CRNA MAGIJA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

CRNA MAGIJA

Počalji  Sanja66 taj Uto Apr 26, 2011 5:12 pm

DA LI ASTROLOGIJOM MOZE DA SE OTKRIJE CRNA MAGIJA. JA SAM ZVALA JEDNU ZENU, KOJA JE IZMEDJU OSTALOG I ASTROLOG. DOSTA MI JE POMOGLA I RESILA SAM MNOGO TOGA UGLAVNOM NA LJUBAVNOM PLANU. SADA SAM POCELA DA UCIM ASTROLOGIJU PA ME ZANIMA DA LI JE ASTROLOGIJA SAMO IZGOVOR ZA NEKOG KO JE VIDOVIT.

Sanja66

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.04.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: CRNA MAGIJA

Počalji  Čarobnica taj Uto Apr 26, 2011 9:34 pm

Sanja66 ::DA LI ASTROLOGIJOM MOZE DA SE OTKRIJE CRNA MAGIJA. JA SAM ZVALA JEDNU ZENU, KOJA JE IZMEDJU OSTALOG I ASTROLOG. DOSTA MI JE POMOGLA I RESILA SAM MNOGO TOGA UGLAVNOM NA LJUBAVNOM PLANU. SADA SAM POCELA DA UCIM ASTROLOGIJU PA ME ZANIMA DA LI JE ASTROLOGIJA SAMO IZGOVOR ZA NEKOG KO JE VIDOVIT.

Sanja dobro došla Smile

Može da bude izgovor za vidovite, ali koliko sam ja upoznata, vidoviti ljudi ne veruju u astrologiju jer funkcionišu na principu energije i informacija...imaš ljude koji su, kako ih Rusi nazivaju, ekstrasensi koji na osnovu aure mogu da dijagnostikuju stanje klijenta i da na osnovu toga daju savete i opet im astrologija nije primarna, ali ne znači da ne mogu da promaše...Mada se, bar iz mog iskustva pokazalo da i davanje informacija na osnosvu energije i na osnovu astrologije mogu da se poklope ali ih na drugačiji način i jedni i drugi prezentiraju. Imaš i vidovite koji otvaraju tarot, pa im je to pokriće za njihove sposobnosti. Nadam se da sam ti pomogla sunny

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu