Uporedni : M&M :)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Uporedni : M&M :)

Počalji  Milica taj Pon Jun 13, 2011 12:46 pm

njegov natal:

sinastrija:

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Uporedni : M&M :)

Počalji  venus_pisces taj Pon Jun 13, 2011 1:25 pm

Volim da vidim kad su dva meseca u trigonu ili sextilu...predivan aspekat Smile ...emotivna kompatabilnost i povezanost... jos vasi meseci su vodeni, emotivnost je bas naglasena... mozda ti jedino predstavlja problem sto su 12 kuce ukljucene pa dolazi mozda do problema pokazivanja i dokazivanja tih emocija, a mesecu u ribama je to neophodno Smile ...ali sa druge strane mesec u ribama u 12 je svoj na svome Smile

Ne znam da li si ti plava ili crvena u sinastriji ali me zanima kako dozivljavas i prozivljavas aspekt Mo90Ur? a pogotovo sto je taj Ur u 5 polju veza i ljubavi, verovatno osoba ciji je uran je sklona cestim prekidima,svadjicama jer voli nekonvecionalan vid veza ili mozda joj je potrebno da se stalno unose neke novine u odnos kako ne bi doslo do zasicenja a sa druge strane osoba ciji mesec u ribama moze biti povredjena a tesko ce to pokazati jer Mo u 12 se povlaci i krije svoje osecaje bili oni pozitivni ili negativni...

Venera plave osobe u sextilu sa vladarom 7 polja druge osobe, odlican aspekt za vezu Wink ... Neaspektovani saturni u sinastriji,ovo ne moze da skodi, bolje i to nego da postoji neki kvadrat ili opozicija...saturn u 5 polju, ovo moze predstavljati problem (ovo kazem iz iskustva, imam ga i ja u sinastriji), moze doneti zahladjenja i neko kocenje u prepustanju u vezu, osoba ciji je saturn moze se postaviti i suvise tvrdo a da druga osoba to dozivljava kao nezainteresovanost. Ne znam sta te konkretno zanima u vezi sinastrije, ali ima osnova da bude kvalitetna. Cini mi se da plava osoba je emotivnija u ovom odnosu i da mozda jace prozivljava sve trenutke i dogadjaje, vidim da ima dosta retrogradnih planeta, mozda je imala dosta negativnih iskustava iz proslosti i mozda bude problem da to ostavi iza sebe i da te neke probleme od ranije ne prenosi u ovu vezu. Asc u 9 kuci, po mom misljenju je mnogo dobro jer druga osoba moze od ove da nauci mnogo toga a da je osoba ciji je asc usmeri na pravi nacin. Smile

venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 31
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Jun 13, 2011 4:14 pm

Hvala. Wink
Moj Mo je u raku, njegov u ribama. Smile
Moj UR je u 5., i kvadrira njegov MO u ribama- veza nam je počela mojim ''hoću-neću'' premišljanjima, zatim, ostavljala sam ga dva ili tri puta (više se ni ne sećam), zatima živimo u dva grada tj. u dve države, njemu je Mo vladar 5., a meni je UR vladar 8. - pusti mašti na volju kako u tom smislu radi aspekt. Laughing
Njegov SA u mom 5. polju još uvek ne osećam, jer ne živimo zajedno. Ali videćemo...mada, on je taj koji mi je uneo uozbiljavanje u emotivni život, priču o deci, braku...ma, najvažnije je da mi ne dira Mesec Marsom ili Saturnom. I love you

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Pon Jun 13, 2011 9:46 pm

Milica ::Hvala. Wink
Moj Mo je u raku, njegov u ribama. Smile
Moj UR je u 5., i kvadrira njegov MO u ribama- veza nam je počela mojim ''hoću-neću'' premišljanjima, zatim, ostavljala sam ga dva ili tri puta (više se ni ne sećam), zatima živimo u dva grada tj. u dve države, njemu je Mo vladar 5., a meni je UR vladar 8. - pusti mašti na volju kako u tom smislu radi aspekt. Laughing
Njegov SA u mom 5. polju još uvek ne osećam, jer ne živimo zajedno. Ali videćemo...mada, on je taj koji mi je uneo uozbiljavanje u emotivni život, priču o deci, braku...ma, najvažnije je da mi ne dira Mesec Marsom ili Saturnom. I love you

Pa moguce da ti taj saturn oznacava tu vasu razdaljinu i poteskoce oko vidjanja...a to da te je uozbiljio ti verujem jer i kod mene je ista stvar u sinastriji Smile ... mislim da dobri aspekti oba meseca mogu malo neutralisati tog saturna pogotovo sto ne pravi gadne aspekte a to je najbitnije Smile

venus_pisces

Broj poruka : 72
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pet Jun 17, 2011 8:34 pm

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 1:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

i kod mene je MM

Počalji  maša taj Ned Avg 28, 2011 3:25 pm

Jako Vas molim pogledajte ovaj odnos, jako me muči, tako sam Vas i pronašla, opet imam kod kuće internet odskoro
Drugari smo već skoro 7 god, bili je svašta nešto, nije veza, a traje i traje nešto.... htela sam, ne umem da se ostavim toga, a jako sam tužna
Volela bih da mi kažete samo, kako nekako do toga da bude konkretno?, kada?,......, čekaću
Pada mi na pamet da ostanem u drugom stanju, ako je moguće?, i da zauvek ostanem sama, sama ne volim, ali ja drugačije ne umem
Puno, puno hvala unapred
Nemojte se ljutiti što je ovo moj prvi post, zanimame astrologija, ali jako malo znam
Izvinite ako sam patetična
ja: 19.02.1977, 11h17min, Kikinda
on: 01.12.1968, 01h po ponoći, Leskovac

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  maša taj Ned Avg 28, 2011 4:04 pm

maša ::Jako Vas molim pogledajte ovaj odnos, jako me muči, tako sam Vas i pronašla, opet imam kod kuće internet odskoro
Drugari smo već skoro 7 god, bili je svašta nešto, nije veza, a traje i traje nešto.... htela sam, ne umem da se ostavim toga, a jako sam tužna
Volela bih da mi kažete samo, kako nekako do toga da bude konkretno?, kada?,......, čekaću
Pada mi na pamet da ostanem u drugom stanju, ako je moguće?, i da zauvek ostanem sama, sama ne volim, ali ja drugačije ne umem
Puno, puno hvala unapred
Nemojte se ljutiti što je ovo moj prvi post, zanimame astrologija, ali jako malo znam
Izvinite ako sam patetična
ja: 19.02.1977, 11h17min, Kikinda
on: 01.12.1968, 01h po ponoći, Leskovac

Pokušala sam da ubacim moju natalnu kartu i sinastriju u potpisu

Srdačan pozdrav

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

može li neko da pogleda moje m&m

Počalji  maša taj Pet Sep 16, 2011 7:02 pm