Tranzit Saturna na Marsa

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica taj Sre Jun 08, 2011 1:46 am

malamo ::astrotanja, tranzitni JU je tada bio na 28 ovna, a moja venera je na 23 jarca, mesec na 6 device. Pravio je direktnu opoziciju sa Pl u 5. Ac mi je u raku na 11. Tranzitni SA je bio u egzaktnom kvadratu sa ac-om. Ne znam..tu je cak bilo planova i za vencanje ove ili sledece godine, a onda sam otkrila da je sve jedna velika sarena laza. Sad zato sam ocekivala da se neki prelom na ovu ili onu stranu sa SA0SA. Desilo se sad, a mozda je i bolje tako.
Naravno da je bolje da se završilo. Wink

SA nas uvek tera da završavamo loše stvari, veze...

I meni je pukla veza od tri godine kad je SA ušao u vagu..isto je planirao brak sa mnom, zajednički život...ali me je SA rastreznio. Smile

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Jun 08, 2011 9:41 am

ne, nije meni zao uopste.
sad mi je zivot mnogo laksi i smireniji sunny , a sto se samog saturna tice ne smatram ja ga malefikom . meni tranzit SA uvek odradi u zivotu, verovatno mi je dominantan u natalu. nisam bas neki jupiterski tip
Smile

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sre Jun 08, 2011 12:37 pm

venus_pisces ::Hocu da podelim sa vama svoja iskustva vezana za tr saturna iako to opet zavisi kako na koga deluje, ali mozda nekom bude od pomoci Smile
Moja najduza veza je trajala 5 godina, zapocela sam je kada je tr Sa bio u lavu i blizu ulaska u moje 7 polje, takodje tada je i Ju bio u 7 polju pravio 180º na moj stelijum Ve/Mo/Ma...veza se zavrsila kad je Sa bio retro i u devici(na izlasku iz 7 polja) i pravio 180º na stelijum ,odnosno veneru i mesec. Mislim da je tad Sa tranzitirao devicom i da je to bio 2 retro hod tu...kada je usao u vagu sa mojim ljubavnim zivotom se nista spektakularno nije desavalo,prebrodila sam ja to nekako iako moram da naglasim da sam raskinula ja... sledeca bitna veza i moje zestko zaljubljivanje se desilo kad mi je tranzitni Ma bio retro i na Dc a Sa isao retro i opet pravio 180º na stelijum, a raskid te veze usledio kad je sa opet po 3-4 put pravio opoziciju i tad me je bas zestoko drmnuo...dolazila sam k sebi dosta dugo Smile
Hvala Bogu pa ovaj njegov retro hod nece doci ponovo do mog 7 polja... ne zelim ponovo da prodjem kroz golgotu Smile ... kod mene bas jako rade opozicije bilo sa beneficima ili maleficima...Sto se tice veze od 5 godina,tr saturn mi je tad dao snagu da se pokrenem i zavrsim vezu koja nicemu nije vodila, a na dan raskida ta opozicija je bila egzaktna sa natalnim Ma i Mo!....sledeci put mi je doneo zaljubljivanje i osecaj da je to to ali vec u njegovoj zadnjoj opoziciji mi je doneo zestoko otreznjenje...Natalno mi je saturn dobro aspektovan al opet nisam imuna na lose tranzite koje pravi i bas ga jako osecam...za sad mi samo pravi trigon na asc...po malo sam depresivna i frustrirana s vremena na vreme, al prezivecu Smile
Sledece godine ce mi doci na Pl, negde u oktobru 2012...nemam pojma sta bi moglo da se desi tad jer ce mi pokrenuti So90Pl, a So je vladar 7 polja pa se mozda desi nesto po pitanju braka...ko zna Smile ....u sustini,ono sto je moj zakljucak...kakav god da je taj saturn,meni je drag Smile jer koliko god da sam se uzasno osecala, kukala i patila tek sad posle vise od godinu dana vidim koliko sve to sto se desilo je ustvari dobro za mene i naucila sam se na greskama a pogotovo sto se ljubavnih odnosa tice Wink

I jos nesto...sad u aprilu kada je bio onaj haos od tranzita ,kada je Sa pravio opoziciju na Ju,Ve,Ma u ovnu a i tad je bio retro...upoznala sam osobu koja mi se bas svidela...a sad ostaje da se vidi,kakva ce biti desavanja kad krene direktno... sada mi ne ugrozava ni jednu ljubavnu planetu, pa mozda od ovog i bude nesto Smile ... ja, veciti optimista Smile

Moje iskustvo sa SA je slično.
S tim što sam ja marsovka pa reagujem jaaaako na Marsove tranzite...ali i na Saturnove...raskid trogodišnje veze, pa odmah ulazak u vezu sa jednim još gorim likom- lažovom neviđenim, pa opet rastrežnjenje....tera nas saturn da revidiramo svoj život dok ne naučimo lekciju. Smile

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Ned Jun 12, 2011 4:54 pm

Da li može neko da mi kaže šta mi može doneti tranztini Sa na nat Ma čiji će se prelazak desiti negde u novembru 2011. godine...nat Ma mi se nalazi u vagi,a vladar je uklještenog ovna koji se nalazi u I polju,i vlada VIII kućom koja mi počinje u škorpiji-ja se nadam samo depresiji,mada me sada hvata panika,jer je Ma vladar i VIII polja... Shocked

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Ned Jun 12, 2011 6:40 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Ned Jun 12, 2011 6:50 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 7:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Ned Jun 12, 2011 6:50 pm

MARINA ::
Kocka je bacena ::Da li može neko da mi kaže šta mi može doneti tranztini Sa na nat Ma čiji će se prelazak desiti negde u novembru 2011. godine...nat Ma mi se nalazi u vagi,a vladar je uklještenog ovna koji se nalazi u I polju,i vlada VIII kućom koja mi počinje u škorpiji-ja se nadam samo depresiji,mada me sada hvata panika,jer je Ma vladar i VIII polja... Shocked

Mislim da bi to najpre moglo da ti se odnosi na vezu, jer ti je Mars u 7, i ako ga posmatramo kao signifikatora Venere. Ako imas nekoga, ili ako budes imala, verujem da ce ti to biti malo tezi period u vezi. Posto je vladar umetnute 1., obrati paznju i na imunitet. Dobro je, u sustini, sto ti je taj Mars dobro aspektovan, i koliko se secam da sam gledala tranzite, Saturn se nece dugo zadrzavati na tim stepenima.

trenutno nemam nikog,mada imam neke direkcije i progresije tokom ove godine koje mi ukazuju na moguć ulazak u neki odnos,mada ne verujem da će taj odnos biti dovoljno ozbiljan da me odvede u brak...a šta misliš da l bi taj tranzitni Sa mogao da mi donese neku bivšu ljubav?

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Ned Jun 12, 2011 6:58 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 7:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Ned Jun 12, 2011 7:54 pm

Kocka je bacena ::
trenutno nemam nikog,mada imam neke direkcije i progresije tokom ove godine koje mi ukazuju na moguć ulazak u neki odnos,mada ne verujem da će taj odnos biti dovoljno ozbiljan da me odvede u brak...a šta misliš da l bi taj tranzitni Sa mogao da mi donese neku bivšu ljubav?

U ovom solaru ti je Sa na pocetku vage, i pravi 60 sa tvojim Mo i Me(vlad.7.), pa mislim da je moguce. I bez toga, sam Sa u 7. bi to mogao. Mislim da za tako nesto imas jos vece sanse u avgustu kad Me krene retro.

Ajde,videćemo,mada bi to suštinski bilo baš veliko sr...e kada bih ponovo bila sa tim bivšim,jer sam se jedva iščupala iz te veze...a od direkcija izmedju ostalog imam i direktovani Mesec 90° Sa pa me i to navodi na priču o bivšem...

u svakom slučaju hvala na odgovorima! Smile

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Jun 13, 2011 12:36 pm

Milica ::
Neću novog, hoću njega! tongue

Evo karte:

Ovaj ti je dusica, ima mo u ribama, kao ja.. i jos u 12.. mogu da zamislim.. flower Sreca sto je ovan, pa se nadam da je malo lakse dopreti do njega.. Laughing Mada, i tebi je mo u 12. Razz I ja mucim muku s jednim mo u 12.. Rolling Eyes Ne znam gde da ti ga komentarisem, ovde cu da promasim temu.. Very Happy Jel' imas neku temu licnim pitanjima, ili sinastriji?
Nemam ličnu temu. Smile
Otvoriću na sinastriji...ima tu stvari koje me bune. Wink

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:19 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole