21.03. Sunce u Ovnu u konjukciji sa Uranom

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: 21.03. Sunce u Ovnu u konjukciji sa Uranom

Počalji  Mrvica taj Čet Mar 24, 2011 10:37 am

nena ::Sto rece Mrvica,i ja sam optimisticna,veliki sam borac,al nesto ne ide ...oko mene cemer i jad,svi potonuli,i mentalno i materijalno i zdravstveno..gde god se okrenes ne bi li malo skrenuo misli i oraspolozio se eto novog udarca..i tako,kako se ukrstise Sa i Ju,ja kolabirah,bukvalno padoh u krevet i samo placem...kao da se ceo svet obrusio na moja pleca..doduse i Ma je radio kvadrat na Asc..
Uran rusi staro,meni bogme urusi zivot..posao propao,moram izaci iz stana i poslovnog objekta koji placam jer nemm cime,i pitam se sta se moze izgraditi na njegovim rusevinama..ako je hteo da izadjem iz monotonije obicnog zivota,eto uspeha..no ja sam tim zivotom bila zadovoljna,ili nisam znala da ne valja,da mogu bolje..videcu sta ce mi doneti tek kad zakoraci u 4 kucu..ne volim nikakve promene,a tek ove ka dnu nikako...
No kazu vazno je znati ustati kad padnes

Oh Neno.... No Sad Da, najbitnije je da ustaneš.
Meni, pored svega što sam već navela, crkava sve redom po kući. Prvo šporet ( kupila nov ) ...vodokotlić ( ponovo nov ).... tv se spalio pre dva meseca ( kupila nov pre..mesec dana ) ....sinoć sam primetila da je bojler počeo da curi...... Shocked
Ja neee veeeruuujeeem!!! Shocked Nemam! Tuširaču se hladnom vodom, ionako sam čula da je to odlično za cirkulaciju....za celulit....i ko zna još za šta..... Razz cheers

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 37
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nena taj Sre Mar 30, 2011 2:43 am

Dunja ,Mrvice,veliki pozdrav sunny I ja poceh sve da gledam sa vedrije strane.Sto nas ne ubije,to nas ojaca sunny Sto bi reko pisac "ko zna,zasta je sve to dobro"

nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Sre Mar 30, 2011 10:09 pm

BRAVO NENO!!Smile) tako je, ojacace nas!!Smile)))

samo napred..Wink

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:37 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh