Saturn krenuo direknim hodom!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Saturn krenuo direknim hodom!

Počalji  galaksija taj Pon Jun 13, 2011 7:57 pm

Danas se saturn posle par meseci retogradnog hoda krenuo direkno!Sta ocekujete od Saturna/da li ce nam sada biti lakse?!

galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Saturn krenuo direknim hodom!

Počalji  Bambina taj Pon Jun 13, 2011 8:55 pm

meni je u sestoj, trebalo bi da potpisem ugovor. nadam se da cu konacno to uraditi. jer od 1. maja se sve nestoprolongira, odugovlaci i zavlaci.
Hvala Bogu da je krenuo direktno, jer izludjivao me je u retro fazanu Mad Mad .

Ostali, kako ko. Zavisi kojom kucom tranzitira.

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  EMA66 taj Pon Jun 13, 2011 11:07 pm

Bambina ::meni je u sestoj, trebalo bi da potpisem ugovor. nadam se da cu konacno to uraditi. jer od 1. maja se sve nestoprolongira, odugovlaci i zavlaci.
Hvala Bogu da je krenuo direktno, jer izludjivao me je u retro fazanu Mad Mad .

Ostali, kako ko. Zavisi kojom kucom tranzitira.

meni u petoj... sta reci.. ljubav.. valjda ce da procveta...staro ili nesto novo... ko zna videcemo Very Happy

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Keti taj Uto Jun 14, 2011 1:17 am

Meni je usao u 11. sto bi znacilo...? Smile

Keti

Broj poruka : 45
Godina : 34
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Uto Jun 14, 2011 1:27 am

Ja ne ocekujem nista...i dalje mi secka po 8 polju, ne seda mi ni na jednu planetu (sto je divno) i tako ce biti dok ne udje u skorpiju, a posle ko prezivi pricace, kad mi strefi natalnog plutona Smile ... trenutno mi jedino malo zateze sto se finansija tice jer pravi opoziciju na tranzitnog urana koji mi je u 2 polju a i vladar ascedenta, tako da ponekad imam malo teske faze depresije i frustracije (uglavnom zbog para Smile ) al prezivece se Very Happy

venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 31
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jun 14, 2011 9:46 am

Saturn kada krene direktno, ume i da pokrene poteškoće, ali onda bar možemo da se nosimo, suočimo sa nekim problemima, koje su postojali, ali kao da se nisu dali pomeriti sa mrtve tačke.

Najviše pomaže osobama koje imaju Ascedent u Jarcu da se nose i zalažu, trude, unose ovog puta više mere, sklada, iskustva i praktičnog znanja u rešavanju problema. Kako im je u 9. to se može odnositi na studiranje,ili pak na stvari vezane za zakon, sud, koji u tim vodama, ili na putovanja, inostranstvo i sl.

Venus pisces, tebi kada budu planete ušle u sazvežđe Raka , posebno od 1. jula kada će biti Mlad Mesec u Raku,slede novine, promene vezane za posao, ili zdravlje. Trebale bi da su pozitivne, zbog tvojih natalnih planeta u Ribama. Takođe bi trebala da istovremeno oseticaj uticaj Urana na vrhu tvoje natalne druge, koji donosi novine na finansisjkom planu.Uran može iznenada da donese zaradu, novac, a kako mu je simbolika vezana za novo, onda ili kroz nešto što je vezano za nešto novo, prvo i sl.

Saturn u osmoj može da donese neki novac od drugih, često od starih osoba,ilikroz neki kredit, ako je osoba u prilici da ga podigne (radi) ili nečega što od ranije potiče,nekada vezano za partnerov novac, nekada i preko nasledstva ukoliko je vladar prve,a pravi i neke povoljne aspekte. Osobe koje se bave poslom vezanim za finansije drugigh, ili porez, imaju obično pojačanu odgovornost kada im Saturn tranzitira 8.
sunny sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Uto Jun 14, 2011 3:23 pm

Astrotanja ::Saturn kada krene direktno, ume i da pokrene poteškoće, ali onda bar možemo da se nosimo, suočimo sa nekim problemima, koje su postojali, ali kao da se nisu dali pomeriti sa mrtve tačke.

Najviše pomaže osobama koje imaju Ascedent u Jarcu da se nose i zalažu, trude, unose ovog puta više mere, sklada, iskustva i praktičnog znanja u rešavanju problema. Kako im je u 9. to se može odnositi na studiranje,ili pak na stvari vezane za zakon, sud, koji u tim vodama, ili na putovanja, inostranstvo i sl.

Venus pisces, tebi kada budu planete ušle u sazvežđe Raka , posebno od 1. jula kada će biti Mlad Mesec u Raku,slede novine, promene vezane za posao, ili zdravlje. Trebale bi da su pozitivne, zbog tvojih natalnih planeta u Ribama. Takođe bi trebala da istovremeno oseticaj uticaj Urana na vrhu tvoje natalne druge, koji donosi novine na finansisjkom planu.Uran može iznenada da donese zaradu, novac, a kako mu je simbolika vezana za novo, onda ili kroz nešto što je vezano za nešto novo, prvo i sl.

Saturn u osmoj može da donese neki novac od drugih, često od starih osoba,ilikroz neki kredit, ako je osoba u prilici da ga podigne (radi) ili nečega što od ranije potiče,nekada vezano za partnerov novac, nekada i preko nasledstva ukoliko je vladar prve,a pravi i neke povoljne aspekte. Osobe koje se bave poslom vezanim za finansije drugigh, ili porez, imaju obično pojačanu odgovornost kada im Saturn tranzitira 8.
sunny sunny

Astrotanja, bas ste me obradovali...zeljno iscekujem taj 1 jul jer sam pre par dana pravila planove oko posla tokom leta pa bi bilo lepo da mi tranziti u tome pomognu Smile ...nadam se da ce se i ljubavna pitanja srediti jer sam bas upala u neku letargiju u zadnje vreme i medjuljudski odnosi mi bas nisu na zavidnom nivou...
Sto se tice Sa u 8 polju,bas razmisljam sta se dogadjalo i koju simboliku mogu sa tim da povezem...nazalost jos uvek moram da se povremeno oslanjam na roditelje sto se finansija tice iako se stvar popravlja...pa je mozda to to....ali kad gledam natal moje mame i njoj je tranzitni saturn u 8, ona je dobila promenu posla u smislu da sad radi u sektoru gde je odgovorna za tudje pare (konkretno razni obracuni,plate itd) i cak je imala zestokih trzavica i problema na poslu dok je Sa isao retro...kod nje se bas odrazio taj tranzit ali ona je jarac na asc pa to i ima smisla.

Uvek me je zanimala jedna stvar, koliko je saturn blag prema jarcevima i vodolijama ( s obzirom da je suvladar), da li su bar malo postedjeni? Smile ... kao i sa ljudima koji u natalima imaju odlicno postavljenog saturna (kao ja Smile), da li neke njegove lose aspekte u tranzitu mogu mozda izbeci ili bar blaze osetiti? Smile

venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 31
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elizabetbenet taj Uto Jun 14, 2011 6:39 pm

Imaju li ove stvari veze sa retro Satrunom koji je bio do danas?

Juce sam dobila informiciju da jedan dopis sa zahtevom koji je poslat u nadleznu institruciju prosle godine u oktobru u opate niuje nstigao tamo???? Danas sam morala da trazim prepis i lico ga ponesem i arhiviram????

Nisam uspela da se dogovorim sa potencijalnim mentorom oko nekog usavrsavanja iako sam to pokusavala preko godinu dana?

Godinu dana nisam uspela da zavrsim neke administrativne procedure oko stana jer su utvrdili da mi hvali neki bezvezni dokument koji nisu trazili kada sam prilagala dokumanteciju...

Shvatam da ovakve zbrke pravi retro merkur, ali ovo su mi bas neki duzi problemi koje nema sanse da resim vec se konstatno vrtim u krug.

natal: http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/astro_w2gw_03_72_hp.gif

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:33 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics