptunom..s godinama su takve stvari postepeno nestale.
Naravno, sve zavisi i gde su i koji tranziti nadolaze Wink
Ogromna razlika i jeste kada je to samo faza, a kada se to dešava bez prestanka. Najtačniji aspekti su ti koji ukazuju na jačinu ili trajanje kroz život!

Poslednji put izmenio mila2710 dana Pon Feb 14, 2011 5:02 pm, izmenio ukupno 2 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pon Feb 14, 2011 4:52 pm

kad "sanjas" to??? jesi pokusala da nadjes neki redosled po kojem se to desava?? recimo da li je to samo uoci nekih praznika,uoci nekih desavanja koju su svojstvena samo tvom zivotu???...da li se to desava u odredjenim periodima tvog zivota kad se desava ovo ili ono....? jesi li krstena?? kakvo je tvoje emocionalno stanje pre tih snova??? kolko se cesto javljaju??? kakve su te slike koje vidis??? jer ih vidis samo dok spavas?? ili ponekad i na javi?? te glasove cujes samo kad se probudis???? ne cujes ih uz te "slike"??
i na kraju....

sta je to sto vidis dok sanjas i da li jasno i razgovetno cujes sta ti kazu ti glasovi..?

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanja38 taj Sub Feb 26, 2011 3:32 am

lol!

Poslednji izmenio tanja381 dana Čet Feb 07, 2013 2:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta

tanja38

Broj poruka : 3
Datum upisa : 23.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Sub Feb 26, 2011 2:57 pm

Arijana ja imam isti problem,samo sto sada nije toliko intenzivno kao pre...zbog rata moja porodica je bila razdvojena i uvek kada se nesto lose desavalo mojima ja sam to osetila ili ih sanjam ili cujem njihove glasove narocito mamin glas..kad god mi se to desavalo,znala sam da sa njima nesto nije u redu...sada su svi na sigurnom i to je sve iza nas pa ni ja nepatim toliko od insomnije i ne spavanja ali i dalje s vremena na vreme imam jake i upecatljive snove...a inacce i meni je Mo u opoziciji sa Ne...i iskreno mislim da je to sve u nasoj glavi kao posledica stresnih situacija..i da znas da sam ja glasove cula i preko dana,kada odam ulicom samo me me presece(grozan osecaj) No

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Anonymous2506 taj Uto Mar 08, 2011 6:32 am

Pozdrav svima od novog clana. Very Happy

Ovaj forum, tacnije ovu temu, nasao sam tako sto sam ukucao u Google: "vidovitost kroz snove"

Ne razumem se u horoskop, i ne znam kako se gledaju ti stepeni, kuce, i ostalo, pa bih molio ako neko moze na osnovu mog datuma rodjenja da mi objasni da li sam vidovit (po horoskopu) i koje su to planete ili znaci koji mi odredjuju to. Ne pitam ja ovo bezveze, i nisam bas slucajno guglao to sto sam guglao. Iskreno, ispricacu vam mozda sve, ali me prvo zanima da li i planete potvrdjuju ono sto je meni vec jasno.

Datum rodjenja: 25.06.1987 u 20h
Mesto rodjenja: Novi Sad

Mama mi je rekla da sam rodjen u 8 uvece, a kada sam je pitao jel zna u minut, rekla je oko 8 i 15. Nisam siguran da li su ovde minuti bitni, pa posto ona nije sigurna u minut mogu ja potraziti u kuci da vidim tacno vreme koje je zapisano. Ako i nije toliko bitno tih 5-10 minuta onda necu traziti. Hvala unapred.

Poslednji izmenio Anonymous2506 dana Uto Mar 08, 2011 9:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : zaboravio sam da unesem mesto rodjenja)

Anonymous2506

Broj poruka : 4
Godina : 29
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Mar 08, 2011 2:46 pm

Anonymous2506,

dobro nam došao! Very Happy cheers sunny

Na osnovu natala u potpisu, njegovog postavljanja tumači se natalna. Našla se jedna osoba koja ti je postavila natal, p ti probaj da nešto napišeš, da vidimo da li će se u potpisu pojaviti natal i da možemo da vidimo da li ima kod tebe vidovitosti. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Anonymous2506 taj Uto Mar 08, 2011 3:57 pm

Hvala na dobrodoslici.

Iskreno ne znam da li sam najbolje razumeo, ali ako sam razumeo link ka natalnoj karti ce mi se pojaviti u potpisu posle ovog posta. U svakom slucaju ja nisam vidovit u budnom stanju, i kao sto ste videli na ovaj forum sam dosao kucajuci frazu "vidovitost kroz snove"

Toliko toga sam sanjao da to vise nema ni teoriske sanse za bilo kakvom koincidencijom. Istina, oduvek sam verovao u paranormalno, a sta reci kad mi je omiljena serija kad sam bio klinac bila Dosije X Very Happy

Gotovo svako jutro ja se secam barem jednog sna od prethodne veceri, a cesto i vise razlicitih, iako snove ne zapisujem. Cesto kada legnem da spavam (ne uvek), ponavljam sebi da zelim da se setim sta sam sanjao cim se probudim, i onda to uglavnom tako i bude, osim ukoliko nije neka vandredna situacija ujutro gde frkisem da stignem negde. Cesto sanjam potpuno nerealne snove (kao i svi mi) u kojima je sve moguce, a posto sam dosta puta uspeo da izvedem lucini san (san u kome si svestan da sanjas) onda uspem da uzivam i zivim drugi zivot na kratko. Takodje sanjam nekad nesto cime sam prezauzet tih dana, i tim snovima takodje ne pridajem preveliki znacaj. Ali dobro, to su sve normalne stvari i normalni snovi. San u kome predvidim nesto sto ce se desiti uvek ostavi neuporedivo jaci utisak na mene od ovih "ostalih snova". Kod ovakvog sna najcesce se probudim iznenada jer me potpuno sokira, i neretko se tresem i budem uplasen. Zasto? Pa najcesce sanjam neciju smrt nazalost. Iskreno, ja licno se ne plasim ovakvih snova, vec je normalno da budem uplasen za svoje najblize kada sanjam tako nesto. Dogadjaj koji se desi u snu, uvek se desi na javi samo dan ili dva kasnije, koliko sam do sad uspeo da registrujem. Mnogo sam razmisljao zasto uvek sanjam pogresnu osobu koja ce da umre, i pokusao sam to nekako da povezem. Dosao sam do zapanjujucih podataka, na osnovu dosadasnjih snova. Zapravo ispostavilo ta osoba koju ja sanjam da ce umreti, nece umreti, vec ce mi ta osoba preneti informaciju u stvarnom svetu, o osobi koja je dozivela nesrecu. Evo nekih primera (tragicnih) iz mog zivota. Sanjao sam da ce mi rodjeni brat biti ubijen. Subota ujutro, budim se pomalo uplasen pogotovo zbog cinjenice sto znam da moj brat (kao i ja uostalom) izlazi subotom uvece u nocni provod a da ne kazem da je sklon tucama. Samo sam mu rekao da se pazi. Sutradan sam ustao pre njega, sedeo sam za kompjuterom, kada je on usao u moju sobu i rekao mi da je moj drugar ubijen iz pistolja sinoc. Bio sam sokiran. Sanjao sam pre jedno pola godine saobracajnu nesrecu (veoma upecatljiv san) u kojoj sam ja tu nesrecu kao posmatrao sa strane. Bila je noc, prilazio sam automobilu u kojem sam zatekao mamu i tatu. Tata je nepomicno lezao u autu do je mama bila pored auta, na nekoj litici i drzala me za ruku, kao da je bila na ivici izmedju zivota i smrti. Budim se ujutro, i svestan da su moji roditelji (koji inace nemaju auto) bas danas krenulii u jedno mesto kod prijatelja autobusom, brinem se, ali se ne brinem mnogo jer sam ja sanjao auto, a oni idu autobusom. Ipak, posto je moja mama jedina osoba kojoj pricam inace ovakve snove, zovem je da joj ispricam sta sam sanjao i da proverim dal su stigli tamo. Kaze ona meni stigli smo autobusom a nazad cemo verovatno kolima sa jednim prijateljem. Odmah sam joj ispricao sta sam sanjao, i pokusao da je odgovorim da se vracaju kolima. Molio sam je, a ona me je slagala i rekla da ce se vratiti autobusom, a ipak su krenuli kolima. Kad su dosli kuci bio sam jako iznerviran sto me nije poslusala, ali u isto vreme srecan sto se nista nije desilo. Sutradan su bili kod tetke u gostima tu u gradu, i kad su se vratili kuci mama me je cudno pogledala i prva stvar koju mi je rekla je da sam vestica, a onda su seli ona i tata i ispricali mi je da nam je sinoc poginuo neki rodjak u saobracajnoj nesreci. U kolima je bio sa drugarom koji je poginuo na licu mesta, dok je taj moj rodjak preminuo na putu do bolnice. Da li vam ovo nesto govori? Dve osobe sam sanjao u automobilskoj nesreci, dve osobe su dozivele nesrecu sa autom. Sanjao sam roditelje, a ne ljude koji su poginuli, ali roditelji su mi preneli informaciju u stvarnom svetu kao sto mi je i u prethodnom slucaju za druga koji je ubijen informaciju preneo brat koga sam sanjao da je ubijen. Takodje sam uzeo u obzir podatak da je u mom snu moj cale bio nepomican u kolima (drugar od mog rodjaka u stvarnom svetu je premino na licu mesta) a moja mama jos uvek bila ziva ali stajala na litici (moj rodjak preminuo do bolnice). Jedan od poslednjih snova koje sam sanjao je da je moj cale tesko bolestan. Naravno i ovaj san sam ispricao mami, ali nisam znao sta da mislim, da li to znaci da je neko tesko bolestan, i da cu to uskoro saznati od caleta, ili je ipak preovladavao strah da se nesto ne desi caletu. U svakom slucaju, posle par dana caletu se javio neko od rodbine da mu saopsti da njegov ujak boluje od malignog tumora i da nece jos dugo. On je umro, nema mesec dana od danasnjeg dana. Ovo su samo neki od mojih snova, ali mislim da je dovoljno. Sanjao sam dosta puta i neke gluposti koje se takodje sutra dese, a mala je verovatnoca da se desi, ali ti snovi ipak nisu ovako jaki, sto je mozda i logicno.

Anonymous2506

Broj poruka : 4
Godina : 29
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:00 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh