Beba,, beba, beba:-)))))))))))

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Beba,, beba, beba:-)))))))))))

Počalji  mireli taj Pon Feb 14, 2011 3:37 pm

Dobar dan dragi moji Very Happy
Mnogo volim astro svet, ali sam jos uvek nova u tome...Trenutno me zanima sta vidite u mom natalu povodom dece??Jako me brine sto je vladar V kuce spaljen..Sve mi nesto mirise na VTO i samo jedno dete...Sta vi mislite????Budite iskreni.. pale Hvala unapred... Very Happy P.S. Imala sam pobacaj u septembru 2010. Bojim se propasti i druge trudnoce....Za trecu sam skoro 100 posto sigurna da ce se ostvariti..Ali ova druga Sad Sad Sad Sad
Evo moje karte...
[img][/img]

mireli

Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Beba,, beba, beba:-)))))))))))

Počalji  Gost taj Pon Feb 14, 2011 4:19 pm

Ali je vladar 5 kuće i u sedištu, a Sunce u svom triplicitetu. Međutim, ni to sve nije važno ako se trudnoća ostvari sunny ali sad već kada ste imali pobačaj, gleda se 7 polje, za drugo dete..(Uran Vam je inače u 5 polju, vladar prve trudnoće 8, ali svejedno ne znam šta je uzrok pobačaja, jer eto kao što vidite on ima lepe aspekte..za razliku od vl.5)
(Mesec Vam je u plodnom znaku..a niste prva žena, koja je prvu trudnoću izgubila, dovoljno je Vaša jaka želja, primer.moja mama i mnoge druge Wink )

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Pon Feb 14, 2011 4:22 pm

Hvala ti draga I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Ja se iskreno nadam da ce sa drugom sve biti u redu...

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Feb 14, 2011 4:27 pm

A i uz to Vam srećan dan zaljubljenih, pa se opustite što više možete!!! Smile

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Pon Feb 14, 2011 4:30 pm

Hvalaaaaaaaaaa...Takodje...Ma samo neka smo mi srecni i voljeni.. cheers

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Feb 14, 2011 4:55 pm

Nešto se setih sada.. iz prijateljicinog natala. Ne mogu sada da ga postavim, ali So u Blizancima, Asc.Rak..Uran u 5..imala je spontani, zatim vantelesna u inostranstvu(to još nisam došla zašto baš ta zemlja, objašnjenje ima sigurno), i onda Anja Smile ali mi je simpatično što je ona eto drugo začeto, i uspela trudnoća iz prve a sličnost je što je Anja rođena u znaku Jarca Mad kao i njen tata(DC partner prijateljice, mislim suprug) Laughing .
Sada me je postavka kuća kod Vas asocirala na nešto..samo verovatno ima dosta stručnijih ili bar onih sa iskustvom(biti mama) koji će podeliti znanje više.
Pa me je baš zanimalo da li je Vaš partner sadašnji kompatibilan ali i stariji, i kakve osobine Jarčevske nosi "na sebi"?
Prijateljica takođe planira još dece, naravno VTO..starija je od nas 1god. i po dana, ali mislim da joj je Uran još uvek u 9 polju(treće dete) i naravno Neptun će uskoro u 8, ne znam sada..svakako da je i MC na "udaru", dakle Uran preko nosi promene, na polju karijere, a trudnoća može biti i razlog.
Cool

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Pon Feb 14, 2011 5:14 pm

Stariji je 9 godina od mene..Kakav zakljucak izvodis draga??Potencijalni VTO??On jos nije radio spermogram, mada se meni cini da ima tu nesto kod njega sto skripi....Sledece nedelje cemo znati...

Mila (izvini ja ti ne persiram, ali nekako mi je tvoj nick blizak i kao u deteta Very Happy ), sta mislis za koliko dece sam predisponirana???Mislim, znam da je ovo sturo pitanje, ali bas bih volela da cujem tvoje misljenje.

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Feb 15, 2011 2:25 pm

-Na plodnost i materinsvo pored četvrte i pete utiče MEsec, a on je kod tebe u kvadratu sa Sunce, Marsom, Venerom, što je utiče na poteškoće u ostvarivanju materinstva.

Uran u petoj donosi nagle trudnoće i neobičene okolnosti pod kojima osoba zatrudni.

vi ste veliki emotibvac i vrlo emotivna i osteljiva opsoba. Psihički mir i ravnoteža je zato vrlo bitna za vas da bi ste uspeli da prbrodite trudnoće. bitna je okolina , kako se ponašaju druge osobe, jer puno uzbuđenja, osećanje povređenosti, može nepovoljno delovati na vaše emotivno stanje, pa uticati i na trudnoću. Vladar osme je u petoj, pa otuda je bitno da u trudnoći budete što manje opterećeni problemima, da budete opušteni. Sune i Mars u Ovnu mogu doneti muškarca koji je impulsivan, koji ume agresivno da reguje, impulsivno i naglo, a vas to može uznemirti i povrediti ponekad, zato bi i on trebao malo da izmeni svoj ponašanje prema vama kada ste trudni, jer ste vrlo emotivnii osteljivi mada rekla bih da je takav bio vaš otac zbog Sunca u desetoj i Mars au Ovnu. Mesec na ASc u Raku stvara veliki uticaj okruženja , drugih na vas, a vi ste skloni da upijate i poztivne i negativne uticaje iz okolne, pa bi dobro bilo da se izuljte u trudnoći, koliko god mete. Kada vam je suprug rođen?
Plodnost ne bi trebao da bude problem kod vas, a prilike da zatrudnite će biti. Najbolje u periodu prve četvrti možete da zatrudnite. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Uto Feb 15, 2011 3:36 pm

Astrotanja ::-Na plodnost i materinsvo pored četvrte i pete utiče MEsec, a on je kod tebe u kvadratu sa Sunce, Marsom, Venerom, što je utiče na poteškoće u ostvarivanju materinstva.

Uran u petoj donosi nagle trudnoće i neobičene okolnosti pod kojima osoba zatrudni.

vi ste veliki emotibvac i vrlo emotivna i osteljiva opsoba. Psihički mir i ravnoteža je zato vrlo bitna za vas da bi ste uspeli da prbrodite trudnoće. bitna je okolina , kako se ponašaju druge osobe, jer puno uzbuđenja, osećanje povređenosti, može nepovoljno delovati na vaše emotivno stanje, pa uticati i na trudnoću. Vladar osme je u petoj, pa otuda je bitno da u trudnoći budete što manje opterećeni problemima, da budete opušteni. Sune i Mars u Ovnu mogu doneti muškarca koji je impulsivan, koji ume agresivno da reguje, impulsivno i naglo, a vas to može uznemirti i povrediti ponekad, zato bi i on trebao malo da izmeni svoj ponašanje prema vama kada ste trudni, jer ste vrlo emotivnii osteljivi mada rekla bih da je takav bio vaš otac zbog Sunca u desetoj i Mars au Ovnu. Mesec na ASc u Raku stvara veliki uticaj okruženja , drugih na vas, a vi ste skloni da upijate i poztivne i negativne uticaje iz okolne, pa bi dobro bilo da se izuljte u trudnoći, koliko god mete. Kada vam je suprug rođen?
Plodnost ne bi trebao da bude problem kod vas, a prilike da zatrudnite će biti. Najbolje u periodu prve četvrti možete da zatrudnite. sunny

Tanja, hvala na odgovoru...Ovo boldirano je toliko tacno da boli....I opterecuje me moja hiperosetljivost...
Suprug mi je rodjen 29.6.1972. Smile

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Feb 17, 2011 12:36 pm

Mireli, postavi postavi i njegov natal. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Sub Maj 21, 2011 10:55 pm

Nije me bilo dugo...Pozdravljam vas sve, a posebno Vas Tanja...Od bebe jos nista... Crying or Very sad Evo natala moga muza...

Nazalost ne znam njegov sat rodjenja...Nema ga ni u krstenici...

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Pon Maj 23, 2011 10:31 pm

Juhuuuuuuuuu Very Happy
Ima li koga???

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Ned Apr 01, 2012 11:18 am

Evo mene posle duzeg vremena, nazalost, ne sa lepim vestima. U cetvrtak mi je ustanovljena vanmatericna trudnoca i sutra idem na operaciju. Nakon toga pocinjem sa pripremama za VTO. nadam se da ce to uroditi plodom. Ima li kakvih povoljnih aspekata za VTO?

mireli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 4:26 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: