Mjesec u kvadratu sa saturnom i marsom

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Mjesec u kvadratu sa saturnom i marsom

Počalji  reni taj Uto Apr 12, 2011 3:50 pm

Pozdravljam sve ljubitelje astrologije,prvi put sam na forumu.Natalno imam mjesec u vodoliji u 3.kuci (13 stupnjeva 41') koji je u kvadratu sa marsom u biku u 6.kuci ( 18 stupnjeva 16') i u kvadratu sa saturnom u biku u 6.kuci ( 8 stupnjeva 13') Kako ovaj aspekt da "ublazim" obzirom da sam ovan sa suncem na kraju 4.kuce (11 stupnjeva 42') i ascendentom u skorpiji (25 stupnja i 56') HVALA!

Poslednji izmenio reni dana Uto Apr 12, 2011 6:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

reni

Broj poruka : 19
Godina : 46
Datum upisa : 27.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Mjesec u kvadratu sa saturnom i marsom

Počalji  Čarobnica taj Uto Apr 12, 2011 4:00 pm

reni ::Pozdravljam sve ljubitelje astrologije,prvi put sam na forumu.Natalno imam mjesec u vodoliji u 3.kuci (13 stupnjeva 35') koji je u kvadratu sa marsom u biku u 6.kuci ( 18 stupnjeva 15') i u kvadratu sa saturnom u biku u 6.kuci ( 8 stupnjeva 13') Kako ovaj aspekt da "ublazim" obzirom da sam ovan sa suncem na kraju 4.kuce (11 stupnjeva 42') i ascendentom u skorpiji (24 stupnja) HVALA!

Dobro došla/o Reni,

da bi iko mogao da ti odgovori na ovo pitanje neophodno je da postaviš natalnu kartu, objašnjenje za postavljanje karte nalazi se u rubrici Problemi...

Pozdrav, Čarobnica sunny

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  reni taj Uto Apr 12, 2011 5:56 pm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;lang=h&nhor=1

reni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Apr 12, 2011 7:12 pm

reni ::http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;lang=h&nhor=1

Karta se ne vidi, zamoliću te da još jednom to napraviš prateći uputstva korak po korak Smile

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  reni taj Sre Apr 13, 2011 2:58 pm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;lang=h&nhor=1&nho2=1&cid=71vfileRQerPE-u1302695847

reni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  reni taj Sre Apr 13, 2011 3:01 pm

Postavila sam kartu,nadam se da je sad mozete vidjeti...Pozdrav

reni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sre Apr 13, 2011 4:42 pm

reni ::Postavila sam kartu,nadam se da je sad mozete vidjeti...Pozdrav

Da, vidi se...ajde za početak, reci kako ti doživljavaš taj aspekt... sunny

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  reni taj Sre Apr 13, 2011 5:56 pm

Mislim da je taj aspekt uzrocnik svih mojih zdravstvenih problema,od silnih operacija,raka do mozdanog udara.Napravio je blokadu u svakom mom pokusaju ka nekom cilju.Izrazena je preosjetljivost.

reni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Apr 13, 2011 6:36 pm

Reni, Sunce je izvor vitalnostii ono je na kraju četvrte, skoro na vrhu ete, u znaku svoje egzaltacije u Ovnu. Sunce u petoj, gotovor, sigurno da govori o jednoj kretivnosj, stvaralačkoj energiji. Kako je koristiš, da li si se ikada bavila nekim sportom, jer j sunce u Ovnu pogodno za fizičko ispoljavanje enrgije kroz kretanje, akciju, sport, energija kao da teži da se idpolji, izađe iz sebe,pa s ekroz fizičku trekreaciju može osloboditi i negativna energija.

Opet vidim još nešto što je dobro a to je Mesec u trećoj u trigonu sa Uranom, mada i u već pomenutim kvadratima sa Marsom i Saturnom u šetoj, koja je uticala na bolesti koje su obično ne samo upale, na što bi asocirao Mars u 6. dispoztor sunca, koji opet govori da je bitan i neki fizički rad, da bi se višak emocija osolobodio, da ne bi bilo jakih uzbuđenja, osećanja povređenosti. Vrlo je bitno kako svoju energiju koristiš, jer ukoliko se ne ispoljava na odgovarajući, konstrektivan način ona ti može doneti probleme sa zdravljem. Mesec u trigonu sa Uranom govori da proširenjem vidika, kroz interesovanja za neke neuobičajena područija kao što su astrologija, metafizika , kvantana medicina, koja pogoduje ovom položaju Meseca, kojem je potrebno da bude mentalno zaokupljen, ali nečim što je vezano za nešzo što je ili novo, ili neistraženo, ili vezano za budućnost, nadolazeće, napredno itd. To bi zapravo bilo dobro za tebe.

Pre svega j Mesec u trigonu sa Uranom dobar da koristiš svoju intuciju, ponaša se su skladu sa vsojim ličnim uverenjima i budeš odliučna u ostvarenju svojih težnji.

Oo na šta bih ti još skrenula pažnju to je uticaj Neptuna u prvoj koji može da dovede do bolesti koje nisu dovoljno istražene. Neptun utiče na psihu i čestto donosi neki unutrašnji nemir.Neptun u prvoj da bi se otkrile istineske težnje, da bi ses tekao unutrašnji mir i sklad upućuje daosoba treba sebe da menja, da radi na svojoj duhovnosti, da putem molitvi, ili meditacija koji pomažu i u jasnijem ispoljavanju sopstvene prirode, dolaženje do istinskih želja, do smislenosti života, ili do indentifikacije, odgovara o somoj sebi. Tvoje transcedentalne planete su jako izražene, jake u natalu i ukoliko ih koristiš u skladu sa njihovim delovanjem moći ćeš bolje da se osećaš, poboljšaš svoj psiho-fizičko zdravlje. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  reni taj Sre Apr 13, 2011 8:05 pm

Zahvaljujem Vam AstroTanja na opsirnom odgovoru.Sport volim i uvijek sam bila po malo aktivna,nekad davno intenzivnije i sa lijepim rezultatima...Kreativna jesam i nikad mi nije dosadno i dan mi je kratak da bih u njega ugurala sva svoja interesovanja....U astrologiju sam zaljubljena dugo ali se to pokrenulo tek prije 2-3 godine jer me je sprijecavala po malo religija i okruzenje.Medjutim,proucavanjem religije i onim sto nama prezentiraju kroz istu,pronasla sam mnoge odgovore... onda sam hrabro napravila korak u astrologiju. Mislim da mi je Neptun dao problem sa vidom (-10) a kao sto ste i rekli neki unutrasnji nemir...Pokusavam poboljsati svoje zdravstveno stanje,oporavak sporo ide ali ja imam snage i volje.Jos jednom se od srca zahvaljujem na odgovoru i sad se prebacujem na teme o ljubavi pa se nadjemo na temama o jupiteru u 5-oj i uranu koji ce za kratko vrijeme takodjer da se nadje u istoj...Mozda onda i moje tijelo i dusa nadje lijepo rame za plakanje.Veliki pozdrav,divni ste

reni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:20 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics