U kom znaku su najviše ljubomorne osobe?

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

U kom znaku su najviše ljubomorne osobe?

Počalji  Astrotanja taj Pet Nov 14, 2008 4:09 pm

Tradicionalno se smatra da su ljubomori najviše sklone Škorpije, ali ja sam nailazila i na jako ljubomorne osobe u drugim znacima.
Umeju da budu ljubomorni i Lavove, pa Device, a i drugi.
Koji po vama?

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: U kom znaku su najviše ljubomorne osobe?

Počalji  Darko taj Pet Nov 14, 2008 4:25 pm

Meni se cini da su to najvise skorpije, pa cak i u podznaku (ili ne daj Boze dupla)... mada npr, i vodolija / djevica zna da bude jako jako ljubomorna (da ne kazem bolesno)

Poslednji izmenio Darko dana Pet Nov 14, 2008 4:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natal: http://www.fotorola.com/uploads/3a14be0335.gif

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Nov 14, 2008 4:27 pm

Slažem se za Škorpije, mada kod njih ume da prevlada i zavist. Mislim da svaki znak nosi u sebi dozu ljubomore a njen intezitet zavisi od koga koliko je spreman da joj dozvoli da njime ovlada. Kod Lavova mi se čini da je to izraženo zbog ega, u smislu da nije ljubomoran jer neko ima nešto već zato što je to nešto bolje od njega ili nečeg njegovog.

I kod drugih znaka čini mi se da postoje i različiti načini ispoljavanja. Npr. Škorpija će otvoreno da ti kaže zašto je ljubomorna na tebe, dok npr. Devica će to da pokaže kroz neka dela, recimo skuva svima kafu a tebe preskoči, kao slučajno!

Ovnovi isto tako znaju biti ljubomorni kada neko koga smatraju "nižim" od sebe postigne neki uspeh!

Jarčevi i da su ljubomorni to ne pokazuju, Rakovi znaju isto da budu ali ih brzo prodje.

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Pet Nov 14, 2008 4:38 pm

Najljubomornije su skorpije, ovnovi a vage su ljubomorne na bolestan nacin ( zavidljive ako nemaju to sto drugi imaju i ljubomorne su na tudju srecu, isto su fanatici). Posesivni su rakovi, lavovi su egoisti, ribe su ljubomorne ali ne pokazuju nego se samounistavaju, bikovi su ljubomorni ali trpe dugo dok ne puknu a kad puknu sve u p.m. , blizanci su prevaranti pa se i ne nerviraju i nisu ljubomorni, oni se odmah utese z drugim partnerom. Device znaju da budu ponekad ljubomorne ali nisu pacijenti kao VAGE. Strelcevi su srce i nisu ljubomorni, jarcevi su opasni ako im ugrozis ambicije, vodolije su slobodnjaci i nisu ljubomorni. No sve zavisi od podznaka i kombinacija planeta u karti... Very Happy

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Pet Nov 14, 2008 4:43 pm

poznajem djevojku koja je jarac / skorpija... ono je strasno... ubija je zavist i ljubomora na sve zivo... ili sam npr imao posla sa strelcem / skorpijom i bilo je strasno...

ja licno znam da budem zlopamtilo, pogotovo prema osobama koje ne varim... s druge strane ako mi je neko jako drag onda mu je sve dozvoljeno...

Natal: http://www.fotorola.com/uploads/3a14be0335.gif

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Nov 14, 2008 4:50 pm

E vidiš ja sam Strelac/Škorpija - ljubomora? šta je to?
Dok sam bila mladja znali su da me spopadnu napadi ljubomore, ali sada uopšte. Do same je ličnosti hoće li tu osobinu kod sebe da menja ili ne.

Ako si svestan sebe i svojih mogućnosti nema razloga da budeš ljubomoran. Zašto bih trošila energiju na nešto što ne mogu da promenim ili ne mogu da imam?

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mesmerized taj Pet Nov 14, 2008 5:40 pm

ja Strelac, a ljubomorna kao Skorpija! Uglavnom u vezama, a sve kao posledica posesivnosti. Valjda zbog Venere u Skorpiji! Wink

mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pet Nov 14, 2008 6:09 pm

Dobro priznajem, umem i ja da budem u vezi ljubomorna zbog Venere u Škorpiji, ali me moj partner Saturn spušta na zemlju!

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smesko taj Pet Nov 14, 2008 8:08 pm

moje iskustvo kaze da su skorpije i jarcevi jako jako ljubomorni..zatim idu device,pa ovnovi.
ali to je moje iskustvo.
znaju i lavovi da budu ljubomorni..recimo moj brat je lav-skorpija..i mislila sam danije, ali tek sam to shvayila pre par meseci.
njegova devojka je jarac-lav, takodje jako jako tesko ljubomorna.
bila sma u vezi sa jarcem koji me je bukvalno maltretirao, ispitivao iako smo cak bili po ceo dan na fakultetu zajedno.na sve i svakog je bio ljubomoran.
takodje sam bila u vezi i sa devicom-huh, uzas.ali ta osoba je imala i problem strukture licnosti.

iskustvo sa vagom mi je odlicno.
a tek sa mojim deckom strelcem fenomenalno.bukvalno mogu da disem, imam svoj svet i samu sebe.jer to i jeste najbitnije.
inace sam dupli rak sa mesecom u stelcu venerom u devici..i zaista ne mogu da akzem da sam ljubomorna.
hiljadu puta su mi drugarice rekle kako mogu..ali mislim da je stvar i poverenja i sigurnosti u sopstvene kvalitet.

sve gore se odnosilo na kuckanje kada su veze u pitanju.
sto se tice prijateljskih rodbinskih odnosa-tu sam tek operisana.
a imala sam iskustvo, i to lose sa devicama zenskim, ovnovima i blizancima.

smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

u odbranu Vaga :)

Počalji  inja taj Sub Nov 15, 2008 1:10 am

Zorica ::a vage su ljubomorne na bolestan nacin ( zavidljive ako nemaju to sto drugi imaju i ljubomorne su na tudju srecu, isto su fanatici). ali nisu pacijenti kao VAGE. No sve zavisi od podznaka i kombinacija planeta u karti... Very Happy

PROTESTUJEM... Very Happy nije tacno uopste! Vage ispadose najgore! Ja sam Vaga i to sa 5 planeta u Vagi, pa je jos i Lilit u Vagi... , pa ja sam osetila zensku ljubomoru i zavist na svojoj kozi i to bas! Bavim se poslom u kome sujeta drma vecinu ljudi i ja vazim za nekog ko ne spada u tu grupu... i generalno nisam ljubomorna jer da jesam, perje bi do sada letelo na sve strane! Mislim da imam malu dozu ljubomore, ali to je ona pozitivna, pokretacka... daleko, daleko od bolesne ljubomore!

inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sub Nov 15, 2008 4:14 am

pa sad uglavnom niko ne priznaje koliko je stvarno ljubomoran. ja jesam i znam i da sam posesivna bom znam da to noje bas srecna kombinacija bom ljubomora i posesivnost su znak nesigurnosti a ja volim da sam sigurna bezbedna ....

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sub Nov 15, 2008 4:17 am

al niposto nisam bolesnik Very Happy sve to u granicama normale.ne pravim scene, ne poroveravam ali kad uhvatim ....zatvaram vrata za sobom

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Sub Nov 15, 2008 1:14 pm

inja ::
Zorica ::a vage su ljubomorne na bolestan nacin ( zavidljive ako nemaju to sto drugi imaju i ljubomorne su na tudju srecu, isto su fanatici). ali nisu pacijenti kao VAGE. No sve zavisi od podznaka i kombinacija planeta u karti... Very Happy

PROTESTUJEM... Very Happy nije tacno uopste! Vage ispadose najgore! Ja sam Vaga i to sa 5 planeta u Vagi, pa je jos i Lilit u Vagi... , pa ja sam osetila zensku ljubomoru i zavist na svojoj kozi i to bas! Bavim se poslom u kome sujeta drma vecinu ljudi i ja vazim za nekog ko ne spada u tu grupu... i generalno nisam ljubomorna jer da jesam, perje bi do sada letelo na sve strane! Mislim da imam malu dozu ljubomore, ali to je ona pozitivna, pokretacka... daleko, daleko od bolesne ljubomore!

[b]Izvini ako sam te uvredila. Od 90% zena sa kojima sam se druzila i druzim se su vage verojatno sto sam podznak vaga. Moj bivi muz je bio vaga i vage odlicno poznajem.
Jedini mrtvi znak u zodijaku je vaga, njima je najteze da razviju emocije ( meni je moj podznak godinama pravio ludilo u glavi), no poznajem jednu zenu vagu , koja je izuzetno duhovno napredna i izuzetno dobar covek i prijatelj, sto je retkost iz mog iskustva.
Ja sam napisala svoje misljenje , bila sam otvorena i jos jednom se izvinjavam ako sam nekoga uvredila.

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Sub Nov 15, 2008 3:03 pm

Zorica ::

[b]Izvini ako sam te uvredila. Od 90% zena sa kojima sam se druzila i druzim se su vage verojatno sto sam podznak vaga. Moj bivi muz je bio vaga i vage odlicno poznajem.
Jedini mrtvi znak u zodijaku je vaga, njima je najteze da razviju emocije ( meni je moj podznak godinama pravio ludilo u glavi), no poznajem jednu zenu vagu , koja je izuzetno duhovno napredna i izuzetno dobar covek i prijatelj, sto je retkost iz mog iskustva.
Ja sam napisala svoje misljenje , bila sam otvorena i jos jednom se izvinjavam ako sam nekoga uvredila.[/quote] Zorice, nisi me uvredila... daleko od toga Smile, bilo bi suvise glupo ljutiti se zbog komentara. Ja samo mislim da nikako ne treba generalizovati stvari, svaki natal je prica za sebe. Ja i nisam izrazila svoje misljenje o temi jer mi se cini da ima podjednako ljubomornih i zavidnih ljudi u svim znacima. Zajedljivih komentara sam se naslusala i od Devica, Vaga, Rakova,... Po meni ljubomora i zavist dolaze od osoba koje su jako nesigurne i koje ne veruju u sebe i koje ne umeju da se raduju i uzivaju u sitnicama. flower Samo da sad ne ispadne da ja nekoga vredjam... unapred se izvinjavam.

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lima taj Sub Nov 15, 2008 3:48 pm

[quote="inja"]
Zorica ::
PROTESTUJEM... Very Happy nije tacno uopste! Vage ispadose najgore! Ja sam Vaga i to sa 5 planeta u Vagi, pa je jos i Lilit u Vagi... , Mislim da imam malu dozu ljubomore, ali to je ona pozitivna, pokretacka... daleko, daleko od bolesne ljubomore!

naravno da si malo ljubomorna zato sto imas ve u skorpiji Smile ali si u podznaku strijelac jer strijelci nisu bas ljubomorni

moje iskustvo je da treba gledat sve u karti a ne u kojem je znak il podznak i naravno je najvaznije gdje je ve i mo u kojem je znaku Very Happy bas citam kako vi rece da su vage najgore nije tacno ja vodolija/vaga ali ve i mo su mi u ribama sto znaci ribe jesu ljubomorne ali ne pokazuju nego se samounistavaju to je tacno bounce priznajem jesam malo ljubomorna samo na partnera al nikad ne pokazujem Very Happy
i kako rece blizanci nisu ljubomorni ali ako je ve il mo u sco,ovnu,djevici jesu ljubomorni...
koliko sam primjetila najvise, ako ima ve il mo u skorpiji,ovnu,djevici,raku su za mene bolesni ljubomorni Shocked

moja sestra riba/vaga ve u ribama mo u vagi isto ne pokazuje ljubomoru Laughing

Lima

Broj poruka : 39
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Sub Nov 15, 2008 4:39 pm

Lima, Venera mi je u Vagi Smile, pretrpana je 10.kuca pa izgleda kao da je u Skorpiji, a daleko je od nje. Smile Vec sam navikla da je dosta njih vidi tamo. Ma opet kazem ne treba generalizovati. Smile

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Estera taj Čet Dec 04, 2008 6:35 pm

Ne bi mogla generalizirati ljubomoru po znakovima,prije po aspektima,oštećen mjesec dat će nesigurnost a time i ljubomoru,posebno u znaku škorpije,ovna,jarca pa i bika,u aspektu s plutonom iskazat će se kao potreba za kontrolom,a sa marsom i sklonost fizičkom obračunu sa suparnicima.
Venera u aspektu sa saturnom prikrivat će ljubomoru jer je on koči,ali uz jači tranzit marsa može itekako pokazati svoje pravo lice,dok je ona sa plutonom i marsom znak otvorenog pokazivanja ljubomore.

Svi znakovi nose određenu dozu ljubomore,samo je razlika u prikazivanju i načinu na koji reagiraju..gdje ste vidjeli lava da mirno pušta da se netko približi njegovoj princezi,ili škorpiju koja pušta mlađahnu prijateljicu nasamo s dragim??'Bikovi posesivno čuvaju sve svoje,a blizanci će vas možda pustiti nakon verbalnog okršaja jer negdje iza ugla imaju zamjenu...

Estera

Broj poruka : 7
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Latica taj Sub Feb 14, 2009 7:06 pm

Mogu da kazem o sebi, kao Lavici, da osecam neku vrstu posesivnosti u vezi.. mada verujem da ne dolazi to samo od znaka. Very Happy
Mada, znam da se ponasam kao prava lavica, koja ne da svog lava, koja zeli da ima energije da mu parira, da mu bude dovoljna, jedina.. naravno. Razz
A ostale macke da rastera. Razz Razz Razz
Priznajem..

Latica

Broj poruka : 87
Godina : 34
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Feb 14, 2009 9:37 pm

Skorpije,Lavovi,Ribe, ovo je ono sto ja znam e sad..

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Feb 28, 2009 2:00 am

Darko ::poznajem djevojku koja je jarac / skorpija... ono je strasno... ubija je zavist i ljubomora na sve zivo... ili sam npr imao posla sa strelcem / skorpijom i bilo je strasno......

Laughing Ja sam Strelac-Skorpija. Ljuborna sam jako! Kako neka zena moze biti bolja ljubavnica od mene? Nemoguce!!! To su Skorpijni tripovi!
To se brzo prevazidje,ako se samo malo poradi na sebi...
Ono sto sada moze da se primeti kod mene, a da se zameni sa ljubomorom je ne podnosim da me neko testira. To ljudi jako vole da rade! (Vodolije pogotovo)To se u stvarnom zivotu zove projektovati sopstvenu ljubomoru na onog drugog! E, kad neko nema meru, a ja, Bog mi da strpljenja (Sa0Pl60SoMe),cekam da neke granice, a onda "pretisnem ON" na Me90Ma i resim stvar Laughing

Salu na stranu,svi su znaci jako ljubomorni,ako Pluton i Mars partnera prave kvadrat na nas Mars,Veneru Mesec
Saturn,mislim donosi mrcvarenje...

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tina taj Ned Jul 26, 2009 2:26 pm

Neko je ovde napisao da su vage bolesno ljubomorne, sa cime se ne mogu nikako sloziti. Za mene postoji konstruktivna i destruktivna ljubomora. Sto sam jos primetila, ovde se mesaju dva razlicita pojma, ljubomora i zavisnost. Ljubomora je strah da ces izgubiti nesto sto imas, a zavisnost je los osecaj zato sto nesto nemas, a neko drugi to ima. Zavisnost je po meni mnogo losa osobina, i zavisna osoba po meni ne moze biti dobar covek, dok ljubomorna moze. Zavisnost je iskljucivo destruktivna osobina, jer tera coveka na lose postupke i misli.

Ja u svojim ljubavnim vezama jesam ljubomorna, ali u granici normale. Mislim da je moja ljubomora konstruktivna, jer me tera da se bolje ponasam prema partneru i tako sacuvam ono sto je moje. Osoba koja izrazava destruktivnu ljubomoru, napada patnera, pravi mu scene, hoce da kontrolise i na kraju dobije sve suprotno od onoga sto je zelela tj. prekid veze. Zato je tako izrazavanje ljubomore destruktivno. Ti ljudi ne znaju kako da se izbore sa svojim negativnim emocijama, i misle da ce napad da im donese olaksanje.
Kao i prica da su sve vodolije operisane od ljubomore, kod mene zbog licnog iskustva ne pije vodu. Moj decko je vodolija i kad oseti ljubomoru u prvom naletu je vrlo destruktivan i krene sa napadom. Sutradan shvati da je pogresio, nikad se ne izvinjava recima, vec postupcima. Ne mislim na kupovinu cveca i te gluposti, vec na pokazivanje paznje. Ovde je neko napisao da vodolije hoce da svoje osobine projektuju na drugoga, sto je iz mog iskustva tacno. Ako je neko opsednut kontrolom, on dozivljava da su i drugi ljudi takvi i automatski pogresno tumaci tudje postupke.

Inace, svi su ljudi ljubomorni (ne vezano od znaka), jer je u biti coveka da sacuva ono sto ima i voli, samo zavisi kako ko ispoljava tu ljubomoru. I kad mi neko kaze, ja nisam ljubomoran, ja samo pomislim da je to osoba koja jos nije upoznala sebe, ili laze. Niko ne voli da ostane bez necega u sto je ulozio trud, vreme, posvecenost. Nesigurna osoba ce se stideti sebe zbog te negativne emocije, pa ce je nepriznavati i potiskivati, sto vodi u jos vecu nesigurnost. Samosvesna i sigurna osoba ce je jasno izraziti, ali ce se truditi da tu negativnu energiju kanalise i izvuce pozitivno iz nje, jer sve ima - i +, pa i ljubomora.

Tina

Broj poruka : 37
Godina : 45
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Jul 28, 2009 9:35 am

Ljubomoru bih pripisala nesigurnosti, koju svi katkad posedujemo pre nego bilo kom znaku ponaosob ako bi moralo po znacima svojstvena je najvise Biku i Skorpiji a po znacima bi bilo:
OVAN: Iz zelje za dokazivanjem i potrebom da je najbolji!
BIK: Iz zelje za poseovanjem - strah od gubitka!
BLIZANAC:Mozda najmanje ljubomoran jer se ni na cemu ne zadrzava dugo pa ni na svojoj nesigurnosti, ali ako je oseca to je mentalno - ja nisam dovoljno pametan da ga/je zadrzim.
RAK: Iz straha izgubice dom i porodicu!
LAV: Ima li ko bolji od mene? Ma ne, to je neverovatno!
DEVICA: Sumnja u sve i neveruje nikom! Pa ko je sem Device ostao veran - ja se super slazem samo sa drugim Devicama!
VAGA:Partnerstvo se gradi, eh kad bi i drugi to znali....
SKORPIJA: Nisam bila za seks juce, da li ce traziti novu/novog danas?
STRELAC:Naci ce nekog moralno i finansiski jaceg od mene!
JARAC: Ja sam previse ozbiljan, udavio/la sam je sa tim...
VODOLIJA:Ja volim ceo svet, a sta ako on/ona oseca isto?
RIBA:A sta ako ja nisam ta - jedina, prava ljubav?
Svi smo ljubomorni kada smo nesigurni a svi smo nesiguni kada volimo, samo su nacini i manifestacije drugacije. Neko bolje podnosi neko losije. Bik i Skorpija dominiraju zbog prevelike strasti koju nose, Devica sledi zbog prenaglasene nesigurnosti, mimo toga sve je individualno i zavisi od vise faktora u jednom chartu.

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Jul 28, 2009 9:37 am

Izvinjavam se zbog slovnih i drugih gresaka u pisanju.
Brzopleta JA

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jul 28, 2009 9:41 am

Tajna dobro nam došla! sunny flower

Ovo mi se baš sviđa. Smile Možemo li da vidimo tvoj natal? Smile

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Jul 28, 2009 9:48 am

Astrotanja ::Tajna dobro nam došla! sunny flower

Ovo mi se baš sviđa. Smile Možemo li da vidimo tvoj natal? Smile

Ja sam uspela da ga uploadujem tamo gde kaze potpis i kako sam uspela da hostujem druge stvari nije mi jasno zasto to ne radi? Pokazuje mi da je deo mog potpisa ali se i dalje ne objavljuje. Cak mi je Strelica rekla da moram da stikliram da uvek pokaze moj potpis, sto sam naknadno uradila, ali i dalje nista. Bas lepo sto si me to pitala jer ocigledno ovde ne umem to da uradim. Ukoliko mozes, ti ga ubaci, ili mi objasni kako to da uradim.
Inace moji podatci su 19/Feb/1975 u 04:43 am, Beograd.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:35 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu