imam neka premišljanja u vezi ove osobe

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

imam neka premišljanja u vezi ove osobe

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pet Jun 03, 2011 7:52 pm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=y33fileZEytM4-u1306316357&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=3&smon=6&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=18&add=19&add=20&add=22&add=12&add=13&add=14&node=-Yn&mnode=-Ym&pfday=-YP+1&aspc=1&asp=1&fix=1&topo=1&asp=0&ast=

Imam neka premišljnja u vezi sa ovom osobom. Ko stručan može da mi kaže nešto u vezi sa natalom ove devojke. Da li da joj verujem? confused

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: imam neka premišljanja u vezi ove osobe

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pet Jun 03, 2011 7:54 pm

Da li sam dobro postavila kartu. Ovo je baš komplikovano

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Sre Jun 29, 2011 8:55 pm

nestrucan skroz, ali znam jednog lika sa uranom na mc. ekstremno inteligentan ali nema granice sto se tiche posla. kad bolje razmislim sav je u nekim projektima i eksperimentisanjima. gotivan lik za pricu, pouzdan - tesko:)

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Sre Jun 29, 2011 11:04 pm

Uf, i ja imam Urana na Mc-u ali ni nalik ovoj osobi. Mada, kada pogledam karta Uran, Pluton, Saturn su nam u istim kucama i znacima. Ali, ne treba tako gledati... Cak je i ascedent isti.
Zavisi i od stepena i od aspekata. Ne svidja mi se aspekt Uran kvadrat Merkur, to je po mnogim astrolozima neka vrsta ludila. Ono sto se meni takodje ne svidja kod tog Urana( kao i kod mene), to je i partnerova kuca(4 od tvoje sedme) pa moze da bude da mu je nesredjena situacija u maticnoj porodici, a tu su avaj muke!! Mad
Uran daje i zanimljive poslove, ipak je Uran u Skorpiji u svom sedistu...gledaj i tako. Ne obracaj paznju mnogo na tog Urana, pogledaj Vasu sinastriju, ili je postavi pa cemo je videti! Very Happy cheers

oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 40
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Čet Jun 30, 2011 12:20 pm

Sad sam videla kakvu sam nebulozu napravila Shocked Ja sam kriva.
Iznenadilo nas je to što odgovarate jer osoba za koju je Dragana htela ovde da pita - uopšte nema veze sa aspektima koje ste videli. Problem je što se nas dve uglavnom uz kafu zajedno dokucavamo na forumima preko njenog računara i eto greškom sam pre neki dan prepravila kartu ove Draganine poznanice - kako bih ukucala Darinu kartu zbog nekog sasvim drugog pitanja ovde na forumu... A ovo je eto karta napravljena preko interneta, može se stalno menjati i eto kakav se belaj može desiti. I sad su ovde greškom izleteli ovde Darini podaci - umesto od te devojke, a za nju ionako sve znam i ne bi tebala ona biti predmet ove Draganine rasprave... bom
Izvinjavam se još jednom svima, odmah ćemo ovo promeniti.
Hvala vam što ste odgovarali, ali eto ako bi mogli za ovu drugu osobu, koju ćemo evo sad ukucati...

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Čet Jun 30, 2011 12:24 pm

Evo promenjeno. Eh svašta... izvinite što smo se ovako smešno spetljale Smile
Ako želite, kažite nešto u vezi ove karte. Zahvaljujemo I love you

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Jun 30, 2011 1:25 pm

Karta iz prvog posta- osoba nije sklona laganju.
Vladar 3. je JU u ovnu, vladar 9. je ME u sedištu, a JU 60 ME.
ME je i vladar 12. kuće u 9. i 180 je SA.
Pre bih rekla da ova osoba hoće da prećuti, ali da ciljano slaže, mislim da nije sklona.
Taođe, postoji i ME180UR- nema ovde laganja. ovo je osoba koja će i na lakat da progovori kad joj nešto nije po volji....

Vladar ascedenta je VE 120 NE, a VE je suvladar 12. i to u 7.
Mislim da čak i ako je htela da slaže, da to ipak izađe u javnost...

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Čet Jun 30, 2011 1:46 pm

Hvala Milice. To može biti delimično odgovor na pitanje, ali je ovde više u pitanju druga dilema. Malo smo bile nejasne oko postavljanja pitanja: Naime radi se o razmatranju mogućnosti saradnje sa ovom osobom, zajedničkog privatnog posla. Pitanje je koliko je vredna, sposobna, inteligentna, pouzdana i slično. Mi imamo neko podeljeno mišljenje, ali pošto je poznajemo moguće da nismo dovoljno objektivne. Zato nas zanima generalno mišljenje ljudi sa strane.
Koliko je ova osoba pogodna za posao koji podrazumeva odgovornost i naporan intelektualni rad (a da ostane lojalna, istrajna i da ne izneveri saradnike)? Da li je sklona otaljavanju, da li teško prihvata inovacije, da li lako uči nove tehnike i računarske programe?
Eto, ko ima koju reč..
(Molim sve da budu slobodni u komentarisanju, ovo je samo osvrt na kartu i to nikako neće *definitivno* i jedino to presuditi da li će neko dobiti priliku za rad ili ne. Ali zanima nas da čujemo i ovu stranu, što da ne).
Svima hvala.

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Jun 30, 2011 5:23 pm

Osoba koja ima SA0UR u strelcu u 3. sa JU u ovnu na DC-u , kao i NE u jarcu u 3 je neko ko definitivno ima praktičan inovatorski um pa na sve to 180 MA. Vladar 9. ME u sedištu u aspektima sa planetama u 3. i MA koji je u recepciji sa MO.
Potencijal postoji itekako.
E sad, kakav bi vam bila saradnja to ne zavisi samo od njenog natala već od sinastrije. U kakvom su vam odnosu SO, JU i SA kao i vladari 4. (ako je privatni posao u pitanju), 7. i 10. Wink

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Sub Jul 02, 2011 11:36 pm

Puno hvala Milice, verovatno si u pravu, probaćemo da vidimo šta daj taj "prklopljen" horoskop.
Šta ti misliš, iz svog iskustva, kolika je njena mogućnost da se pokaže i napreduje u varijanti rada za računarom? potrebno nam je da nauči i dobro primenjuje (i brzo) određene rač. programe?

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 12:40 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh