dupli blizanac

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: dupli blizanac

Počalji  malkav taj Sub Jun 25, 2011 8:57 pm

pozz knjigovodjama Very Happy

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Ned Jun 26, 2011 9:55 pm

Možda je kjigovodstvo ponekad ume biti suvoparno i previše datakokažem - "prizemno"... i možda ponekad dosadi, pa eto nas knjigovođa u zanimaciji oko horoskopa Smile
Kako god, hvala na pozdravima Very Happy
D&I

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Ned Jun 26, 2011 11:08 pm

Vodolijica/Dragana ::Možda je kjigovodstvo ponekad ume biti suvoparno i previše datakokažem - "prizemno"... i možda ponekad dosadi, pa eto nas knjigovođa u zanimaciji oko horoskopa Smile
Kako god, hvala na pozdravima Very Happy
D&I

vodolijica /dragana mozda "prizemno" kako ti kazes.. a ja da dodam realno....meni je stresno.. jer mi je veliki referat a sto se tice horoskopa i astrologije... vise me privukla.. zbog ljudi koji me OKRUZUJU.... jer imam osecaj da prema meni nisu iskreni... zato sam i krenula pomanlo da citam i analiziram... preko astrologije... i ako bih bih birala neku drugu delatnos.. opet bi birala knjigovodstvo i brojeve... a nesto sporedno bila bi umetnost ali to bi bio lek za moju dusu i moje srce... Very Happy Very Happy opet moja osetljivost Sad Sad

pozdrav ema66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pon Jun 27, 2011 11:44 am

ema, ja više nebih knjigovodstvo kao posao nikad izabrala, stvarno je...to je jako težak posao, pozdrav...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Jun 27, 2011 9:42 pm

Ni ja ne bih knjigovodstvo nikad drunken Jako mi je teška ta materija i zapetljana. I ekonomija. I pravo.
Vooolim moj posao zato što on jeste zaista - lep - I svaki poslovni zadatak za mene je zabava za sebe (kao kad sam se nekad igrala tajnog društve na drvetu kad sam bila mala) I love you
I presrećna sam što od jedne takve igre i živim i zarađujem za taj život.
Ali razumem... Svako ima svoje afinitete i svako ko je (u životu) imao sreće - upravo se ovih dana bavi BAŠ onim što je oduvek želeo da radi ...
Sa te strane, razumem i knjigovođe, i ekonomiste, i pravnike...
Svako ima svoj ukus i nije o tome raspredati cat

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Uto Jun 28, 2011 5:49 pm

Malkav, ne mogu da ubacim svoju kartu, Draganica je ovde moj provajder i tako nek ostane. Možda i ne želim mnogo da znam o sebi, niti da mi drugi kažu.... Znam ja dobro kakva sam ja i koje su mi prednosti/mane. A nek bude sve uostalom iznenađenje, tako sam sasvim zadovoljna. Sviđa mi se da živim u ovom subjektivnom astrološkom neznanju, nepotkovanom tuđim suđenjima Wink
Volim nepredvidljivosti i tako mi se najviše sviđa. Ali volim i horoskope. Ozbiljno ih shvatam. Ozbiljno ih studiram, ovde, na ovom zanimljivom sajtu. Drago mi je što u inbox dobijam potvrde da sam (po)nekom po(nešto) pomogla, to je (pored mog iznadsvega kreativnog posla i obožavanja mog momka, porodice i prijatelja) - moj sopstvenoizabrani najvažniji zadatak u mom životu. Za mene život - to - znači. Pomoći ljudima oko sebe, koliko se to može i voleti ih onakve kakvi jesu.
Nadam se da ću imati sreću da jednom budem majka bar troje dece. Mislim da imam šta da im prenesem o ovom svetu, koji možda nije savršen, ni za koga od nas, ali je ipak ...*divan***. I šteta je ne isprobati živeti u njemu Wink
Sviđa mi se da ostanem anonimna, a pomoćiću (ako mogu) - kadgod mogu. I što da ne, ionako puno vremena (poslovno) prvodim pored računara*

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Uto Jun 28, 2011 11:10 pm

ok anonimna, misteriozna i dobronamerna draganina drugarice:).
a ja cu s vremena na vreme da koristim dobronamernost pa da pitam za misljenje.
pozz.

malkav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Sub Jul 02, 2011 11:37 pm

No problem i naravno, zato smo ovde sunny

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Čet Jul 07, 2011 10:55 pm

oj Dragana, opet ja sa pitanjem
sta znaci kad je planeta detr.
konkretno u mom slucaju, saturn u raku?
pozz.

malkav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Ned Jul 10, 2011 12:30 pm

U detrimentu planeta nema "prostora" da u punoj snazi izrazi svoje dejstvo, svoje dobre potencijale - jer se našla u znaku čija joj je priroda neodgovarajuća. Možda je bolje rečeno - nema dovoljno energije za to.
Saturn u raku u tvom slučaju može da da za rezultat izvestan nedostatak strukture i discipline kod tebe, zatim da pojača tvoj osećaj izolacije i otuđenja (koji je već prisutan zahvaljujući naglašenoj 12-oj kući) i da te načini pomalo nespremnim i neraspoloženim za recimo porodičan život.
Ali tvoj saturn je zapravo ima i elemente saturna u lavu (29:59..) što može značiti: što u tvom slučaju može značiti i dobar materijalni uspeh i položaj (budući da sa vladarem tvog horoskopa gradi trigon). Inače, sa lošim aspektima lavlji saturn donosi komplekse, nesigurnost i sputanost.
Eto, pomalo rekoh o svemu i svačemu Smile
Detriment znači ukratko : oštećena planeta. A ti si se sa saturnom u (ipak po mom mišljenju) - lavu, za dlaku izvukao Basketball

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Ned Jul 10, 2011 8:25 pm

thanx Very Happy

malkav

Nazad na vrh Ići dole

dupli blizanac

Počalji  Jovan 76 taj Sub Jun 30, 2012 4:12 pm

Cao svima,rodjen sam u Kragujevcu 11.06.1976. u 03:00...interesuje me,moze li mi nesto neko ispricati o mom horoskopu.Znam da sam dupli blizanac,da mi je mars u lavu i venera u blizancima,pa sad ako nekog ne mrzi bio bih mu jako zahvalan da mi malo tj. koliko moze "procacka" malo po natalnoj karti.
Unapred hvala!

Jovan 76

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:16 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh