Pitanje za Marinu - Sunce konjukcija Saturn

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Pitanje za Marinu - Sunce konjukcija Saturn

Počalji  oneandonly taj Sub Apr 09, 2011 1:55 pm

Draga Marina,
Lepo si mi sve objasnila u vezi moga i oca i mnogo ti hvala... Osećam da mogu da te pitam za brdo stvari koje me interesuju. Uvek sam mogla drugome da pogledam, sebi nikako, sva se zapetljam. Ti mi deluješ kao neko ko zna znanje... Very Happy
Kada budeš imala vremena molim te objasni šta bi mogao da znači ovaj aspekt u sinastriji...Sunce konjukcija Saturn(sunce iz 6 kuće na Saturna iz 12)
Bilo bi lepo kada bi ukratko napisala i objašnjenje za konjukciju saturn konjukcija mars...saturn iz 4 na marsa u 10 kuću... ( sinastrija oca i kćeri)
Uostalom, pogledaj pa mi napiši ukratko šta misliš...
Puno pozdrava i unapred hvala! cheers
http://img713.imageshack.us/i/astro61gw197179njenhoro.gif/

oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 40
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Pitanje za Marinu - Sunce konjukcija Saturn

Počalji  Formalhaut taj Uto Apr 12, 2011 6:41 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Uto Apr 12, 2011 9:59 pm

Eh draga moja Marina,
Prvo pre svega, hvala ti mnogo što si mi odgovorila. Veoma mi znači...
Na žalost, njen otac i ja nismo baš u dobrim odnosima. Zajedno smo, ali čini mi se samo zbog nje. On je dosta krut u ponašanju, ophođenju prema drugim ljudima, nije baš elokventan... Čak počinjem da mislim da nije ni mnogo bistar. Plašim se da ćemo se razići skroz i najviše me brine kako će to uticati na dete.
Toliko imam problema u kući, otac mi je povređen, ja ne radim, on retko daje novac... Dosta utiče na njega njegov otac, koji je totalno zapostavio svoju porodicu... on takav model ponašanja preuzima od njega i mogu ti reći da mu dobro ide... Totalno smo različiti, moja velika greška je što sam odmah na početku veze zatrudnela i nisam videla mnogo toga...
Plašim se kako će to sve uticati na dete i hoće li se on ponovo oženiti i imati novu porodicu. Negde sam iskopala i zapamtila da je jako moguće da ona neće hteti da se viđa sa njima i sa njegovim roditeljima...
U prilogu ti dostavljam moju i njegovu sinastriju, pa ti pogledaj kada možeš... Totalni sam glupak za tumačenje svog života, drugima gledam odlično... Very Happy Pa , samo izvoli. Pitaj sve što interesuje. Nisam dobra kao ti u uporednim horoskopima pa te zato molim još jednom za pomoć. Sad Plašim se da on psihički nije jak, u nekom je svom izokrenutom svetu, asocijalan je... ja sve suprotno...
http://img13.imageshack.us/i/astro61gw195179mojakart.gif/

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Sre Apr 13, 2011 12:16 pm

najbitnije sam zaboravila da napišem! Tako si lepo objasnila i protumačila njihov odnos, takav odnos imamo i on i ja. Nadam se da neće naslediti njegovu inteligenciju jer je on nema( saturn- merkur). I tu ne govorim tek da bih nešto napisala, nego je zaista tako. Sad
U svakom slučaju još jednom mnogo ti hvala što si mi odgovorila.
Pozdrav! Very Happy

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pet Apr 15, 2011 2:13 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 12:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dafni taj Sub Dec 31, 2011 2:13 pm

Zdravo svima Smile
Ja sam ovdje nova, htjela bih nesto da pitam pa ako bi mi neko mogao odgovoriti, tj. da makar potvrdi ono sto sumnjam Smile
A vidim da ste vec pisali o tome i jednome, i drugome. Naime, zanima me ako u jednom uporednom postoji Sunce konjukcija Saturn i pored toga jos i Saturn konjukcija Mjesec. Prvo je musko Sunce i moj Saturn drugo njegov Saturn i moj Mjesec. To je onda definitivno karmicka veza koliko mogu da zakljucim ili grijesim???
p.s. Sve do sad sto sam procitala u vezi te dvije konjukcije mogu reci da me pomalo strasi, pa me zanima sta se desava kad su skupa.
Hvala unaprijed na odgovorima Very Happy
Pozdrav za sve vas sunny
p.p.s. i sretna vam Nova godina Very Happy

Dafni

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:09 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole