pitanje za astrotanju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

pitanje za astrotanju

Počalji  oneandonly taj Uto Apr 05, 2011 12:39 pm

Pozdrav Tanja,

Otac mi je pre 4(četiri) meseca imao saobraćajnu nezgodu, tačnije pregazio ga je auto na trotoaru i tada je teško povređen. Sad je u fazi oporavka, ali još sve nije gotovo. Obzirom na njegove godine( 73) došlo je i do zakrečenja krvnih sudova i počela sam već da paničim.
Pitanje za tebe glasi:
još uvek ne mogu da protumačim kojom planetom je on postavljen u mojoj natalnoj karti. Njegove podatke ne znam. Uvek sam ga gledala preko Urana, a kada sam videla da mi tranzitini uran uskoro pravi kvadrat na moj ascedent uspaničila sam se. Našla sam negde objašnjenje za taj aspekt da može doći i do iznenadnog odvajanja od bliskog člana porodice.
Ne očekujem da mi napišeš suprotno nego samo u kom periodu da obratim pažnju na njegovo zdravlje, što ja ionako radim svakodnevno...možda tek samo da budem upozorena i smirenije prihvatim stvari koje se dešavaju.
Hvala unapred
http://img28.imageshack.us/i/astro24gw195mojakarta20.gif/

oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 40
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: pitanje za astrotanju

Počalji  smajli taj Uto Apr 05, 2011 1:30 pm

Evo ja cu da probam dok Tanja ne pogleda, otac u zenskoj karti je predstavljen suncem i 4.kucom, a posto je tebi vrh 4 kuce u ovnu tvoj otac bi trebalo da bude predstavljen marsom. Neptun kao vladar 3.kuce (saobracaj) ti pravi kvadrat na marsa i sunce, pa je verovatno to bio razlog saobracajne nesrece. Kad gledas derivatna polja njegovo 6.polje je tvoje 9, a u tvom 9.polju je retro saturn i ide prema plutonu, kad krene direktno i kako se bude odmicao od plutona, tako ce i tvom ocu biti bolje. Jupiter koji je vladar tvoje 12.kuce pravi opoziciju na plutona i saturna, pa otuda i tvoja velika briga za ocevo zdravlje.

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Uto Apr 05, 2011 2:55 pm

Hvala smajli... E, a sada, kada kreće saturn direktnim hodom, valjda tek od septembra? Sad
Iako znam da je Mars, ne znam zašto i dalje mislim da je on Uran u mom horoskopu? I , eto Neptun je krenuo da pravi kvadrat na natalni mars... Sad I , kako sada to tumačiti?

oneandonly

Godina : 40
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Apr 05, 2011 6:48 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 8:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Uto Apr 05, 2011 8:53 pm

Hvala Marina na odgovoru! Samo da izdržim do tada... Very Happy

oneandonly